Pažvelkite į Europos saugumo ženklų įstatymus

Europoje ir toliau matyti, kad daugiau apskričių laikosi kripto palaikymo pozicijos. Tokios šalys kaip Didžioji Britanija, Šveicarija ir Malta jau padarė didžiulius žingsnius siekdamos sustiprinti savo atitinkamas pozicijas rinkoje. Nors šiuos žingsnius lemia daugybė veiksnių, saugumo žetonų įvedimas sušvelnino šių šalių sprendimą.

Saugos žetonai leidžia skaitmeninti tradicines investicijas. Šis metodas vadinamas tokenizavimu. Tokenizuotas turtas daugumoje šalių laikomas stabilesniu nei tradicinės kriptovaliutos. Šiuo metu saugumo žetonai priklauso ES MiFIDII reglamentas.

MiFID II

ES nustatė MiFID II reglamentus 2018 m. Sausio 3 d. Ši teisinė sistema suteikia investuotojams papildomą apsaugą. Be to, „MiFID II“ taisyklės pagerina rinkos funkcionalumą ir efektyvumą. Teisės aktai yra pirminių MiFID (Finansų rinkų rinkos) reglamentų, galiojančių nuo 2007 m. Lapkričio mėn., Tęsinys.

Lichtenšteinas

Šeštoji pagal dydį šalis pasaulyje – Lichtenšteinas įspūdingu greičiu toliau plėtoja savo „blockchain“ sektorių. Nepaisant to, kad iš viso yra tik 62 kvadratinės mylios, ši mažytė šalis užima vieną didžiausių pagal BVP vienam gyventojui. 2018 m. Spalio mėn paleistas viešą projektą pavadinimu „Nacionalinis„ Blockchain “įstatymas“.

Dokumentas pabrėžė apskričių norą tęsti savo „blockchain“ siekius. Po šio žingsnio greitai buvo paskelbtas šalies „Union Bank AG“ pranešimas. Čia bankas apibūdino savo ketinimą būti pirmuoju reguliuojamu banku, išduodančiu apsaugos žetoną. Bankas siekia sukurti ženklą tarpbankinei veiklai, pavyzdžiui, didelių lėšų pervedimui tarptautiniu mastu.

Vokietija

Vokietija nelaiko kriptovaliutų finansinėmis priemonėmis. 2018 m. Rugsėjo mėn. Šalis nustatė, kad Bitcoin prekybininkams nereikia jokių licencijų ir kad prekyba kriptovaliuta turėtų išlikti legali. Tai buvo pagrindinis sprendimas, palankus kriptografijos investuotojams. Šis nutarimas reiškė, kad kriptografijos investuotojams nereikia laikytis Vokietijos vertybinių popierių nuostatų.

Berlynas per miesto pertrauką

Berlynas per miesto pertrauką

2018 m. Gruodžio mėn. Antroji pagal dydį Vokietijos vertybinių popierių birža paskelbė planuoja pradėti kriptografinių žetonų mainus. „Boerse Stuttgart Group“ bendradarbiavo su vietine „Fintech“ įmone „SolarisBank“, kad projektas būtų įgyvendintas. Biržos išleidimo data yra 2019 m. Trečiasis ketvirtis. Pasak kūrėjų, bus laikomos įvairios kriptovaliutos, įskaitant naudingumą, saugumą ir mainų žetonus..

Šveicarija

Šveicarija jau seniai yra finansų epicentras Europoje. Šveicarijos pareigūnai nori išplėsti savo finansinę įtaką „blockchain“ sektoriui. Šalis neseniai atidarė „blockchain“ verslo sektorių, pavadintą „Crypto Valley“. Čia „blockchain“ startuoliai gauna sumažintus mokesčius ir kitas Šveicarijos vyriausybės teikiamas lengvatas.


Be finansinės naudos, Šveicarijoje įsikūrusios „blockchain“ įmonės labai gauna naudos iš šalies aiškiai apibrėžtų „blockchain“ taisyklių. Šveicarijos finansų rinkos priežiūros tarnyba (FINMA) suskirsto žetonus į keturias atskiras kategorijas. Šios kategorijos apima turto, mokėjimo, naudingumo ir hibridinius žetonus.

Estija

Estija buvo viena iš pirmųjų ES narių, įteisinusių šifravimo veiklą. Praėjusiais metais pakeitus taisykles, šalis jau patvirtino daugiau nei 900 šifravimo licencijų. Tie, kuriems suteikta licencija, apima įvairias kriptografijos įmones, tokias kaip mainai, startuoliai ir „blockchain“ technologijų įmonės. Remiantis naujausiais duomenimis, apie 400 išduotų licencijų priklausė kriptografinių piniginių tiekėjams ataskaitos.

Estija sugebėjo iš skurdžiausios ES šalies pereiti į klestinčią ekonomiką, naudodama įvairius veiksnius. Mokesčių lengvatos, draugiška verslo aplinka ir lengvos licencijavimo procedūros prisidėjo prie šalies pakilimo „blockchain“ sektoriuje. Šiandien Estija yra viena iš labiausiai draugiškų STO šalių pasaulyje.

Malta

Malta ir toliau yra varomoji kripto jėga regione. Ši šalis valdė kriptografiją per daugelį veiksnių. Malta buvo Pirmas pasaulio šalį, kad užtikrintų tvirtą reguliavimo sistemą kriptografiniams investuotojams ir ICO. Vyriausybė aktyviai renkasi į savo rinką naujus startuolius.

Šiandien Malta yra viena iš geriausių vietų pasaulyje pradėti savo STO. Šalyje jau yra daugybė didelių šifravimo platformų. Didžiausia pasaulyje kripto mainų apimtis, Binansas, bendradarbiauja su Maltos vertybinių popierių birža (MSX) praėjusių metų rugsėjį. Jiedu planuoja artimiausiais mėnesiais šalyje sukurti naują saugumo žetonų mainą.

JK

Šiuo metu JK nėra galiojančių šifravimo taisyklių. Šalis toliau tiria kriptoparinką su reguliavimo institucijomis, tvirtindama, kad gali prireikti metų, kol bus parengtos tinkamos reguliavimo gairės. 2018 m. Kovo mėn. Šalių kriptografinio turto darbo grupė paskelbė ataskaitą, kurioje kriptovaliutos buvo nurodytos trijose skirtingose ​​klasėse. Šios klasės apima saugos žetonus, naudingumo žetonus ir mainų žetonus.

Šiuo metu JK kriptografijos diskusijos tęsiasi. Didžiosios Britanijos verslo federacijos tarnyba (BBFA) išleido ataskaitą, kurioje buvo išsamiai aprašyta, kaip blogi teisės aktai daug labiau trukdytų augti sektoriui, nei „jokių reglamentų nėra“. Šiandien JK turi stiprią „blockchain“ bendruomenę, kurioje analitikai prognozuoja būsimą šio sektoriaus augimą.

Prancūzija

Prancūzija laikėsi daug kitokio požiūrio į kriptovaliutų firmas. „Authorité des Marchés Financiers“ (AMF) pernai paskelbė ICO gaires. Naujieji reglamentai reikalauja, kad visi ICO užtikrintų visišką jų pasiūlymų skaidrumą. Prieš patvirtindamos įmonės turi apibrėžti savo žetonų naudojimą. Šis reikalavimas reikalingas tam, kad pareigūnai galėtų nustatyti, kokio tipo žetoną įmonė planuoja išleisti.

Prancūzijos požiūrį į ICO imituoja gausybė kitų pasaulio šalių. Priversdama visus ICO veikti visiškai atskleista, šaliai pavyko vienu metu pasveikinti STO ir sumažinti veikiančių ICO skaičių. STO suteikia daug saugesnį būdą investuotojams dalyvauti „blockchain“ lėšų rinkimo kampanijose.

ES saugumo ženklai auga

Dabar, kai geriau suprantate šiuo metu Europoje kuriamas kriptovaliutų taisykles, lengva suprasti, kodėl tokios šalys kaip Malta tiek daug investavo į savo blokų grandinės sektorių.

Kai pasaulio ekonomika tęsiasi skaitmeninimo keliu, šaliai, galinčiai tapti šios technologinės revoliucijos epicentru, reikia daug ką pasiekti. Tikimės, kad daugiau šalių visame pasaulyje supras šių pokyčių svarbą ir tai, kaip jie daro įtaką pasaulio ekonomikos ateičiai. Kol kas vyksta varžybos, siekiant išsiaiškinti, kuri Europos šalis sugeba pirmauti „blockchain“ ekonomikoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map