Regulatori izpilda soda pasākumus pret dažādiem kriptogrāfijas projektiem

No likuma stingrās puses nevar izvairīties ilgi. Pagājušajā nedēļā dažādas struktūras ir iemācījušās šo pirmo roku, jo regulatori izskauda virkni naudas sodu un sodu par sliktiem darbiem..

Sākot no sodiem, juridiskajām nodevām, piedziņas pasākumiem un vēl vairāk, šis ir pagājušajā nedēļā veikto soda pasākumu kopsavilkums, jo karma bija pilnībā redzama.

Riska kapitāla ieguldījumi

Saskaņā ar Ponzi shēmu riska kapitāla ieguldījumi un tā augstākā līmeņa misija izmantoja vismaz 72 ieguldītāju priekšrocības. Tika konstatēts, ka shēmas aizstāvji ir piedalījušies dažādās nelikumīgās darbībās. Tie ietver sociālo mediju izmantošanu maldinošu paziņojumu sniegšanai, līdzekļu piesavināšanos un daudz ko citu.

“Apsūdzētie galu galā pieprasīja 535 829 USD no baseina dalībniekiem, piesavinoties 450 302 USD no šīs summas personīgai lietošanai un, nelielā laikā atdarinot Bernie-MadoffPonzi shēmu, par maksājumu veikšanu pūla dalībniekiem, lai liktos, it kā pūlis būtu izdevīgs.”

Iesaistītos iesaistīja CFTC, un uzvarēja regulatīvā iestāde.

Sodoša rīcība – 900 604 USD (50% atlīdzība, 50% civiltiesisks sods) + CFTC juridiskās nodevas

Telegramma

Ziņojumapmaiņas lietotņu gigants Telegram nesen bija spiests norīt rūgtu tableti, jo uzņēmums piekrita sakāvei, atdodot cīņu pret SEC. Berot sāli brūcē, Telegram tagad ir bijusi pasūtīts lai segtu juridiskās izmaksas, kas saistītas ar tiesvedību par preču zīmi par tās vairs nedarbojamiem GRAM žetoniem. Būtībā Telegram joprojām maksā par jau sen zaudētu kauju.

Uzvalks, kurā tika vērota turp un atpakaļ cīņa starp Telegram un Lantah, bija saistīta ar tiesībām uz biržas simbolu ‘GRAM’. Gan oriģināls, gan kontrastērps tagad ir nomesti. Telegram var būt sudraba uzlika, jo tiesas ir piešķīrušas tai iespēju kompensēt savas juridiskās izmaksas.

“Telegram, iespējams, radās dažas maksas un izmaksas, lai aizstāvētu Lantah pretprasības, taču jebkura balva, visticamāk, būtu maza. Tiesa uzskata, ka Telegram ir tiesības atgūt nodevas un izmaksas kā nosacījumu, lai noraidītu Lantah pretprasības. Telegramma 30 dienu laikā pēc šī pasūtījuma iesniedz maksu un izmaksu uzskaiti. ”

Sodoša darbība – 618 240 USD USD nodevās + 6737,35 USD izmaksās

OneCoin

Neskatoties uz to, ka tā ir viena no visu laiku lielākajām krāpšanām, daudzi no tiem, kas ir atbildīgi par OneCoin, nekad netiks saukti pie atbildības par savu rīcību. Ņujorkas štatā Marks S. Skots ir noraidīts, protams, sniedzot mierinājumu cietušajiem..

Marks S. Skots spēlēja galveno lomu OneCoin veida izkrāpšanā, izmantojot savu bijušo Locke Lord advokāta statusu, palīdzot atmazgāt aptuveni 400 000 000 USD USD – no kuriem 50 000 000 USD nonāca viņa rīcībā..

Tiesnešu kolēģija nolēma ka Marks S. Skots, “… tiek pavēlēts atteikties no jebkādas formas likuma prakses Ņujorkas štatā kā galvenais pārstāvis, vai kā cita pārstāvis, ierēdnis vai darbinieks; un ar šo respondentam ir aizliegts ierasties kā advokātam vai advokātam jebkurā tiesā, tiesnesī, tiesā, valdē, komisijā vai citā valsts iestādē vai sniegt citam atzinumu par likumu vai tā piemērošanu, vai jebkuru padomu saistībā ar to, vai kaut kādā veidā izcelties kā advokāts un advokāts šajā valstī, ”

Sodoša rīcība – Marks S. Skots nonāca Ņujorkas štatā

Centra Tech

Izmantojot virkni nepatiesu apgalvojumu un solījumu, kas ap komandu un iespējām, kas atrodas aiz kriptogrāfijas debetkartes, kas dēvēta par “Centra karti”, Roberts Farkass varēja piesaistīt investorus no USD 25 000 000.

Kā orķestris šīs shēmas pamatā Roberts Farkass, šķiet, sāk bargu sodu, jo prokurori vēlas viņu ne tikai saukt pie atbildības par savu rīcību, bet arī izmantot viņu kā piemēru citiem, kas domā par līdzīgām darbībām..

Prokurori norāda, “Farkas noziedzīgās darbības“ raksturs un apstākļi ”un nepieciešamība uzlikt taisnīgu sodu izšķiroši nosaka svarīgu ieslodzījuma sodu … Būtisks ieslodzījuma sods ir vajadzīgs arī, lai sasniegtu notiesāšanas mērķus – adekvāti novērst noziedzīgu rīcību – šajā sakarā naudas nozagšana nevainīgiem upuriem saviem (un drauga) mērķiem – un lai veicinātu likumu ievērošanu, kas aizliedz šādu rīcību. “

Sodoša darbība – jānosaka

Operācija Egypto

Divu gadu laikā Brazīlijas investoriem, kopā desmitiem tūkstošu, krāpšanās ar nosaukumu “Operation Egypto” tika izkrāpta vairāk nekā 200 000 000 USD. Šo krāpšanu veicināja virkne uzņēmumu, kurus kontrolēja orķestrators Marcos Antonio Fagundes – katrs no viņiem solīja ienesīgu peļņu investoriem, izmantojot stratēģiskus ieguldījumus.

Šai situācijai bija nepieciešama sadarbība starp Brazīlijas valdību un ASV DOJ, jo piesavinātie līdzekļi tika turēti ASV apmaiņas centrā. Kaut arī apmaiņa nav nosaukta, tiek atzīmēts, ka viņi pilnībā sadarbojas aresta procedūrā.

“… Fagundes tiek apsūdzēts par vairākiem noziedzīgiem Brazīlijas likumu pārkāpumiem, tostarp, cita starpā, par finanšu iestādes darbību bez likumīgas atļaujas, krāpniecisku finanšu iestādes vadību, piesavināšanos un naudas atmazgāšanu, kā arī par vērtspapīru likuma pārkāpumiem. Brazīlijas tiesa izdod rīkojumu par arestu, kas virza Fagundes īpašumā vai kontrolē esošās virtuālās valūtas arestu ASV. ”

Sodoša darbība – 24 000 000 USD izņemšana kriptovalūtu vērtībā DOJ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map