HODL jūsų Hoopla per SEC pakeitimus neapmokestinamiems aukoms – minties lyderiai

Praėjusią savaitę JAV vertybinių popierių ir biržos komisija paleistas pasiūlymas, kuris dar neturi tapti reglamentu, siekiant supaprastinti aukų, kurioms netaikomas atleidimas, teikimą. Netrukus po to daugybė straipsnių ir informacinių biuletenių pateko į skaitmeninio turto pramonę – daugelis jų teigė, kad jų platformos jau buvo modifikuojamos, kad atitiktų naujas taisykles. Nors SEC pasiūlė pakeitimus, laikas parodys, ar pasiūlymas priimtas – ir jei taip, ar bus galutinio projekto pakeitimų, kurie bus paskelbti Federaliniame registre.

JAV neapmokestinama siūlymo sistema apima tokias priemones kaip „Reg D“, „Reg A“, sutelktinis finansavimas (dar žinomas kaip „Reg CF“) – iš esmės viskas, kas nėra vieša ar mažmeninė prekyba. Nuo 1934 m. Vertybinių popierių biržos akto ši sistema mažai ką pakeitė ar modernizavo. Visuomenė kritikavo galiojančias aukcionų neapmokestinimo taisykles, daugiausia dėl to, kad jose tik turtingiausi amerikiečiai gali investuoti į privačius fondus. bendrovės ir kiti pasiūlymai.

Jei jie bus priimti, siūlomi pakeitimai galėtų leisti vidutiniam žmogui investuoti į ankstesnio laikotarpio sandorius – tokius kaip „Uber“ ar „WeWork“ – dar nepasiekus aukštų vertinimų ir išmetamų į viešąsias rinkas. Įgalinus SPV (specialios paskirties transporto priemones) ir suderintas ataskaitas (ty sušukavus „Reg D“ ir „Reg CF“ į vieną, o ne į dvi ataskaitas) ir padidinus bendrą sumą, kurią galima surinkti, būtų lengviau supaprastinti išduodančių įmonių atitiktį reikalavimams. Be to, pakeitimai taip pat galėtų leisti sutelktinį finansavimą tapti perspektyvia kapitalo formavimo priemone investuojant į tokias turto klases kaip nekilnojamasis turtas.

Šiuo metu JAV siūlo išimtis, tokias kaip „CF CF“ (sutelktinis finansavimas), yra gana ribojančios, ribojančios bendrą sumą, kurią galite surinkti iki 1,07 mln. USD per 12 mėnesių, ir apima reikšmingus apribojimus vienam investuotojui. Panašu, kad JAV SEK seka kitų jurisdikcijų pavyzdžiais, pavyzdžiui, Kanados, kur reguliavimo institucijos pasiūlė panašius pakeitimus, ar Europoje, kur reglamentai buvo atnaujinti praėjusiais metais, padidinant EGP (Europos augimo prospekto) ribas iki 8 mln. EUR, šiek tiek daugiau nei 9 USD. M USD. Pagal naują pasiūlymą įmonės galėtų surinkti iki 5 mln. USD. Nors 5 mln. USD vis dar yra palyginti mažas kapitalo kiekis, tai leidžia ankstyvojo etapo įmonėms kurti savo gentį su platesne investuotojų baze.

SEC pasiūlė panašius „Reg A“ pakeitimus, padidinant viršutinę ribą iki 75 mln. USD. Tai gali padaryti „A A“ perspektyvią daugeliui vėlesnių etapų bendrovių, kuriose didesniems B, C ar net D etapų etapams reikia daugiau kapitalo, nei šiuo metu yra A registre. Tai taip pat atveria šias investavimo galimybes mažmeniniam investuotojui, anksčiau šiems sandoriams. buvo prieinamos tik turtingiausioms verslo įmonėms, privataus kapitalo parduotuvėms ir didelės grynosios vertės asmenims.

Kiti pakeitimai apima leidimą akredituotiems investuotojams dalyvauti sutelktiniame finansavime. Anksčiau, jei naudojote sutelktinio finansavimo išimtį, negalėjote priimti lėšų iš akredituotų investuotojų ir turėtumėte tuo pačiu metu naudoti kitą išimtį, pvz., „Reg D“. Paprastai tai verčia įmones imtis daugiau dokumentų, sumokėti teisinius mokesčius ir padidinti riziką, kad bus kažkas negerai – dėl to gali kilti reguliavimo ar civiliniai veiksmai. Siūlomi pakeitimai leistų įmonėms sujungti akredituotus ir mažmeninius investuotojus į vieną pasiūlymą.

Be akredituotų investuotojų, pakeitimai taip pat atveria duris instituciniams ir verslo investuotojams, įskaitant SPV (specialiosios paskirties transporto priemonę)..

SPV yra verslo subjektas, sukurtas konkrečiam tikslui – dažniausiai dėl tokių priežasčių kaip atsakomybės ribojimas, mokesčių efektyvumas, investicijos ar kapitalo formavimas. Pvz .: norėdami pažymėti nekilnojamąjį turtą, galite sudaryti SPV ir perduoti aktą į nekilnojamąjį turtą šiai įmonei. Šios įmonės / transporto priemonės tikslas yra turėti šio nekilnojamojo turto aktą ir tiksliai registruoti, kas yra savininkai. SPV paprastai naudojami ir investiciniams fondams.

Sudėtyje SPV, verslo investuotojai, akredituoti investuotojai ir pagrindiniai instituciniai investuotojai gali perkelti didelius kapitalo kiekius. Tačiau jie negalėjo investuoti į sutelktinio finansavimo pasiūlymus JAV. Tai sukėlė įdomų paradoksą įmonėms, pritraukiančioms kapitalą, jei galėtumėte sudominti dideles žuvis, išvengtumėte minios – tačiau, jei jūsų pasiūlymas profesionaliems investuotojams atrodys nepakankamai gerai, jūsų paskutinė išeitis gali būti sutelktinis finansavimas. Sutelktinio finansavimo pramonė apskritai sulaukė daugybės profesionalių investuotojų kritikos dėl mažos grąžos ir žemos sandorių kokybės, tai greičiausiai pasikeis, kai mažmeniniai investuotojai galės naudotis tais pačiais sandoriais kaip ir didesnės įstaigos..

Galiausiai naujuose sutelktinio finansavimo reglamentuose siūlomi keli pagrindiniai pakeitimai, kiek kiekvienas investuotojas gali skirti vienam pasiūlymui. Šiuo metu investuotojai, kurie nesilaiko akreditavimo ribų, buvo riboti, kiek jie galėtų investuoti, atsižvelgdami į mažesnes savo pajamas ar grynąją vertę. Naujieji reglamentai tai pakeis į didesnę iš šių dviejų. Tikimasi, kad šie pokyčiai paskatins ne tik naujoves, bet ir atneš daug protingų pinigų.

Pavyzdžiui, investuotojas, kurio grynoji vertė yra 750 000 USD ir pajamos – 150 000 USD, negali būti laikomas akredituotu investuotoju. Šis asmuo turi biologijos mokslų daktarą ir randa startuolį su revoliucinėmis naujovėmis biologijos mokslų srityje – jie nėra kvalifikuoti kaip akredituoti investuotojai ir jiems draudžiama investuoti. Ironiška, bet jie gali būti bet kurio institucinio investuotojo patarėjas, kodėl šis konkretus startuolis yra toks karštas, tačiau pagal dabartines taisykles jie nėra kvalifikuoti rizikuoti savo pinigais.

Nors dauguma pokyčių palankiai vertina šiuos pokyčius, jie nėra tikras dalykas. Šis pasiūlymas dėl naujos atleidimo nuo akcijų siūlymo sistemos dar nėra reglamentas, jis vis tiek turi patekti į vyriausybę ir būti įtrauktas į federalinį registrą. Žvelgdami į pasiūlymus dėl sutelktinio finansavimo JAV galime pamatyti, kiek pasiūlymas gali skirtis nuo reglamento – ir vis dar yra daugybė lobistinių dolerių, kurie nori išlaikyti status quo. Remiantis šiuo pasiūlymu, svarbu nepriimti svarbių verslo sprendimų – verčiau vertinkite šiuos pokyčius kaip didesnę tendenciją tarp vertybinių popierių reguliuotojų visame pasaulyje.

Matome, kad vertybinių popierių reguliuotojai bando palengvinti paskirstyto kapitalo formavimą. Minios ir sutelktinis finansavimas iš tikrųjų tampa tuo, ką viso pasaulio reguliavimo institucijos siekia suderinti savo sistemas. Derindamos sutelktinio finansavimo reglamentus iš jurisdikcijų visame pasaulyje, ankstyvosios stadijos įmonės galėtų naudotis pasauliniu kapitalu ir sukurti pasaulinę investuotojų bazę, nebūdamos priverstos laužyti taisyklių, kaip tai daro dauguma ICO ir STO emitentų šiandien..

Bene įdomiausias SEC siūlomų pakeitimų dalykas yra tai, kaip jie rodo labai koordinuotas vertybinių popierių komisijų pastangas visame pasaulyje. Kai atsiras ši nauja kapitalo formavimo era, verslas galės sujungti ir panaudoti kelių šalių reguliavimo sistemas. Kalbant apie JAV teikiamus pasiūlymus, mes vis dar turime laukti naujų taisyklių, kol žinosime, kaip jie atrodys, ar jų poveikį skaitmeninių vertybinių popierių pramonei..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map