Kas yra „Bitcoin Private“ – viskas, ką reikia žinoti

Aišku, kad šerdis Bitcoin protokolas trūksta privatumo ir anonimiškumo. Nors vyriausybė mėgsta vadinti Bitcoin anoniminiu, jis toli gražu nėra. Tam tikru mastu vartotojai turi paslėptą tapatybę, kai naudojasi Bitcoin. Skirtingi kūrėjai pateikė siūlymų pasiskolinti elementų iš „Monero“ protokolo, kad ateityje būtų galima pasiekti visiškai neatsekamą platformą. Kol tai neįvyks, tikriausiai bus daugiau šakių, kurios saugos ir anonimiškai pasiūlys daugiau patobulinimų.

Kas yra „Bitcoin Private“?

„Bitcoin Private“ (BTCP), į privatumą orientuotas bitkoinas, kurio šakutė „ZClassic“ (ZCL), derinant nepanaudotų operacijų išvestį (UXTO) iš ZCL su Bitcoin (BTC).

„Bitcoin Private“ šakutė iš Bitcoin ant 2018 m. Vasario 28 d. „ZClassic“ ir „Bitcoin“ turėtojai gauna „Bitcoin Private“ už monetas, laikomas prieš momentinę nuotrauką. Tie, kurie turi privilegiją pretenduoti į „Bitcoin Private“ monetas, yra tie, kurie „ZClassic“ laikė a „ZClassic“ piniginė.

„Bitcoin Private“ skirta tarnauti kaip peer-to-peer skaitmeninės valiutos forma, kurioje nedalyvauja jokia trečioji šalis. Operacijos būtų transliuojamos ir patikrinamos mazgų, kol jos bus perduotos kalnakasiams patvirtinti. „Bitcoin Private“ bloko dydis yra reikšmingesnis, palyginti su Bitcoin; tai neabejotinai domina viso pasaulio vartotojus, nes tai reiškia trumpesnį operacijų patvirtinimo laiką.

Apie šakę

Ant Vasario 28 d, buvo padaryta tiek „ZClassic“, tiek „Bitcoin“ blokų grandinės nuotrauka, o kiekvienos kriptovaliutos turėtojai gali naudotis „Bitcoin Private“ (BTCP) kriptovaliutomis. Platinimas yra santykiu 1: 1, o tai reiškia, kad ZCL ir BTC turėtojai gaus po 1 BTCP už kiekvieną 1 turimą ZCL arba BTC žetoną. BTCP pagrindinis tinklas paleidžiamas maždaug po dviejų dienų nuo momentinės nuotraukos padarymo. Sujungus cirkuliuojantį BTC ir ZCL tiekimą, iš viso būtų sukurta 21 milijonas monetų.

Paskelbus „Bitcoin Private“ šakutės link 2017 m. pabaigos, tai sukėlė ZCL monetų kainos padidėjimą nuo maždaug 4 USD iki daugiau kaip 90 USD per kelias savaites.

Kaip veikia „Bitcoin Private“?

„Bitcoin Private“ protokolo blokavimo laikas yra trumpesnis nei 3 minutės, o 2 MB blokinis dydis yra žymiai didesnis nei „Bitcoin“ branduolio. Jo darbo algoritmo įrodymas yra atsparus ASIC, tačiau GPU tinkamas kasybai.

Apskritai, vienas iš „Bitcoin Private“ pranašumų, palyginti su visomis kitomis versijomis / šakėmis, yra jo privatumas. Tai ta pati technologija, kuri buvo naudojama „ZClassic“, „zk-snarks“ (nulinės žinios „snarks“). Mokėjimai, paskelbti tokiomis technologijomis, kaip skaidrumas, praeina per viešą blokų grandinę, tačiau išsami informacija apie kiekvieną operaciją, įskaitant gavėją, operacijos siuntėją, lieka paslėpta ir neįmanoma atsekti.

Kaip ir kitos kriptovaliutos, „Bitcoin Private“ decentralizuotas pobūdis suteikia dar vieną pranašumą, pavyzdžiui, „Bitcoin“. Operacijos tinkle yra „peer-to-peer“ (siuntėjas – gavėjas), nereikia įtraukti tarpininkų. Tinklo mazgai patikrina operacijas savo blokų grandinėje, naudodami kriptografiją, ir jie įrašomi viešojoje knygoje. Kita vertus, šiek tiek didesnis bloko dydis leidžia greičiau užtikrinti daugiau saugumo ir anonimiškumo nei skirtingos „Bitcoin“ versijos.


Kaip pretenduoti į savo privačias „Bitcoin“ kriptovaliutas

Atkreipkite dėmesį, kad tik tie, kurie turi Bitcoin arba „ZClassic“ kriptovaliutos, saugomos jų piniginėse prieš „blockchain“ vaizdą, gali pretenduoti į BTCP monetas.

Tvirtindamas savo BTCP taip pat priklauso nuo jūsų naudojamos piniginės. „Bitcoin Private“ komanda rekomenduoja BTC arba ZCL monetas perkelti nauju adresu, prieš naudodamiesi privačiais raktais, norėdami pareikalauti šakės žetonų dėl saugumo.

„Electrum“ piniginės naudojimas

Tu gali parsisiųsti, išskleiskite ir paleiskite „Electrum“ vykdomąjį failą savo kompiuteryje. Tada sukurkite naują piniginę. Įveskite piniginę ir asmeninius raktus, tada spustelėkite šlavimo mygtuką. Bus raginimas įvesti asmeninius raktus ir tada iššluoti „Bitcoin Private“ monetas nauju adresu.

Visų mazgų piniginių naudojimas

Norint naudoti viso mazgo piniginę, reikia atnaujinti „Java“. parsisiųsti, išpakuokite ir paleiskite failą „BitcoinPrivateDesktopWallet.jar“. Paleiskite ir leiskite „blockchain“ sinchronizuoti. Spustelėkite „piniginė“, tada – „importuokite vieną privatų raktą“. Kai būsite paraginti išvalyti, spustelėkite „taip“ ir palaukite, kol bus atsisiųstos „blockchain“ antraštės.

Piniginės Bitcoin privačioms kriptovaliutoms laikyti

Yra keletas „Bitcoin Private“ monetų piniginių, o vis daugiau trečiųjų šalių daugiašifių valiutų piniginių pardavėjų prideda paramą BTCP monetoms.

  • Jūs galite naudoti „Full-Node“ darbalaukio piniginę, kurią galite atsisiųsti visoms operacinės sistemos versijoms, kurias galite rasti iš „Bitcoin Private“ „GitHub“ puslapis.
  • Taip pat yra galimybė naudoti „Electrum“ piniginę. Ši piniginė taip pat gali būti atsisiųsta „GitHub“.
  • Galima rinktis popierinę piniginę tiems, kurie ja naudojasi. Popierinės piniginės puslapis „Bitcoin Private“ komanda priverčia vartotojus lengvai generuoti vieno, kelių parašų ir didelių piniginių adresus.
  • Kaip paskelbė Coinomi apie paramą „Bitcoin Private“ monetai jie nuo to laiko pridėjo tai prie „Coinomi“ monetų sąrašo. Vartotojai, atnaujinę „Coinomi“ programos versijas savo „Android“ įrenginiams, gali gauti ir siųsti „Bitcoin Private“ žetonus iš savo mobiliųjų telefonų.

Kur nusipirkti BTCP

„Bitcoin Private“ (BTCP) buvo įtrauktas į „Trade Satoshi“ sąrašą 2017 m. kovo pradžioje. Be to, prekyba taip pat tęsiasi „Nanex“, gerai žinomi mainai NANO bendruomenėje. „Bitcoin Private“ taip pat turi programą, kurią reikia įtraukti į „Binance“ ir „HitBTC“ pareiškė kad jie taip pat išvardys BTCP.

Šiuo metu keičiamasi „Bitcoin Private“ „TradeSatoshi“ skirta „Bitcoin“, „Litecoin“, „Tether“, „Doge“ ir „Bitcoin Cash“.

Kainų analizė

Pradinė BTCP kaina siekė 65,82 USD. Mažiausia iki šiol užfiksuota vertė siekė 60,39 USD, o didžiausia – 85,68 USD „CoinCodex“. Pagal bendruomenės lūkesčius kaina vis dar yra gana žema – kuri tikisi, kad 10 geriausių biržų bus įtrauktas BTCP sąrašas ir jie galėtų prekiauti savo monetomis be didesnės rizikos.

Kaip veikia „Bitcoin Private Mining“

„Bitcoin Private“ naudoja Equihash. Tai reiškia, kad kalnakasiai gali naudoti bet kurį „Zcash“ kasyklą, kad išgautų „Bitcoin Private“. Turėtumėte nepamiršti nustatyti baseino URL kartu su prievado numeriu.

Taip pat yra oficialus kasybos baseinas, prie kurio galite prisijungti. Ją kuria ir valdo patys „Bitcoin Private“ kūrėjai. Taip pat yra keletas kitų baseinų, kuriuose galite išgauti BTCP monetas, baseinų sąrašą galite rasti „Bitcoin Private“ oficiali svetainė.

Kad būtų lengviau pasirinkti, kokį baseiną man reikia, jis padalija bendruomenės remiamų baseinų sąrašą, kurį patvirtino dar nepatvirtinti. Svarbu būti atsargiems prieš prisijungiant prie nepatvirtintų kasybos baseinų.

„Bitcoin Private“ komanda

Už „Bitcoin Private“ projekto yra komanda. Kadangi „Bitcoin Private“ valdo bendruomenė, dalyvavo daugiau nei 200 bendradarbių ir daugiau nei 20 inžinierių, kurie prisijungė prie „Bitcoin Private“ protokolo kūrimo per 30 dienų, o sąrašas vis auga, nes į komandą sutinkama daugiau žmonių.

Išvada

BTCP sujungia geriausius iš dviejų protokolų; „Bitcoin“ ir „ZClassic“. Tai įgyvendina privatų „ZClassic“ pobūdį, tuo pačiu plečiant „Bitcoin“ funkcionalumą.

Norėdami sužinoti daugiau apie projektą, apsilankykite toliau pateiktose nuorodose:

Oficiali svetainė

Baltas popierius

Šakių DUK puslapis

„GitHub“

„Twitter“

Facebook

Reddit

Nesantaika

Telegrama

Vikipedija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map