Ieguldījumi zeltā – viss, kas jums jāzina

Nemierīgos laikos zelts ir viens no ceļiem uz drošu patvērumu ieguldījumiem tirgotājiem visā pasaulē. Pašreizējā ekonomiskajā situācijā nav pārsteigums, ka zelta cenas par unci uz vietas esošajos tirdzniecības tirgos visu laiku ir sasniegušas augstāko līmeni. Ņemot vērā to, ka cenas 2020. gadā ir palielinājušās tuvu 30%, bez horizonta izbeidzas ekonomiskā nenoteiktība, jūs varētu domāt, vai tagad ir īstais laiks ieguldīt zeltā. Šeit mēs jums palīdzēsim precīzi, kā jūs varat sākt darbu ar ieguldījumiem zeltā, un citiem faktoriem, kas jāņem vērā.

Ieguvumi no ieguldījumiem zeltā

Ja domājat par ieguldījumiem tieši zeltā, ir pāris galvenie ieguvumi. Šeit ir īss izklāsts par to, ko jums vajadzētu sagaidīt no katra:

Stabilitāte: Mēdz teikt, ka zelts ir izturīgs pret recesiju. Fakts ir tāds, ka saskaņā ar diagrammām un vēsturiskajiem datiem pieprasījums pēc zelta pieaug nenoteiktības laikā, kas var izpausties dažādos veidos. Tas var būt ekonomisks finanšu lejupslīdes ziņā valūtas vājuma rezultātā vai arī politiskas nestabilitātes dēļ noteiktos reģionos..

Galu galā šī stabilitāte ir labi parādīta, ja ieskatāties diagrammās. Zelta cenas gadu gaitā ir nepārtraukti pieaugušas, it īpaši, ja ekonomika ir izaicināta. Attiecīgais gadījums ir skaidri redzams 2020. gadā, jo cena ir sasniegusi rekordaugstu līmeni virs 2000 USD.

Daudzveidīgs portfelis: Veiksmīgu ieguldījumu stūrakmens ir līdzsvarots portfelis. Šeit zelts un patiešām citi dārgmetāli un dažas preces var būt noderīgas. Zelts jūsu portfelī nodrošina ļoti drošu līdzsvaru un daudzos gadījumos nodrošinājumu pret nepastāvību un ekonomisko nenoteiktību aktīva drošās patvēruma dēļ un fakta dēļ, ka to pašu piedāvājumu un pieprasījumu īpaši neietekmē vērtību. reakcijas kā lielākā daļa citu aktīvu.

Ko zelts nesīs jūsu portfelī, ir konsekvences rādītājs. Tas, iespējams, nav visaugstākais izpildītājs, kad runa ir par atdevi, un, ņemot vērā pieauguma tempus ilgtermiņā, to veic lielākā daļa lielāko akciju indeksu un daži citi aktīvi, lai gan tas joprojām ir vidēji ļoti pieauguma temps, jo īpaši īsākā laika posmā, kur ir bijušas lielākas ekonomiskas problēmas.

Kā ieguldīt zeltā

Ieguldījumi jebkurā jaunā tirgū vai aktīvā zināmā mērā šķiet biedējoši. Šī sajūta izzūd, kad saprotat, ka nav reālu šķēršļu iekļūšanai. Tas pats ir ar ieguldījumiem zeltā. Patiesībā ir daudz veidu, kā jūs varat sākt savu ieguldījumu aktīvā. Lai gan viens no tiem ir zelta fiziska iegāde, varat būt drošs, ka ir vairāki elastīgāki veidi, kā iesaistīties.

Krājumi: Ieguldījumi ar zeltu saistītās akcijās ir lielisks veids, kā sākt darbu, ja jūs interesē zelta īpašumtiesības. Labi, jums tiešā veidā nepiederēs faktiskais zelts, bet jūs tieši gūsiet labumu no cenu paaugstināšanas uzņēmumos, kurus tieši ietekmē zelta cenas.

Ieguldīšana kalnrūpniecības uzņēmumu akcijās nozīmē arī to, ka jums ir laba likviditātes pakāpe, jo jūs varat viegli pirkt un pārdot savas akcijas, kas ir viens no izaicinājumiem, ja jūs pērkat fizisko zeltu.

ETF: Līdzīgi kā ieguldot zelta akcijās, jūs varētu izvēlēties ar zeltu saistītu ETF vai kopfondus. Būtībā tie ir ieguldījumi ar zeltu saistītu uzņēmumu grozos, kā jūs iegūtu ar akcijām. Atšķirība ir tāda, ka jums nebūs tieša īpašumtiesība uz pamata akcijām, un ieguldījumi vairākos uzņēmumos šādā veidā noteikti ir daudzveidīgāki.

Šī ir līdzsvarotāka, konservatīvāka ieguldījumu metode, kas jums kā tirgotājam saglabā lielu likviditāti, lai gan varētu būt pievienotas dažas maksas un citi nosacījumi. Šī iemesla dēļ tie ir piemērotāki ieguldījumi tirgotājiem, kas nav iesācēji.

Ja jūs interesē, varat apskatīt mūsu ceļvedi ETF.


Nākotnes & Iespējas: Vēl viena alternatīva, kas jums ir, ieguldot zeltu vai citas preces, ir tirdzniecība nākotnes līgumu tirgū. Nākotnes līgumi būtībā ir līgumi par aktīva, šajā gadījumā zelta, iegādi noteiktā nākotnes brīdī par noteiktu cenu. Tie ir ļoti populāri tirdzniecības tirgi un var būt ļoti likvīdi.

Šī likviditāte var būt pozitīva, ja jums ir nepieciešams ātri tirgot savus zelta ieguldījumus, lai gan jums jāņem vērā, ka nākotnes līgumu tirgus var būt diezgan nepastāvīgs, un nākotnes līgumu un iespēju līgumu tirdzniecība tiek uzskatīta par diezgan augstu risku un lielākoties piemērota tikai pieredzējušiem investoriem..

Fiziskais zelts: Ir vairāki veidi, kā nopirkt fizisko zeltu. Visizplatītākais veids, kā to izdarīt, ir zelta dārglietu iegāde, kas ir sertificēta kā gandrīz tīrs zelts un parasti tiek iegādāta stereotipiskā veidā zelta stieņu vai noteiktu zelta monētu veidā un ir pieejama no daudziem sertificētiem un uzticamiem avotiem visā pasaulē..

Mēs iesakām šiem diviem uzņēmumiem iegādāties zeltu:

  1. Zelta brokeris
  2. Dārgmetālu velve

Kam jāapsver zelta pirkšana?

Patiesībā ieguldījums zeltā var būt piemērots gandrīz visiem, kaut arī dažādu iemeslu dēļ. Tas ir lielisks papildinājums jebkuram portfelim kā pastāvīgam izpildītājam, kas var pievienot lielu daudzveidību atkarībā no tā, kā jūs vēlaties tajā ieguldīt.

Šķiet, ka pašreizējā neskaidrajā ekonomiskajā situācijā ieguldījumus zeltā daudzi tirgotāji ir uzskatījuši par gudru izvēli, ko atspoguļo pašreizējās rekordaugstās cenas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map