Komisāram Hesteram Peircei SEC tika piešķirts 2. termiņš

No šī brīža līdz 2025. gadam bloku ķēdes pasaule var gaidīt vismaz vienu draudzīgu seju, kas dzīvo Vērtspapīru un biržu komisijā. Šīs nedēļas sākumā komisārs Hesters Peirce bija veiksmīgi nobalsoja regulatīvajā iestādē.

Senāta apstiprinājums

Balsojumu, kas notika 2020. gada 6. augustā, pabeidza ASV Senāts. Kaut arī rezultāts nekad nav nodrošināts, šis lēmums bija paredzēts jau vairākus mēnešus, jo sākotnējā nominācija tika izvirzīta sešus mēnešus pirms, 6. februārī..

Nesaskaņu vēsture

Lai gan ir dažādi iemesli, kāpēc blokķēdes un kriptogrāfijas valūtas kopiena ir iecienījusi komisāru Peirsu – nopelnot viņu par “Crypto Mom” monikeru – visredzamākais ir viņas iepriekšējie paziņojumi par domstarpībām.

Nepiekrišanas paziņojums vienkārši attiecas uz pārliecības izpausmi, pretēji citu uzskatiem, un viņu rīcību. Dažu pēdējo gadu laikā komisāre Peirce vairākkārt ir paudusi savu viedokli.

Winklevoss Bitcoin Trust, 2018

Pirmais komisāra Peirce izteiktais nepiekrišanas paziņojums bija saistīts ar 2018. gadā noraidītu Bitcoin balstītu biržā tirgotu fondu (ETF) pieteikumu. Kaut arī SEC galvenais uzdevums ir aizsargāt investorus, komisārs Peirce uzskatīja, ka viņu rīcība ir tieši pretēja . Viņa paziņoja, “… Mani uztrauc tas, ka Komisijas pieeja grauj ieguldītāju aizsardzību, izslēdzot lielāku bitkoina tirgus institucionalizāciju. Lielāka institucionālā līdzdalība mazinātu daudzas Komisijas bažas par bitcoin tirgu, kas ir tās noraidīšanas rīkojuma pamatā. ”

Biržas tirgotie fondi (ETF), 2020. gads

2020. gada sākumā komisāre Peirce atkārtoja savu pretējo nostāju attiecībā uz kriptovalūtām un ETF tipa produktiem. Laikā starp viņas sākotnējo paziņojumu par Winklevoss fondu 2018. gadā un tagad SEC bija noraidījusi dažādus pieteikumus – būtībā divkāršojot viņu nostāju. Viņa paziņoja, “… Es brīdināju, ka Komisijas vilcināšanās izmantot jaunus produktus un tehnoloģijas kavē inovācijas šajā valstī un draud vadīt uzņēmējus un viņu radītās iespējas citās jurisdikcijās. Komisijas darbība šajā jomā pēdējo astoņpadsmit mēnešu laikā apstiprina šīs bažas. Tikmēr investoru interese iegūt risku bitkoiniem turpina pieaugt. ”

Telegramma, 2020. gads

Šis piemērs ir visjaunākais no trim. Komisāre Peirce, kas notika 2020. gada jūlijā, runas laikā Blockchain Week Singapūrā, pieskārās tam, kāpēc, pēc viņas domām, SEC darbības pret telegrammu bija kļūdainas. Lai gan viņas nostāja netika atklāta oficiālā paziņojumā par nepiekrišanu, tomēr tas bija skaidrs. Viņa paziņoja, “Telegram nolēma izbeigt savu juridisko cīņu, norēķinoties ar mums. Es neatbalstīju izlīgumu, jo neatbalstīju pamatā esošo darbību. Es neatbalstu ziņojumu, ka žetonu izplatīšana pēc būtības ir saistīta ar vērtspapīru darījumu. ”

Lielie plāni

Lai gan var būt viegli nepiekrist vienaudžiem, komisāre Peirce ir nodrošinājusi, ka viņa ir sniegusi ne tikai kritiku. Visizcilākais ir komisāra Peirce “Safe Harbor priekšlikums”. Drošas ostas priekšlikumā uzņēmumi gūtu labumu no “trīs gadu labvēlības perioda, kurā tie varētu atvieglot līdzdalību funkcionāla vai decentralizēta tīkla izveidē un atbrīvošanu no federālo vērtspapīru likumu reģistrācijas noteikumiem, ja vien nosacījumi ir izpildīti. ” Šī ir interesanta un svarīga pieeja; laiks ir pierādījis, ka, lai arī daudzi uz blokķēdes balstīti aktīvi var sākt savu dzīvi kā vērtspapīri, tie vēlāk var pārveidoties par citu aktīvu klasi. Viens no šādiem piemēriem ir ārkārtīgi populārs Ethereum.

Ethereum, kura dzīves cikla sākumā bija ICO, kopš tā laika ir kļuvis par funkcionālu decentralizētu platformu un marķieri. Šī vienkāršā pāreja, kas vienmēr tika plānota, ļāva Ethereum no drošības kļūt par vienkārši žetonu.

Īstenojot tādu priekšlikumu kā šis, novatoriskiem un labi domājošiem uzņēmumiem būtu lielāka rīcības brīvība nākamās paaudzes produktu ražošanā, nebaidoties no SEC sekām (ja uzņēmumi atbilst visiem nosacījumiem). Komisāra Peirce priekšlikumu par drošu patvērumu var izlasīt detalizēti šeit.

Jauna vadība?

Neskatoties uz to, ka SEC komisāram Peirce saglabāja pazīstamu seju, pārvaldes iestāde drīz var izskatīties pavisam citādi.

Lai gan šī brīža sarunas ir beigušās, pašreizējais SEC priekšsēdētājs Džejs Kleitons tiek piedāvāts kā kandidāts uz ASV advokāta vietu Ņujorkas dienvidos. Ja šī atkāpšanās notiktu, komisārs Peirce, bez šaubām, būtu aizraujošs potenciālais priekšsēdētāja amata aizstājējs.

Šādu soli, bez šaubām, pavadītu atšķirīga pieeja blokķēdes un kriptogrāfijas tirgiem, jo ​​komisāre Peirce ir skaidri norādījusi, ka viņa uzskata, ka tirgi ir šeit ilgtermiņā. Laiks rādīs, vai komisāre Peirce nonāk pie šīm kurpēm.

Vērtspapīru un biržas komisija

Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir ASV regulatīva iestāde, kuras uzdevums ir nodrošināt godīgus un pārredzamus tirgus. Tas tiek darīts, izveidojot un īstenojot dažādus likumus, kas saistīti ar vērtspapīru izmantošanu.

Priekšsēdētājs Džejs Kleitons pašlaik pārrauga operācijas SEC.

Citu ziņu sadaļā

2020. gada sākumā mums paveicās, ka esam pabeiguši ekskluzīvu interviju ar pašu komisāri Peirce. Šajā diskusijā mēs uzzinājām vairāk par viņas pieeju kriptogrāfijai un blokķēdei, kā arī par SEC. Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par komisāru Peirce, šo interviju var atrast pilnībā ŠEIT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map