Kur nusipirkti XEM ir kaip jį laikyti

NEM kriptovaliuta, rodanti, kad naujas ekonomikos judėjimas yra įmonės „blockchain“ sprendimas, kuris valdo būsimą „blockchain“ ekonomiką. XEM simbolis biržose žymi NEM. Jei jums įdomu, kur nusipirkti XEM ir kaip jį prižiūrėti, tai jums tinkama medžiaga.

Iš pradžių tai turėjo būti NXT šakutė, tačiau bendruomenės nariai nusprendė visiškai naudotis naujai užkoduota blokine grandine. Alfa versijos NEM versija buvo išleista 2014 m. Birželio 25 d., O pirmasis stabilus leidimas buvo paskelbtas 2015 m. Kovo 31 d. Netrukus pasirodys platformos „Catapult“ versija, kai tik ji bus perrašyta C ++ programavimo kalba.

NEM galios yra vadinamos išmaniųjų išteklių sistema. Blokų grandinė yra apsaugota, o operacijas apdoroja pasaulinis tinklas, kuriame veikia NEM programinė įranga. NEM blokų grandinė taip pat naudoja pritaikytą „Eigentrust ++“ algoritmo versiją, kuri vykdo tinklo mazgų reputacijos sistemą.

NEM iš tiesų siūlo tą įspūdingą sistemą, kuri padeda būti reikšmingu žaidėju naujos kartos „blockchain“ varomoje ekonomikoje. NEM yra lengvai kuriama, lanksti ir yra unikali „Pol“ sistema, todėl platforma yra patrauklus pasirinkimas visiems kūrėjams ar organizacijoms, norintiems įgyvendinti „blockchain“ technologinį sprendimą..

Tinkamos NEM piniginės pasirinkimas

Prieš renkantis iš kur įsigyti XEM, jums reikės saugios piniginės. Taigi, nusprendėte investuoti į NEM ir norėjote laikyti kai kurias NEM kriptovaliutas, jums tikrai reikės, kad jūsų NEM monetos būtų saugomos saugioje vietoje. Laikydami savo NEM monetas biržoje ar internetinėje piniginėje, jūs esate to pardavėjo malonė. Jie saugo ir kontroliuoja jūsų kriptovaliutas už jus. Jei jie nusprendžia uždaryti be įspėjimo arba platforma įsilaužia, jūs turite šansą pamesti monetas, niekaip negalėdami jų susigrąžinti..

Kur nusipirkti XEM kriptovaliutą

Naudojant NEM, yra tik kelios galimybės, kai kalbama apie pinigines neprisijungus; „NEM Nano“ piniginę ir „NEM“ mobilioji piniginė geriausia laikyti savo NEM monetas kontroliuojant monetas, suteikiant galimybę jas atkurti pametus prietaisą ar sugadinus.

„NEM Nano“ piniginė yra darbalaukio piniginė, suderinama su pagrindinėmis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Mac“, „Windows“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis.

Kita vertus, „NEM“ mobilioji piniginė yra prieinama „Android“ ar „iPhone“ valdomiems įrenginiams.

Nors NEM mobilioji piniginė gali būti patogu, darbalaukio parinktis gali būti saugesnis būdas saugoti savo NEM monetas, ypač kai naudojate saugesnes platformas, tokias kaip „Linux“ arba „Mac“ operacinės sistemos.

Išsamus „NEM Nano“ piniginės, skirtos darbalaukiui, vadovas

Aplankykite Oficialus „NEM“ piniginės atsisiuntimo puslapis norėdami pasirinkti operacinės sistemos, kurioje diegiate, versiją – „Windows“, „Mac“ arba „Linux“.

  • Atsisiųskite ir atidarykite piniginę savo darbalaukyje.
  • Atsidarius piniginei, spustelėkite nuorodą „Prisiregistruoti“.
  • Pasirinkite iš įvairių galimų piniginės variantų; Paprasta piniginė, smegenų piniginė arba asmeninio rakto piniginė. Rekomenduojama eiti su paprasta pinigine.
  • Pasirinkite savo piniginės pavadinimą.
  • Palikite numatytąją tinklo skilties parinktį „Mainnet“.
  • Įveskite saugų slaptažodį.
  • Spustelėkite nuorodą „Sukurti paprastą piniginę“ ir jūsų piniginė bus išsaugota kaip a.wlt failas, kuriame yra jūsų privatūs raktai, reikalingi atkuriant žetonus.
  • Atsisiųskite failą.wlt ir kitus ir išsaugokite juos neprisijungę, tada spustelėkite mygtuką „Sutinku“.
  • Rodomame prisijungimo puslapyje pasirinkite naujai sukurtą piniginę, įveskite slaptažodį ir spustelėkite prisijungimo mygtuką.

Tai pateks į jūsų piniginės sąsają, kur pradėsite gauti ir siųsti savo NEM kriptografijas.

NEM mobilųjį piniginį atsisiųsti paprasta. Taip pat galite apsilankyti NEM atsisiuntimo puslapyje ir įsitikinti, kad atsisiunčiate tinkamą piniginę savo „Android“ ir „IOS“ įrenginiams.

Kaip ir kur nusipirkti XEM

Yra keletas būdų, kaip galite įsigyti NEM (XEM) monetas įvairiose biržose naudodami USD arba iškeisdami vieną iš reikšmingiausių kriptovaliutų į NEM..

Kaip nusipirkti XEM su USD

Nedaug mainų leidžia jums įsigyti NEM monetas naudojant USD. „Livecoin“, „YoBit“, ir Išskiria biržos kol kas yra prieinamos. Turėkite omenyje, kad dauguma platformų turėtų patvirtinti savo tapatybę, kad galėtumėte įsigyti bet kurią kriptovaliutą naudodami USD.

Kur nusipirkti XEM keičiantis BTC ar ETH

Yra nemažai variantų, kur įsigyti XEM monetas naudojant BTC arba ETH kriptovaliutas. Jei turite „Bitcoin“ ar „Ether“, galite juos iškeisti į „XEM“ Bittrex, Upbit, „HitBTC“, „OKEx“, „Livecoin“, ir COSS mainai.

Tarp anksčiau paminėtų biržų sąrašo „Livecoin“ birža suteikia jums galimybę įsigyti bitkoinų su USD ir tada prekiauti juo už XEM teisę biržoje. Kitoms išvardytoms biržoms reikės įsigyti bitkoinus ar eterius iš kitų biržų, siųsti juos tose platformose ir prekiauti NEM.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me