Geriausios šalys paleisti jūsų saugos žetoną

Saugos žetonų aukos (STO) dabar yra įprasta kriptoparinke. Ši unikali lėšų rinkimo strategija suteikia įmonėms galimybę lengvai stebėti, platinti ir reguliuoti savo kampaniją naudojant „blockchain“ technologiją. STO sujungia geriausias ICO savybes su griežtais reglamentais, nustatytais konkrečiose rinkose.

Be naudos, kurią gauna įmonės, naudojančios STO strategiją, taip pat yra daugybė priežasčių, kodėl investuotojas ieškotų tokio tipo investicijų. Viena vertus, STO yra daug skaidresnė nei ICO. STO dalyvaujančios įmonės turi atskleisti neskelbtiną informaciją apie įmonę, įskaitant jų adresą, aukštesnę vadovybę ir finansinius duomenis.

Ši informacija dar labiau apsaugo investuotojus nuo ICO rinkose vykstančio sukčiavimo. Vienas ataskaita „Statis Group“ paskelbta ataskaita parodė, kad net 80 proc. 2017 m. atliktų ICO pasirodė esą sukčiai. Būtent ši apgaulinga veikla paskatino sukurti saugos žetonus.

Dabar, kai saugos žetonai yra populiaresni, daugelis šalių nori priimti su STO susijusius verslus. Vyriausybės pareigūnai, norėdami suvilioti šiuos verslus savo pakrantėse, yra pasirengę padaryti rimtų nuolaidų. Toliau pateikiamos geriausios šalys, kuriose galima paleisti jūsų saugos žetoną.

Malta

Maltos salos šalis yra viena iš svarbiausių vietų, kur paleisti jūsų saugos žetoną. Šalis nuo pat pradžių pritaikė „blockchain“ technologiją. Šiemet Maltos ministras pirmininkas Josephas Muscatas paskelbė viešą pareiškimą, kuriame pripažino reguliavimo institucijų baimes „ir faktą“, kad ši technologija greitai keičia pramonės šakas visame pasaulyje..

Malta per „Master Explorer“

Malta per „Master Explorer“

Maltos pareigūnai rimtai vertina savo norą būti pagrindine „blockchain“ šalimi pasaulyje. Tame pačiame pareiškime ministras pirmininkas pabrėžė ekonomikos skaitmeninimo svarbą. Jis nuėjo tiek, kiek pareiškė – „mes turime būti tie, kuriuos kiti kopijuoja“.

Maltoje vyksta vieni didžiausių šiuo metu vykdomų saugumo žetonų projektų. Rugsėjo mėn. Maltos vertybinių popierių birža (MSX) paskelbė apie partnerystę su Binansas, didžiausia pasaulyje tūrio birža. Per ateinančius mėnesius „Binance“ siekia sukurti naują saugumo žetonų platformą šalyje.

Lietuva

Praėjusiais metais Lietuva padarė reikšmingą žingsnį link savo tikslo tapti ES saugumo simboline sostine. Šalis įvedė saugumo žetonų draugiškas taisykles. Šalies finansų ministras išleido platus saugumo žetonų reglamentus, apimančius apmokestinimą, apskaitą, išdavimą ir atitiktį.

„Blockchain“ įmonės siunčia savo projektą finansų rinkų prižiūrėtojui, o jų biuras gerai atsiunčia atsakymą dėl jūsų prieigos rakto būsenos. Iš esmės Lietuvos pareigūnai atlieka savo projekto Howie testo versiją ir pateikia tvirtą atsakymą prieš jūsų įmonei einant į priekį įgyvendinant savo projektą.

Kadangi Lietuva yra ES narė, jie įgijo didžiulį pranašumą įteisindami ir reglamentuodami savo šalyje PTS. Vyriausybės pareigūnai tikisi suvilioti visą ES organizuoti savo STO šalyje.


Šveicarija

Šveicarija turi ilgą finansinio prieglobsčio istoriją. Šalyje yra maži mokesčiai ir kriptografijai palanki aplinka. Šveicarija buvo viena iš pirmųjų šalių, priėmusių kriptovaliutų taisykles.

Šveicarija laikosi kripto palaikymo pozicijos nuo 2014 m., Kai reguliavimo institucijos paskelbė ataskaitą, kurioje išsamiai aprašyta kriptovaliutų reikšmė. Įdomu tai, kad ataskaitoje pripažinta, kad kriptovaliutos tvarko tas pačias užduotis kaip ir pinigai, tačiau nustojo ženklinti tai kaip teisėtą mokėjimo priemonę dėl to, kad nėra išleidusios šalies.

STO pateikia savo projektą Šveicarijos finansų rinkos priežiūros tarnybai (FINMA). Ši reguliavimo institucija peržiūri kiekvieną STO, kad patvirtintų, kuriam projektui priskiriama paskirtis. Žetonų etiketėse yra mokėjimo, naudingumo, turto ir hibridiniai žetonai.

Izraelis

Izraelyje gyvena daugybė „blockchain“ pagrindu sukurtų startuolių. Šalis pirmauja pasaulyje tyrimų srityje & plėtra pagal naujausią „Bloomberg“ ataskaita. Ataskaitoje Izraelis atsidūrė antroje vietoje, o novatorių prasme jis atsiliko tik nuo Pietų Korėjos. Šių metų spalį Izraelis pasveikino „blockchain“ bendroves perpus sumažindamas kriptografijos mokesčius.

Tel Avivas, Isreal

Pagal „Cryptoslate“ ataskaita, 2018 m. Izraelis pradėjo 88 „blockchain“ paleidimus. 2018 m. Kovo mėn. Izraelis paskelbė laikiną ataskaita kuriame išsamiai aprašytos ICO taisyklės. Ataskaita buvo skirta „išlaikyti pusiausvyrą tarp technologinių naujovių ir investuotojų apsaugos“.

Buvęs Izraelio saugumo tarnybos vadovas prof. Shmuelis Hauseris rekomendavo šaliai skatinti savo tarptautinio „blockchain“ centro sukūrimą. pensiją. Šis žingsnis užtikrina, kad Izraelis išlieka dominuojančia jėga kriptografijos rinkoje.

Kanada

Kanada ir toliau vadovauja Šiaurės Amerikos kriptografijos revoliucijai. Kanados vertybinių popierių birža (CSE) vasarį pranešė apie planus paleisti naują vertybinių popierių žetonų platformą. Platforma sukurta remiantis „Ethereum Blockchain“.

Kanada, Torontas, yra „Ethereum“ gimtinė, o miestas ir toliau yra stiprus kriptografinės veiklos centras. Be to, platforma leidžia vartotojams lengvai paleisti savo saugos žetoną. Šis sprendimas atitinka Toronto norą būti pramonės lyderiu.

Pagal pranešimas spaudai, naujoji saugumo žetonų platforma sukurta siekiant suteikti įmonėms alternatyvą ICO erdvei.  Kabunas„i Technologies“ yra pirmasis saugos žetonas, kurį planuojama paleisti platformoje. Bendrovė taip pat pateikė prospektą Britų Kolumbijos vertybinių popierių komisijai (BSCE)..

Dubajus

Dubajus išlieka galinga įtaka kriptomarkete. Šalis viena pirmųjų išleido valstybės remiamą kriptovaliutą dar 2017 m. Spalio mėn. Šių metų vasarį Dubajaus daugiafunkcis centras (DMCC) pradėjo palengvinti kriptovaliutų rinką..

DMCC yra Pasaulinės „Blockchain“ tarybos narys. Iš pradžių projektas prasidėjo įgyvendinant „Dubai Smart City“ iniciatyvą. Kalbėdamas apie kriptovaliutas, projekto direktorius Franco Bosoni aptarė, kaip jis galėtų pamatyti į prekes panašią šio skaitmeninio turto ateitį. Dabar Dubajus kuria tvirtą pagrindą, kad saugumo žetonų prekė galėtų veikti joje.

Saugos žetonai – protingas judėjimas

Šalys demonstruoja novatorišką dvasią ir jų sprendimas pozicionuoti rinkas pagal ekonomikos skaitmeninimą tikrai pasiteisins. Saugumo žetonų rinka ir toliau plečiasi, o šios šalys dabar mato savo pro kriptografinės pozicijos pranašumus. Turėtumėte tikėtis daugiau šalių mėnesių.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map