SEC teikia įspėjimą apie pradinius mainų pasiūlymus (IEO)

„Fair Warnin“g

Kapitalo generavimo įvykiai gali būti įvairūs. Tiems, kurie dalyvauja „blockchain“ pasaulyje, terminai ICO, STO ir DSO greičiausiai tapo įprasta terminologija. Kitas šio tipo įvykių variantas yra žinomas kaip IEO arba „Initial Exchange Offering“.

Nuo tada, kai 2019 m. Pradžioje pirmą kartą buvo atkreiptas investuotojų dėmesys, IEO iš esmės pakeitė ICO, nes jie paprastai laikomi saugesne praktikos priemone. Šį saugumo jausmą dažnai lemia įsitikinimas, kad projektai yra teisėti, nes jie rengiami biržoje ir kad jie teikia geresnes investavimo galimybes..

Tačiau jie neišvengia pavojaus. Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) neseniai išleido pranešimą / įspėjimą tiems, kurie dalyvavo ar ketina dalyvauti IEO.

Savo pranešime SEC aiškiai pakartoja, kad „nėra tokio dalyko kaip SEC patvirtintas IEO“. Net jei nepareiškia šio reikalavimo, SEC įspėja, kad daugelis IEO gali parduoti vertybinius popierius, užmaskuotus naudingumo žetonais (tyčia ar ne).

Koks skirtumas?

Kai IEO populiarumas pirmą kartą augo, mums pasisekė, kad svečių mintis Liza Aizupiete („Fintelum“ generalinė direktorė) dalijasi savo mintimis. Savo darbe Aizupiete paliečia skirtumus tarp to, kas yra ICO, palyginti su IEO.

STO ir sutelktinis finansavimas, ICO & IEO

Ar jie verta jūsų laiko?

Pats mūsų vertybinių popierių.io generalinis direktorius Antoine’as Tardifas taip pat skyrė laiko apmąstymams apie naujausią IEO veiklą. Jo išvados leido jam padaryti išvadą, kad „projektas yra svarbesnis už faktinį projektą. Mes tikimės, kad kai tik padidės reguliuojamų saugos žetonų populiarumas, IEO gali būti viliojanti galimybė išvardyti šiuos saugos žetonus reguliuojamoje biržoje. Tai būtų panašu į tai, kaip šiuo metu veikia vertybinių popierių biržos “.

Binansiniai IEO pranoksta konkuruojančius IEO projektus

Komentaras

Nors SEC savo pranešime atkreipia dėmesį į įvairius klausimus, visų pirma yra du teiginiai, kurie atskleidžia jų požiūrį. Toliau pateikiamos jų pranešimo ištraukos, parodančios tai.

  1. Ar IEO yra vertybinių popierių pasiūlymas?

„Yra svarbių klausimų, kuriuos investuotojai turėtų žinoti prieš investuodami į IEO. Kaip ir ICO atveju, atsižvelgiant į pasiūlymo faktus ir aplinkybes, siūlymas gali apimti vertybinių popierių siūlymą ir pardavimą. Tai reiškia, kad IEO gali būti taikomas Registracija reikalavimai, taikomi aukcionams pagal federalinius vertybinių popierių įstatymus. Be kita ko, registracija reiškia, kad skaitmeninį turtą siūlanti įmonė turi investuotojams pateikti svarbią informaciją apie save, savo verslą, siūlomą skaitmeninį turtą ir pasiūlymo sąlygas “. 

  1. Ar platforma yra vertybinių popierių birža?

“Be to, jei IEO apima vertybinius popierius, internetinė prekybos platforma kuriai siūloma IEO, gali tekti atskirai užsiregistruoti SEC kaip nacionalinei vertybinių popierių biržai arba veikti pagal išimtį, pavyzdžiui, alternatyvią prekybos sistemą (ATS). ATS turi būti registruotas tarpininkas-prekybininkas ir atitikti taikomus reikalavimus, kad galėtų legaliai veikti Jungtinėse Valstijose.

Federaliniai įstatymai ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys registruotas nacionalines vertybinių popierių biržas ir ATS, yra skirti apsaugoti investuotojus ir užkirsti kelią apgaulingai ir manipuliuojančiai prekybos praktikai. Daugelis internetinių prekybos platformų gali sukelti klaidingą įspūdį investuotojams, kad jie yra registruoti arba atitinka nacionalinės vertybinių popierių biržos ar ATS reguliavimo reikalavimus, todėl gali trūkti investuotojų apsaugos, kurią nacionalinė vertybinių popierių birža ar ATS teikia investuotojams “.

SEK

Vertybinių popierių ir biržos komisija yra JAV įsikūrusi reguliavimo institucija, kuriai pavesta sukurti ir vykdyti įstatymus, susijusius su vertybiniais popieriais laikomu turtu. To tikslas – skatinti sąžiningos ir skaidrios rinkos augimą visiems dalyviams.

Pirmininkas Jay Clayton šiuo metu prižiūri operacijas SEC.

Kitose naujienose

Be to, kad pakartojo savo požiūrį į tai, kas yra saugumas, ir vėlesnius įspėjimus apie galimai pažeidžiančias taisykles, SEC buvo sunkus darbas. Vienas iš jų kitų pavyzdžių yra neseniai pateiktas pasiūlymas, pagal kurį būtų galima atlikti įvairius „akredituoto investuotojo“ apibrėžimo pakeitimus..

SEC siūlo „akredituotų investuotojų“ kriterijų pakeitimą

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map