Komisijos narys Hesteris Peirce’as apdovanojo antrąją kadenciją SEC

Nuo šiol iki 2025 m. „Blockchain“ pasaulis gali laukti bent vieno draugiško veido, gyvenančio Vertybinių popierių ir biržos komisijoje. Šios savaitės pradžioje komisaras Hesteris Peirce’as buvo sėkmingai balsavo į kitą kadenciją reguliavimo institucijoje.

Senato patvirtinimas

Balsavimą, įvykusį 2020 m. Rugpjūčio 6 d., Baigė JAV senatas. Nors rezultatas niekada nėra užtikrintas, šis sprendimas buvo tikimasi jau kelis mėnesius, nes pradinė kandidatūra buvo paskelbta prieš šešis mėnesius, vasario 6 d..

Nesutarimų istorija

Nors yra įvairių priežasčių, dėl kurių „blockchain“ ir kriptovaliutų bendruomenė susižavėjo komisare Peirce – uždirbo jai „Crypto Mom“ monikerį – akivaizdžiausias yra ankstesni jos nesutikimo pareiškimai.

Nesutikimo pareiškimas paprasčiausiai nurodo tikėjimo, priešingo kitų įsitikinimams, išraišką ir jų veiksmus. Per pastaruosius kelerius metus Komisijos narė Peirce kelis kartus išreiškė savo nesutikimą.

„Winklevoss Bitcoin Trust“, 2018 m

Pirmasis nesutikimo pareiškimas, kurį išleido komisaras Peirce, buvo susijęs su 2018 m. Bitcoin pagrindu veikiančio biržoje prekiaujamo fondo (ETF) paraiškos atsisakymu. Nors pagrindinis SEC įgaliojimas yra apsaugoti investuotojus, Komisijos narys Peirce’as manė, kad jų veiksmai buvo priešingi . Ji pareiškė, „… man kelia nerimą tai, kad Komisijos požiūris pakerta investuotojų apsaugą, neleisdamas didesnio Bitcoin rinkos institucionalizavimo. Didesnis institucinis dalyvavimas pagerintų daugelį Komisijos rūpesčių dėl bitkoinų rinkos, kuri yra jos nepatvirtinimo įsakymas “.

Biržoje prekiaujami fondai (ETF), 2020 m

2020 m. Pradžioje Komisijos narė Peirce pakartojo priešingą poziciją dėl kriptovaliutų ir ETF tipo produktų. Laikotarpiu tarp jos pirminio pareiškimo apie Winklevoss fondą 2018 m. Ir dabar SEC jau atmetė įvairias paraiškas – iš esmės padvigubino jų požiūrį. Ji pareiškė, „… Aš perspėjau, kad Komisijos abejojimas priimti naujus produktus ir technologijas trukdo naujovėms šioje šalyje ir grasina verslininkus ir jų sukurtas galimybes nuvesti į kitas jurisdikcijas. Per pastaruosius aštuoniolika mėnesių Komisijos veiksmai šioje srityje patvirtina šiuos susirūpinimus. Tuo tarpu investuotojų susidomėjimas įgyti bitkoino poveikį ir toliau auga “.

Telegrama, 2020 m

Šis pavyzdys yra naujausias iš trijų. 2020 m. Liepos mėn. Per kalbą „Blockchain Week Singapūre“ komisarė Peirce palietė, kodėl, jos manymu, SEC veiksmai prieš „Telegram“ buvo ydingi. Nors jos pozicija nebuvo atskleista oficialiame prieštaravimo pareiškime, vis dėlto tai buvo aišku. Ji pareiškė, „Telegram“ nusprendė užbaigti teisinį mūšį apsigyvenęs pas mus. Aš nepalaikiau susitarimo, nes nepalaikiau pagrindinio veiksmo. Aš nepalaikau pranešimo, kad žetonų platinimas savaime susijęs su vertybinių popierių sandoriu “.

Dideli planai

Nors gali būti lengva nesutikti su bendraamžiais, Komisijos narė Peirce užtikrino, kad ji pateikė ne tik kritikos. Žymiausias yra komisaro Peirce’o „Saugaus uosto pasiūlymas“. „Saugaus uosto“ pasiūlyme įmonėms būtų naudingas „trejų metų lengvatinis laikotarpis, per kurį jos galėtų palengvinti dalyvavimą ir plėtoti funkcinį ar decentralizuotą tinklą, kuriam netaikomos federalinių vertybinių popierių įstatymų registravimo nuostatos, jei tik sąlygos yra įvykdyti “. Tai įdomus ir svarbus požiūris; laikas įrodė, kad nors daugelis „blockchain“ pagrindu sukurto turto gali pradėti savo gyvenimą kaip vertybiniai popieriai, vėliau jie gali transformuotis į kitą turto klasę. Vienas tokių pavyzdžių yra be galo populiarus „Ethereum“.


„Ethereum“, turėjęs ICO savo gyvenimo ciklo pradžioje, tapo funkcine decentralizuota platforma ir prieigos raktu. Šis paprastas perėjimas, kuris visada buvo planuojamas, leido „Ethereum“ iš saugumo tapti tiesiog žetonu.

Įgyvendindamos tokį pasiūlymą, novatoriškos ir gerų ketinimų turinčios įmonės turėtų daugiau veiksmų laisvės gaminti naujos kartos produktus, nebijodamos, kad SEC turės įtakos (jei įmonės atitinka visas sąlygas). Komisijos nario Peirce’o „Saugaus uosto“ pasiūlymą galima išsamiai perskaityti čia.

Nauja lyderystė?

Nepaisant to, kad SEC išlaikė pažįstamą komisaro Peirce veidą, reguliavimo institucija netrukus gali atrodyti visai kitaip.

Nors šiuo metu kalbos nutilo, dabartinis SEC pirmininkas Jay Claytonas yra siūlomas kaip kandidatas į JAV advokato pareigas Pietų Niujorke. Jei tai nutiktų, Komisijos narys Peirce, be abejo, būtų įdomus būsimas pirmininko posto pakeitimas.

Tokį žingsnį, be jokios abejonės, lydėtų skirtingi požiūriai į blokų grandinės ir šifravimo rinkas, nes Komisijos narė Peirce aiškiai pasakė, kad, jos manymu, rinkos yra ilgalaikės. Laikas parodys, ar komisarė Peirce atsidurs šiose avalynėse.

Saugumo ir Keitimo Komisija

Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) yra JAV įsikūrusi reguliavimo institucija, kurios užduotis yra užtikrinti sąžiningą ir skaidrią rinką. Tai daroma sukuriant ir vykdant įvairius įstatymus, susijusius su vertybinių popierių naudojimu.

Pirmininkas Jay Clayton šiuo metu prižiūri operacijas SEC.

Kitose naujienose

2020 m. Pradžioje mums pasisekė, kad baigėme išskirtinį interviu su Komisijos nare Peirce. Šioje diskusijoje mes sužinojome daugiau apie jos požiūrį į šifravimą ir blokavimą, taip pat apie SEC. Tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie komisarą Peirce, šį interviu galite rasti ČIA.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map