OKB pasiekia aukščiausią lygį, o netrukus bus paleista OKT, „OKExChain“ gimtoji žetona

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų spot ir išvestinių finansinių priemonių birža „OKEx“ neseniai paskelbė paleidusi „OKExChain“ – „OKEx“ priklausantį komercinį viešąjį „blockchain“ ir „OKEx DEX“ – pirmąją decentralizuotą programą, pagrįstą „OKExChain“. Priimdama „Delegated Proof of Stake“ (DPOS) sutarimo mechanizmą, „OKEx“ išleido „OKT“ kaip gimtąjį „OKExChain“ ženklą. OKT išleidimas bus susijęs su genezės bloku ir mazgų bloku ir tikimasi, kad kasmet padidės 1–5%. Tai buvo pagrindinis „OKEx“ etapas, todėl atsirado postūmis ir OKB ekosistemai.

Atsižvelgiant į tai, „OKEx“ priimtas pasaulinis naudingumo ženklas „OKB“ per 7 dienas padidėjo daugiau nei 24% iki 7,44 USD (2020 m. Vasario 16 d.), Pasiekdamas naują aukštą lygį.

„OKT“, gimtoji „OKExChain“ prieigos raktas

OKT yra gimtoji OKExChain prieigos raktas, veikiantis kaip OKExChain Delegated Proof of Stake (DPoS) bendro sutarimo mechanizmo raktas. Kaip ir kitų DPoS viešųjų tinklų vietiniai žetonai, OKT turėtojas gali dalyvauti rinkimuose ar mazgų balsavimuose, o OKT kainą lemia viešosios grandinės ekosistemos raida, pavyzdžiui, DEX ir kitos joje esančios „DeFi“ programos..

Todėl OKT yra nepriklausoma simbolinė OKB moneta, turinti skirtingas funkcijas ir skirtingus veiksnius, turinčius įtakos jų kainoms.

Kalbant apie išleidimo taisykles, OKT pirmiausia bus išduodamas genezės bloke, o vėliau kiekvienais metais su papildomu 1–5% leidimu ir 100% genezės bloko OKT bus priskirtas OKB savininkams pagal skelbimą..

OKB ir OKT sambūvis

Pagrindinis skirtumas tarp OKB ir OKT yra veikimo logika. „OKB“ vertė atsispindi „OKEx“ veiklos rezultatuose ir „OKB“ supirkimo ir įrašymo schemos palaikyme. OKB jau įvedė defliacijos amžių sudeginęs 700 milijonų neišleistų OKB ir pažadėjo daugiau neišleisti papildomų OKB. Šiuo metu defliacijos modelis tapo svarbiu OKB kainos ramsčiu ir veiksminga vartotojų interesų gynimo priemone..

Tačiau kaip pagrindinis vietinės viešosios grandinės, naudojančios DPOS sutarimo mechanizmą, ženklas OKT skirtas patenkinti „OKExChain“ reikalavimą dėl didesnės laisvės motyvuojant tarptautinius vartotojus išlaikyti savo labai autonomišką ekosistemą. Vadinasi, reikalinga nuolatinė simbolinių emisijų schema ir lankstesni skatinimo mechanizmai, o tai prieštarauja OKB defliacijos idėjai. Tai reiškia OKT kaip vietinio OKExChain ženklo, o ne OKB, išdavimo priežastį.

Rinkos problemos OKT sumažins OKB vertę. Atsižvelgiant į tai, pastaruoju metu OKB kaina aiškiai pasisakė už save. Atsižvelgiant į tai, kad dviejų žetonų kainų ramsčiai yra visiškai skirtingi, OKT iš tikrųjų gali pagerinti OKB ekosistemos plėtrą, įkvėpdamas programų ir naudojimo atvejų, pagrįstų OKExChain, gyvybingumą. Rinka turėtų atsižvelgti į tai, kad „OKEx“ veiklos rezultatai yra svarbus OKB kainos veiksnys.

Apibendrinant galima pasakyti, kad OKT ir OKB yra iš esmės skirtingi, tačiau abipusiai naudingi vienas kitam.

Ateityje bus siekiama padidinti OKB vertę

Nuo išleidimo OKB sulaukė didelės sėkmės. Šiuo metu OKB ekosistemoje jau yra 11 vidinių ir 32 išorinių programų naudojimo atvejų. Kalbant apie prekybos kanalus, atvėrė „fiat“ vartus 8 pagrindinėms valiutoms, įskaitant JAV dolerį, eurą, Korėjos voną, Indonezijos rupiją ir Vietnamo dongą. Be to, 13 978 364 OKB jau buvo supirktas ir sudegintas. „CoinMarketcap“ duomenimis, OKB IG yra net 322,29%.

„Pastarieji dveji metai mums buvo nenutrūkstamas vertės kūrimo per OKB tyrinėjimas. Mes nuėjome ilgą kelią ir dabar esame labai įsitikinę savo sugebėjimais per OKB padidinti vertę savo vartotojams, laikydami tai pagrindiniu mūsų prekybos ekosistemos pagrindu ir tiltu, jungiančiu OKEx su mūsų vertinamais vartotojais “, – sakė Jay Hao. „OKEx“ generalinis direktorius neseniai paskelbtame atvirame laiške. „Tvarios vertės vartotojams kūrimas visada buvo„ OKEx “prioritetas. Kai ažiotažas sumažės arba susidursime su lokių rinka, mūsų komanda tyliai kurs ir tobulins mūsų platformą. Šiais metais OKB ekosistemos plėtra bus mūsų pagrindinis prioritetas “.


GALAS

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map