OKExChain hakatonu atjauninājums, palicis mazāk nekā divas nedēļas

OKEx organizētais OKExChain hakatons sākās 5. jūnijā, un tajā piedalījās vairākas labi zināmas organizācijas no visas pasaules. Tikmēr uz vietas ir ieradušies arī desmit slaveni projektu dibinātāji, galvenie zinātnieki un tehnoloģiju analītiķi, kuri veiks ierosināto projektu kopīgu pārskatīšanu.

Hakatona dalībnieki

No šodienas Hackathon ir reģistrējušās 23 komandas un 2 individuālie izstrādātāji, un ir iesniegti 16 pieteikumi, kas aptver dažādus aspektus, tostarp decentralizētu apmaiņu, digitālos seifus, virtuālās mašīnas, blokķēdes pārlūkprogrammas, staking pakalpojumu produktus, izstrādes rīkus un starpķēdes mijiedarbība.

Runājot par maksājumu pakalpojumu un digitālo maku lietojumprogrammām, tādas komandas kā Squeezer, Beijing ChainsGuard, OneChain un DappBirds ir secīgi iesniegušas savus produktu attīstības plānus.

Squeezer ir aizjūras platforma, kas integrē mikropakalpojumus ar blokķēdes nozari, lai atbalstītu lietojumprogrammu izstrādātājus. Pekinas ChainsGuard specializējas drošības risinājumos un pakalpojumos, savukārt OneChain iekļauj sociālo elementu darījumos un seifa lietošanā. DappBirds ir DApp platforma, kas integrē datu analīzi, dizainu, izplatīšanu, darbības un citus aspektus un ietver gandrīz 5000 DApps un vairāk nekā 10 000 viedo līgumu.

Turklāt lietojumprogrammu izstrādes kampaņā ir piedalījušies arī labi pazīstami blockchain pārlūka veidotāji TokenView un Cosmostation. TokenView izveidotā bloķēšanas pārlūkprogramma pašlaik atbalsta gandrīz 100 blokķēdes datu vaicājumus, savukārt Cosmostation ir uzņēmuma klases validatora mezglu operators un galalietotāju lietojumprogrammu izstrādātājs.

Vairākas komandas un izstrādātāji ir iesnieguši priekšlikumus arī produktu, blokķēdes apdrošināšanas, API, izstrādes rīku, SDK un virtuālo mašīnu jomā. Daži no tiem ietver NewDEX, AITEX, Ankr, NetCloth, Bi23 Labs un wallet.fo utt. Tā kā citas komandas, kurām vēl jāiesniedz savi produkti, ir Bit Dimension, Navigato.io, Tavitt un Zxplus.

Hakatona atlīdzības, noteikumi un informācija

OKExChain Hackathon mērķis ir mudināt lietotājus uz radošu lietojumprogrammu izstrādi, kuras pamatā ir OKExChain publiskās ķēdes sistēma. Kampaņas termiņš ir 20. jūlijs. Uzvarētāji tiks publiski paziņoti augusta beigās, un OKExChain apbalvos komandas un personas līdz 5000 USD OKB žetonos..

Saskaņā ar hakatona noteikumiem, tikai OKExChain uzlabošanas priekšlikumu iesniegšanas gadījumā uzvarētāji saņems līdz 500 USD vērtībā OKB. Iesniegumi, kas ietver OIP un produktus, var pretendēt uz atlīdzību līdz 5000 USD vērtībā OKB.

Hakatonu recenzenti

Nozares vadītāji, kas kopīgi izskatīs iesniegumus, ir DappOS dibinātājs, FengNiao, finanšu dibinātājs, IPFS Force Zone līdzdibinātājs un galvenais zinātnieks, Xin Li, FIBOS dibinātājs, Ma Xiang, CoinDesk ķīniešu versijas galvenais vadītājs, Leiyang Xin, Dapp. com dibinātājs un izpilddirektors, Kyle Lu, Ankr līdzdibinātājs un izpilddirektors, Ryan Fang, TokenInsight partneris, Wei Zhao, TokenInsight galvenais analītiķis, Johnson Xu, AWS blokķēdes nozares vecākais tehniskais eksperts, Wang Shiyu un AWS programmatūras inženieris Yuan Ye.

Atlikušas divas nedēļas

OKExChain mērķis ir veicināt plaša mēroga komerciālu blokķēdes lietojumu izstrādi. OKExChain pārņemtā ķēžu tehnoloģija atvieglo vērtības apmaiņu un visas pievienotās vērtības pakalpojumu ekosistēmas izveidi, kas papildina viens otru. Pašlaik testēšanas tīkls OKExChain ir ieviesis vairākas nozares vadošās tehniskās funkcijas, tostarp pielāgotas lietojumprogrammas, vairāku ķēžu ekosistēmu un datu slāņošanu..


Hackathon kampaņai ir atlicis mazāk nekā divas nedēļas, un izstrādātāji ir laipni aicināti piedalīties, iesniedzot savus priekšlikumus par OKExChain tehnoloģisko attīstību, produktu dizainu un ekoloģisko plānošanu vai izveidojot izstrādes rīkus, SDK, pārlūkprogrammas, seifus un informācijas servisa produktus, kuru pamatā ir OKExChain testnet.

Par OKExChain

Saites uz priekšlikumiem: https://github.com/okex/OIPs

OKExChain tehniskā kopiena:

OKExChain oficiālais tīmeklis: https://okex.me/okexchain

OKEx DEX: https://okex.me/dex-test

Pretenzija par TOKT: https://okex.me/drawdex

OKExChain Doc: https://okexchain-docs.readthedocs.io/en/latest/

OIP: https://oips.readthedocs.io/en/latest/

Ja jums ir kādi jautājumi, atsauksmes vai ieteikumi, sazinieties ar mums pa e-pastu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map