Pradžia palengvina pakeitimą vertybiniais popieriais ir 150 mln. USD vertės obligacijų išleidimą

150 milijonų dolerių

Grupinė paskolų paketas, struktūrizuotas kaip HELOC, buvo sėkmingai pakeistas vertybiniais popieriais ir išleistas kaip obligacijos investuotojams „Providence“ grupėje iniciatyvių įmonių. Šis procesas parodė, kad šios turtu užtikrintos paskolos kainavo 150 mln. USD, visiškai naudojant „blockchain“.

„Figur Technologies“, kuri buvo šios iniciatyvos lyderė, mano, kad tai yra pirmasis pavyzdys, kai obligacijos išleidžiamos tik naudojant „blockchain“.

Grupės pastangos

Nors šiam darbui galėjo vadovauti „Figur Technologies“, tačiau ne tik jie atliko svarbų vaidmenį. Kiekviena šių bendrovių pakeitimo vertybiniais popieriais priemonėmis dalyvavo skirtingais pajėgumais:

  • Pav
  • „Jeffries Group“
  • „Nomura Securities“
  • Tildeno parko sostinė

Kilmė

Blokų grandinė, dėl kurios šis pakeitimas vertybiniais popieriais tapo įmanomas, yra žinomas kaip „Provenance“. Apibūdindama savo platformos pranašumus, bendrovė teigia,

„Paskirstytos, nepatikimos ir nekintamos„ blockchain “savybės pašalina tarpininkų išlaidas, automatizuoja neefektyvius veiklos procesus, sumažina riziką per duomenų patikimumą ir įgalina naujoviškus naujus produktus.“

Greitas žvilgsnis į kilmės šalį

Pav Susipažinkite su „Blockchain“Pav Susipažinkite su „Blockchain“

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Nors „Providence“ pradėjo savo veiklą kaip „Figur Technologies“ produktą, bendrovė išgyveno emancipaciją 2019 m. Tai įvyko baigus pelningą ir sėkmingą STO, kurio metu įmonė uždirbo 20 mln. USD investicijų..

Nuo šio įvykio „Provenance“ leido suprasti, kad jų pagrindinis tikslas bus pakeisti nekilnojamojo turto valdymą. Tuo metu, kai baigėsi STO, jie nurodė norą būti pirmieji, kurie pasiekė šių tikslų:

  • rizikos draudimo fondas „blockchain“ tinkle
  • nekilnojamojo turto pavadinimas visiškai priklauso nuo „blockchain“
  • skaitmeninė hipoteka „blockchain“

Akivaizdu, kad šiandienos naujienos apie HELOC grupės pakeitimą vertybiniais popieriais yra jų alėjoje.


„Provenance.io“ užbaigia 20 milijonų dolerių vertės saugos žetonų pasiūlymą

Komentaras

Paskelbę sėkmingą pakeitimą vertybiniais popieriais, kelių dalyvaujančių bendrovių atstovai skyrė laiko komentarams. Toliau yra tai, ką kiekvienas turėjo pasakyti šiuo klausimu.

„Mike Cagney“, „Figūros“ generalinis direktorius, pareiškė,

„„ Blockchain “turi beveik neapskaičiuojamą potencialą atverti vertę pasaulio finansų rinkoms, ir mes esame šios transformacijos lyderis, spręsdamas tokius didelius iššūkius kaip pakeitimas vertybiniais popieriais … Iki šiol pramonė lėtai žengė pro baltąsias knygas ir įrodė koncepcinius projektus. Tačiau šis pirmasis gamybos lygio „blockchain ABS“ pasiekimas labai pabrėžia, kad laikai keičiasi “.

Sanilas Patelis, „Nomura Securities International“ generalinis direktorius,

„„ Nomura “didžiuojasi, kad buvo pagrindinė„ Figure “pradinio pakeitimo vertybiniais popieriais pradinė garantija.„ Providence “rodo kelią kuriant labiau prieinamą pakeitimo vertybiniais popieriais rinką, kurioje mažesni emitentai gali pakeisti turtą vertybiniais popieriais už mažesnę kainą nei tradicinis modelis.“

Brianas McGrathas, „Jefferies Group“ generalinis direktorius,

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su„ Provenance “ir pristatyti į rinką sandorį, tenkinantį klientų poreikius, naudojant jų novatoriškas technologijas.

Figūrų technologijos

Įkurta 2018 m., „Figur“ palaiko veiklą San Franciske, Kalifornijoje. Visų pirma, įmonė siekia panaudoti „blockchain“ ir DLT, siekdama paversti „FinTech“. Šiandienos diskusija yra šio įgyvendinimo pavyzdys.

Generalinis direktorius Mike’as Cagney’us prižiūri įmonės veiklą.

Pav Susipažinkite su „Reno“ biuru!Pav Susipažinkite su „Reno“ biuru!

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

HELOC

„HELOC“ reiškia tik namų kapitalo kredito liniją. Iš esmės tai yra kredito linijos, leidžiančios pasitelkti nuosavo kapitalo finansinį lankstumą savo namuose – iš esmės turtu užtikrinta paskola. Nors kvalifikacijos standartai gali skirtis, atsižvelgiant į regioną, koncepcija išlieka ta pati.

Pav HELOC ir asmeninė paskolaPav HELOC ir asmeninė paskola

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Iki šiol daugelis išlieka atsargūs HELOC. Teisingai naudojant, jie gali duoti daug naudos, tačiau jie nėra rizikingi. Būsto krizės metu, maždaug prieš 10 metų, HELOC obligacijos buvo labai populiarios. Žlugus rinkai, daugelis liko skolingi savo namams daugiau, nei buvo verti. Todėl vienu metu žlugo susijusios obligacijos.

HELOC garantuojamos obligacijos daugelį metų išėjo iš mados, tačiau pastaruoju metu jos atgimė.

Kituose naujienose

Jei idėja sujungti „blockchain“ ir DLT su obligacijomis jums skamba gerai, iš dalies taip gali būti dėl šių atvejų. Per pastaruosius metus įvairūs bankai matė šios technologijos plitimo nuopelnus ir padarė viską, kad tai išbandytų. Būtinai perskaitykite šiuos straipsnius, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip sekasi viso pasaulio bankams.

Santanderis anksti išperka skolos saugumą

„Horizon Tech Stack“ paverčia Pjemonto obligacijų emisiją realybe

„Societe Generale SFH“ kreipiasi į „Ethereum“ dėl saugumo žetono išdavimo

Pasaulio bankas pritraukia 33,8 mln. JAV dolerių per tokenizuotas obligacijas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map