Visas sąrašas su „EOS Airdrops“ 2018 m. [Atnaujinta 2018 m. Birželio mėn.]

Oro lašelių metu žetonų turėtojams / investuotojams suteikiami nemokami žetonai, atsižvelgiant į konkrečius kriterijus. Kartais jiems reikia atlikti tam tikrus veiksmus, norint pareikšti teises į šiuos žetonus, tačiau dažniausiai laikydami kai kuriuos reikalingus žetonus jūs galite tapti oro uosto dalimi, o šiuo atveju dalyviai privalo turėti trupmenas arba visus EOS žetonus, norėdami pareikšti žetoną atlygiai.

„EOS Blockchain“ platforma

EOS platforma, kuri iki šiol veikė „Ethereum blockchain“ platformoje, dabar paleido savo pagrindinį tinklą, užšaldė senus (ERC-20 versija) žetonus ir platino naują versiją, kuri šiuo metu veikia oficialioje EOS platformoje. DAPPS kūrėjai taip pat dabar gali kurti įmonių programas, kurios gali išspręsti realias problemas naudojant „blockchain“.

Oro lašai, kurių reikia saugotis

EOS platformos paleidimas per ateinančius kelis mėnesius atskleidžia daugybę oro lašų. Šis straipsnis jus informuos apie šiuos įvykius ir kada jie greičiausiai vyks. Vykdykite instrukcijas ir nepraleisite nė vieno iš jų.

# 1 – „Atidium Airdrop“

„Atidium dApp“ yra mokėjimo ir biudžeto valdymo programa, veikianti „EOS“ blokų grandinėje. Ši programa yra naudinga tiek asmenims, tiek organizacijoms, kad padėtų sekti būsimas išlaidas ir pagerinti biudžetą.

„Atudium“ sumažintų 900 000 žetonų EOS žetonų turėtojams. Žetonai būtų platinami santykiu 1: 1. Planuojama, kad aerodromas vyks 2018 m. Birželio 28 d. Paspauskite čia prisijungti prie „Telegram“ kanalo, kad galėtumėte užduoti bet kokį klausimą dėl orlaivio.

2 – „Cetos Airdrop“

Cetos Projektu siekiama išspręsti pasaulio sveikatos priežiūros problemą, sukuriant decentralizuotą sprendimą visiems, net ir toli gyvenantiems žmonėms.

Žetonai būtų platinami pagal santykį 1: 1. Turintys mažiau nei šimtą EOS žetonų nelieka nuošalyje. Kiekvienas EOS žetonų turėtojas turėtų gauti keletą CETI žetonų savo piniginėse.

„Airdrop“ vyks 2018 m. Birželio – liepos mėn.

# 3- Kortelės ir žetonų „EOS Airdrop“

Šis projektas yra pramogų platforma, kurioje turinio kūrėjai gali užsidirbti pinigų iš savo kūrinių, įdėdami skaitmeninį turinį į kolekcionuojamus daiktus.

Kortelės&Žetonai jų aerodromas būtų liepos pabaigoje. Žetonai būtų platinami pagal santykį 1:10. Tai reiškia, kad už kiekvieną turimą 10 EOS žetonų gausite CNT žetoną.


# 4 – Edna Airdrop

„Ednation“ projektas naudos esamą IATA atsiskaitymo ir atsiskaitymo plano architektūrą, kad suprojektuotų algoritmą, užtikrinantį ypatingą ir realaus laiko bilietų pardavimą oro linijose ir palengvinančius viešbučių rezervavimą ir rezervavimą visame pasaulyje..

Jei prieš „Genesis“ momentinę nuotrauką turėjote daugiau nei 100 EOS žetonų, nereikia imtis jokių veiksmų, kad gautumėte savo orlaivį. Jei ne, spustelėkite šią nuorodą. Visi užsiregistravę dalyviai gaus po 150 000 EDNa žetonų, kurių kiekvieno vertė 150 USD, į savo tam skirtą piniginę.

# 5 – „EOSBet Airdrop“

„EOS Bet“ yra internetinė azartinių lošimų platforma, priimanti žemų statymų statymus ir siūlanti nemokamus statymus. Visi žaidimai platformoje yra tikrai teisingi.

25 milijonai „EOSBET“ prieigos rakto bus atiduoti visiems EOS žetonų turėtojams. Stebėti orlaivio plėtrą, paspauskite čia prisijungti prie telegramų grupės.

# 6 – „EOS Cafe Airdrop“

Tai decentralizuota bendruomenė, kurioje prieigos raktų turėtojai („Beans“ prieigos raktas, kuris yra pagrindinis platformos prieigos raktas) bendradarbiauja ir dalijasi idėjomis, susijusiomis su EOS.IO, kad būtų galima toliau tobulinti.

„Airdrop“ numatoma 2018 m. Birželio mėn. Galite stebėti jų pažangą telegramų grupė sekti įvykius jiems vykstant.

# 7 – „EOS“ sporto lažybos „Airdrop“

Projekto tikslas – sukurti decentralizuotą platformą, kuri palengvintų lažybas sportui. Vartotojai platformoje taip pat galės rasti puikių šansų ir nustatyti lažybas.

„Airdrop“ numatoma 2018 m. Birželio 14 d. Norėdami dalyvauti, užsiregistruokite naudodami šią nuorodą. Registruoti vartotojai kitą savaitę pasidalins 1000 ESB monetų premija. Galite sekti bendruomenę toliau „Twitter“, ir telegrama.

# 8 – „EOX Airdrop“

Viena iš daugelio decentralizuotų turgaviečių, tačiau viena pirmųjų veikianti „EOS blockchain“. Teigiama, kad ši platforma palengvina pasaulinę komerciją, leidžiančią prekes ir paslaugas iškeisti į kriptovaliutas, pagrįstas EOS.

EOX žetonai kažkada birželio mėn. 900 milijonų EOX žetonų bus sumažinta 1: 1 santykiu su EOS žetonų turėtojais.

9 – „Everpedia Airdrop“

„Everpedia“ yra decentralizuota enciklopedija, sukurta šiuolaikiniam pasauliui. Šiuo metu platforma užima didžiausių straipsnių, turinčių daugiau nei 6 milijonus turinio internete, skaičių.

EOS žetonų turėtojai gautų IQ žetonai, gimtoji žetona „Everpedia“ platformoje, birželio 15 d.

# 10 – „HireVibes Airdrop“

„HireVibes“ yra decentralizuota platforma ieškantiems darbo. „Crowdsourcing“ platforma suteiks žmonėms galimybę gauti savo svajonių darbą, susiejant juos su darbdaviais visame pasaulyje. Platforma yra visiškai decentralizuota, ją valdys bendruomenė.

„Airdrop“ buvo nustatytas 2018 m. III ketvirčiui. Paspauskite čia, prisiregistruokite ir gaukite naujienas, kai renginys artėja.

# 11 – „HorusPay Airdrop“

Decentralizuotas pasaulinis darbo užmokesčio portalas, kuris leis įmonėms keistis privačiais užšifruotais duomenimis su darbo užmokesčio tiekėjais naudojant „blockchain“ technologiją.

„Airdrop“ planuojama 2018 m. Birželio 30 d. „EOS“ žetonų turėtojai gaus 1: 1 turimų EOS žetonų santykį. Norėdami sužinoti daugiau, paspauskite čia prisijungti prie „Telegram“ grupės.

# 12 – „KEOS Airdrop“

KEOS yra decentralizuota bendruomenė, kuriai vadovauja konstitucija KEOS žetonas turėtojai ir kiti valdybos nariai, balsuodami ir kurdami taisykles, kurios vykdo operacijas platformoje.

„Airdrop“ nustatytas birželio 15 d., O EOS žetonų savininkai gaus visų laikomų EOS žetonų santykį 1: 1. Norėdami gauti teisę, piniginėje turite turėti daugiau nei 100 EOS žetonų.

# 13 – laboratorijos knygos Airdrop

Tai decentralizuota „blockchain“ platforma tyrėjams. Platformos bendraautoriai už indėlį į platformą gauna tam tikrą kiekį žetonų.

„Airdrop“ planuojama paskelbti 2018 m. Birželio 21 d. Žetonai bus platinami santykiu 1: 1 visiems EOS žetonų turėtojams. Daugiau informacijos galite rasti čia

# 14 – PAŽINKITE VIENĄ „Airdrop“

„MEET“ bus „EOS“ platformos paslaugų portalas, teikiantis geriausias paslaugas. Platforma padės vartotojams lengvai valdyti ir keistis EOS turtu.

„Airdrop“ vyks kada nors 2018 m. Birželio mėn. Norėdami sužinoti daugiau, paspauskite čia prisijungti prie telegramų grupės.

# 15 – ONO socialinio tinklo „Airdrop“

Decentralizuota socialinės žiniasklaidos platforma. Didžiausia atvirojo kodo ir nemokama naudoti platforma naujos kartos.

Kažkada birželį EOS žetonų turėtojams bus aerodromas. Žetonai būtų platinami pagal santykį 1: 1. Daugiau informacijos galima gauti iš jų Vidutinis puslapis.

# 16 – Prospectors Airdrop

„The Prospectors“ yra daugelio žaidėjų internetinė realaus laiko žaidimų platforma, kurią palaiko EOS.

Bus nedidelis lašas, kai 10 000 žmonių galės uždirbti iki 40 PGL žetonų. Taip pat galite gauti papildomus 10 PGL žetonų už savo draugo nukreipimą ir papildomus 30 PGL žetonų, skirtų sekti jų „Twitter“ puslapį.

Norėdami gauti teisę į lėktuvą, užsiprenumeruokite telegramų grupė iki birželio 30 d. dalyvauti bendruomenės pokalbyje iki nustatytos datos.

# 17 – „Scatter Airdrop“

„Scatter“ sukūrė vieną pažangiausių projektų, kuris suteiks paprastą būdą pasirašyti operacijas ir pateikti asmeninius duomenis, apsaugant raktus ir nereikalingą informaciją.

„Scatter Airdrop“ planuojama surengti birželio 15 d. „Airdrop“ bus platinamas remiantis galutine EOS genezės apžvalga. Visi kvalifikuoti vartotojai gaus 40 RIDL žetonų.

# 18 – „Trybe Airdrop“

„Trybe“ sukūrė platformą, skirtą atnaujinti kriptovaliutas ir susijusius įvykius. Taip pat galite būti platformos dalimi ir gauti užmokestį už savo įmokas.

„Airdrop“ vyks vėliau – 2018 m. Rugpjūčio mėn. Galite Registruotis svetainėje, kad galėtumėte nuolat sekti, kaip viskas klostosi.

# 19 – „YAIR Airdrop“

YAIR („Your Art Is Reality“) suteikia platformą, kuri ima meno vertę ir ją apsaugo naudodama „blockchain“ technologiją, kad ji būtų prieinama pasaulinei auditorijai, kolekcininkams, prekybininkams ir entuziastams..

Planuojama, kad aerodromas bus trečiąjį metų ketvirtį ir bus santykiu 1: 2. EOS žetonų turėtojai gaus po 1 YAIR žetonus už kiekvieną turimą EOS žetoną. Iš viso bus išdalinta 0,5 milijardo žetonų.

# 20 – KARMA

„Karma“ projektas buvo sukurtas siekiant paskatinti vartotojus daryti gera pasaulyje. Už tai, kad darai gera, gauni KARMA žetonus.

„Karma“ žetonai bus platinami 2018 m. Antrąjį ketvirtį. „EOS Genesis Block“ momentinė nuotrauka, padaryta 2018 m. Birželio 2 d., Bus naudojama „Karma“ žetonų platinimui EOS turėtojams santykiu 6: 1. Už kiekvieną 100 turimų EOS žetonų gausite 600 KARMA žetonų, kai jie bus išplatinti. Iš viso bus išdalinta 5,4 mlrd. Žetonų.

# 21 – „CryptoWizard Airdrop“

„CryptoWizard“ yra labiau kolekcionuojamas bazinis ženklas. Jie yra perkami, uždirbami ir parduodami aukcione „blockchain“. Tačiau pagrindinė jų egzistavimo priežastis yra gauti virtualias dovanas realiuose turnyruose.

„CryptoWizard“ bus vienas iš pirmųjų projektų, pradėtų vykdyti „EOS MainNet“ platformoje. Taip pat bus aerodromas tiems, kurie registruojasi „Wizard.One“ svetainėje. Norint gauti vedlį, tereikia įvesti savo EOS piniginės adresą ir galiojantį el. Pašto adresą.

# 22 – „EON Airdrop“

EON sakoma, kad tai protingas, greitas paskirstytasis tinklas, apibrėžiantis paskirstytų protokolų rinkinį, kuris išsprendžia dabartinės blokų grandinės problemą.

Todėl laukiamasis laukiamas kažkada birželį, o tie, kurie „Genesis Snapshot“ metu turi daugiau nei 100 EOS žetonų, yra kvalifikuoti šiam aerodromui. Žaislai, kuriais buvo nuleistas oras, bus santykiu 1: 1.

# 23 – „Qubicles Airdrop“

„PodOne“ pristatys pirmąją pasaulyje „blockchain“ skambučių centro rinką, pavadintą „Qubicles“. Ši platforma sujungs darbuotojus ir agentus iš viso pasaulio, naudodama decentralizuotą „dApp“ „EOS blockchain“ tinkle..

„Qubicles“ aerodromas bus dviejų fazių. Iš viso buvo skirta 24 milijonai „Qubicle“ (QBE), kurie bus išdalinti EOS žetonų turėtojams, kurių balansas yra mažiau nei 100 000 žetonų. Antrasis orlaivio etapas bus 1 milijono „Qubicle“ (QBE) žetonų paskirstymas sąskaitų savininkams, turintiems daugiau kaip 100 tūkst. EOS balanso..

# 24 – „IRYO Airdrop“

IRYO platforma kuria platformą, kuri padės apsaugoti medicininius įrašus naudojant „blockchain“ technologiją. Naudodamiesi „openEHR“ archetipais, pacientai gali lengvai judėti su savo ligos istorija.

Nuo 2018 m. Liepos mėn. Platforma bet kada išmes savo žetonus EOS žetonų turėtojams. Viskas, ko reikia, bus jūsų „EOS“ žetonų piniginė ir telegramos paskyra..

# 25 – „GiveyNation Airdrop“

GiveyNation yra „dOS“, sukurtas ir paleistas „EOS blockchain“ platformoje. Decentralizuota programa siekiama nutraukti nesąžiningumą labdaros sektoriuje. Ši programa leis lengvai ir skaidriai rinkti lėšas kiekvienai operacijai, įrašytai viešojoje knygoje.

Tai momentinė nuotrauka orlaivis planuojama birželio mėn., tačiau tinkamas oro uostas yra tik 2018 m. ketvirtajame ketvirtyje. „GiveyNation“ žetonai būtų paskirstyti visiems EOS žetonų turėtojams santykiu 1: 1.

Įspėjimas apie garsą

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi projektai dienos pabaigoje gali pasirodyti realūs, todėl turite atlikti tyrimą ir laisvai eiti su pasirinktais projektais. Taip pat turite būti atsargūs mesti savo informaciją registruodamiesi kai kuriuose projektuose.

Išvada

Paleidęs „EOS mainnet“, buvęs „Ethereum“ blokų grandinės pagrindu buvo užšaldytas greta jo žetonų. Taip pat atminkite, kad šių žetonų negalėsite sulaikyti tol, kol nebus sukurtos piniginės, suderinamos su mainnetu.

Galite įsigyti „EOS“ ir laikyti saugioje piniginėje iš Binansų mainai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map