5 Bitcoin kainų prognozės neteisingos

Kainos prognozės yra įprastos kriptografinėje erdvėje, iš dalies dėl to, kad daugelis investuotojų jomis remiasi motyvuodami, iš dalies dėl to, kad kai kurios iš jų įvyksta. Nepaisant to, daugelis Bitcoin prognozių pasirodo neteisingoje pusėje. Pateikiamas sąrašas Bitcoin kainų prognozių, kurios nesugebėjo pasiekti savo 2018 m.

Ronnie Moas: 28 000 USD iki 2018 m. Vidurio

Jau 2018 m. Kovo mėn. Finansų analitikas Ronnie Moasas tai prognozavo „Bitcoin“ patirtų didelę tendenciją ir pasiektų 28 000 USD, greičiausiai iki šių metų vidurio. Tačiau, kai viskas yra dabar, ši Bitcoin prognozė gali neišvysti dienos šviesos. Metai beveik baigiasi, tačiau didžiausia ir pradinė kriptovaliuta pasaulyje nė iš tolo neprilygsta pusei šio skaičiaus.

Šio rašymo metu „Bitcoin“ vertė yra 3 965 USD „CoinMarketCap“, svetainė, kurioje išvardytos kriptovaliutos pagal jų rinkos dydį. Kad ši situacija galėtų pasikeisti į gerąją pusę, reikės pakeisti keletą dalykų. Kadangi 2018 metų pradžioje jis pasiekė aukščiausią lygį, Bitcoin kaina patyrė daugybę nuosmukių, nes meškos ir toliau nekontroliuojamai mažina kainą. Nepastovumas yra kriptografinės rinkos dalis, tačiau yra tikimybė, kad likusiais metų laikais BTC stipriau atšoks.

Ronnie Moas yra Volstryto analitikas ir „Standpoint Research“ įkūrėjas. Jo „Bitcoin“ prognozė kažkaip nebuvo orientuota į dabartinius kriptovaliutos rodiklius. Galbūt jis numatė, kad augimo tendencija gali pasirodyti gana greitai, net kai techniniai analitikai parodo reikšmingus pardavimo signalus.

„DutkKG1WwAU Jmv

Šaltinis: Twitter.com

Kay Van-Petersen: 100 000 USD 2018 m

2016 m. Gruodžio mėn. Kay Van-Petersenas prognozavo, kad Bitcoin kaina 2017 m. Pasieks 2000 USD. Tuo metu „Coinbase“ Bitcoin buvo įvertintas 900 USD. Ši prognozė pasitvirtino, kai iki 2017 m. Gegužės mėn. Kriptovaliutos vertė jau viršijo 2000 USD. Tačiau kita to paties analitiko prognozė „Bitcoin“ nukreipta neteisinga linkme. Van-Petersenas paminėjo, kad 2018 m. Bitcoin kaina gali siekti 100 000 USD.

Šių metų sausį kalbėdamas su CNBC Van-Petersenas sakė:

„Pirmiausia, jūs galėtumėte teigti, kad turime tinkamą bitkoino korekciją, jis vienu metu turėjo 50 procentų trūkumą, o tai yra sveika. Bet mes vis dar nematėme viso ateities sutarčių poveikio … Nenustebčiau, jei tai kažkas, ką mes matome. Tai tarsi pastato pamatas, tada jis bus įvertintas kiek aukščiau “.

Remiantis dabartine bitkoino kaina, ši prognozė gali nepasiteisinti. Nuo 2018 m. Sausio mėn. Monetos vertė smarkiai sumažėjo, o jos atsigavimas gali užtrukti ilgai. Van-Peterseno bitkoinų prognozė, siekianti 100 000 USD, netgi prieštaravo jo ankstesniam teiginiui, kad tai gali užtrukti dešimt metų, kad bitkoino vertė pasiektų tą ribą.

Bitcoin prognozė 60 000 USD iki 2018 m. Gruodžio mėn

Artėjant 2017 m. Gruodžio mėnesiui, bitkoinas išlaikė didelę tendenciją, dėl kurios daugelis ekspertų padarė išvadą, kad kriptovaliuta 2018 m. Gali siekti 60 000 USD. Tačiau pradinės kriptovaliutos vertė nė iš tolo neprilygsta šiam skaičiui, nes metai artėja prie pabaigos. Nors bitkoinas išlieka atsparus ir dominuojantis kriptografinėje erdvėje, jo vertė nuo 2018 m. Sausio mėn. Labai sumažėjo.


Šių metų pradžioje kalbėdami apie BTC, pora ekspertų manė, kad kriptovaliutos vertė svyruoja nuo 50 000 iki 60 000 USD.

„Futurizme“ 2017 m. Gruodžio mėn, Marvinas Dumontas, vyresnysis „Bitcoin.com“ redaktorius sakė: „Bitcoin gali pasiekti 60 000 USD [iki 2018 m. gruodžio mėn.]“.

Kita ekspertė pasidalijo panašia idėja. Pasak „Medicalchain“ generalinio direktoriaus Mohamedo Tayebo, „Iki kitų metų Bitcoinas gali pasiekti 50 000 USD, jei ne daugiau … Manau, kad mus visus vis rečiau stebina antraštės, kurios beveik kas mėnesį pasirodo apie proveržį, kurį daro Bitcoin. ir tai neturėtų stebinti, kai ji pasiekia 50 000 USD “.

Mike’as Novogratzas: „Bitcoin“ prognozė 40 000 USD

Mike’as Novogratzas yra garsus analitikas ir rizikos draudimo fondų investuotojas. Pasak jo, Bitcoin kaina 2018 m. Gali siekti 40 000 USD. Atsižvelgiant į tai, kaip kriptovaliutos vertė vienu metu pasiekė pusę šios vertės, Novogratzo spekuliacija bitkoinais vis tiek galėjo įvykti, bet ne 2018 m..

Šio rašymo metu kaina yra šiek tiek didesnė nei 3000 USD. Daugelis žmonių būtų patenkinti, jei jis ten pasiliktų ar pakiltų, bet iki gruodžio pabaigos nebūtų mažesnis nei trijų tūkstančių dolerių ženklas.

Remiantis Bitcoin ir kitų altcoins rodikliais apskritai, galima teigti, kad metai nebuvo palankūs kriptovaliutoms. Net pagrindinių altcoins, tokių kaip Ethereum, Bitcoin Cash ir kitų, vertė sumažėjo didžiulėmis maržomis. Likus nedaug gyvenimo iki 2018 m., Mes galime tik laukti, kol pamatysime, kaip viskas bus kriptografinėje erdvėje.

Thomas Lee: 14 000 USD2018 m. gruodžio pabaiga

Thomas Lee 14 000 USD bitkoinų prognozė yra viena iš tų, kurios nepraleis žymės, kiek tai susiję su bitkoino prognozėmis 2018 m. Volstryto bitkoinų bulius paminėjo keletą veiksnių, kurie, jo manymu, galėjo pakelti bitkoino kainą iki šio ženklo. Šie veiksniai apėmė augantį aktyvių piniginės adresų sąrašą, padidėjusius vienos sąskaitos sandorius ir „veiksnius, turinčius įtakos pasiūlai“. Tačiau tai netrukus pasiteisins, o 2018 m. Liko tik kelios dienos.

Thomas Lee yra žinomas bitkoinų investuotojas ir tyrimų bendrovės „Fundstrat Global“ įkūrėjas. Nors jis naudojo stiprią statistiką ir duomenų mokslą, kad paremtų savo prognozes, nė vienas iš jų nėra arti to, ką rodo diagramos. Viename iš savo tweetų, Lee prognozavo, kad bitkoino kaina 2018 m. Gali siekti 25 000 USD.

104858370 IMG 6144 tom lee.1910x1000

Šaltinis: cnbc.com

Paskutinės mintys

Daugelis bitkoinų kainų prognozių greičiausiai praleis savo tikslus 2018 m. Tačiau tai nereiškia, kad spekuliacijos yra neteisingos. Iš nepavykusių prognozių yra vertingų pamokų.

Kriptografijos erdvė yra labai kintanti, todėl niekas negali tiksliai pasakyti, kas nutiks kitą valandą, dieną, savaitę, mėnesį ar metus. Nors 2018-ieji buvo daugiausia meškiukai, patyrę investuotojai ir kripto įtakotojai, tokie kaip Erikas Voorheesas, Johnas McAfee, Timas Draperis ir daugelis kitų, yra gana optimistiški, kad kriptovaliuta yra kelias. Pasibaigus 2018 metams, analitikai gali pareikšti savo nuomonę, tačiau visuomenė gali pasitikėti tik topais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map