Reguliavimo institucijos vykdo baudžiamuosius veiksmus prieš įvairius šifravimo projektus

Tvirtos įstatymo rankos negalima išvengti ilgai. Praėjusią savaitę įvairūs subjektai išmoko tai iš pirmų lūpų, nes reguliuotojai atsisakė baudų ir bausmių už blogus veiksmus..

Nuo baudų, teisinių mokesčių, išieškojimo priemonių ir dar daugiau – tai baudžiamųjų priemonių, kurių buvo imtasi praėjusią savaitę, apibendrinimas, nes karma buvo visiškai rodoma.

Rizikos kapitalo investicijos

Pagal „Ponzi“ schemą „Rizikos kapitalo investicijos“ ir jos aukščiausios klasės atstovai pasinaudojo mažiausiai 72 investuotojų pranašumais. Nustatyta, kad už schemą atsakingi asmenys dalyvavo įvairioje neteisėtoje veikloje. Tai apima socialinės žiniasklaidos naudojimą klaidinantiems pareiškimams, lėšų pasisavinimą ir kt.

„Kaltinamieji galiausiai paprašė 535 829 USD iš baseino dalyvių, pasisavindami 450 302 USD šios sumos asmeniniam naudojimui ir, mažą laiką imituodami„ Bernie-MadoffPonzi “schemą, už mokėjimus baseino nariams, todėl atrodė, kad fondas būtų pelningas.“

Dalyvaujančius asmenis CFTC pavedė atlikti užduotį, o reguliavimo institucija pasirodė pergalinga.

Baudžiamasis veiksmas – 900 604 USD (50% grąžinimas, 50% civilinė nuobauda) + CFTC teisiniai mokesčiai

Telegrama

Pranešimų programėlių milžinė „Telegram“ neseniai buvo priversta nuryti karčią piliulę, nes įmonė sutiko su pralaimėjimu, kai atsisakė kovos su SEC. Trindamas druską žaizdoje, „Telegram“ jau buvo įsakė padengti teisines išlaidas, susijusias su ieškiniu dėl prekės ženklo dėl dabar nebeveikiančių GRAM žetonų. Iš esmės „Telegram“ vis dar moka už jau seniai pralaimėtą mūšį.

Kombinezonas, kuriame įvyko „Telegram“ ir Lantah mūšis pirmyn ir atgal, kilo dėl teisių į simbolio „GRAM“ teises. Dabar atsisakyta ir originalaus, ir kontrastinio kostiumo. Tačiau „Telegram“ gali būti sidabrinis pamušalas, nes teismai jai suteikė būdą atlyginti savo teisines išlaidas.

„Tikėtina, kad„ Telegram “turėjo sumokėti tam tikrus mokesčius ir išlaidas už Lantah priešieškinių gynimą, tačiau bet koks apdovanojimas greičiausiai bus nedidelis. Teismas mano, kad „Telegram“ turi teisę susigrąžinti mokesčius ir išlaidas kaip sąlygą atmetus Lantah priešieškinius. „Telegram“ per 30 dienų nuo šio įsakymo pateikia mokesčių ir išlaidų įrašus “

Baudžiamasis veiksmas – 618 240 USD mokesčiai + 6737,35 USD išlaidos

„OneCoin“

Nepaisant to, kad tai viena didžiausių visų laikų aferų, daugelis už „OneCoin“ atsakingų asmenų niekada nebus atsakingi už savo veiksmus. Niujorko valstijoje Markas S. Scottas buvo atmestas nusprendus suteikti tam tikrą paguodą nukentėjusiems..

Markas S. Scottas vaidino pagrindinį vaidmenį per „OneCoin“ sukčiavimą, pasinaudodamas savo buvusiu „Locke Lord“ advokato statusu ir padėdamas išplauti maždaug 400 000 000 USD lėšų – iš kurių 50 000 000 USD atsidūrė jo žinioje..

Teisėjų kolegija nusprendė kad Markui S. Scottui „… yra įsakyta atsisakyti bet kokios formos teisės praktikos Niujorko valstijoje, kaip pagrindinio asmens, ar kaip kito atstovo, tarnautojo ar darbuotojo; atsakovui draudžiama rodytis advokatu ar advokatu bet kuriame teisme, teisime, teisingume, valdyboje, komisijoje ar kitoje valstybinėje institucijoje, arba kitam pateikti nuomonę apie įstatymus ar jų taikymą, arba bet kokį patarimą. ar kaip nors advokatas ir teisininkas šioje valstybėje “,

Baudžiamasis veiksmas – Niujorko valstijoje Markas S. Scottas išniro

„Centra Tech“

Per daugybę klaidingų pretenzijų ir pažadų, susijusių su kriptografinės debetinės kortelės, vadinamos „Centra Card“, komanda ir galimybėmis, Robertas Farkas sugebėjo sutelkti investuotojus iš 25 000 000 USD..

Robertas Farkas, kaip šios schemos orkestro vadovas, pasirenka griežtą nuosprendį, nes prokurorai siekia ne tik priversti jį atsiskaityti už savo veiksmus, bet ir naudoti jį kaip pavyzdį kitiems, svarstantiems panašius veiksmus..

Prokurorai teigia, „Farko nusikalstamo elgesio„ pobūdis ir aplinkybės “bei būtinybė skirti teisingą bausmę neabejotinai pasveria didelę laisvės atėmimo bausmę.… Baudos bausmė taip pat reikalinga norint pasiekti bausmės tikslus tinkamai atgrasyti nuo nusikalstamos veikos pavogti pinigus iš nekaltų aukų savo (ir savo draugo) tikslais – ir skatinti laikytis įstatymų, draudžiančių tokį elgesį “.

Baudžiamasis veiksmas – turi būti nustatyta

Operacija „Egypto“

Per dvejus metus Brazilijos investuotojai, iš viso dešimtys tūkstančių, buvo apgavę daugiau kaip 200 000 000 USD per sukčiavimą, pavadintą „Operacija Egypto“. Šį sukčiavimą palengvino daugybė kompanijų, kurias kontroliavo orkestruotojas Marcosas Antonio Fagundesas. Kiekviena iš jų žadėjo pelningą grąžą investuotojams per strategines investicijas.

Dėl šios situacijos prireikė Brazilijos vyriausybės ir JAV DOJ bendradarbiavimo, nes pasisavintos lėšos buvo laikomos JAV biržoje. Nors mainai nebuvo įvardyti, pažymima, kad jie visapusiškai bendradarbiauja vykdydami arešto procedūras.

„… Fagundes kaltinamas keliais nusikalstamais Brazilijos įstatymų pažeidimais, įskaitant, be kitų nusikaltimų, finansų įstaigos veiklą be teisinio leidimo, apgaulingą finansų įstaigos valdymą, neteisėtą pasisavinimą ir pinigų plovimą, taip pat už vertybinių popierių įstatymų pažeidimus. Brazilijos teismas paskelbia arešto orderį, nurodantį areštuoti virtualią valiutą JAV, priklausančią ar kontroliuojamą „Fagundes“. “

Baudžiamasis veiksmas – 24 000 000 USD areštas vertės kriptovaliutų DOJ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me