OKEx izpilddirektors OKExChain un ‘jaunajā kriptogrāfiskās tirdzniecības laikmetā’ – AMA kopsavilkums

Svarīgākie notikumi no OKEx izpilddirektora Jay Hao sesijas Ask Me Anything par pasaules pirmo tirdzniecības ķēdi OKEChain

Džejs Hao OKExChain AMA

15. janvārī OKEx izpilddirektors Džejs Hao pievienojās tiešraidē Jautājiet man jebko un atbildēja uz vairāku tās 34 000 un vairāk locekļu jautājumiem. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt sabiedrību ar OKExChain un dalīties dziļākā ieskatā nesen uzsāktajā blockchain protokolā.

Kas ir OKExChain

OKExChain ir atvērta pirmkoda publiska blokķēde, kas paredzēta decentralizētu tirdzniecības lietojumprogrammu veidošanai. Šī tehnoloģija tika izstrādāta, lai nodrošinātu drošu un efektīvu decentralizētu finanšu arhitektūru, ko var izmantot, lai izveidotu decentralizētu biržu vai DEX, kurā ir iekļautas kopienas darbības, pārredzami tirdzniecības noteikumi un lietotāju spēja kontrolēt savus aktīvus. Lai uzzinātu vairāk par to, skatiet šo padziļināto ziņojumu vietnē OKExChain.

Tālāk ir sniegti daži Jay AMA akcenti par OKExChain, kā tas darbojas un kas padara to unikālu.

Kādas inovācijas un priekšrocības piedāvā OKExChain salīdzinājumā ar citām ķēdēm?

Džeja: Vispirms OKExChain izvēlējās dziesmu, kuru neviens iepriekš nav izpētījis – konkrēti, tirdzniecības ķēdi. OKExChain ir mūsu neatkarīgā pētniecības un attīstības darba rezultāts, kura pamatā ir Cosmos. Mēs esam izveidojuši savus skriptus, un projekts ir atvērts izstrādātājiem.

Turklāt OKExChain ir īpaši izstrādāts augstas veiktspējas scenārijiem un liela apjoma darījumiem, kas raksturīgi tirdzniecības darbībām un finanšu pakalpojumiem – uz kuriem tiks atbalstīta visa tirdzniecības ekosistēma. Var teikt, ka pozicionēšana ir pati radoša inovācija.

Ir vērts pieminēt, ka mūsu augstie TPS un zemākas gāzes maksas var labāk apmierināt tirgotāju vajadzības pēc augstas frekvences tirdzniecības. Tas ir vienmērīgāks nekā Ethereum, savietojamāks un rentablāks.

Salīdzinot ar ķēdēm, kuras izstrādājušas citas apmaiņas, OKExChain ir mūsu neatkarīgā pētniecības un attīstības darba, kas sākās pirms trim gadiem, īpašais rezultāts. Optimizējot pamatā esošās ķēdes kodu, mēs varam ne tikai garantēt decentralizētu darījumu drošību un anonimitāti, bet arī apmierināt augstas frekvences darījumu vajadzības dažādos tirdzniecības scenārijos.

Kā augstas veiktspējas publiskā ķēde, kas optimizēta tirdzniecības scenārijiem, kādas jaunas tehniskās funkcijas realizē vai plāno realizēt OKExChain?

Džeja: Pašlaik OKExChain ir vienīgā publiskā ķēde, kas atbalsta viedos līgumus un sistēmas līgumus. Salīdzinot ar sistēmu ķēdēm, mēs varam pielāgot pamatā esošos parametrus – piemēram, tirdzniecības likmju maksas likmes ir elastīgākas, kas ir izdevīgi gan izstrādātājiem, gan pakalpojumu sniedzējiem.

Tā rezultātā DApps (galvenokārt DEX) veiktspēja OKExChain būs būtībā daudz augstāka nekā Ethereum. Salīdzinot ar lietojumprogrammu ķēdēm, tā kā mēs nodrošinām ļoti piemērotu infrastruktūru DEX, viedajiem līgumiem par OKExChain ir laba saliekamība, izstrādātāju noslodze būs daudz mazāka, un attiecīgi tiks samazināta arī ikdienas lietotāju darījumu maksa.

Nemaz nerunājot par OKExChain ir pārsteidzoša savietojamība, atbalstot divējādas virtuālās mašīnas EVM un CosmWasm. Atbalstot visus viedos līgumus par Ethereum, mēs nākotnē atbalstīsim arī viedos līgumus par Cosmos.

Kas attiecas uz pārrobežu ķēdēm, OKExChain atbalsta OKEx Cross-chain Gateway un Cosmos IBC – tie abi ļauj uz OKExChain ieplūst lielam skaitam galveno aktīvu, kas ievērojami bagātinās mūsu OKExChain ekosistēmu.

Kā OKExChain atrisina problēmu ar augstām tīkla maksām, piemēram, Ethereum tīkla?

Džeja: Pirmkārt, OKExChain pieņem Tendermint + DPoS vienprātības mehānismu, kuram tīkla izmaksas ir zemākas nekā PoW.

Otrkārt, salīdzinot ar Ethereum, mēs varam elastīgi pielāgot pamatā esošos parametrus, piemēram, maksu likmes, īpaši tirdzniecības lietojumprogrammām, kas ir ļoti izdevīgi izstrādātājiem.

Vai OKExChain būs pieejams seifa platformām, piemēram, Trust Wallet, MetaMask utt.)?

Džeja: Bez šaubām, OKExChain nodrošinās piekļuvi arvien vairāk trešo personu makiem. Pašlaik MetaMask pamazām ir kļuvis pazīstams DApp lietotājiem, un, ja OKExChain lietotāji parādīs pieprasījumu pēc MetaMask, mēs apsvērsim iespēju OKExChain konta sistēmu pielāgot kā saderīgu ar MetaMask.

Kur jūs redzat OKExChain pēc 10 gadiem?

Džeja: Desmit gadi var būt diezgan tālu, bet būsim drosmīgi. Es uzskatu, ka līdz tam laikam lielākā daļa tirgojamo aktīvu tiks marķēti, un pat tagad netirgojamas lietas tiks marķētas un tirgotas. Laikmetā, kad jūs varat tirgoties ar jebko, decentralizētās apmaiņas noteikti kļūs par galveno. Tajā laikā OKExChain kā pirmā tirdzniecības ķēde pasaulē atbalstīs dažādu veidu atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecību, un tam būs milzīgs lietotāju skaits un liels tirdzniecības apjoms.

Kāda ir OKExChain priekšrocība salīdzinājumā ar citām blokķēdēm, kas piesaistītu izstrādātājus?

Džeja: Atbilde uz to noteikti ir zems tehniskais slieksnis, zemas izstrādes izmaksas un uzlabots izstrādātāju rīku komplekts.

Mēs atbalstām arī divas virtuālās mašīnas, kas ir saderīgas ar Ethereum un Cosmos viedajiem līgumiem – nemaz nerunājot par to, ka mēs uzņemam draudzīgu izstrādātāju kopienu ar plašiem mācību materiāliem, visaptverošu atbalsta plānu un lielisku atmosfēru.

Nākotnē mēs paredzam OKExChain decentralizētās tirdzniecības kopienas izaugsmi. OKExChain palaišana ir milzīgs pavērsiens, kas iezīmē jaunas ēras sākumu kriptogrāfijas tirdzniecībā.

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map