Kanādas vērtspapīru administratori (CSA) kripto aktīvus risina normatīvajā regulējumā

Paziņojums 21-327

Kanādas vērtspapīru administratori (CSA) nesen to ir izdarījuši izsniegta Paziņojums 21-327 – “Norādījumi par vērtspapīru likumdošanas piemērošanu uzņēmumiem, kas atvieglo kriptogrāfijas aktīvu tirdzniecību”.

Nosaukums var būt garšīgs, bet mērķis ir vienkāršs – izglītot gan tirdzniecības platformas, gan sabiedrību par to, kā vērtspapīru noteikumi attiecas uz to darbību.

Izglītības nolūkos var būt vieglāk saprast gadījumus, kad vērtspapīru likumi NAV piemērojami, nevis daudzos gadījumos, kad tie tiek piemēroti. CSA norāda:

“Uz platformām parasti neattiecas tiesību akti vērtspapīru jomā, ja tiek piemēroti visi šie nosacījumi:

 • pats pamatā esošais kriptogrāfijas aktīvs nav vērtspapīrs vai atvasinājums; un
 • kripto aktīvu pirkšanas, pārdošanas vai piegādes līgums vai instruments
 • – rada pienākumu nekavējoties piegādāt kriptogrāfisko aktīvu un
 • tiek nokārtots, nekavējoties nosūtot kriptogrāfijas aktīvu Platformas lietotājam saskaņā ar platformas tipisko komercpraksi. ”

Kā redzams no iepriekš minētajiem punktiem, tiešām nav daudz gadījumu, kad uz biržām balstīta darbība neietilpst spēkā esošo vērtspapīru likumu darbības jomā.

Neatkarīgi no pašreizējo noteikumu pārpratuma vai ar tīšu neievērošanu daudzas aktīvās biržas Kanādā pašlaik pārkāpj dažādus ar vērtspapīriem saistītus noteikumus. Šo biržu lietotājiem un pašiem uzņēmumiem CSA dara visu iespējamo, lai sniegtu skaidrību par to, kā tieši viņu darbībām tiek piemēroti vērtspapīru noteikumi. Tiem, kas uztraucas vai vienkārši interesējas par šo lietojumprogrammu, noteikti izlasiet paziņojumu ŠEIT.

Nozares slāpēšana?

Kaut arī daži paziņojumu var uztvert kā bailes taktiku, cenšoties apslāpēt strauji augošo nozari, CSA dara visu, lai apslāpētu šo priekšstatu. Organizācija vēlas, lai sabiedrība zinātu, ka viņi patiešām atbalsta tehnoloģisko izaugsmi un savu pielāgošanos laikam.

CSA prasa laiku, lai noslēgtu savu paziņojumu ar šādu paziņojumu,

„Mēs atzinīgi vērtējam inovācijas un atzīstam, ka jaunie fintech uzņēmumi var neiederēties glīti esošajā sistēmā. CSA Regulatory Sandbox ir CSA iniciatīva, lai atbalstītu fintech uzņēmumus, kuri vēlas piedāvāt inovatīvus produktus, pakalpojumus un lietojumprogrammas Kanādā. Tas ļauj uzņēmumiem reģistrēties un / vai iegūt atbrīvojumu no vērtspapīru likumu prasībām ātrāk un elastīgāk nekā izmantojot standarta lietojumprogrammu, lai pārbaudītu savus produktus, pakalpojumus un lietojumprogrammas visā Kanādas tirgū, parasti uz noteiktu laiku. pamata.

Ir reģistrētas vairākas firmas, kurās ir uzņēmumi vai projekti, kas saistīti ar kriptogrāfijas aktīviem, vai kuras ir atbrīvojušas atbrīvojumu no vērtspapīru likuma prasībām ”

Spēlē Smilšu kastē

Lai gan daudzi nozares spēlētāji, iespējams, spēlē pēc saviem noteikumiem, dažādi uzņēmumi ir mēģinājuši sadarboties ar regulatoriem. Šis saraksts sastāv no tiem, kuri līdz šim ir iekļauti iepriekšminētajā CSA Sandbox, panākot dažus atbrīvojumus no spēkā esošajiem likumiem.

 • ZED Network Inc..
 • TokenGX Inc..
 • Majestic Asset Management LLC
 • Rivemont Investment Inc.
 • 3iQ apgriešana.
 • Token Funder Inc..
 • Ross Smith Asset Management ULC
 • First Block Capital Inc..
 • Impak Finance Inc..
 • Angel List LLC un AngelList Advisors LLC

6. stratēģiskais mērķis

Paziņojuma 21-327 izdošana nav pārsteigums. CSA jau sen ir bijusi privāta progresam, kas tiek veikts blokķēdes pasaulē; Tik daudz, ka CSA īpaši izdalīja nozari savā nesen publicētajā biznesa plānā.

Šis biznesa plāns, kas tika izlaists 2019. gada vidū, 3 gadu laikā aptver dažādus stratēģiskos mērķus. Ienākšana 6. vietā bija viņu nodoms “reaģēt uz jauniem, ar tehnoloģijām saistītiem reglamentējošiem jautājumiem”.

No četrām iniciatīvām, kas ietver “Stratēģisko mērķi 6”, 3 attiecas uz kriptogrāfijas aktīviem un to vietu vērtspapīru noteikumos. Šīs 3 iniciatīvas ir šādas:

 • Ierosiniet regulēšanas režīmu kriptogrāfisko aktīvu tirdzniecības platformām
 • Apsveriet brīvības atņemšanas prasības attiecībā uz kriptogrāfijas aktīviem
 • Apsveriet kapitāla palielināšanu un jautājumus, kas var būt unikāli uz blokķēdes vērtspapīru aspektiem

CSA apkopo racionalitāti, kāpēc šī pastiprināta uzmanība tiek pievērsta blokķēdes un DLT tehnoloģijām, norādot,

“DLT var pārveidot finanšu nozares ainavu. Kripto aktīvi, iespējams, ir vispazīstamākais un visplašāk izmantotais blokķēdes pielietojums. CSA apsvērs iespējamās izmaiņas, lai pielāgotu pašreizējo tiesisko regulējumu, lai risinātu unikālās problēmas, ko rada kriptogrāfijas aktīvi, kas ietilpst CSA jurisdikcijā. Šis stratēģiskais mērķis ir (i) identificēt ar tehnoloģiju saistītos jaunos regulatīvos jautājumus, kuriem nepieciešama regulatīva darbība vai skaidrība, un (ii) izstrādāt pielāgotu un efektīvu reglamentējošu atbildi uz nozīmīgiem identificētiem jautājumiem. ”

Šī nostāja papildus jaunākajai, kas aprakstīta iepriekš paziņojumā 21-327, ir pozitīva topošajam blokķēdes sektoram, jo ​​CSA skaidri atzīst unikālās vajadzības un ir gatava pielāgot savu pieeju regulējumam. Lai pilnībā izlasītu biznesa plānu, noteikti iepazīstieties ar šo dokumentu.

CSA biznesa plāns – 2019. – 2022

Kanādas vērtspapīru administratori (CSA)

The Kanādas vērtspapīru administratori (CSA) tiek pats raksturots kā “jumta organizācija”. Kad Kanādas vērtspapīru likumi tiek izpildīti provinces līmenī, CSA kalpo kā starpnieks, kura uzdevums ir apvienot dažādas regulatīvās iestādes visā valstī..

Organizācija viņu vispārējās iniciatīvas uzskaita kā nodrošinātas,

 • Aizsardzība ieguldītājiem
 • Godīgu un pārredzamu tirgu veicināšana
 • Cenšoties samazināt sistēmas risku

Darbību CSA pārrauga profesionāļu komiteja, kas katrs pārstāv attiecīgo teritoriju vai provinci.

Citu ziņu sadaļā

Kanāda nav vienīgā valsts, kas cenšas noteikt labāko veidu, kā kalpot un regulēt FinTech. Lai gan tas joprojām ir jauns kapitāla ģenerēšanas līdzeklis, kapitāla daļējai finansēšanai ir dažus gadus liela nozīme blokķēdes centienos. Varbūt, skatoties uz iepriekšējām darbībām, kas veiktas, lai regulētu Ziemeļamerikas kopfinansējumu, tiks noskaidrots, kā tiks apstrādātas tādas jaunas tehnoloģijas kā DLT un blokķēde.

Kapitāla daļēja finansēšana Ziemeļamerikā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map