3 geriausios „Ripple“ piniginės 2017 m

Šio rašymo metu „Ripple“ šiuo metu yra ketvirtas pagal kriptovaliutų reitingą, pagrįstą rinkos kapitalizacija, viršijančia 27,96 mlrd. USD, taip pat yra 99,99 mlrd. „Ripple“. Matyti XRP diagramos dabartinei statistikai.

„Ripple“ nėra kasybos kriptovaliuta; tik jo autoriai turi teises bet kuriuo metu sukurti arba pašalinti iš „Ripple“ žetonų skaičių. Nepaisant to, „Ripple“ vertė ir toliau augo, nes laikui bėgant matėme didelę kriptovaliutos paklausą.

„Ripple“ turi būti ne tik skaitmeninė valiuta, bet ir pirmasis pasaulyje atviras sandorių tinklas. Tai bus decentralizuotas, bendras bet kokio pobūdžio sąskaitų ir operacijų įrašas. Sukurdamas šią visuotinę knygą, „Ripple“ už pinigus daro tai, ką internetas padarė dėl visų kitų formų informacijos.

Kaip ir bet kurios kitos kriptovaliutos, „Ripple“ taip pat saugoma piniginėse, o „Ripple“ kriptovaliutai yra nemažai piniginių..

Čia pateikiamos geriausios „Ripple“ rekomenduojamos piniginės.

Gatehub.net

„Gatehub“ yra internetinė piniginė. Tai puiki vieta pradėti, tačiau įsitikinkite, kad nepaliksite per daug „Ripples“. Jums gali pakakti tik įprastų kasdienių operacijų arba pakakti mainams į kitas kriptovaliutas.

„Gatehub.net“ užsiregistravo gauti piniginę gana greitai ir lengvai. Po sėkmingos registracijos turite įvesti tam tikrą informaciją apie jus, kad įvykdytumėte jų KYC reikalavimus. Norint visiškai patikrinti, jums reikės asmens dokumento, kuriame yra jūsų gyvenamosios vietos adresas, įkelto asmens tapatybės dokumento.

„Gatehub“ platformos sauga yra pakankamai gera. Turite savo paskyros lygio slaptažodį, kurį galite naudoti raidiniais ir skaitmeniniais žodžiais, kuriuos sunku atspėti, ir įsitikinkite, kad neleidžiate naršyklei išsaugoti prisijungimo informacijos. Jūs taip pat turite 2FA „Google“ autentifikavimo parinktį, kurią galite įgalinti papildomam „Gatehub“ platformos saugumo lygiui.

„Rippex“

„Rippex“ piniginė yra darbalaukio piniginė daugumai operacinių sistemų. Tu gali atsisiųskite piniginę čia oficialioje „Rippex“ svetainėje. Atsisiuntimas ir diegimas yra paprastas, todėl procesui užbaigti nereikia jokių ypatingų žinių.

Po sėkmingo diegimo programa padės jums sukurti naują piniginės adresą ir sugeneruos slaptafrazę bei slaptą raktą, kurį turėtumėte užsirašyti ir laikyti saugioje vietoje. Nenorite, kad ši informacija patektų į netinkamas rankas.

Atminkite, kad prieš suaktyvindami piniginę, turite įdėti 20 „Ripples“. Galite tai išsiųsti iš tokios biržos kaip „Bittrex“ ar „Poloniex“, ir jūs galite naudoti savo „Ripple“ darbalaukio piniginę.

„Ripple Wallet Desktop“ programos saugos patarimai turi būti sunku atspėti programos slaptažodį. Taip pat įsitikinkite, kad raktinis žodis ir slaptasis raktas yra išrašyti ant popieriaus lapo. Negalima to išsaugoti savo kompiuteryje, jei jūsų kompiuteris pažeistas, rizikuojate savo „Ripple“ monetomis.

„Nano S“ knyga


„Ledger Nano S“ išlieka saugiausias būdas laikyti kriptovaliutas ir palaikyti „Ripple“; tai geras pasirinkimas, jei ketinate laikyti „Ripples“ investicijoms ir piniginių operacijų priemonę.

Nustatyti „Ledger Nano S“ yra nesudėtinga, o norint sugeneruoti prieigos raktų frazes įrenginio lygmenimis, tai yra puikus pasirinkimas, nes negalima atskleisti saugos informacijos. Operacijos taip pat patikrinamos naudojant dvigubus įrenginio mygtukus, kad kiekvienas, neturintis jūsų prietaiso, negalėtų pervesti nė vienos „Ripple“ monetos.

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ yra kelių valiutų, kelių platformų ir su laisvės atėmimu nesusijusi piniginė, leidžianti XRP turėtojams lengvai laikyti savo lėšas. Vienas pagrindinių šios piniginės privalumų yra tas, kad ji leidžia vartotojams toje pačioje platformoje susitvarkyti su daugybe skaitmeninio turto. 

Šiuo metu be „XRP“ yra daugiau nei 40 skirtingų skaitmeninių valiutų, kurias palaiko „Guarda“ piniginė. Kai kurios iš šių kriptovaliutų yra Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Binance Coin (BNB) ir daugelis kitų. Keli ERC-20 žetonai taip pat palaiko šią piniginę.

Asmenys gali pradėti naudoti šią piniginę naudodami „Google Chrome“ plėtinį, naudodamiesi mobiliąja pinigine, darbalaukio programa ar savo svetaine. Tai reiškia, kad jie turės vartotojui patogų metodą tvarkyti savo virtualias valiutas. Vartotojai gali siųsti, gauti, laikyti ar keistis savo XRP (ir kitomis kriptomis) per „Guarda“ piniginę. 

Remiantis duomenimis jeigu „Trustpilot“, 80% „Guarda“ vartotojų manė, kad piniginė siūlo „puikias“ paslaugas. Tik 10% apžvalgų, susijusių su pinigine, buvo laikomos „blogomis“.

Nors „Guarda“ nėra aparatinė piniginė, ji suteikia vartotojams didesnį saugumą. Viena iš priežasčių yra ta, kad ji neturi ir neprašo jokios informacijos apie kriptografijos savininkus. Informaciją laiko vartotojas ir jie turi asmeninius raktus. Tai reiškia, kad vartotojai galės kontroliuoti savo lėšas ir būti tikrieji jų turto savininkai. 

Kriptovaliutų mainus visame pasaulyje paveikė skirtingi įsilaužimai ir išpuoliai, dėl kurių vartotojai prarado lėšas. Štai kodėl virtualių valiutų laikymas ne laisvės atėmimo piniginėje visada yra geriausias dalykas. „XRP“ turėtojai žinos, kad turi atpažintą, lengvai naudojamą ir saugią piniginę savo lėšoms laikyti.

Sandorių išlaidos „Ripple“ tinkle

Standartinis operacijos mokestis, kurio reikalauja Ripple tinklas už standartinę operaciją, yra 0,00001 Ripples (XRP), ir tai kartais padidėja dėl labai neįprastos tinklo apkrovos.

Dabar jūs žinote, kaip visiškai kontroliuoti savo „Ripple“ kriptovaliutas ir geriausią jų saugojimo praktiką.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map