Kriptovaliutos ir „PayPal“ – kova dėl mokėjimų ateities

Skaitmeninės valiutos greitai pakeičia tradicines mokėjimo priemones, tokias kaip „PayPal“. Nors šių mokėjimo būdų pasiūlymo būdas yra geriausias pastaraisiais metais, sandoriai atliekami skaitmeninėmis valiutomis, tiksliau sakant, kriptovaliutos daugeliui buvo akys, todėl kitos operacijų priemonės buvo archajiškos, palyginti su kriptovaliutomis..

Buvo skundžiamasi tuo, kaip „PayPal“ paslaugos buvo varginančios skirtingus vartotojus ir kaip jiems buvo uždraustos sunkiai uždirbtos lėšos mėnesiams, todėl fiziniai asmenys ir korporacijų organizacijos įsiskolino. Klientai kartais nesupranta šių procesų, ir viskas, ko jie nori, yra pinigų grąžinimas arba įsigytas produktas / paslauga.

Nors „eBay“ generalinis direktorius Johnas Donahoe savo pareiškime minėjo, kad „PayPal“ ateityje planuoja integruoti skaitmenines pinigines su „PayPal“ sistema, vis daugiau žmonių kreipiasi į kriptovaliutas..

Nors skaitmeninės valiutos turi savo trūkumų, nes žmonės dažniausiai perveda lėšas į neteisingas sąskaitas dėl painios piniginės adresų būsenos, tikriausiai tai yra ateities mokėjimo metodas.

Mokesčiai

„PayPal“ yra centralizuota sistema, todėl turi narių grupę, kuri nusprendžia, kiek vartotojai moka už kiekvieną operaciją. Šie mokesčiai kartais yra labai dideli, palyginti su skaitmeninėmis valiutomis. Būsite priversti sumokėti iki 5–7% pervedamų lėšų. Kita vertus, kriptovaliutos yra decentralizuotos finansinių operacijų atlikimo priemonės. Tai reiškia, kad nėra konkrečios įstaigos, kuri nustatytų sandorių mokesčius blokų grandinėse, kuriose veikia kriptovaliutos. Tinklo užmokestis už mažą nuosėdą mokamas kalnakasiams kaip atlygis už sandorio patvirtinimą. Taigi, dėl šių mažų mokesčių atliekant operacijas kriptovaliutomis, kriptovaliutų naudojimas buvo geriausias pasirinkimas prieš „PayPal“.

Paimkime šiek tiek palyginti mokesčius. Pradėsime nuo žinomiausios kriptovaliutos – Bitcoin. Prieš kelias dienas „Bitcoin“ mokesčiai pasiekė 6 mėnesių žemumą dėl atskiro priėmimo. Ateityje tikimasi apšvietimo tinklo, kuris smarkiai sumažins mokesčius. Ethereum vidutinis sandorio mokestis yra 0,79 USD, o vidutinis – 0,27 USD sandorio mokestis „BitInfoCharts“. Tai yra dar vienas puikus variantas – nes persiuntimas patvirtinamas per minutę ar dar mažiau. Pigesnis būdas yra naudoti „Litecoin“. „Litecoin“ yra žinomas dėl to, kad turi vieną mažiausių mokesčių iš visų kriptovaliutų, taip pat yra kriptovaliuta su aktyvia bendruomene nuo 2013 m. „Litecoin“ vidutinis mokestis yra 0,35 USD, o vidutinis sandorio mokestis – 0,058 USD. Taip pat yra galimybė pervesti su nuliniu mokesčiu – naudojant Nano

Mokėjimo greitis

Kalbant apie greitį, nors abi operacijos yra momentinės, viskas gali būti blogai su „PayPal“ operacijomis, dėl ko lėšos gali būti nenaudojamos iki 180 dienų. Prie „PayPal“ sąskaitos prisijungusi finansų įstaiga taip pat gali būti didžiulė kliūtis atliekant greitus mokėjimus, tuo tarpu kriptovaliutomis sandorių mokesčius taip pat galima palengvinti didinant mokesčius, mokamus už operaciją, ir tai vis tiek bus daug pigiau nei „PayPal“ mokesčiai. Nepaisant to, buvo atvejų, kai kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“, išsiųsti užtruko tiek laiko, dažniausiai tai įvyko dėl mažų piniginės nustatytų operacijų mokesčių. Visada yra gera praktika patikrinti dabartinius operacijų mokesčius kriptovaliutos blokų naršyklėje prieš pradedant bet kokią operaciją. Kadangi yra daugybė kriptovaliutų, iš kurių galima rinktis, yra ir kitų, tokių kaip „Litecoin“, Ethereum, „Monero“, „Nano“ ir kt., Kurios yra puikios monetos ir yra plačiai pripažintos, kurias galite naudoti operacijoms internetu.

Kriptovaliutos turi keletą kitų problemų. Pvz., Jei siunčiate lėšas neteisingu adresu – niekada jų neatgausite. Taigi jūs turite būti ypač atsargūs. Kitas dalykas, kuris gali atsitikti, yra klaida „Bitcoin“ ir „Bitcoin Cash“ – taip nutiko ir anksčiau.

Tai nėra problema technologiniu požiūriu, bet problema, kurią gali patirti nauji vartotojai. Tačiau žmonėms išmokus naudotis išmaniaisiais telefonais, žmonės gali išmokti naudotis kriptovaliutomis.

Saugumas


 Pastaruoju metu „PayPal“ pasirodė esąs ne pats geriausias būdas priimti mokėjimus internetu, nes buvo grąžinimų, kurie yra vėlavimo formos, dėl kurių „PayPal“ įsikiša tokiose situacijose. Kartais tokių klausimų sprendimas yra netinkamos šalies naudai. Be to, „PayPal“ sąskaitas lengva įsilaužti. Įsilaužėlis gali naudoti daugybę būdų, kad pasiektų „PayPal“ sąskaitą.

Tačiau naudojant kriptovaliutas lėšų beveik nėra, todėl pervestų lėšų negalima atšaukti. Kai operacija bus inicijuota ir įtraukta į „blockchain“, tai bus galutinė. Pirkėjas ir pardavėjas gali būti ramūs, nes lėšos bus įskaitytos į sąskaitą, į kurią ji buvo išsiųsta, per kelias minutes. Įsilaužti į apsaugotą sąskaitą yra daug sunkiau nei „PayPal“. „Bitcoin“ adresas, išsaugotas popierinėje piniginėje, yra beveik nesulaužomas ir, žinoma, yra saugiausias būdas apsaugoti savo „Bitcoins“. Taip pat yra kitų kriptovaliutų parinkčių, tokių kaip interneto piniginės su 2FA arba aparatinės piniginės, tokios kaip „Trezor“ ar „Ledger“.

Tarpvalstybiniai mokėjimai

Kalbant apie tarpvalstybinius mokėjimo sprendimus, kai kuriose šalyse „PayPal“ yra ribojamas arba visiškai nėra prieinamas ten gyvenantiems piliečiams; todėl „PayPal“ naudojimas norint gauti ar siųsti mokėjimus tarptautiniu mastu nėra geriausias pasirinkimas. Kita vertus, kriptovaliutos nėra pagarbos geografinei vietai. Galite siųsti mokėjimus ir gauti mokėjimus iš bet kurio pasaulio žmogaus. Yra keletas šalių, kuriose kriptovaliutos neleidžiamos, tačiau žmonės vis tiek randa būdą jomis naudotis.

Vartotojo patirtis

Kalbant apie patogumą vartotojui, „PayPal“, be abejonės, lengva naudoti, o naujokas turėtų beveik žinoti, ką daryti siunčiant ir gaunant operacijas. Kriptovaliutų piniginės sąsajos yra tokios paprastos. Priklausomai nuo platformos kūrėjų, yra daugybė kriptovaliutų piniginių, skirtų įvairioms monetoms, atsižvelgiant į galimybes pasirinkti, kurią sąsają naudoti yra daug lengviau. Be to, kad jūsų skaitmeninės valiutos yra saugomos piniginėse, galite daugiau kontroliuoti; taip pat galite pasinaudoti kriptovaliutų mainais. Šios įmonės taip pat retkarčiais patobulina savo platformas, kad vartotojams būtų lengva naudotis platforma.

Apibendrinant galima pasakyti, kad mes nežinome, kokią technologinę pažangą ateityje laukia finansinės operacijos, tačiau, kiek žinome, dabartinės technologijos muša senesnius ir patikimus metodus, kaip finansiškai atlikti savo žaidimą. „PayPal“ yra įsitvirtinusi mokėjimų pramonės gigantė, tačiau kriptovaliutos kasdien įgauna vis daugiau lauko. Nors netechninis asmuo kriptovaliutomis naudotis nėra taip paprasta – žmonės tikrai prisitaikys prie to, kaip tai darė naudodamiesi kreditinėmis kortelėmis ir operacijomis internetu..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map