OKExChain & Kava partnerības priekšlikums

Ievads

Kava ir daudzu aktīvu DeFi platforma, kas piedāvā lielākos kriptovalūtas aktīvu, tostarp BTC, XRP un ATOM, lietotājus, kredītus un citus finanšu pakalpojumus. Kava platformai ir divu veidu žetoni, KAVA marķieris un USDX stablecoin, kur KAVA marķieris ir Kava blokķēdes vietējais marķieris, kas integrēts platformas drošībā, pārvaldībā un mehāniskajās funkcijās. Lietotāji var nodrošināt savus kriptogrāfijas aktīvus apmaiņā pret Kava stablecoin USDX. USDX ir visaugstāk pelnošais USD denominētais konts, kas pieejams mūsdienu investoriem, piedāvājot lielisku ienesīgumu bez papildu riska, salīdzinot ar tradicionālajām alternatīvām, piemēram, čeku un krājkontiem, kas nodrošina tikai nelielu peļņu..

Tāpat kā OKExChain, arī Kava pamatā ir Cosmos-sdk, un tā tiek veidota, izmantojot Tendermint, BFT (bizantiešu defektiem izturīgu) vienprātības motoru. Šis dizains ne tikai palīdz Kava sasniegt bezmaksas nodrošinājuma aktīvu pārsūtīšanu starp ķēdēm, bet arī padara Kava par spēcīgu platformu, kas vienmērīgi risina dažādu ķēžu mijiedarbības un datu pārraides jautājumus dažādām ekosistēmām..

Kava platforma DeFi pašlaik ir pēdējā testēšanas fāzē un gatavojas sākt platformas DeFi kreditēšanas funkcijas. Mērķis ir atbalstīt lielākos digitālos līdzekļus, kas nonāk DeFi telpā. Izmantojot savienojumu starp Kava un OKExChain, jebkurš OKExChain aktīvs var piekļūt Kava DefI pakalpojumiem, piemēram, aizdevumiem, stablecēm un Chainlink oracle cenu atsauces datiem..

Chainlink pasaules klases orākulu integrēšana stiprina Kava DeFi platformu ar drošiem cenu datiem, kas tagad pirmo reizi ir pieejami visiem Cosmos-sdk blokķēdēm. Kava mērogojamība apvienojumā ar Chainlink orākuliem nodrošina Cosmos ekosistēmu ar visaugstākās kvalitātes datiem, lai padarītu drošus, patiesi uzticamus decentralizētus finanšu produktus. Pēc sadarbības ar OKExChain, Kava nodrošinās arī drošu un efektīvu datu pārsūtīšanu DEX uz OKExChain, nodrošinot OKEX DEX decentralizēto darījumu drošību un ļaujot piedāvāt jaunus finanšu produktus, piemēram, opcijas un nākotnes līgumus..

Novēršot nepieciešamību pēc centralizētas apmaiņas un jebkura cita veida starpniecības, Kava palīdzēs OKExChain izveidot un uzticību mazinošu un ļoti autonomu finanšu sistēmu.

OKExChain: https://www.okex.com/okexchain

Kava: https://www.kava.io

Partnerības priekšlikums

1. Starpķēžu DeFi OKExChain caur Kava

1.1. Pārskats

OKExChain un Kava integrēsies kopā. Tas ļaus aktīviem plūst starp diviem blokķēdēm, piemēram, OKB, KAVA, USDX un citiem. Turklāt integrācija padarīs Kava DeFi pakalpojumus, piemēram, tā kreditēšanas iespēju un Chainlink datus pieejamus OKExChain un tās ekosistēmai.

Kava ierosina OKExChain uzlikt lielu daudzumu OKB Kava DeFi platformā un turpināt attīstīt plašākas starpķēžu DeFi lietojumprogrammas ar Kava. Kava var nodrošināt stabilu vērtības krājumu OKB, kas ir lielākais tirgus ierobežojumu aktīvs ar lielu lietotāju bāzi. Kava ir ļoti priecīga padarīt USDX aizdevumus pieejamus saviem lietotājiem.

KAVA, Kava blokķēdes vietējais marķieris un tā decentralizētais stablecoin USDX tiks parādīts OKExChain DEX.

1.2 Informācija par integrāciju

Atšķirībā no citām bloku ķēdēm, ko rada apmaiņa, OKExChain ir pilnībā atvērts avots, ļaujot lietotājiem iegūt visas publiskās blokķēdes priekšrocības, piemēram, aktīvu pašpārvaldi, novēršot darījumu partnera risku un uzticoties minimizētām lietojumprogrammām. Gan Kava, gan OKExChain ir izstrādāti ar Cosmos-SDK, un tiem ir Tendermint vienprātība. Šī līdzība ļauj abām blokķēdēm nevainojami integrēties savā starpā. Partneri plāno ieviest IBC (Interblockchain Communication Protocol), lai nodrošinātu blokķēdes savietojamību starp OKExChain DEX un Kava DeFi platformu.

Divu bloku ķēžu sadarbspēja ļaus Kava aktīvus (KAVA un USDX) izmantot OKExChain DEX un ļaus OKExChain aktīvus, piemēram, OKB, izmantot Kava DeFi platformā kā nodrošinājumu aizdevumiem.

Kava ir pirmais DeFi produktu un pakalpojumu sniedzēju partneris, kuru OKExChain izvēlējies pēc darbības uzsākšanas. Lai nodrošinātu pamatu tirdzniecības un finanšu lietojumprogrammu ekosistēmai OKExChain apkārtnē, ir nepieciešami tādi DeFi pakalpojumi kā kreditēšana, stabilie naudas elementi un precīzi tirgus un cenu dati. Šī iemesla dēļ ir dabiski, ka OKExChain izvēlas Kava kā savu pirmo partneri, lai tā varētu radīt spēcīgu pamatu saviem lietotājiem un izstrādātājiem, lai izmantotu tās atvērto ekosistēmu.

Izvērtējis dažādus DeFi risinājumus, OKExChain izpētīs integrācijas iespējas, lai nodrošinātu Kava ekosistēmai aizdevumus, stablīnus un datus. Šie iemesli ir šādi:

1. Izcila tehnoloģija un pieredze – Ar līdzīgu vienprātību un infrastruktūru Kava un OKExChain var viegli sadarboties un koplietot pakalpojumus, izmantojot IBC. Tā kā DEX tirdzniecības pieredze parasti ir zemāka par centralizētajām opcijām, pateicoties Kava mērogojamām un savietojamām tehnoloģijām, OKExChain DEX var būt tirdzniecības pieredze, kas līdzīga tai, ko var atrast centralizētajās biržās. Pateicoties dizaina arhitektūrai, lietotāji varēs saņemt aizdevumus no Kava un veikt maržas darījumus ar DEX tikai ar dažiem klikšķiem.

2. Decentralizēta un droša – Citi DeFi risinājumi apgalvo, ka tie ir decentralizēti un neuzticami, taču zem pārsega tiem ir privātās atslēgas, kas kontrolē lielāko daļu koda. Ir iespējams pārbaudīt, vai Kava platformu DeFi nekontrolē viena puse, un tīklu aktīvi aizsargā globāls vadošo iestāžu un biržu tīkls.

2. OKExChain ekosistēmas datu risinājums

2.1. Datu vērtība

Dati ir noderīgi daudzos veidos, taču datu problēmu ir grūti atrisināt. DeFi lietojumprogrammām tas ir vēl grūtāk. Lai gan daudzi Oracle risinājumi parasti nodrošina datus, ir maz, kas decentralizēti var piegādāt drošus un uzticamus datus. Īpaši DeFi gadījumā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju trūkst akreditētu API, netiek piedāvātas kriptogrāfijas garantijas, ekonomiski stimuli vai citas lietas, kas padara Oracle risinājumus pietiekami drošus DeFi lietojumprogrammām..

Neatbilstība DeFi lietotņu prasībām var izraisīt katastrofālas neveiksmes, līdzekļu zaudēšanu un orākula neveiksme rada risku blokķēdes vai lietojumprogrammas reputācijai.

Tā kā Cosmos ir jauna ekosistēma, Cosmos blokķēdēm nebija pieejami nobrieduši orākulu risinājumi. Tāpēc Kava apvienojās ar Oracle risinājumu un datu ekspertu Chainlink, lai izveidotu Kava infrastruktūru, kas var piegādāt Chainlink datus Cosmos-sdk blokķēdēs tādā veidā, kas ir drošs, uzticams un atbilst DeFi lietojumprogrammu vajadzībām..

2.2. Kava risinājums

Izmantojot integrāciju, Kava ķēdes posma orākuli sniegs cenu datus visai OKExChain ekosistēmai, palīdzot turpināt virzīt DeFi lietojumprogrammu izstrādi OKExChain un Cosmos ekosistēmai. Datus par Kava platformu nodrošina Chainlink industrijas vadošā tehnoloģija, kas ietver augstākas kvalitātes datus no akreditētām / augstākās klases saskarnes API, izturīgiem un drošībai pārskatītiem mezgliem, kā arī pirmo Oracle uzticamo izpildes vidi (TEE), kas ļauj pārbaudīt datu avotus. Papildus iepriekš minētajiem punktiem, Chainlink orākļi Kavā var ievietot cenu datus ātrāk un lētāk nekā citi risinājumi, mazinot drošības problēmas saistībā ar Oracle datu savlaicīgumu un tīkla pārslodzi, pateicoties Kava ātrākiem bloķēšanas laikiem, ātrai galīgībai un zemām darījumu maksām.

3. OKEx DEX procedūra

3.1. Pārskats

Datu pieejamība DEX ļaus uz DEX balstīt citus finanšu produktus, piemēram, nākotnes līgumus, opcijas un citus atvasinātos instrumentus. Atvasināto instrumentu iespējošana ir OKExChain atslēga, lai palielinātu likviditāti un piesaistītu lietotājus tās DEX piedāvājumam. To darot, tas var vadīt kriptogrāfijas nozari, izveidojot plašu DEX piedāvājumu.

Augstas kvalitātes datu, DeFi kreditēšanas pakalpojumu un stellīna kombinācija, lai uzlabotu DEX piedāvājumu, padara Kava un OKExChain dabiski piemērotu viens otram..

3.2. Integrācija

Priekšlikuma ieviešanai būs nepieciešama cieša sadarbība ar OKExChain un Kava izstrādātājiem. Galvenie atskaites punkti, uz kuriem jāstrādā, ir:

  1. Izveidojiet tiltu starp OKExChain un Kava, lai brīvi pārvietotu aktīvus. To tehniski var izdarīt vairākos veidos. Ja abas ķēdes pieņem IBC moduli, tas būs vienkāršākais, bet ir pieejami citi risinājumi.
  2. Kava pārvaldei būs jābalso, lai pieņemtu OKExChain aktīvus, lai pārietu uz Kava, un OKExChain būs jāapstiprina Kava aktīvi, lai pārietu uz DEX.
  3. Kava un USDX tiek iekļauti sarakstā OKExChain DEX.
  4. Lai apstiprinātu OKExChain aktīvus kā nodrošinājumu USDX aizdevumiem, Kava pārvaldei būs jābalso.
  5. OKExChain izveido saskarni OKExChain DEX lietotājiem, lai tirgojoties uzreiz piekļūtu Kava USDX aizdevumiem, lai iespējotu maržinālo tirdzniecību ar DEX.
  6. OKExChain norāda atvasinātos produktus, ko tā vēlas piedāvāt, un sadarbojas ar Kava, lai iegūtu nepieciešamos atbilstošos datus.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map