Kripto vadovas 101: geriausios kriptovaliutos keitimo pasirinkimas

Šiame straipsnyje apžvelgiami svarbūs veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš pasirinkdami geriausią kriptovaliutos keitimą. Mes sukūrėme jums mainų sąrašą.

Biržų sąrašas

Yra daugybė galimų biržų, kuriose galite įsigyti kriptovaliutų, ir naršyti tinkamoje biržoje gali būti sunku. Yra keli veiksniai, į kuriuos turite atsižvelgti, kad įsitikintumėte, jog atidarėte teisingą mainą, atsižvelgdami į savo lūkesčius, reikalavimus ir tai, kas jums geriausia. Dauguma biržų siūlo tik geriausias monetas, kurias paprastai sudaro Bitcoin ir Ethereum. (Taip pat žiūrėkite: Monetos, žetonai & „Altcoins“: koks skirtumas?)

Šis vadovas padės priimti pagrįstą sprendimą dėl galimų mainų, kuriuos turėtumėte pasirinkti, ir apie veiksnius, į kuriuos svarbu atsižvelgti atidarant kriptografinę sąskaitą biržoje..

Pinigų konvertavimas į monetas

Jei dar nesinaudojate kriptovaliutomis, pirmiausia turėtumėte rasti mainus, leidžiančius įnešti pinigus. Remiantis taisyklėmis, visuose mainuose reikalaujama patikrinti sąskaitą prieš deponuojant lėšas, pateikdami asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kitą asmeninę informaciją. Taigi pirmiausia turėtumėte rasti keitimą savo šalies šalyje, kad paverstumėte pinigus iš savo banko sąskaitos į „Bitcoin“.

Svarbu pažymėti, kad ne visos kriptografinės biržos priima „fiat“ pinigus; kai kurie mainai leidžia įnešti monetas (dažniausiai „Bitcoin“), kad įsigytumėte kitų alternatyvių monetų. „Bitcoin“ yra populiariausia kriptografija, siūloma beveik visose kriptografinėse biržose, ir reiškia vartus įsigyti kitų monetų. Kitaip tariant, jei norite nusipirkti kitų monetų, turite atlikti šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Atidarykite vietinę kriptovaliutos keitimo vietą savo šalyje ir patvirtinkite savo sąskaitą (pateikite asmens tapatybės patvirtinimą)

2 žingsnis: Įneškite lėšų iš savo banko sąskaitos į savo šifravimo biržos sąskaitą ir pradėkite pirkti „Bitcoin“

3 žingsnis: Atidarykite kripto mainų sąskaitą, kurioje siūlomos įvairios kitos monetos. Paprastai šiose biržose nepriimami fiat indėliai ir leidžiami tik monetų indėliai

4 žingsnis: Patvirtinę savo sąskaitą, perkelkite iš vietinių biržų įsigytą „Bitcoin“ į naują kriptografinę biržą ir galėsite pradėti pirkti kitas monetas naudodami savo „Bitcoin“.

(Taip pat skaitykite: 4 priežastys, kodėl dabar yra geriausias laikas investuoti į kriptovaliutas)

Geriausios kriptovaliutos keitimo pasirinkimas

Svarbi pastaba: Prekybos mokesčiai mažėja, atsižvelgiant į apimtį. Lentelėje išvardyti yra maksimalus diapazonas * (Kūrėjas mokesčiai mokami, kai pridedate prie mūsų užsakymų knygos likvidumo, pateikdami ribotą užsakymą pagal pirkimo kainą ir didesnę nei pardavimo kainą. Gavėjas mokesčiai mokami, kai pašalinate likvidumą iš mūsų užsakymų knygos pateikdami bet kokį pavedimą, įvykdytą pagal užsakymų knygos užsakymą.)

Atidarę valiutos sąskaitą, kurioje galima atlikti „fiat“ indėlį, galite susieti savo asmeninę banko sąskaitą su kriptografinės mainų sąskaita ir pradėti kaupti lėšas, kad įsigytumėte „Bitcoins“.

Svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

1. Galimos monetų poros

Daugelis mainų siūlo tik keletą monetų; populiariausios yra „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Yra tik keletas mainų, siūlančių įvairesnes monetas. Geresnis įvairesnių monetų pasirinkimas yra geresnis, nes tai suteikia daugiau pasirinkimo monetų pasirinkimo galimybių. (Taip pat žiūrėkite: Monetos, žetonai & „Altcoins“: koks skirtumas?)

2. Likvidumas

Likvidumas reiškia lengvą pirkimą / pardavimą rinkoje. Didelis likvidumas reiškia, kad pirkėjų / pardavėjų yra labai daug. Didelis likvidumas yra geras, nes tai leidžia geriau sužinoti kainas ir leidžia greičiau atlikti operacijas.

3. Saugumas

Apsaugos mechanizmų, naudojamų biržoje, lygis ir tipas yra gyvybiškai svarbūs užtikrinant jūsų monetų saugumą. Geros saugumo praktikos, kurią vykdo mainai, pavyzdžiai:

a) Indėlių laikymas šaldymo kameros; tai reiškia, kad jūsų monetos yra saugiai laikomos neprisijungus, neprieinamos hakeriams

b) Prieinamumas Dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA) variantas; 2FA padidina jūsų paskyros saugumą

c) El. Pašto šifravimas ir tikrinimas; už kiekvieną operaciją į jūsų sąskaitą bus išsiųstas el. laiškas, patvirtinantis operaciją

(Taip pat skaitykite: Kriptovaliutų saugumo vadovas: 2FA aktyvinimas)

4. Klientų aptarnavimo kokybė

Reaguojantis klientų palaikymas padės sutaupyti daug laiko ir nerimo, ypač greitai besikeičiančioje aplinkoje. Tikrinimo proceso, indėlių / pinigų išėmimo, lėšų apmąstymo ir prekybos pavedimų klausimus biržos turėtų išspręsti greitai, arba tai gali pakenkti jūsų laikui, pinigams ir gerovei..

5. Prekybos mokesčiai

Maži pirkimo ir pardavimo sandorių mokesčiai sąlyginai neleistų suvalgyti jūsų maržos, ypač jei esate nuolatinis prekybininkas. Svarbu pasidomėti savo mainų mokesčiais ir sužinoti, ar jie palyginti palyginami su kitomis biržomis.

6. Lengva naudoti

Mainų vartotojo sąsaja turėtų būti lengvai naudojama ir švari, kad būtų išvengta painiavos. Turėdami reikiamus rodiklius pirštų galiukuose ir patogiai naršydami per platformą, bet kas galės lengvai naudotis sąsaja. (Taip pat skaitykite: Bendrųjų šifravimo sąlygų vadovas)

Viskas

Mainų pasirinkimas yra vartai į kriptografinį pasaulį. Kada reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių pasirenkant geriausią mainą, o minėti veiksniai turėtų būti orientyrai. Nedvejodami užduokite klausimų ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis!

(Žr. Daugiau: Kriptovaliutų piniginių vadovas: kam jums reikalingos piniginės?)

Registruokitės į nemokamą kriptovaliutų internetinį seminarą dabar, kad sužinotumėte viską, ką reikia žinoti apie investavimą į kriptografiją.

Gaukite mūsų išskirtinė el. knyga kuris padės jums žingsnis po žingsnio pradėti uždirbti pinigus per kriptovaliutos investicijas! 

Taip pat galite prisijungti prie mūsų „Facebook“ grupės adresu Įvaldykite kriptografiją: pažangios žinios apie kriptovaliutas užduoti bet kokius klausimus apie kriptografijas!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map