Kripto pajamos kas ketvirtį: Palm Byčo „Tech honorary“ pensijų planas

kriptografinių pajamų-ketvirtinių-technologijų-honorarų-pensijų planas

Teeka Tiwari pradėjo naują savo „Crypto Income Quarterly“ naujienlaiškio rinkodaros kampaniją. Tai vadinama „technologijų honorarų išėjimo į pensiją planu“.

Laikydamiesi Teeka investicinių patarimų, susijusių su technologijų honorarų išėjimo į pensiją planu, galite „kasmet surinkti 180 472 USD“ ir „mėgautis pajamomis visą gyvenimą“, o „pradedant tik 100 USD“ – bent jau pasakoja Teeka Tiwari.

Kaip ir kituose „Teeka Tiwari“ rinkodaros puslapiuose, „Tech Royalty“ pardavimo puslapyje gausu grandiozinių pasekėjų teiginių, paverčiančių mažas investicijas didžiuliais turtais..

„Aš šiek tiek daugiau nei per metus 12 000 USD paverčiau 1 032 763 USD? !! Oho. Ačiū, atrodo, nepakanka “, – rašo vienas atsidavusių„ Teeka “pasekėjų, atsižvelgęs į jo investavimo patarimus.

„Jūsų dėka aš turiu daugiau nei 4,5 milijono dolerių“, – rašo kitas sekėjas.

Taigi, kokia yra „Teeka Tiwari“ technologijų autorių teisių investavimo sistemos paslaptis? Pažvelkime atidžiau, kaip tai veikia – ar tai sukčiavimas, ar teisėta investavimo galimybė.

Peržiūrėkime kripto pajamų ketvirtį ir pamatysime, kas yra „Teekos“ Palm Beach Tech Royalty pensijų planas 2020 m.

Koks yra „Tech Royalty“ pensijų planas?

„Teeka Tiwari“ technologijų honorarų išėjimo į pensiją planas apibūdinamas kaip „autorinių atlyginimų srautas, leidžiantis kiekvieną dieną, savaitę ar mėnesį rinkti grynuosius pinigus į rankas – naudojant naujas technologijas“.

Šie techniniai honorarai yra panašūs į tradicinius honorarus, kai periodiškai išmokate dėl kažkokio jums priklausančio dalyko, pvz., Filmo, dainos ar knygos.

Akivaizdu, kad daugybė technologijų bendrovių duoda dividendus. Bet kuo skiriasi „Teekos“ „techniniai honorarai“ ir dividendai?

Į šį klausimą Teeka atsako teigdamas, kad techniniai honorarai mokami žymiai geriau nei dividendai.

„Įprastų investicijų į dividendus vidutinė metinė grąža siekia vos 1,85% … tačiau technologijų honorarai jau galėjo suteikti jums 517%, 770%, 987%… net 9161% ir daugiau.“

„Teeka“ taip pat teigia, kad pasinaudodami šiais technologijų honorarais šiandien galite uždirbti 180 472 USD per metus visam gyvenimui, tik investuodami 100 USD..


“Pagalvokite apie tai … galite pradėti nuo vos 100 USD … išeiti į pensiją per metus … ir mėgautis pajamomis visą gyvenimą”.

Akivaizdu, kad visa tai skamba per gerai, kad būtų tiesa – ypač tokios kompanijos, kaip Palm Beach Research Group, žinomos dėl perdėtų klientų atsiliepimų.

Taigi, ką tiksliai kalba Teeka Tiwari? Kas yra technologijų honoraras?

Tech honorarai yra kriptovaliutos

Apakindamas jus juokingais teiginiais, kiek pinigų galite uždirbti, atsižvelgdamas į jo investavimo patarimus, Teeka Tiwari galiausiai pasiekia savo argumentą: jo „techniniai honorarai“ yra tik kriptovaliutos..

Atrodo, kad „Teeka“ ypač vertina „blockchain“ technologiją, kuria grindžiamos kriptovaliutos. Pardavimų puslapyje iš tikrųjų niekada nėra parašyta „blockchain“ pagal pavadinimą, nors Teeka aprašo, kiek jo techninių honorarų / kriptovaliutų sukurta naudojant šią technologiją.

Kodėl yra galimybė tokiam eksponentiniam augimui šioje srityje? Kodėl „Teeka“ teigia, kad 100 USD investicija gali tapti milijonieriumi?

Na, „Teeka“ apibūdina kriptografijos ir „blockchain“ technologijos „tinklo efektą“:

„Naudodamiesi technologijų honorarais, jūs gaunate galimybę pasipelnyti iš tinklo efekto. „Tech honorary“ programinė įranga [šifravimo / blokavimo grandinės programinė įranga] gali išplėsti milijonus vartotojų – praktiškai per naktį. Nes įvaikinimas vyksta ne po vieną asmenį … tai vyksta eksponentiškai “.

Teeka taip pat teigia turintis slaptą investavimo strategiją, kuri leidžia jam rinkti dividendus kas valandą, kiekvieną dieną, kiekvieną savaitę ar kiekvieną mėnesį. Neaišku, apie ką jis čia kalba, bet atrodo, kad jis kalba apie periodišką kai kurių jūsų kriptografinių priemonių pardavimą, kad užsidirbtų, ir tada šį pelną vadina „honorarais“.

Spustelėkite čia dabar, jei norite dabar žiūrėti Teeka Tiwari kriptografinių pajamų ketvirtinį pristatymą.

„Teeka“ mano, kad šifravimo kasetės yra didžiausia nauja investicijų klasė

Galiausiai „Teeka“ argumentas „technologinis honoraras“ yra paremtas idėja, kad įstaigos netrukus plūsta į kriptovaliutas.

Teeka nurodo įrodymą, pavyzdžiui, tai, kad „Fidelity“ prie kiekvienos tarpininkavimo sąskaitos prideda šifravimo palaikymą. TD Ameritrade ruošiasi padaryti tą patį. Kai daugiau tarpininkavimo platformų paseks tokiu pavyzdžiu, pinigai liks kriptografijoje – bent jau, pasak Teekos.

„Teeka“ taip pat mini „Bakkt“ – kriptografinių mainų platformą, kurią sukūrė Tarpkontinentinė birža (ICE), Niujorko vertybinių popierių biržos (NYSE) savininkai. „Bakkt“ apimtys pastaruosius kelis mėnesius nuo paleidimo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Atsižvelgdamas į tai, „Teeka“ tiki, kad kiti tarpininkai greitai paseks šiuo pavyzdžiu ir pridės šifravimo palaikymą:

„Ar manote, kad„ Schwab “…„ TD Ameritrade “… interaktyvūs brokeriai … ir visi kiti internetiniai brokeriai … tik stovės šalia ir leistų„ Fidelity “būti vieninteliam? Negali būti! Taip nėra tokioje konkurencingoje pramonėje kaip finansai “.

Dėl šio efekto Teeka mano, kad kriptografija yra nauja turto klasė, kaip ir REIT, ETF, indeksų fondai ir technologijų akcijos. Tačiau, skirtingai nei šios turto klasės, paprasti investuotojai šiandien gali investuoti kartu su ankstyvaisiais klientais ir institucijomis. Prieš perkant nereikia laukti, kol įmonė pasirodys viešai arba visi apie tai išgirs:

Be abejo, kritikai pasakys, kad kriptografija jau praėjo toli nuo taško „tau čia reikia nusipirkti“. Kritikai tvirtins, kad kriptografija jau turėjo savo istorinį pakilimo ir žlugimo ciklą. Ar bitkoinas kada nors grįš į savo aukštumas – 20 000 USD ar daugiau? Teeka Tiwari neabejotinai taip mano. Jei taip pat manote, tuomet galite pasinaudoti jo investavimo patarimais ir uždirbti milijonus – bent jau, pasak Teekos.

Kas yra kripto pajamos kas ketvirtį?

Teekos Tiwari „technologijų honorarų išėjimo į pensiją planas“ yra tik jo „Crypto Income Quarterly“ naujienlaiškio rinkodaros kampanija..

Kartą per tris mėnesius „Teeka“ išsiųs „Crypto Income Quarterly“ kopiją į jūsų gautuosius. Naujienlaiškyje yra patarimų investuoti, pavyzdžiui, kriptovaliutų rūšys, kurias turėtumėte nusipirkti dabar, kad užsitikrintumėte didžiulį pelną.

Kaip ir naudojant kitus „Palm Beach Research Group“ produktus, „Crypto Income Quarterly“ žada lengvus pinigus ir greitus turtus. Laikydamiesi informaciniame biuletenyje pateiktų patarimų dėl investicijų, galite užsitikrinti didžiulį pelną, turėdami ribotą nuostolių tikimybę – bent jau pasakoja Palm Byčo tyrimų grupės komanda.

Teeka teigia, kad jis galėtų parduoti „Crypto Income Quarterly“ už daug daugiau, nei šiuo metu parduoda. Tačiau iš savo širdies gerumo Teeka nusprendė išlaikyti žemas kainas:

„Jūs gausite prieigą prie vienintelių rizikos draudimo fondų kokybės tyrimų, šiuo metu galimų dėl šios visiškai naujos galimybės praturtėti už akcijų rinkos ribų. Žinoma, galėčiau parduoti savo tyrimus rizikos draudimo fondams ir kitiems didelių lygų investuotojams ir pagaminti apie 20–40 kartų daugiau nei dabar. Tačiau tiesa yra ta, kad aš turiu visus pinigus, kurių man kada nors prireiks “.

Kripto pajamos kas ketvirtį

„Crypto Income Quarterly“ yra keista ir brangi kainų sistema:

  • Naujos narystės prisijungimo mokestis: 2 000 USD
  • Pratęsimo mokestis: Kas tris mėnesius – 249 USD

Taip, jūs mokate 2 000 USD tik už prisijungimą prie „Crypto Income Quarterly“. Tada turėsite sumokėti 249 USD už kiekvieną paskesnį leidimą (996 USD per metus).

Visa ši informacija yra paslėpta smulkiu šriftu „Crypto Income Quarterly“ pardavimo puslapio apačioje, todėl sunku įžvelgti, ko tiksliai užsiregistruojate įvesdami savo kreditinės kortelės informaciją..

Kas įtraukta į kriptografines pajamas kas ketvirtį?

Jei užsiprenumeruosite „Crypto Income Quarterly“ kas ketvirtį per techninių honorarų pardavimo puslapį, gausite keletą papildomų produktų, įskaitant:

Vienerių metų kriptografinių pajamų prenumerata kas ketvirtį: Gaunate kasmetinę „Crypto Income Quarterly“ prenumeratą, kuri pristatoma į jūsų el. Pašto dėžutę kartą per ketvirtį.

„Mano trys geriausi techniniai atlyginimai 2020 m. Už ankstyvą pensiją“: Teeka išvardija tris „technologijų honorarus“ (t. Y. Kriptovaliutas ar „blockchain“ kompanijas), kuriuos jis rekomenduoja pirkti šiandien. „Teeka“ teigia, kad 100 USD vertės investicija šiandien nuo šių metų vyks 100 000 USD ar daugiau.

10 ypatingų kriptovaliutų pajamų situacijų, kurios jums gali suteikti 81 624 USD per metus ar daugiau visam gyvenimui: Šioje el. Knygoje yra išvardyta dešimt specialių pajamų iš kriptovaliutų situacijų, kurios gali suteikti jums 81 624 USD per metus ar daugiau visam gyvenimui.

Wilsono kripto įžvalgos: Palm Byčo tyrimų grupės Gregas Wilsonas išleidžia naujienlaiškį „Wilson’s Crypto Insights“. Naujienlaiškyje teigiama, kad pateikiama „rizikos draudimo fondų lygio analizė“. Teeka taip pat tvirtina, kad „dabar ją gauna tik 52 profesionalai“.

Periodiniai el. Pašto atnaujinimai: „Teeka“ periodiškai siųs el. Laiškus abonentams, kad atnaujintų naujienas, naujausius šifravimo įvykius ar padėties pokyčius.

Pajamų šifravimo greito pradžios vadovas: Jūsų prenumerata apima el. Knygą, kurioje paaiškinama, kaip veikia kriptovaliutos, kaip pradėti šiandien ir kaip jos telpa į jūsų pensijų portfelį..

Kripto vaizdo vadovai: Kriptografijos instruktorius Hectoras Pena parengė kriptografinių vaizdo įrašų vadovus, kurie padės jums sužinoti pirmuosius kriptovaliutos pirkimo žingsnius..

Visi šie papildomi produktai yra elektroninės knygos. Jie bus pristatyti į jūsų pašto dėžutę sumokėjus 2 000 USD naują nario mokestį už „Crypto Income Quarterly“.

Galutinis žodis apie Tech honorarų pensijų planą

„Crypto Income Quarterly“ yra Palm Byčo tyrimų grupės ir Teeka Tiwari informacinis biuletenis. Teeka Tiwari yra buvusi rizikos draudimo fondų valdytoja, kuri neseniai specializavosi kriptografijos srityje.

„Teeka“ labai vertina kriptovaliutą. Atrodo, kad jis galvoja, kad kripta netrukus sprogs augdama. Kaip įrodymą jis nurodo faktą, kad „Bakkt“, „TD Ameritrade“, „Fidelity“ ir kitos pagrindinės tarpininkavimo platformos palaiko kriptografiją – o kitos tarpininkavimo įmonės netrukus turėtų sekti jų pavyzdžiu.

Teeka Tiwari paskelbė naują pardavimo puslapį, kuris reklamuoja „Crypto Income Quarterly“. Pardavimų puslapyje kalbama apie „technologijų honorarų išėjimo į pensiją planą“ ir „technologijų honorarus“, į kuriuos galite investuoti.

Kaip ir kituose „Palm Beach Research Group“ produktuose, pardavimo puslapis užpildytas juokingais teiginiais apie uždarbio potencialą: pavyzdžiui, šiandien investuodami 100 USD į „Teeka“ rekomenduojamas kriptovaliutas, galite uždirbti 100 000 USD garantuotų pajamų per metus. Net žmonės, 2009 m. Nusipirkę 100 USD bitkoino, neuždirba tokių pinigų!

„Crypto Income Quarterly“ kainodara taip pat yra neįprastai brangi. Jūs mokate 2 000 USD tik už prisijungimą prie naujienlaiškio. Tada kiekvieną ketvirtį mokate 249 USD už kiekvieną papildomą naujienlaiškio numerį. Viską apsunkina tai, kad visa ši kainų informacija yra paslėpta smulkiais, šviesiais rašmenimis pardavimo puslapio apačioje.

Galų gale yra reikšmingų problemų dėl „Crypto Income Quarterly“ ir to, kaip naujienlaiškis parduoda save internete, o technologijų honorarų išėjimo į pensiją planas yra dar vienas to pavyzdys..

Tačiau, jei esate kriptovaliutų populiarus ir tikite Teeka Tiwari investavimo išmintimi, galbūt norėsite užsiregistruoti į „Crypto Income Quarterly“ kas ketvirtį per techninių honorarų išėjimo į pensiją plano pardavimo puslapį..

Sužinokite, kas yra Teeka Tiwari „Tech honorary“ pensijų planas, skirtas jo kripto pajamų ketvirčio naujienlaiškiui.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map