Monetų kalykla: kriptovaliutų monetų kasyba iš namų apžvalgos

Monetų kalyklos apžvalga

Monetų kalykla yra namų kriptografavimo kasykla, kurios kaina yra 799 USD. Jūs prijungiate „viskas viename“ „CoinmineOne“ kasyklą, tada ji eina į darbą išgauti vieną iš kelių skirtingų kriptovaliutų..

Kas yra Coinmine?

„Coinmine“ yra Kalifornijoje veikiantis šifravimo startuolis, gaminantis vieną produktą: „Coinmine One“ kriptografą „viskas viename“. „Coinmine One“ yra švaraus dizaino, kuris buvo lyginamas su „Mac“. Taip pat kvailai lengva naudoti: prijungiate jį, prijungiate prie „Wi-Fi“ naudodamiesi mobiliąja programėle, tada namuose kasate kriptografiją.

Pradėjus veikti 2018 m., „Coinmine“ kaina siekė 799 USD. Šiandien, 2019 m. Spalio mėn., „Coinmine One“ kaina yra 699 USD. Jį galima įsigyti nespalvotai ir pristatyti per 4–8 savaites.

„Coinmine One“ viduje yra visas bitkoinų žaibo mazgas kartu su statymo paslaugomis. Atnaujinimai įdiegiami eteryje. Kaip skelbiama, tiesiog prijunkite įrenginį ir leiskite jam įveikti jūsų pasirinktą kriptovaliutą.

„Coinmine One“ nėra skirtas bitkoinų kasybai: prietaisas leidžia vartotojams pelningai išgauti „Monero“, „Zcash“, „Grin“ ir „Ethereum“. Šios kriptovaliutos turi pakankamai žemą slenkstį, kad vidutinis mėgėjų mėgėjas galėtų gauti nedidelę investicijų grąžą.

Tačiau 2019 m. Birželio mėn. „Coinmine“, kuriai pritaria „Coinbase“ ir „SocialLeverage“, pristatė atnaujinimą, leidžiantį vartotojams mokėti už bitcoiną, nors įrenginys vis tiek iš tikrųjų nėra mano bitkoinas. Vietoj to, jūs išminate vieną iš keturių aukščiau esančių kriptovaliutų, o tada „Coinmine“ akimirksniu paverčia tą monetą į bitkoinus didžiausiu greičiu jūsų vardu..

Dabar įdomus dalykas – kiek pinigų galite uždirbti iš „Coinmine“? Bendrovės atstovas teigia, kad „Coinmine One“ per mėnesį uždirba apie 15–20 USD bitkoinų USD kainomis. Tai gali atrodyti švelniai, ypač turint omenyje vieną ataskaitą, kurioje teigiama, kad „Coinmine One“ prireiks „45 metų, kad susimokėtų“. Tačiau akivaizdu, kad jei BTC kainos pakils, jūsų IG pasikeis pagal jau sukauptą BTC.

Monetų savybės

monetų kasyklų naudos apžvalga

Kai kurios „Coinmine One“ pardavimo savybės:

„Plug and Play“: Išpakavote „Coinmine One“ dėžutę, prijunkite ją prie elektros lizdo, tada per kelias minutes pradėsite kasinėti kriptovaliutą.

Valdoma naudojant „iOS“ arba „Android“: „Coinmine One“ valdote naudodami „iOS“ arba „Android“ skirtą „Coinmine“ programą. Visa sąveika su „Coinmine One“ vyksta per šią programą. Pavyzdžiui, per šią programą pasirenkate, kurią kriptovaliutą norite išminuoti.

„MineOS“: „Coinmine“ turi įmontuotą pasirinktinę operacinę sistemą, vadinamą „MineOS“.

Oro naujiniai: Monetų kasyklos nuolat atnaujins oro linijas į „MineOS“ – kaip „Tesla“. Tai yra esminiai atnaujinimai, kurie daro didelę įtaką mašinai, pridedant naujų kriptovaliutų ir akcijų pasirinkimo galimybių.

Mano keturios kriptovaliutos: „Coinmine“ leidžia jums išgauti keturias skirtingas kriptovaliutas, įskaitant „Monero“ (XMR), „Zcash“ (ZEC), „Grin“ (GRIN) ir „Ethereum“ (ETH). Šios kriptovaliutos buvo pasirinktos sąmoningai, nes sunkumai yra pakankamai maži, kad pomėgiai kalnakasiai vis tiek galėtų gauti nedidelį pelną.

Tylus (40dB): Monetų kalnai yra stebėtinai tylūs, palyginti su įprastais šifravimo kalnakasiais, bėgdami jie siekia 40 decibelų. Palyginimui, vidutinis žmogus šnabžda 30 dB, o įprasta konversija yra 60 dB.

„Bitcoin“ režimas: Monetų kalykloje yra kažkas, vadinamas „Bitcoin Mode“, kai jūsų kasybos pajamos yra tiesiogiai konvertuojamos į bitkoinus, leidžiančius išgauti kasybos pelną bitkoinais, o ne XMR, ZEC, GRIN ar ETH.

Tarptautinis gabenimas į pasirinktas šalis: Monetų kalykla oficialiai siunčiama į JAV, Jungtinę Karalystę, Kanadą ir Australiją, nors internetinėje užsakymo formoje šiuo metu yra dešimtys kitų šalių..

Pirkite su kriptografija arba USD: „Coinmine One“ galima įsigyti už 699 USD. Galite mokėti kriptografija arba USD.

Galimas finansavimas: „Coinmine“ siūlo finansavimą per „Quadpay“, sumažinant sumą iki keturių beprocentių mokėjimų – 174,75 USD.

Perjungti šviesas ir garsą: „Coinmine One“ turi šviesas ir garsą. Tačiau galite šias funkcijas išjungti paliesdami.

Įmontuota piniginė: Vykdydama „viskas viename“ sprendimą, „Coinmine“ nustato jums piniginę. Galite su

Yra baltos arba juodos spalvos: „Coinmine“ galite įsigyti dviejų spalvų variantų – baltos arba juodos.

Nuolaida didmeniniams pirkimams: Pirkdami tris ar daugiau „Coinmine One“ vienetų, gausite 5% nuolaidą nuo viso pirkinio. Pirkdami 10 ar daugiau vienetų, gausite 10% nuolaidą.

Monetų kasykla sumažina 5%: Svarbu pažymėti, kad „Coinmine“ 5 proc. Sumažina jūsų kriptografiją. Šiuo pjūviu siekiama palaikyti „Coinmine“ operacinę sistemą („MineOS“) ir teikti atnaujinimus eteryje.

Netrukus bus teikiama parama: „Coinmine“ planuoja artimiausiu metu paremti „Cosmos“ akcijų paketą, leisdama pasinaudoti akcijų (PoS) kriptovaliutų įrodymu, o ne šiuo metu palaikomomis darbo („PoW“) kriptovaliutomis..

Siunčiama per 4–8 savaites: Nesitikėkite, kad „Coinmine One“ gausite iškart po užsakymo. Dabartinis siuntimo laikas yra nuo 4 iki 8 savaičių.

Kaip veikia monetų kalykla?

coinmineone-miner-apžvalga

„Coinmine One“ yra nesudėtinga naudoti. Kaip skelbiama, įjunkite įrenginį į įprastą elektros lizdą, tada leiskite jam atsisėsti ant jūsų stalo kriptovaliutą kasant.

„Coinmine“ apibūdina jų įrenginį kaip „pirmąją„ viskas viename “šifravimo įrangą visiems“. Galite sukurti savo bitino kasybos platformą už pigesnę kainą, tada įdiegti savo bitkoino žaibo mazgą. Tačiau „Coinmine“ atliko visą sunkų darbą už jus, tada supakavo jį į gražiai atrodantį baltą ar juodą dėklą.

Jūs iš tikrųjų neprisijungiate prie „Coinmine One“ kalnakasio pele ar klaviatūra, kaip tai darytumėte įprastu kompiuteriu. Vietoj to, sąranka atliekama tik naudojant „Coinmine“ mobiliąją programą iš „iOS“ ar „Android“ įrenginio.

„Coinmine One“ galite paleisti bet kur, kur turite elektrą ir „Wi-Fi“ ryšį. Štai pagrindinis procesas, kurį naudojate pradėdami:

 • 1 žingsnis) Įjunkite „Coinmine One“ į elektros lizdą
 • 2 žingsnis) Įdiekite programą, skirtą „iOS“ arba „Android“
 • 3 žingsnis) Prijunkite „Coinmine One“ prie „Wi-Fi“ per programą
 • 4 žingsnis) vienu paspaudimu pasirinkite monetą, kurią norite pradėti kasinėti

Viskas. „Coinmine One“ pradės kasinėti tą kriptovaliutą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

„Coinmine One“ techninės specifikacijos

„Coinmine One“ techninės specifikacijos yra stebėtinai žemos, todėl jūs galite įsigyti kriptografą už mažiau nei 700 USD.

„Coinmine One“ naudoja mažiau energijos, nei, pavyzdžiui, „PlayStation 4“ (nuo 120 iki 160 vatų, priklausomai nuo kriptovaliutos, kurią kasate). Taip pat naudojama „AMD Radeon RX570 GPU“ – vidutinio lygio vaizdo plokštė, kurią šiuo metu galima įsigyti maždaug nuo 150 iki 180 USD. Čia apžvelgiama maišos normos galia, kurią suteikia „CoinmineOne“ šifravimo aparatūros įrenginys:

monetų kalyklos-hašrato galia

Visos techninės specifikacijos apima:

 • Hashrate: 29 Mh / sek (ETH), 900 h / sek (XMR), 2,7 gps (GRIN), 300 solų / s (Zcash), 4000–5000 sats / diena (BTC)
 • GPU: RX580 8GB GPU
 • CPU: „Intel Celeron“ procesorius
 • RAM: 8 GB RAM
 • Matmenys: 15,47 x 12,71 x 3,15 “(393 mm x 323 mm x 80 mm)

Kiek galiu uždirbti iš monetų?

Jų garbei Coinmine nereklamuoja savo prietaiso kaip pinigų gamybos mašinos, leidžiančios greitai praturtėti per naktį. Užtat jie teikia daugiau pagrįstų lūkesčių.

Taigi, kiek galite uždirbti naudodamiesi „Coinmine One“?

„Coinmine“ teigia, kad per mėnesį uždirbdami apie 15–20 USD galite uždirbti kriptovaliutą. Tačiau atsižvelgiant į elektros kainas, jūsų grąža smarkiai sumažės.

Šiandieninėmis bitkoinų kainomis tai užtruks apie 45 metus uždirbti teigiamą IG, įsigijus „Coinmine One“, darant prielaidą, kad mokate vidutinius JAV elektros tarifus. Ši IG taip pat daro prielaidą, kad sunkumai ir kainos nesikeičia ir jūs nemokate mokesčių už savo pajamas.

Tiesa, kad pelną galite gauti kasdami kriptografinę medžiagą su „Coinmine One“ – tai tiesiog nėra didelis pelnas. Štai kiek pinigų galite tikėtis uždirbti:

 • Ethereum: 1,25–1,50 USD per mėnesį
 • Monero: 0,50–1,00 USD per mėnesį

Kitų kriptovaliutų grąža skiriasi, priklausomai nuo sunkumų ir kainų.

Svarbu atsiminti, kad jei šifravimo kainos iš esmės pakyla, tai ir jūsų IG labai padidėja. Jau sukaupti pinigai tapo vertingesni.

Apie „Coinmine“

Monetų kalykla yra įsikūrusi Vakarų Holivude, Kalifornijoje. Galite susisiekti su įmone naudodamiesi susisiekimo būdais rasti čia.

„Coinmine“ vadovauja generalinis direktorius Farbood ‘Farb’ Nivi. Nivi taip pat yra „Orchestra One“, internetinės planavimo, mokėjimų ir komunikacijos sistemos, skirtos privačios sveikatos priežiūros praktikai, generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų..

2019 m. Rugpjūčio mėn. „Coinmine“ paskelbė apie 2,5 mln. USD finansavimo etapą. Turą vedė Los Andžele įsikūrusi „M13 Ventures“, „Republic Labs“, „Gumi Crypto“ ir ankstyvasis „Uber“ investuotojas Shervinas Pishevaras. Bendrovė turi

„Coinmine“ teigia, kad nuo balandžio iki rugpjūčio bendrovė per mėnesį išaugo 50 proc. Jie taip pat pranešė, kad 10% klientų tapo pakartotiniais pirkėjais ir mažiau nei 4% grąžino savo „Coinmine One“ kalnakasius.

Galutinis žodis

„Coinmine“ sukūrė pirmąjį „viskas viename“ „plug-and-play“ kriptografą. Tai lengviausias būdas gauti kriptovaliutą iš namų ir jis net nėra arti. Tai aptakaus dizaino baltas ar juodas įrenginys, kuris neatrodys ne vietoje bet kuriame šiuolaikiniame biure.

Ir taip, „Coinmine One“ tiesiogine to žodžio prasme kaldins pinigus iš jūsų namų. Per kelias minutes jį prijungę ir nustatę „iOS“ ar „Android“ įrenginyje, jūs jau uždirbate pinigų.

Blogoji dalis, žinoma, yra ta, kad neketinate uždirbti daug pinigų – net ir turint pigias elektros kainas. Dėl žemų technologijų specifikacijų jūs stengsitės kada nors uždirbti 2 USD per mėnesį pelno.

Jei ieškote lengviausio įvedimo taško į kriptografiją, „Coinmine One“ tikrai yra geriausias pasirinkimas. Tačiau rimtesnius kriptografinius kalnakasius išjungs žemų technologijų specifikacijos ir nedidelis kasybos pelnas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me