UKJT mano, kad skaitmeninis turtas yra nuosavybė pagal dabartinius reglamentus

Skaitmeninis turtas kaip nuosavybė

Neseniai paskelbtoje išsamioje ataskaitoje JK Jurisdiction TaskForce (UKJT) paskelbė, kad skaitmeniniai turtai yra tinkamai aprėpti pagal galiojančius vertybinių popierių įstatymus. Tiksliau sakant, skaitmeninis turtas paprastai laikomas nuosavybe.

Tai yra svarbus sprendimas, nes jis suteikia pramonės dalyviams labai reikalingą teisinį aiškumą dėl skaitmeninio turto, judėjimo į priekį. Kadangi daugelis kelia didelių lūkesčių augančiam skaitmeninių vertybinių popierių sektoriui, aiški vyriausybės perspektyva yra palaima ateities pastangų struktūrizavimui..

Pagrindiniai klausimai

Nors dokumentas yra išsamesnis, darbo grupė sugebėjo apibendrinti savo sprendimus keliais trumpais punktais. Toliau pateikiama ištrauka iš dokumento, kurioje pateikiamos jų išvados.

„Ar Anglijos įstatymai tam tikrą šifravimo rinkinį traktuos kaip nuosavybę, galiausiai priklauso nuo turto pobūdžio, sistemos, kurioje jis egzistuoja, taisyklių ir tikslo, dėl kurio klausiama. Tačiau:

a) kriptografiniai rinkiniai turi visus turto požymius;

b) nauji ar išskirtiniai kai kurių kriptografinių rinkinių bruožai – neapčiuopiamumas, kriptografinis autentifikavimas, paskirstytos operacijų knygos naudojimas, decentralizavimas, valdymas bendru sutarimu, neatmeta jų nuosavybės; 22 Teisinis pareiškimas apie kriptografinius paketus ir pažangias sutartis

c) taip pat nėra atsisakoma, kad kriptografiniai rinkiniai būtų nuosavybė kaip gryna informacija, arba todėl, kad jie negali būti priskiriami nei turimiems, nei veikiantiems daiktams;

d) todėl kriptografiniai rinkiniai iš esmės turi būti traktuojami kaip nuosavybė;

e) tačiau privatus raktas savaime nėra laikomas nuosavybe, nes tai yra informacija. “

 

* Norintiems perskaityti visą skelbimą, spustelėkite ČIA.*

Skirtingas požiūris


Procesas, kuris baigėsi sprendimu laikyti skaitmeninį turtą nuosavybe, užtruko maždaug 6 mėnesius. Per šį laiką vyriausybės atstovai nurodo (d?), Kad darbo grupė pasirinko kitokį požiūrį nei dauguma.

Seras Geoffrey Vosas, Anglijos Aukščiausiojo Teismo kancleris, nurodė, kad buvo siekiama ieškoti būdų, kaip reguliuoti skaitmeninį turtą dabartinės sistemos ribose. Tai priešingai nei kitos tautos, kurios siekė sukurti naujus besiformuojančios turto klasės reglamentus, kuriuos jis lygina su „atgaliniu darbu“..

JK jurisdikcijos užduotis (UKJT)

JK remiasi daugeliu „darbo grupių“, kurios stengiasi atverti kelią skaitmeninti teisinių paslaugų sektorių. JK Jurisdiction TaskForce (UKJT) yra viena iš šių grupių.

Ataskaitoje nurodoma, kad UKJT sudaro 8 asmenys iš skirtingo JK valdžios lygio. Nariai yra tokie.

  • Seras Geoffrey Vosas, Anglijos Aukščiausiojo Teismo kancleris
  • Seras Nicholas Greenas, Anglijos ir Velso teisės komisijos pirmininkas
  • Mary Kyle, Londono Sičio korporacija
  • Christopheris Woolardas, Finansinio elgesio tarnyba
  • Lawrenece Akka QC, „Twenty Essex“
  • Richard Hay, „Linklaters LLP“
  • Peteris Hunnas, „Accord“ projektas
  • Seras Antony Zacaroli, Aukščiausiojo Teismo teisėjas

Komentaras

Būdamas JK, „Smartlands“ tiesiogiai paveikė šiandien čia aptartas sprendimas dėl UKJT. Pasiekdamas vertybinių popierių.io, „Smartlands“ BRO, Yaroslava Tkalich, turėjo pasakyti, ką skelbti.

„„ Smartlands “kaip pirmoji JK platforma, kurios specializacija yra„ Žvaigždžių “blokų grandinėje pažymėti realiosios ekonomikos turtą, turi didelį pagrindą šiuo klausimu; teisėjų ir teisės specialistų kolegijai paaiškinus, mūsų beveik dvejus metus trunkanti pradžia ateinančiais metais virsta dideliu strateginiu pranašumu “.

Kalbėdamasis su Arnoldu

Nors Ilia Obraztsov dabar yra „Smartlands“ generalinė direktorė, mums pasisekė, kad pastaraisiais mėnesiais apklausėme Arnoldą Nausedą, kol jis ėjo šias pareigas. Nuo tada Arnoldas perėjo į pirmininko pareigas, nes tai leis daugiau dėmesio skirti strateginei plėtrai.

Interviu ciklas – Arnoldas Nauseda

Kitose naujienose

Kaip minėta pirmiau, visame pasaulyje tautos taiko įvairius požiūrius į skaitmeninį turtą. Šiuose straipsniuose nuodugniau apžvelgiami du, ypač jų požiūris – Malta ir JAV.

Iš pirmų rankų Maltos skaitmeninių teisės aktų apžvalga

Kelios valstybės 2019 m. Pradėjo teikti reguliavimo aiškumą

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map