Kaip nusipirkti „Nano“ (XRB) „KuCoin“ biržoje

Nano, anksčiau „RaiBlocks“ teigia, kad pasauliniams sandoriams taikomas kitoks požiūris, palyginti su Bitcoin. Naudojant „RaiBlocks“ įgyvendinamą blokinių gardelių koncepciją, kiekviena paskyra turi savo blokų grandinę, o kiekvienas blokas – po vieną operaciją. Šiandien mes išmokysime visus veiksmus, kaip įsigyti „Nano“ (XRB) „KuCoin“ biržoje.

Kaip nusipirkti „Nano“

Pradėjus operaciją, atliekamos dvi operacijos, viena iš siuntėjo, kita – iš gavėjo. „RaiBlocks“ monetų siuntimas ir priėmimas neturi vykti vienu metu. Siuntėjas gali siųsti, kol imtuvas yra neprisijungęs, o kai imtuvas yra prieinamas, jis sukuria priėmimo bloką. Sandoris liks neišspręstas tik tol, kol imtuvas prisijungs prie savo tinklo.

Žingsniai, kaip nusipirkti „Nano“ „KuCoin“ biržoje

Kasdien didžiausia „Nano“ („RaiBlocks“) apyvarta yra „KuCoin“ biržoje. Šie veiksmai padės jums sužinoti, kaip įsigyti „RaiBlock“ monetas.

 1. Pirmasis žingsnis prekiaujant kitomis „RaiBlock“ kriptovaliutomis „KuCoin“ biržoje yra registruojant sąskaitą platformoje. Spustelėkite šią nuorodą apsilankyti „KuCoin“ paskyros registracijos puslapyje ir dabar užregistruoti paskyrą.
 2. Užpildykite registracijos formą. Pirmiausia reikia jūsų aktyvaus el. Pašto adreso, prie kurio turite prieigą, taip pat pasirenkate saugų slaptažodį (raidinius ir skaitmeninius slaptažodžius, kad būtų saugiau), kurį jums lengva atsiminti, bet sunku kitiems..
 3. Laiškas siunčiamas jūsų ką tik užregistruotu el. Pašto adresu. Privalote prisijungti prie to el. Pašto adreso ir spustelėti nuorodą, esančią laiško tekste, kuris paskatins jus suaktyvinti savo sąskaitą „KuCoin“. Šia funkcija siekiama įsitikinti, kad asmuo, užsiregistravęs paštu, yra tikrasis savininkas.
 4. Spustelėjus aktyvinimo nuorodą, pateksite tiesiai į savo sąskaitą platformoje. Jei ne, turite įvesti savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, kurie buvo įvesti registracijos metu.
 5. Prisijungę prie platformos, spustelėkite mygtuką NUSTATYTI, kad iš išorinės piniginės nusiųstumėte kai kurias į „KuCoin“ platformą. Jei tokių neturite, galite jų įsigyti permainingas, arba monetų bazė su „fiat“, tada nusiųskite į „KuCoin“ platformą.
 6. Pirmą kartą atliekant indėlį priverčiate naudoti „Google“ autentifikavimo priemonę, kad apsaugotumėte savo sąskaitą biržoje. Norėdami tai padaryti, vadovaukitės indėlio puslapyje pateiktomis instrukcijomis, kad įrenginyje įdiegtumėte ir nustatytumėte „Google“ autentifikavimo priemonės papildinį.
 7. Dabar, kai turite saugią sąskaitą, galite tęsti indėlį. Atsižvelgdami į pastaruosius didelius operacijų mokesčius ir padidėjusį operacijų laiką „Bitcoin“ tinkle, galite apsvarstyti galimybę finansuoti savo sąskaitą kai kuriais eteriais. Tai sutaupys daugiau pinigų, kurie būtų naudojami perkant daugiau „RaiBlocks“ monetų, kurios išleidžia tiek daug bitkoino operacijai.

Spustelėkite išskleidžiamojo rodyklę priešais turto išskleidžiamąjį laukelį, kad pasirinktumėte ETH turtą. Tai įkelia jūsų sugeneruotą Ether adresą „KuCoin“ platformoje. Nukopijuokite šį adresą į savo išorinę piniginę, kad į „KuCoin“ piniginę nusiųstumėte „Ether“ kriptografiją, priklausomai nuo to, kiek vertės „RaiBlocks“ monetų norite įsigyti.

 1. Palaukite, kol operacija apmąstys sėkmingą pervedimą. Kaip greitai jūsų monetos bus patvirtintos, priklauso nuo to, kiek dujų sunaudojate siųsdami tą operaciją. Savo monetas „KuCoin“ turėtumėte turėti per 5 minutes.
 2. Kai indėlis atsispindi, viršuje esančiame puslapyje spustelėkite nuorodas RINKA.
 3. Spustelėkite skirtuką ETH arba bet kurį kitą, jei finansavote naudodami bet kurią iš galimų parinkčių.
 4. Ieškokite naudodamiesi paieškos laukeliu virš turto skilties XRB / ETH; tai atneša jums „RaiBlock“ porą. Spustelėkite tai, kad patektumėte į mainų puslapį.
 5. Apatiniame dešiniajame puslapio kampe pamatysite langelį, kuriame raginama įvesti kodą iš ką tik įdiegtos „Google Authenticator“ programos.
 6. Norėdami pakeisti savo eterius į „RaiBlocks“, XRB / ETH poros pirkimo skyriuje esančiame lauke Kaina spustelėkite nuorodą Geriausia kaina. Tai turėtų automatiškai užpildyti tą langelį su geriausia kaina, kurią galite nusipirkti moneta. Taip pat spustelėkite nuorodą „Maks.“, Kad užpildytumėte langelį „Suma“ XRB numeriu, kurį galite nusipirkti už savo indėlius. Taip pat galite rankiniu būdu įvesti norimų įsigyti monetų skaičių.
 7. Galiausiai galite spustelėti mygtuką PIRKTI.

Palaukite šiek tiek laiko ir turėtumėte pamatyti, kaip „RaiBlocks“ moneta įskaityta į piniginę „KuCoin“ biržoje.

„RaiBlocks“ galima laikyti įvairiose piniginėse, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo. A internetinė piniginė, taip pat galite atsisiųsti „RaiBlock“ piniginę „Linux“, „Windows“, arba „Mac“ Operacinės sistemos. Trečiųjų šalių piniginės „RaiBlock“ monetoms yra „RaiWalletBot“ ir „RaiWallet“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map