Kas yra „Lisk“ kriptovaliuta (LSK)? Viskas, ką reikia žinoti

Kas yra Lisk?

Lisk yra atvirojo kodo „blockchain“ platforma, kurią maitina „Lisk“ (LSK) žetonai tai leidžia kūrėjams koduoti decentralizuotas programas (dApps) „JavaScript“ programavimo kalba. Naudodami „Lisk“ kūrėjai gali kurti programas savo šoninėje grandinėje, susietoje su „Lisk“ tinklu, taip pat naudodami savo pasirinktinį prieigos raktą.

Šia prasme „Lisk“ yra panašus į „Ethereum“ blokų grandinę. Tačiau „Lisk“ platforma sukurta ne tam, kad būtų kuriamos išmaniosios sutartys, o kad būtų kuriamos įvairios programos ir funkcijos naudojant LISK „AppSDK“ sistema.

Siekdamas, kad „blockchain“ kūrimas būtų lengvai prieinamas, „Lisk“ iš „Crypti“ išsišakojo Maxas Kordexas ir Oliveris Beddowsas 2016 m. gegužės mėn.

Naudodamiesi „Lisk App SDK“, kūrėjai gali kurti ne tik vidines programas, bet ir „front end“. Tada jie taip pat gali kurti savo programų funkcijas ir vartotojo sąsajas su „Lisk App SDK“. Tai leidžia kūrėjams patogiai kurti „blockchain“ programas atsisiųstame pakete. Šių programų priekinė dalis pasiekiama decentralizuotai, o tai yra unikali „blockchain“ pramonės savybė, kaip ir šiuo metu.

Kas daro „Lisk“ unikalų?

Yra keletas kūrėjų įrankių rinkinių ir „blockchain“ platformų, tačiau „Lisk“ tikisi, kad savo prieinamumu skirsis „Software Development Kit“, parašytas naudojant „JavaScript“. Naudodami „Lisk“, kūrėjai taip pat gali sutelkti dėmesį į vartotojo patirtį, skirtingai nei kitos platformos.

Pagrindinis tinklas užtikrina saugumą ir stabilumą. Be to, šoninės grandinės suteikia neribotą lankstumą. „Lisk“ suteikia kūrėjams galimybę sukurti savo „blockchain“ tinklą, kurį jie visiškai kontroliuoja.

Kūrėjai taip pat gali sukurti savo tinklą šoninės grandinės pavidalu, nedėdami per daug pastangų ir laiko visiškai iš pagrindų sukurti blokų grandinę. „Lisk“ daro tai daug greičiau.

Kaip galima naudoti „Lisk SDK“ programą?

Programinės įrangos kūrimo rinkinio naudojimo galimybės yra neribotos. Bus galima kurti decentralizuotus socialinius tinklus, žaidimus, pasiuntinius ir visas kitas nuo platformos nepriklausomas programas. Geroji dalis yra tai, kad kūrėjas neturės jokių rūpesčių sekti „peer-to-peer“ tinklo protokolais ar kurti sutarimo algoritmus..

Kaip pradėti naudotis „Lisk“?

Į išnaudoti visas „Lisk“ galimybes, pradėsite sukurdami paskyrą ir atsisiųsdami Lisk piniginė, tada paleiskite programą. Po jų įsigysite keletą LSK žetonų, kuriuos galima įsigyti įvairiose kriptovaliutų biržose. Žetonai reikalingi kiekvienam „Lisk“ platformoje atliktam veiksmui, todėl įsigyti LSK nėra išeitis.

Dabar galite tinkinti savo paskyros funkcijas taip, kaip jums patinka, įskaitant galimybes pridėti antrą slaptafrazę, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas. Dabar esate pasirengę ištirti „Lisk Blockchain Explorer“ įrankius. Norėdami sužinoti svarbiausias „Lisk“ bendruomenės naujienas, turėtumėte patikrinti „LiskMagazine“.

Decentralizuotas programų kūrimas „Lisk“

Decentralizuotos / „Blockchain“ programos yra tai, ką jos vadina. Programos, veikiančios keliuose serveriuose, suteikiančios paslėpti saugumą ir veikimo laiką bei pateikiančios visiškai naują verslo modelį. Viena iš galingų „Lisk“ funkcijų yra galimybė vienoje vietoje dislokuoti, valdyti ir platinti decentralizuotas programas, užtikrinant vientisą vartotojo patirtį..

Decentralizuotose programose yra priekinių ir galinių paketų paketai. Kita vertus, protinga sutartis yra tik vidinis procesas. Kitaip tariant, kuriant decentralizuotą išmaniųjų sutarčių taikymą, jūs turite pasitikėti trečiųjų šalių sistemomis.

„Lisk“ komanda naujokams ir profesionalams leidžia lengvai ir įdomiai greitai suprasti „Lisk“ platformą dokumentacija apie tai, kaip siųsti ir gauti LSK, atsisiųsti programas ir pan., nebūnant techniniais geekais.

„Lisk“ piniginės nustatymas

„Lisk Nano“ yra oficiali LSK žetonų piniginė. Tai leidžia vartotojams gauti ir siųsti operacijas „Lisk“ tinkle. Tai taip pat suteikia paprastą vartotojo sąsają pažangesnėms funkcijoms, tokioms kaip delegatas balsuoja arba registruoja antrą slaptafrazę.

Naudojant „Lisk Nano“, „blockchain“ sinchronizuoti nereikia, nes piniginė jungiasi su oficialiu „Lisk“ mazgu, kurį priglobia „Lisk Foundation“.

Kaip įsigyti „Lisk“

Lisk buvo įtrauktas į kai kurių biržų sąrašą. Tai investuotojams pateikė daug galimybių įsigyti „Lisk“ (LSK) žetonus. LSK galima įsigyti naudojant „fiat“, taip pat galima keistis su kitomis kriptovaliutomis. Į kriptovaliutos mainus įtraukiami LSK žetonai Binansas, „YoBit“, MonetaKiaušinis, Upbit, Bit-Z, Bittrex, „BitBay“, Poloniex, Huobi, „HitBTC“, „Livecoin“, „ChaoEX“, Išskiria, Monetų kambarys, Vartai.io, ir LiteBit.eu. Taip pat galite pasikeisti / įsigyti „Lisk“ su kriptovaliutomis ir „fiat“ Changelly platforma.

Komanda už „Lisk“

Kai kurie žmonės be pastangų stengiasi, kad šis projektas būtų sėkmingas, tačiau čia yra du žymūs žmonės, kuriuos turėtumėte žinoti.

Maxas Kordekas – prezidentas ir įkūrėjas

Kordekas yra verslininkas, kuris domisi trikdančiomis technologijomis. Turėdamas didelę „blockchain“ technologijos patirtį ir matydamas daug „blockchain“ programų galimybių, jis įkūrė „Lisk“.

Oliveris Beddowsas – viceprezidentas / įkūrėjas

„Beddows“ yra pilno kamino kūrėjas, turintis daugiau nei 15 metų darbo patirtį kuriant įmonės programas. Jis įkūrė „Lisk“, siekdamas įkvėpti kūrėjus ir padėti kurti decentralizuotas savo svajonių programas.

„Lisk“ sutelkdamas dėmesį į decentralizavimą, „Lisk“ fondas dirba su rangovais visame pasaulyje iš tokių vietų kaip Niujorkas, Berlynas ir „Zug“. Pagrindinė komanda įsikūrusi Berlyne.

Apibendrinant

„Lisk“ yra vertinga priemonė kūrėjams, ieškantiems lengvų būdų kurti decentralizuotas platformas. Naudojant „Lisk SDK“ rinkinį kūrėjų laikas sutrumpėja, todėl jie gali sutelkti dėmesį į savo programų tobulinimą, o ne rūpintis pagrindinės blokų grandinės detalėmis..

„Lisk“ (LSK) taip pat yra puiki kriptovaliuta, nes žmonės apdovanojami delegatų sistema, laikydami kai kuriuos LSK žetonus savo piniginėse..

Naudingos nuorodos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map