Abra skyrė 300 tūkst. USD už SEC ir CFTC bendras pastangas už „saugumo apsikeitimą“

Bendromis „Commodity Futures Trading Commission“ (CFTC) ir Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) pastangomis kriptovaliutų prekybos programėlei „Abra“ ir jos partneriui „Plutus Technologies“ buvo skirta 300 000 USD bauda. Bendra suma sudaro dvi 150 000 USD baudas, kiekviena iš jų sumokama CFTC ir SEC.

Baudas skyrė dvi reguliavimo institucijos už „vertybinių popierių mainų siūlymą ir pardavimą mažmeniniams investuotojams be registracijos ir už tai, kad jie nesudarė sandorių registruotoje nacionalinėje biržoje“. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite peržiūrėti CFTC užsakymas ir SEC tvarka.

Trumpas laiko planas

Nors yra atvejų, kai įmonės akivaizdžiai pažeidžia reglamentus, Abra ir Plutus padėtis nėra tokia paprasta.

Iš pradžių problema kilo daugiau nei prieš metus, kai Abra pirmą kartą dalyvavo SEC. Tuo metu „Abra“ savo klientams pasiūlė JAV sintetinių vertybinių popierių „sintetinę poziciją“. Tai pavyko pasiekti, kai „Abra“ suteikė savo klientams galimybę naudotis investicijomis, sudarydama sutartį, imituojančią vertybinius popierius, realiai nepirkdama pagrindinio turto.

Siūlant šią paslaugą, įvyko keli renginiai.

  • SEC nustato, kad „Abra“ saugumo keitimo paslauga pažeidžia taisykles
  • Radusi aptarnaujančius JAV investuotojus, Abra nutraukia keitimąsi vertybiniais popieriais
  • Abra įvairias operacijas perkelia į Filipinus
  • Pakartotinai teikiamos saugumo keitimo paslaugos, o JAV investuotojams prieiga atimta.

Deja, Abrai ir Plutui, reguliuotojai manė, kad neužtenka nutraukti paslaugų teikimą JAV investuotojams ir dalį jų veiklos perkelti į Filipinus. Buvo nustatyta, kad didžioji dalis paslaugos projektavimo ir eksploatavimo aspektų ir toliau vyko JAV, todėl jai buvo taikomos JAV taisyklės.

CFTC ir SEC atstovai tai pakomentavo. Jie palietė, kaip, nepaisant investuotojų apribojimų, taisyklės vis dar galioja.

Pareiškė SEC vykdymo skyriaus Kompleksinių finansinių priemonių skyriaus viršininkas Danielis Michaelas,

„Verslas negali nepaisyti registracijos reikalavimų, skirtų investuotojams suteikti informaciją, reikalingą vertybinių popierių sandoriams įvertinti … įsteigti užsienio subjektą, kuris veiktų kaip sandorio šalis ir vykdytų svarbiausias savo verslo dalis JAV. “ 

Mokesčiai

Nors ir CFTC, ir SEC dalyvavo išrašant šias baudas, jų sprendimai buvo nepriklausomi. Kiekvienu atveju Abra ir Plutas galėjo sumokėti baudą, nepripažindami jokių neteisėtų veiksmų. Reguliavimo institucijų išvados buvo šios.

CFTC – „Abra“ / „Plutus“ pažeidė „… sudarydami neteisėtus skaitmeninio turto ir užsienio valiutos mainų su JAV ir užsienio klientais keitimus ir registracijos pažeidimus“.

SEC – „Abra / Plutus“, pažeisdamas „… federalinių vertybinių popierių įstatymo nuostatas dėl neregistruotų pasiūlymų ir vertybinių popierių mainų pardavimo ir reikalaudamas, kad tam tikri apsikeitimo sandoriai vyktų registruotoje nacionalinėje biržoje“.

Pinigai atsarginėms

Maždaug prieš du mėnesius pranešėme apie žvaigždžių plėtros fondo (SDF) 5 mln. Dolerių investiciją į Abra. Šis žingsnis tuo metu atkreipė mūsų dėmesį, nes tai pažymėjo Abra potencialą galiausiai įsitraukti į stabilių monetų ir skaitmeninių vertybinių popierių pasaulį. SDF parodė susidomėjimą tokio tipo investicijomis, kaip matyti iš panašių ankstesnių investicijų į saugos žetonų platformą DSTOQ.

Su šia bauda atrodytų, kad Abra visą laiką prekiavo vertybiniais popieriais, net jei jie to nesuprato.

Nepaisant to, kad šiandien reikia mokėti čia aptartas baudas, panašu, kad Abra nebus palaipsniui. Tarp minėtų SDF investicijų ir kitų, „Abra“ nuo jos sukūrimo pakilo į šiaurę nuo 45 mln..

Abra

Įkurta 2015 m, Abra yra kriptovaliuta investavimo programa, įsikūrusi Kalifornijoje, Mountain View mieste. Nuo pat veiklos pradžios „Abra“ tapo populiaria investuotojų platforma. Tai suteikia prieigą ir paramą prekybai skaitmeniniu turtu.

Generalinis direktorius & Steigėjas, Billas Barhydtas, šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map