Vadovas: Kaip nusipirkti „Binance“ žvaigždžių liumenų (XLM)

[Šis vadovas atnaujintas 2019 m. Rugpjūčio mėn.]

„Stellar Lumens“ (XLM) yra viena didžiausių kriptovaliutų rinkoje vertinant. Nepaisant to, kad šiuo metu jis yra vienas iš 11 geriausių skaitmeninių išteklių, visame pasaulyje yra daug investuotojų, kurie nežino, kaip įsigyti šią virtualią valiutą. Tuo pačiu metu XLM dar turi daug vietos augti.

Daugelį jaudina „Stellar“ potencialas pakeisti pasaulio finansų sistemas, ir netrukus galėtume pamatyti, kaip tai seka „Ripple“ pėdomis – iš tikrųjų IBM naudoja „Stellar“ konkuruoti su „Ripple“.

Šiame vadove parodysime, kaip galite pradėti investuoti į XLM vienoje didžiausių pasaulio biržų, Binansas.

Kas yra XLM?

Pirma, reikia klasifikuoti. Panašiai kaip „Ripple“ ir „XRP“, „Stellar“ yra „blockchain“ tinklas, o „Lumens“ (arba XLM) yra „Stellar“ tinkle naudojama kriptovaliuta..

Tačiau „Stellar“ ir „Ripple“ panašumai tuo nesibaigia. Abu tinklai atlieka tą pačią funkciją, kad sudarytų sąlygas skubiems, pigiems tarpvalstybiniams sandoriams, orientuotiems į bankų ir finansų sektorius. Tiesą sakant, „Stellar“ kūrėjas Jedas McCalebas buvo vienas iš „Ripple“ įkūrėjų. Jis ten dirbo CTO prieš palikdamas įmonę kurti „Stellar“.

Pagrindinė „Stellar“ koncepcija yra veikti kaip valiutos keitimo protokolas. Tai leis žmonėms lengvai pervesti iš vienos valiutos į kitą, naudojant „Lumens“ kaip tarpą. Trumpai tariant, jei kas nors nori iškeisti USD į EUR, „Stellar“ tai padarys iškeisdamas USD į Lumens, o Lumens į EUR. Tinklą palaiko įmonės, valdančios atskirus mazgus, todėl jis šiek tiek skiriasi nuo įprastų kasybos kriptovaliutų.

„Stellar“ veikia labai panašiai kaip „Ripple“. Tikslas – palengvinti ir pigiau finansų bendrovėms ir fiziniams asmenims visame pasaulyje atlikti tarpvalstybinius sandorius. „Stellar“ tinkle naudojama virtuali valiuta yra greita ir pigi naudoti, o tai reiškia, kad ji yra labai efektyvi finansų įmonėms ir mažmeniniams investuotojams, norintiems pervesti lėšas.. 

Norėdami naudoti „Stellar“ tinklą, vartotojai turės turėti liumenų (XLM), kad galėtų sumokėti už operacijos mokesčius ir susikurti sąskaitas tiesioginiame „Stellar“ tinkle..

Nepaisant to, kad šiuo metu tai yra viena didžiausių monetų pasaulyje, „Fiat-Lumens“ porų nėra daug. Taigi geriausias būdas gauti XLM yra pirmiausia nusipirkti tokią valiutą kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“ ir prekiauti „Stellar Lumens“ biržoje, tokioje kaip „Binance“..

Nors visame pasaulyje yra daug kriptovaliutų mainų, „Binance“ yra viena didžiausių skaitmeninių išteklių biržų rinkoje. Kaip pranešė „CoinMarketCap“, platformos rinkos kapitalizacija per pastarąsias 24 valandas buvo 800 mln. Tai reiškia, kad birža yra viena didžiausių pasaulyje. 

XLM rinkoje turi skirtingas prekybos poras, todėl ją galima įsigyti už „Binance Coin“ (BNB), „Bitcoin“ (BTC), „Ethereum“ (ETH), „Paxos Standard“ (PAX), „TrueUSD“ (TUSD), USD monetas (USDC) ir „Tether“ (USDT)..

Štai kaip pradėti investuoti į „Stellar Lumens“:

1 veiksmas: užsiregistruokite „Binance“

Jei dar to nepadarėte, turėsite užregistruoti paskyrą Binansas. Jų sąsaja yra labai patogi vartotojui, ir procesas neturėtų užtrukti.

Binansų registras 2

2 veiksmas: patvirtinkite savo sąskaitą

„Binance“ reikalauja, kad prieš pradėdami prekiauti pateikite kelis KYC (pažink savo klientą) patvirtinimo dokumentus. Be to, norėdami apsaugoti savo paskyrą, turėsite nustatyti saugų 2 veiksnių autentifikavimą.

3 žingsnis: Siųskite BTC arba ETH į savo „Binance“ sąskaitą

Kai jūsų sąskaita bus aktyvi, turėsite įnešti „Bitcoin“ arba „Ethereum“ į savo „Binance“ piniginę.

Jei dar neturite vienos iš šių monetų, galite nusipirkti turėdami kredito ar debeto kortelę Coinmama arba Changelly, arba „fiat“ palaikomi mainai Monetų bazė.

Kai turėsite BTC / ETH ir būsite pasirengę siųsti į „Binance“, eikite į viršutinę naršymo juostą, pasirinkite „Funds“ ir „Deposits“.

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite, ar norite įnešti BTC, ar ETH. Tai suteiks jums adresą, kuriuo siųsite monetas. Įsitikinkite, kad tuo adresu išsiuntėte tik pasirinktą valiutą (t. Y. Siųskite „Bitcoin“ tik „Bitcoin“ adresu). Jei atsiųsite bet kurią kitą monetą, ji gali būti pamesta.

indėlių indai 2

4 žingsnis: laukite patvirtinimo

Atsižvelgiant į tinklo apkrovą, gali praeiti kelios akimirkos, kol operacija bus įvykdyta.

„Binance“ taip pat leidžia vartotojams įsigyti skaitmeninį turtą naudojant kreditinę kortelę, tačiau gali būti, kad kai kurio skaitmeninio turto negalima įsigyti naudojant šį metodą.

5 žingsnis: raskite ir pasirinkite BTC arba ETH porą

Pervedę „Bitcoin“ ar „Ethereum“ į savo „Binance“ piniginę, turėsite pereiti į „Binance“ mainų skyrių. Atlikite tai užveskite pelės žymeklį virš „Exchange“ viršutinėje juostoje ir pasirinkite „Basic“.

Dabar esate mainų srityje, eikite į dešinę pusę, kur rodomos BTC, ETH, BNB ir USDT poros. Pasirinkite monetą, kurią deponavote anksčiau, ir ieškokite XLM. Spustelėkite susiejimą, kad atidarytumėte XLM prekybos ekraną.

xlm binance

Pasirenkama: norėdami pirkti, naudokite pažangius „Binance“ įrankius

„Binance“ siūlo daugybę įrankių ir duomenų diagramų, kurios padės jums stebėti monetų našumą bėgant laikui. Naudodamiesi šia informacija galite būti tikri, kad pirksite mažą kainą ir parduodate brangiai.

Prekybos ekrane bus rodoma kiekvienos poros kaina ir užsakymų istorija. Tai taip pat suteikia galimybę nustatyti pirkimo ar pardavimo ribas. Tai reiškia, kad galite nustatyti kainą, už kurią „Binance“ automatiškai atliks jūsų sandorį.

xlm binance 2

6 žingsnis: Pasirinkite norimo įsigyti XLM kiekį

Po kainų diagrama galite nustatyti kainą, už kurią norite pirkti, arba pasirinkti „Market“. Pirkdami rinkos kaina, operacija bus įvykdyta bet kokia XLM verte tuo metu.

Abiejų tipų užsakymams galite pasirinkti, kiek XLM pirkti, ar išleisti 25%, 50%, 75% ar 100% monetų, esančių jūsų BTC / ETH piniginėje..

7 žingsnis: Įsigykite žvaigždžių liumenų!

Spustelėkite mygtuką „Pirkti XLM“ ir viskas!

8 žingsnis: Perkelkite monetas į saugią „Stellar“ piniginę

Geriausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra pervesti lėšas į kriptovaliutos piniginę, specialiai sukurtą skaitmeniniam turtui laikyti. Tai labai svarbu, nes tai leistų vartotojams saugiai saugoti savo lėšas ir jas naudoti, kai jų reikia. Kai kurios naudingiausios ir saugiausios piniginės yra aparatūros prietaisai, tokie kaip „Ledger Nano S“.

Jums reikės piniginės, palaikančios „Žvaigždžių liumenus“. Galite rasti oficialų XLM palaikančių piniginių sąrašą čia. Tarp populiariausių variantų yra „Interstellar“ piniginė, kelių platformų piniginė, specialiai skirta „Stellar“ tinklui, arba „Ledger Nano S“ aparatinė piniginė – viena saugiausių turimų piniginių rūšių..

Kai būsite sukūrę ir paruošę savo „Stellar Lumens“ piniginę, dar kartą eikite į skiltį „Fondai“ ir pasirinkite „Išėmimai“. Čia išskleidžiamajame meniu raskite XLM. Dabar pridėkite savo XLM piniginės adresą ir pasirinkite, kiek atsiimti.

xlm binance 3

Spustelėkite „Pateikti“ ir palaukite, kol operacija bus patvirtinta. Jūsų monetos netrukus turėtų pasirodyti jūsų piniginėje, atsižvelgiant į veiklos tinkle kiekį.

Išvada

XLM pirkimas naudojant „Binance“ yra vienas geriausių sprendimų, kuriuos investuotojai gali priimti, užuot naudojęsi likvidžiomis biržomis su mažo saugumo priemonėmis. Be to, jei kyla problemų dėl lėšų, „Binance“ turi nenumatytų atvejų fondą, kuris jau buvo naudojamas vieną kartą, kai biržą paveikė ataka.. 

Po visų lėšų pirkimo proceso XLM nusiųsti į aparatinę ar neprisijungus prie piniginės būtų geriausias sprendimas laikyti skaitmeninį turtą. 

Rašant šį straipsnį, XLM rinkos vertė yra 1,44 mlrd. USD, o monetos kaina – 0,073227 USD.. 

Dabar esate pasirengęs pradėti investuoti į „Žvaigždžių liumenų“ valiutą, kuri siejasi su pasauliniu ateities finansiniu tinklu.

Andriejus yra rašytojas ir skaitmeninės rinkodaros specialistas iš Naujosios Zelandijos, dabar įsikūręs iš Pietryčių Azijos. Kartu su savo darbu daugelyje elektroninės prekybos erdvių Andrew labai domisi kriptovaliuta, ypač altcoinais ir projektais, orientuotais į pagrindinę kripto priėmimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map