Saskaņā ar pašreizējiem noteikumiem UKJT digitālos aktīvus uzskata par īpašumu

Digitālie aktīvi kā īpašums

Nesen publicētajā, visaptverošajā ziņojumā AK Jurisdiction TaskForce (UKJT) ir atklājis, ka pašreizējie vērtspapīru likumi ir pietiekami nodrošināti ar digitālajiem aktīviem. Konkrētāk, digitālos aktīvus parasti uzskata par īpašumiem.

Šis ir svarīgs lēmums, jo tas nozares dalībniekiem sniedz tik nepieciešamo juridisko skaidrību par digitālajiem aktīviem, virzoties uz priekšu. Daudziem liekot lielas cerības uz augošo digitālo vērtspapīru sektoru, skaidra valdības perspektīva ir noderīgs nākotnes centienu strukturēšanai..

Galvenie punkti

Kaut arī dokuments ir daudz detalizētāks, darba grupa varēja apkopot savus lēmumus dažos īsos punktos. Šis ir izvilkums no dokumenta, kurā parādīti viņu secinājumi.

‘Tas, vai Anglijas likumi noteiktu kriptogrāfijas kaseti uzskatīs par īpašumu, galu galā ir atkarīgs no aktīva rakstura, tās sistēmas noteikumiem, kurā tas pastāv, un mērķa, kuram tiek uzdots jautājums. Tomēr:

a) kriptogrāfijas kasēm ir visas pazīmes par īpašumu;

b) dažu kriptogrāfisko līdzekļu jaunās vai atšķirīgās iezīmes – nematerialitāte, kriptogrāfiskā autentifikācija, izplatītās darījumu virsgrāmatas izmantošana, decentralizācija, valdīšana pēc konsensa – nediskvalificē viņus no īpašuma; 22 Juridiskais paziņojums par kriptogrāfijas kasēm un viedajiem līgumiem

c) kriptogrāfijas kases netiek atņemtas kā īpašums kā tīra informācija vai tāpēc, ka tās var neklasificēt ne kā lietas, kas ir rīcībā, ne lietas, kas darbojas;

d) tāpēc kriptogrāfijas komplekti principā jāuzskata par īpašumu;

e) bet privātā atslēga pati par sevi nav uzskatāma par īpašumu, jo tā ir informācija. ”

 

* Lai interesētu lasīt visu paziņojumu, noklikšķiniet uz ŠEIT.*

Atšķirīga pieeja

Process, kura rezultāts bija lēmums par digitālo aktīvu uzskatīšanu par īpašumu, ilga apmēram 6 mēnešus. Šajā laikā valdības pārstāvji norāda (d?), Ka darba grupa izmantoja atšķirīgu pieeju nekā lielākā daļa.

Sers Džofrijs Voss, Anglijas Augstās tiesas kanclers, norādīja, ka izmantotā pieeja ir meklēt veidu, kā regulēt digitālos aktīvus pašreizējās sistēmas robežās. Tas ir pretstatā citām valstīm, kuras ir mēģinājušas izveidot jaunus noteikumus topošajai aktīvu klasei, ko viņš pielīdzina “atpalicībai”.

AK jurisdikcijas TaskForce (UKJT)

Lielbritānija paļaujas uz vairākām “darba grupām”, kas cenšas pavērt ceļu juridisko pakalpojumu nozares digitalizācijai. Lielbritānijas Jurisdiction TaskForce (UKJT) ir viena no šīm grupām.

Ziņojumā norādīts, ka UKJT sastāv no 8 personām ar atšķirīgu valdības līmeni Apvienotajā Karalistē. Locekļi ir šādi.

  • Sers Džofrijs Voss, Anglijas Augstās tiesas kanclers
  • Sers Nikolass Grīns, Anglijas un Velsas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs
  • Mērija Kaila, Londonas pilsētas korporācija
  • Kristofers Vūlards, Finanšu rīcības pārvalde
  • Lawrenece Akka QC, Divdesmit Eseksas
  • Ričards Hejs, Linklaters LLP
  • Pīters Hunns, Saskaņas projekts
  • Sers Antonijs Zakaroli, Augstākās tiesas tiesnesis

Komentārs

Atrodoties Lielbritānijā, Smartlands tieši ietekmē šodien šeit apspriestais lēmums par UKJT. Sasniedzot vērtspapīrus .io, Smartlands KTO, Jaroslavai Tkaličai, bija jāsaka pēc paziņojuma.

“Tā kā pirmā Apvienotajā Karalistē bāzētā platforma, kas specializējas reālās ekonomikas aktīvu apzīmēšanā Zvaigžņu bloku ķēdē, Smartlands bauda būtisku pamatu šim jautājumam; ar tiesnešu un juridisko speciālistu kolēģijas precizējumu mūsu gandrīz divus gadus ilgais sākums pārvēršas par lielu stratēģisku priekšrocību nākamajiem gadiem. ”

Runājot ar Arnoldu

Kamēr Ilija Obrazcova tagad ir Smartlands izpilddirektore, mums paveicās, ka pēdējos mēnešos esam intervējuši Arnoldu Nausedu, kamēr viņš ieņēma šo amatu. Kopš tā laika Arnoldas ir pārgājis uz priekšsēdētāja lomu, jo tas ļaus vairāk koncentrēties uz stratēģisko paplašināšanos.

Interviju sērija – Arnoldas Nauseda

Citu ziņu sadaļā

Kā jau minēts iepriekš, visas pasaules valstis izmanto dažādas pieejas digitālajiem aktīviem. Turpmākajos rakstos ir dziļāk apskatīti divi, īpaši attiecībā uz viņu nostāju – Malta un Amerikas Savienotās Valstis.

Pārskats par digitālajiem tiesību aktiem Maltā

Vairākas valstis ir sākušas nodrošināt regulatīvo skaidrību 2019. gadā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map