Kaip užsidirbti pinigų įjungus kompiuterį naudojant Gladius.io tinklą

„Gladius“ tinklas yra „Ethereum“ blokų grandinės ekosistema, suteikianti kompiuterio vartotojams galimybę išsinuomoti nepanaudotus pralaidumus, kad apsaugotų svetaines nuo DDoS atakų ir taip pat padėtų jiems greitai pateikti savo tinklalapius..

Šiandieniniame pasaulyje greitis yra viskas. Žmonės nenori taip ilgai laukti, kol jiems bus pateikta reikalinga informacija internetu. Jie neturi arba negali sau leisti ilgai laukti pokalbio su tuo mylimu žmogumi. Viskas turi įvykti nedelsiant, jei įmonės turi uždirbti geras pajamas, tada jiems reikia daug auditorijos, kad šie didžiuliai skaičiai išliktų versle. Bet kaip jie ketina išlaikyti savo auditoriją, kai jų svetainių rodymas užtrunka šiek tiek laiko (arba svetainę visiškai uždaro DDoS ataka), o auditorija turi ilgai laukti, kol svetainė bus peržiūrėta. Tai bus nemaloni vartotojo patirtis, ir tai gali priversti milžiniškas įmones kasmet prarasti didžiules pajamas.

Kaip veikia sistema

Su Gladius.io, vartotojai gali uždirbti pinigų naudodamiesi savo darbalaukiais, fone paleisdami „Gladius.io Desktop Client“ savo kompiuteriuose. Skirtingai nei kasyba, vartotojai, valdantys šią programą, neatsižvelgiant į savo operacinę sistemą, nekuria naujų žetonų, bet gauna atlygį už savo tinklo pralaidumo dalį, o kompiuterio erdvė naudojama norint greičiau pristatyti svetaines viso pasaulio auditorijoms..

„Gladius.io“ darbalaukio klientas

Darbalaukio mazgo klientai yra lengvo svorio programos, galinčios veikti fone. Šiuo metu pagrindinės operacinės sistemos jį palaiko. Klientai yra sąsajos, skirtos prisijungti prie baseinų tinklų, kur vyksta visas darbas. Nors kiekvienas mazgas yra labai svarbus ekosistemai, bet kurio mazgo nusileidimas neturi jokios įtakos apsaugos praradimui ar vietos pristatymui per blokų grandinę.

Mazgas leidžia kompiuteriams, kuriuose jie įdiegti, patikrinti ir siųsti užklausas į patvirtintų programų grupę, taip pat blokuoja kenkėjiškas užklausas internete. Kiekviena galiojanti užklausa reiškia daugiau pinigų mazgo klientui ir šiam mazgui suteikiama didesnė žetono, kuris yra tikrų pinigų vertė, procentinė dalis.

„Gladius“ žetonų išpardavimas

„Gladius Network“ ankstyviesiems paukščiams suteikia galimybę šiek tiek įsigyti jų žetoną, kol žetonas pradės veikti. Ženklai, gauti ICO, turi didžiulį procentą, kurio negaunate, kai projektas yra vykdomas. Visi žetonai, įsigyti per ICO su „Ethereum“, turi konkretų „Gladius“ žetoną, kurį gausite mainais. Šie žetonai reikalingi norint mokėti už mazgų kaupimą svetainėse. Tai taip pat leidžia jums išsinuomoti pralaidumą ir saugojimo vietą, mokėti už CDN ir galiausiai sukurti baseinus.

ICO tvarkaraščiai
 • Vyks privatus ir viešas išankstinio žetono išpardavimas.
 • Privatus išankstinio žetono išpardavimas vyksta ir planuojamas baigti 2017 m. Lapkričio 23 d. Norėdami dalyvauti, turite išsiųsti laišką, kad išsiųstumėte el. [apsaugotas el. paštu] arba prisijungti prie jų oficiali „Telegram“ grupė.
 • Numatoma, kad viešas išankstinio žetono išpardavimas prasidės lapkričio 24 d. Ir baigsis 2017 m. Gruodžio 30 d..
 • Pagrindinis „Gladius Token“ viešasis pardavimas prasideda 2018 m. Sausio 14 d. Ir turėtų trukti keturias savaites.
 • Pirmąją viešojo išpardavimo savaitę gausite 525 žetonus už Ethereum ir 5% premiją.
 • Antrą savaitę 515 žetonų už Ethereum ir 3% premija.
 • Trečią savaitę už kiekvieną paaukotą „Ethereum“ gausite 505 žetonus su 1% premija.
 • Ketvirtoji savaitė, 500 „Gladius“ žetonų kiekvienam „Ethereum“ be jokio atlygio.

Norėdami dalyvauti „Gladius Token Sale“, turite Registruotis čia.

„Gladius.io“ programos ir paleidimo grafikai
 • 2017 m. Spalio 15 d. – prasideda privatus išankstinis pardavimas ir išorės lėšų rinkimas (gyvenk dabar)
 • 2017 m. Spalio 30 d. – „Alpha“ platformos leidimas, leidžiantis vartotojams išbandyti „Gladius“ žetonų naudojimą.
 • 2017 m. Lapkričio 24 d. – viešas išankstinio pardavimo atidarymas
 • 2018 m. Sausio 14 d. – viešasis ICO
 • 2018 m. Kovas – „DDoS“ ir „CDN“ paleidimas.
 • 2018 m. Rugpjūtis – viso tinklo paleidimas.
 • 2018 m. Gruodžio mėn. – sistema bus optimizuota geresniam našumui.
Apibendrinant

Gladius.io Tinklas tikrai bus žaidimų keitiklis, jei jis pagaliau paleis. Panaudoti „Blockchain“ galią, derinti visus išteklius, kad būtų užtikrintas efektyvumas ir didesnis saugumas internete, yra kažkas, ką reikia investuoti. Galimybė užsidirbti išlaisvinant nepanaudotus išteklius taip pat yra tiesiog neįtikėtina ir tai, kas jaudina internetą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me