Geriausi šifravimo portfelio stebėjimo įrankiai: 16 populiariausių monetų tvarkyklės programų

Geriausi kripto portfelio stebėjimo įrankiai

Kriptovaliutų investuotojai, prekybininkai ir „hodlers“ nori žinoti, kokie yra geriausi kriptografinių portfelių stebėjimo įrankiai, kuriuos reikia naudoti? Peržiūrėkime 16 populiariausių 2020 m. Kriptografinio turto valdymo programų, kad galėtume stebėti savo monetas.

16 populiariausių kriptovaliutų portfelio valdymo programų

Pasaulinė šifravimo rinka per pastaruosius porą metų išliko gana nestabili – šis augantis sektorius pasiekė visų laikų aukščiausią lygį 2017 m., Kad tik po metų žlugtų. Ir nors patyrę prekybininkai žino, kaip apskritai pasinaudoti meškų rinkų pranašumais, dauguma žmonių neturi reikiamų įgūdžių, kad palengvintų pelningą prekybą tokiais sunkiais laikais. Be to, tenka paminėti, kad maždaug per pastarąjį dešimtmetį kriptovaliutų, kurias galima įsigyti komerciniu būdu, skaičius išaugo virš 2300 ženklų. Maža to, kriptografijos sektorius kasdien parduoda apytiksliai 77 milijardus dolerių, o tai yra tinkamas augančio investuotojų susidomėjimo į šią erdvę rodiklis..

Turint visą šią informaciją, reikėtų suprasti, kad dauguma šių dienų kriptografijos entuziastų savo finansiniame portfelyje turi ne tik kelias kriptovaliutas. Taip yra todėl, kad dabar jie turi galimybę investuoti į platų įvairų pelningą skaitmeninį turtą, skirtą įvairiems tikslams. Tačiau tuo pačiu metu dėl visų šių pokyčių investuotojams tapo vis sunkiau sekti savo turimas akcijas.

Čia yra paveikslėlio šifravimo portfelio stebėjimo priemonės. Tai yra programos arba internetinių paslaugų platformos, sukurtos padėti vartotojams labai supaprastintai ir supaprastintai stebėti savo skaitmeninio turto našumą. Maža to, naujesnėse tokio pobūdžio programose dabar gausu įvairių sudėtingų funkcijų, tokių kaip:

 • Prekybos vykdymo portalai.
 • Automatizuoti strategijos valdymo moduliai.
 • Laiko portfelio vertinimo skaitikliai.

Populiariausi kriptovaliutų portfelio valdytojai

Kas yra „Crypto Portfolio Tracker“ ir ko jame ieškoti?

Paprasčiausia kriptovaliutų portfelio stebėjimo priemonė gali būti laikoma programa, svetaine ar paslaugų platforma, leidžiančia vartotojams atidžiai stebėti savo investicijų vertę. Šiuo atžvilgiu tenka paminėti, kad dauguma sekimo įrenginių yra sukurti automatiškai susieti su jų savininko asmenine kriptografine pinigine ar mainų sąskaita. Negana to, jos taip pat yra nepaprastai naudingos stambiems investuotojams, kurie aktyviai reguliariai prekiauja daugiau nei 3 monetomis.

Kaip minėta anksčiau, kai kurie kriptovaliutų portfelio stebėjimo prietaisai buvo sukurti taip, kad jie veiktų ir kaip prekybos platformos. Pavyzdžiui, jie priskiria asmenį su individualiu piniginės raktu, kurį galima paprastai ir paprastai importuoti arba laikyti kriptografinį turtą..

Tai sakant, skirtingi portfelio stebėjimo prietaisai turi savo, unikalius funkcijų rinkinius – tai reiškia, kad nė viena platforma niekada ne viską daro tobulai. Pvz., Kai kurie leidžia savo vartotojams prekiauti tik tam tikru kriptovaliutų pogrupiu, o kiti yra pakrauti su didžiuliu altkoinų katalogu, tačiau nesiūlo daug stebėjimo funkcijų.

Esminiai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis sekiklį:

i) Bendras saugumas ir privatumas: Dėl decentralizuoto, skaidraus blokų grandinės pobūdžio asmeniui gali būti nepaprastai sunku sekti / atsekti tx, susijusius su skirtingomis kriptovaliutomis (tokiomis kaip Bitcoin). Negana to, taip pat nepaprastai sunku nustatyti, kam kuri piniginė priklauso. Dėl šių veiksnių asmuo turi pasirinkti sau tinkamą portfelio stebėjimo priemonę – kadangi dauguma šių portfelio valdymo sistemų yra tiesiogiai susijusios su asmens valiuta ar banko sąskaita.

Vienintelis asmens duomenų saugumo pasibaigimas gali palikti asmens piniginę pažeidžiamą trečiųjų šalių įsilaužimams, bandymams įsilaužti. Todėl nepaprastai svarbu, kad portfelio stebėjimo priemonė, kurią naudoja asmuo, yra iš anksto sukonstruota su keliomis pagrindinėmis saugos funkcijomis, tokiomis kaip 2-FA (dviejų veiksnių autentifikavimas) ir daugiasluoksnis šifravimas..

ii) Lengva naudoti: Pagrindinis portfelio stebėjimo priemonės tikslas yra turėti visą asmenų kriptografinį turtą vienoje vietoje. Šiuo atžvilgiu efektyvus portfelio valdytojas yra tas, kuris vienoje vietoje parodo bendrą asmens turto vertę (tai irgi paprasčiausiu būdu). Taigi, renkantis sekiklį, nepaprastai svarbu, kad minėtą platformą būtų paprasta valdyti – tiek, kad asmeniui nereikėtų stengtis atidžiai stebėti monetas ir žetonus..


Maža to, sekimo priemonė turėtų būti aprūpinta švariu išdėstymu, kuriame nebūtų per daug techninio žargono. Tai ne tik padeda žmogui sutaupyti daug laiko ir pastangų, bet ir daro savo turto valdymo procesą be streso.

(iii) Suderinamumas ir monetų prieinamumas: Kitas nepaprastai svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis portfelio stebėjimo priemonę, yra tai, ar minėta platforma yra suderinama su norimais kriptovaliutų mainais. Šiuo atžvilgiu yra labai naudinga pasirinkti valdymo įrankį, kuris vartotojams leistų prekiauti visomis skaitmeninėmis valiutomis, kuriomis jie nori keistis dabar arba netrukus. Tai pašalina poreikį vartotojams naudotis keliomis prekybos platformomis, taip pat įsiminti daugybę slaptažodžių.

Kripto sekimo priemonės, kurias verta patikrinti

1. Brangakmenis

brangakmenių šifravimo sistemos stebėjimo priemonė

„Gem“ yra viena plačiausiai naudojamų portfelio valdymo sistemų šiandien. Tai ne tik suteikia vartotojams sklandžią naudojimo patirtį, bet ir estetiškai atrodantį dizainą, kuris yra malonus akiai. Kai kurie kiti pagrindiniai „Gem“ bruožai, dėl kurių jis išsiskiria, yra šie:

i) Sinchronizavimo suderinamumas: Viena iš „Gem“ pagrindinių funkcijų yra „mainų sinchronizavimo parinktis“, leidžianti programai automatiškai įvesti visus naudotojo praeityje atliktus sandorius. Tai daro portfelio perkėlimą itin paprastą ir be rūpesčių.

ii) nemokama: Stebėjimo priemonę galima naudoti nemokamai ir nėra jokių sąlygų ir sąlygų, susijusių su programa.

iii) lengvas atkūrimas: Daugybė šifravimo sekimo priemonių neturi galimybės importuoti / išsaugoti savo portfelio duomenų, jei asmuo praranda savo delninį įrenginį. Tačiau „Gem“ leidžia vartotojams importuoti savo valdas vienu mygtuko paspaudimu. Taip yra todėl, kad vartotojui sukūrus savo „Gem“ portfelį, jo finansų sąskaitos automatiškai susiejamos su sąsaja – tokiu būdu atkūrimas tampa be rūpesčių..

iv) Valiutų palaikymas: Spaudos metu „Gem“ palaiko daugumą šiandien apyvartoje esančių kriptografinių / fiatų išteklių. Jei to nepakako, programa taip pat suderinama su 25 geriausiais kriptografiniais mainais. Norėdami susieti „Gem“ gimtąją sąsają su palaikoma prekybos platforma, tereikia paprasčiausiai sujungti susijusius API raktus su programa. Tai leidžia automatiškai sinchronizuoti visą vartotojo prekybos istoriją (susijusioje biržoje).

v) atradimų portalas: Investuotojams, norintiems platesnės rinkos apžvalgos, jie gali pasinaudoti „Gem“ „atradimo galimybe“, kuri leidžia vartotojams sekti įvairių mažiau žinomų altkoinų kainas, taip pat teikia daugybę tyrimų informacijos, susijusios su šiuo augančiu augimu. vietos. Pavyzdžiui, portalas leidžia vartotojams skaityti informacinius laikraščius, vienu mygtuko paspaudimu sužinoti geriausius rinkos laimėtojus ir pralaimėtojus bei kitus nišos duomenis..

vi) Patikimas: „Gem“ jau gana ilgą laiką egzistuoja rinkoje, o pirmoji programos kartojimas pradėjo veikti maždaug 2013 m. Lapkričio mėn. Be to, projektas taip pat sugebėjo iš viso pasaulio surinkti 20 mln. USD + iš investuotojų. Kai kurie didelių vardų žaidėjai, investavę į „Gem“, yra „Fenbushi Capital“ ir „Blockchain Capital“.

Uždarydamas šį segmentą, jis pamini, kad, palyginti su amžininkais, „Gem“ yra ne tik vizualiai patraukliausias portfelio sekėjas, bet ir pakrautas su keliomis unikaliomis savybėmis, kurių dažniausiai nėra tokiose platformose..

2. Delta

„delta“ kriptovaliutų portfelio stebėjimo programa

„Delta“ yra vienas iš populiariausių šiandien rinkoje esančių šifravimo įrenginių. Nors tai daugiausia mobiliojo ryšio programa, „Delta“ taip pat turi darbalaukio klientus, suderinamus su įvairiomis populiariomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Tačiau reikia pažymėti, kad aukščiau minėti darbalaukio klientai yra mobiliosios programėlės „Delta“ plėtiniai.

Keletas pagrindinių bruožų, kuriuos verta pabrėžti:

i) minimalistinis + elegantiškas dizainas: Gimtoji „Delta“ sąsaja yra itin prašmatni. Pavyzdžiui, programoje naudojama gili mėlyna spalvų schema, kuri yra elegantiška ir suteikia platformai bendrą rafinuotą išvaizdą.

ii) stebimųjų sąrašas: „Delta“ iš anksto sukurta „stebėjimo sąrašo“ parinktis, leidžianti vartotojams sekti visas monetas, kurias galbūt norės įsigyti artimiausiu metu.

(iii) Sinchronizavimo parinktys: Naudodami savo API raktus, vartotojai gali prijungti „Delta“ prie daugybės kriptovaliutų mainų. Tai labai palengvina žmonių prekybos duomenis ir konsoliduoja savo valdas vienoje vietoje.

iv) Vientisas atkūrimas: „Delta“ suteikia savo vartotojams parinktį „Paskyros atkūrimas“, kuri sukuria dinaminį atkūrimo kodą, kurį galima naudoti, jei asmuo pameta delninį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Visas procesas yra labai paprastas ir gali būti užbaigtas per kelias minutes.

(v) Galimi nemokami + mokami planai: „Delta“ siūlo vartotojams daug nemokamų ir mokamų planų. Pavyzdžiui, „Delta PRO“ kaina šiuo metu yra 7 USD „iOS“ vartotojams ir 8,5 USD „Android“ vartotojams. Be to, galima įsigyti daugybę metinių prenumeratų paketų.

vi) „Delta Pro“: Tai yra mokama standartinės „Delta“ programos versija, kurioje gausu kelių pažangių portfelio analizės įrankių. Negana to, ji taip pat leidžia vartotojams su programa susieti tiek daug mainų sąskaitų / kriptografinių piniginių (kaip jiems gali patikti).

v) Aktyvi skaitmeninė bendruomenė: „Delta“ internetinė bendruomenė yra gana aktyvi daugelyje socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Telegram“ ir „Slack“.

vi) Valiutos ir keitimo palaikymas: Šiuo metu „Delta“ yra suderinamumas su didžiulėmis 3000 ir daugiau kriptovaliutų. Maža to, programa taip pat palaiko daugiau nei 200 prekybos kriptografinėmis platformomis ir suteikia vartotojams galimybę pridėti pasirinktines ICO monetas, kurios dar nėra įtrauktos į sąrašą.

„Delta“ yra itin išsamus šifravimo sekimo įrankis, kuris geriausiai tinka žemo ir vidutinio lygio prekybininkams, nes jame gausu kelių automatizuotų ir lengvai naudojamų funkcijų. Be to, tai yra vienintelis stebėjimo įrankis, pateikiamas kartu su atskiru darbalaukio klientu. Vienintelis programos trūkumas yra tas, kad jos diagramų sudarymo galimybės yra šiek tiek ribotos ir kad jos API sinchronizavimo palaikymo galimybės yra apribotos santykinai mažu kriptovaliutų mainų skaičiumi.

3. „Blockfolio“

„Blockfolio“ apžvalga

Kartu su „Delta“ „Blockfolio“ yra turbūt vienas populiariausių kriptografijos valdymo portalų rinkoje šiandien. Programos dizainas yra ypač intuityvus, tačiau joje nėra žiniatinklio kliento, prie kurio būtų galima prisijungti naudojant stalinį ar nešiojamąjį kompiuterį. Be to, „Blockfolio“ suteikia vartotojams galimybę stebėti kelis portfelius ir yra visiškai nemokama naudoti. Tačiau vienas apčiuopiamas programos trūkumas yra tai, kad joje nėra mainų sinchronizavimo parinkties – tai reiškia, kad visi atskiri sandoriai turi būti pridėti rankiniu būdu prie programos sąsajos.

Pagrindinės savybės, kurias verta pabrėžti:

i) investicijų klasifikacija: Vienas pagrindinių „Blockfolio“ bruožų yra tai, kad prie esamos sistemos galima pridėti kelis portfelius. Dėl to vartotojams tampa labai lengva klasifikuoti savo investicijas į skirtingas kategorijas.

ii) atkūrimas be rūpesčių: „Blockfolio“ leidžia vartotojams sklandžiai importuoti savo portfelį (-ius), jei jų rankiniai įrenginiai yra pavogti ar pamesti

iii) „Blockfolio“ signalas: Tai yra viena iš svarbiausių programos funkcijų, leidžianti trečiųjų šalių projektams tiesiogiai perduoti pranešimus ir perspėjimus (susijusius su naujomis partnerystėmis, naujienomis)..

iv) Periferiniai variantai: Be visų pagrindinių aspektų, „Blockfolio“ taip pat yra daugybė kitų galimybių. Pavyzdžiui, jame yra „Naršymo skyrius“, kuriame pateikiama daugybė naujausių šifravimo naujienų, kurios gali padėti žmonėms būti informuotiems apie visus dabartinius įvykius, susijusius su skaitmeninių valiutų pasauliu. Be to, programoje taip pat yra įmontuota „naktinio režimo“ funkcija ir PIN kodo įvedimo protokolas, kuris gali užkirsti kelią žmonėms neleistinai gauti prieigą prie savo duomenų.

v) geras suderinamumas: „Blockfolio“ yra suderinamas su daugiau nei 6000 kriptovaliutų ir gali būti naudojamas kartu su daugiau nei 250 mainų.

Uždarydamas šį skyrių, reikia pažymėti, kad iki šiol „Blockfolio“ sugebėjo surinkti 15 mln. USD iš patyrusių investuotojų visame pasaulyje. Kai kurie didelių vardų žaidėjai, investavę į projektą, yra „Refactor Capital“, „Huobi“ ir „BitMEX“.

4. „CoinTracking“

„CoinTracking“ šifravimo portfelio programa

Kaip rodo pavadinimas, „CoinTracking“ yra portfelio valdymo programa, kurioje gausu pažangių funkcijų. Šiuo atžvilgiu reikėtų pažymėti, kad ta programa geriausiai tinka prekybininkams, dirbantiems visą darbo dieną, kurie nori įgyti gilesnės įžvalgos apie savo investicijas (tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu). Rašant šį straipsnį, „CoinTracking“ yra prieinama „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose, tačiau norint naudoti programą pirmiausia reikia užbaigti registraciją žiniatinklyje..

Pagrindiniai bruožai:

i) Tiesioginė sąsaja: Nors gimtoji „CoinTracking“ vartotojo sąsaja gali būti ne tokia elegantiška ir išvaizdi, kaip kai kurie jos skaitmeniniai amžininkai, programa gerai atlieka savo darbą ir yra aprūpinta visomis funkcijomis, kurias turėtų turėti geras portfelio stebėjimo įrankis..

ii) importo galimybės: „CoinTracking“ leidžia vartotojams vienu mygtuko paspaudimu importuoti visus savo sandorius, apdorotus įvairiose prekybos platformose..

iii) Valiutų ir piniginių suderinamumas: „CoinTracking“ leidžia vartotojams sąveikauti su keliomis įsteigtomis kriptovaliutų biržomis naudojant jų API raktus (tai leidžia sklandžiai importuoti savo portfelio ir prekybos duomenis.) Maža to, sistema taip pat suderinama su daugybe kietų ir minkštų piniginių (pvz., Trezoras ir Išėjimas.)

iv) nemokamos ir mokamos paslaugos: Nors pagrindinę „CoinTracking“ sąsają galima atsisiųsti nemokamai, pažangesnes jos funkcijas galima naudoti tik tuo atveju, jei žmonės užsiprenumeruoja mokamas programos paslaugas. Pavyzdžiui, nemokama paskyra leidžia vartotojams įvesti iš viso 200 sandorių ir neleidžia integruoti duomenų iš trečiųjų šalių „blockchain“ piniginių.

Išplėstinės „CoinTracking“ versijos kainuoja nuo 70 iki 1000 USD, atsižvelgiant į pasirinktą planą.

v) Istoriniai duomenys: Pagrindinis „CoinTracking“ aspektas yra tas, kad jis leidžia vartotojams atidžiai stebėti istorinius kainų duomenis, susijusius su įvairiomis kriptovaliutomis. Be to, programoje taip pat yra „Bitcoin“ analizės įrankis, kuris naudoja įvairius statistinius modulius, kurie gali būti naudojami prognozuojant BTC kainą.

vi) mokesčių apskaičiavimo įrankis: Viena iš labiausiai išsiskiriančių „CoinTracking“ funkcijų yra mokesčių apskaičiavimo įrankis, kurį galima naudoti įvairiems tikslams, pavyzdžiui:

 • Kripto mokesčių ataskaitų kūrimas
 • Pelno (nuostolio) lapų ir kt.
 • Nustatyti, kurias kriptovaliutas galima parduoti neapmokestinant.

vii) nemokamos pamokos: Programą papildo daugybė išsamių „Youtube“ vaizdo įrašų ir vadovų, kurie leidžia vartotojams geriau suvokti įvairias pagrindines / išplėstines sistemos funkcijas.

Uždarydami šią dalį, turėtumėte aiškiai pasakyti, kad „CoinTracking“ geriausiai tinka tiems asmenims, kurie labai užsiima kriptografinių dienų prekyba. Be to, nemokama programos versija iš viso apriboja naudotojų apytikslį 200 sandorių skaičių – švelniai tariant, tai gali būti gana erzina.

5. Kriptografinis palyginimas

„CryptoCompare“ portfelio stebėjimo tvarkyklė

„Cryptocompare“ yra dar viena populiari kripto sekimo sistema, tinkanti įprastiems ir patyrusiems prekybininkams. Programoje yra daugybė funkcijų ir ją galima naudoti staliniuose kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ir kituose mažesniuose įrenginiuose. Kai kurios pagrindinės „Cryptocompare“ funkcijos yra:

i) kelių portfelių ir kriptovaliutų palaikymas: „Cryptocompare“ leidžia vartotojams sukurti bet kokį skaičių portfelių, atitinkančių konkrečius poreikius ir reikalavimus. Maža to, programa taip pat sukurta taip, kad būtų visiškai suderinama su daugybe šiandien rinkoje esančių skaitmeninių valiutų..

ii) Vizualiai ryškus: „Cryptocompare“ pateiktos diagramos ir grafikai yra vizualiai patrauklūs ir lengvai suprantami, nes juose nėra naudojamasi jokiu techniniu žargonu.

iii) daug mažų periferinių funkcijų: „Cryptocompare“ leidžia vartotojams ne tik pridėti mažų pastabų į savo portfelius, bet ir leisti rūšiuoti kriptovaliutas bet kokiu jiems tinkamu būdu.

iv) Išplėstinės parinktys: Programoje yra rizikos analizės įrankis, leidžiantis vartotojams moksliniu būdu nustatyti būsimą savo akcijų vertinimą. Maža to, „Cryptocompare“ taip pat gausu pažangių diagramų analizės parinkčių, kurios idealiai tinka lyginamiesiems tyrimams.

v) laisvai naudojamas: Portfelio sekimo priemonė yra visiškai nemokama ir gali būti naudojama labai paprastai ir be rūpesčių.

vi) Debesų saugojimas: Kitas pagrindinis programos aspektas yra paprastumas, kurį galima atkurti, jei vartotojas pameta savo išmaniojo telefono įrenginį. Taip yra dėl to, kad portfelio duomenys yra saugomi debesyje pagal konkrečią registruotą sąskaitą, kurią bet kuriuo metu galima atkurti daug (vienu mygtuko paspaudimu).

vii) Dalijimosi parinktys: Naudodamiesi „Cryptocompare“, investuotojai gali pasirinkti, ar jų portfelio specifika yra vieša, ar privati, taip pat pasidalinti ja su kitais, jei jie to pageidauja..

Be visų aukščiau pateiktų duomenų, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad „Cryptocompare“ gimtoji sąsaja iš pradžių yra šiek tiek sunkiai suprantama. Taigi skaitytojams gali būti naudinga greitai peržiūrėti kai kuriuos susijusius vadovus ir vaizdo įrašus, kuriuos galima rasti internete, kad geriau suprastų, kaip veikia sistema..

6. „CoinStats“

„CoinStats“ vartotojo vadovas

„CoinStats“ yra gana pagrindinė kriptovaliutų valdymo sistema, palyginti su skaitmeniniais analogais. Tačiau jis gerai atlieka savo darbą ir leidžia vartotojams sekti daugiau nei 3 000 kriptovaliutų, taip pat maždaug 300 keistų kriptovaliutų, vertę. Šiuo atžvilgiu kai kurios kitos pagrindinės „CoinStats“ savybės yra:

i) Lengva naudoti: „CoinStats“ programą galima naudoti staliniuose kompiuteriuose ir išmaniųjų telefonų įrenginiuose.

ii) Ryšiai: Programa gali užmegzti tiesioginį ryšį su vartotojo gimtąja pinigine ir mainų sąskaita. Tai leidžia su duomenų importavimu susijusiai veiklai tapti labai paprasta ir be rūpesčių.

iii) įspėjimai ir pranešimai: „Coinstats“ iš anksto sukonstruotas kainų įspėjimo skaitiklis, kuris praneša vartotojams apie bet kokius kainų pokyčius, kurie gali įvykti dėl jų turto realiuoju laiku. Negana to, programa taip pat praneša vartotojams apie svarbius atnaujinimus ir naujienas, kurios gali juos dominti.

Uždarydami šį skyrių, reikia pabrėžti, kad „CoinStats“ nesiūlo vartotojams jokių novatoriškų funkcijų, taip pat jo sąsaja neprilygsta kai kuriems artimiausiems konkurentams. Tačiau, kadangi programa leidžia vartotojams prisijungti prie daugiau nei 20 nustatytų šifravimo centrų ir piniginių per savo API raktus, ji daugiau nei atitinka pagrindinį tikslą.

7. „AltPocket“

„AltPocket“ skaitmeninės valiutos portfelio stebėjimo priemonė

Nors „AltPocket“ nėra toks intensyvus, kaip kai kurie jo amžininkai, neabejotinai yra vienas iš geriausių kriptografijos stebėjimo priemonių rinkoje šiandien. Programa yra ne tik nemokama naudoti, bet ir leidžia vartotojams įvesti API raktus į sistemą, kad jų prekyba galėtų būti atnaujinta automatiškai. Tačiau jei vartotojai nori tai padaryti, jie gali rankiniu būdu įvesti savo prekybos duomenis.

i) integracijos galimybės: „AltPocket“ leidžia vartotojams įvesti kainodaros API keliose skirtingose ​​platformose, tokiose kaip „CoinMarketCap“, „Poloniex“ ar „Bittrex“..

ii) Dalijimasis: Programa yra ypač lengva valdyti ir leidžia vartotojams vienu mygtuko paspaudimu dalytis savo portfelio ir našumo duomenimis su kitais žmonėmis.

(iii) Patrauklus duomenų pateikimas: Kaip minėta anksčiau, kalbant apie duomenų pateikimą ir vizualines išvaizdas, „Altpocket“ yra vienas geriausių šiandienos kriptografijos stebėjimo sprendimų rinkoje.

Uždarydami šį skyrių, turime visiškai suprasti, kad šiandien rinkoje yra daugybė kitų šifravimo valdymo sistemų, kurios yra tokios pat geros (jei ne geresnės) nei „AltPocket“. Taigi, prieš pasirinkdami vieną konkrečią programą, turėtumėte persijoti kuo daugiau variantų.

8. „CoinFinance“

„CoinFinance“ šifravimo programa

„CoinFinance“ yra dar viena programa, per pastaruosius porą metų įgavusi daug pagrindinės traukos – daugelis žiniasklaidos priemonių ją netgi vadina kriptovaliutų pasaulio „Google“ finansais..

Pagrindiniai bruožai:

i) Puiki sąsaja: „CoinFinance“ gimtoji sąsaja yra vizualiai patraukli ir patogi vartotojui. Jame nėra jokio techninio žargono ir jį gali naudoti tiek patyrę, tiek pradedantieji vartotojai.

ii) Lengva naudoti: Kaip minėta anksčiau, „CoinFinance“ yra lengva naudoti ir naudojama įvairi mažesnė programėlė, kurią galima paleisti „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose.

(iii) Išplėstinės funkcijos: Programoje yra iš anksto sukurta nemažai pažangių analizės įrankių, kurie puikiai tinka patyrusiems prekybininkams.

9. Krevetės

Krevetinė kriptovaliutų sekimo programa

Nors pavadinimas „Shrimpy“ kai kam gali pasirodyti šiek tiek nepatikimas, tai yra puiki portfelio valdymo žiniatinklio programa, kurioje gausu norimų funkcijų. Pradedantiesiems programos vartotojo sąsaja yra labai paprasta ir lengvai naudojama. Negana to, jis taip pat leidžia vartotojams vienu mygtuko paspaudimu susieti visas savo mainų / piniginės sąskaitas su savimi.

i) patrauklus dizainas: „Shrimpy“ sąsaja yra vizualiai patraukli ir pateikia vartotojams visą informaciją, kurios jiems gali prireikti, ypač gerai surūšiuotu, funkciniu būdu.

(ii) Išplėstiniai įrankiai: Kaip ir daugeliui kitų stebėjimo partnerių, „Shrimpy“ taip pat siūlo vartotojams labai sudėtingą pažangių analizės ir skaičiavimo įrankių rinkinį, kuris gali padėti investuotojams maksimaliai padidinti jų grąžą.

(iii) automatizuotos prekybos strategijos: Programa leidžia vartotojams suformuoti savo individualizuotas prekybos ir HODLing strategijas, kurias vėliau bus galima įgyvendinti visiškai automatizuotai..

iv) Tik žiniatinklio sąsaja: Jame paminėta, kad „Shrimpy“ yra prieinama tik kaip žiniatinklio sąsaja, neturinti susietos mobiliosios programėlės. Šiuo metu prie sistemos galima prisijungti tik per oficialią įmonės svetainę, todėl yra tikimybė, kad kai kurie žmonės gali patekti į sukčių projektus, kurie gali bandyti apsimetinėti platformos išvaizda.

10. „LiveCoinWatch“

„LiveCoinWatch“ kriptografinių monetų programa

Kaip rodo pavadinimas, „LiveCoinWatch“ yra kainų stebėjimo interneto programa, kuri gali būti naudojama kaip alternatyva CMC („CoinMarketCap“). Kalbant apie bendrą platformos funkcionalumą, „LiveCoinWatch“ leidžia vartotojams laikyti skirtuką daugybėje nišos duomenų, tokių kaip:

Įvairių kriptovaliutų kainų pokyčiai realiuoju laiku

Skirtingų kriptovaliutų porų padėtis rinkoje

Tiesioginis veiksmas, susijęs su įvairiais kriptovaliutų mainais

Įvairių monetų apimtis, likvidumas, dominavimas rinkoje

Pagrindiniai bruožai:

i) Sklandus valdymas: Naudodamiesi „LiveCoinWatch“, vartotojai gali lengvai valdyti ir sekti savo įvairių skaitmeninių valiutų laikymo rezultatus.

ii) Tik žiniatinklio sąsaja: „LiveCoinWatch“ galima naudoti tik kaip žiniatinklio programą. Kai kuriems vartotojams tai gali būti šiek tiek išsijungimas, tačiau apskritai ši funkcija leidžia padidinti saugumą ir privatumą.

(iii) Minimalistinis dizainas: Skirtingai nuo daugelio savo amžininkų, kurie turi daugybę nereikalingų funkcijų, „LiveCoinWatch“ dizainas yra gana minimalistinis ir paprastas.

iv) Rankinis duomenų įvedimas: Norėdami atnaujinti savo portfelio duomenis, vartotojai turi rankiniu būdu įvesti išsamią informaciją apie visus žetonus / monetas, kuriuos jie galėjo nusipirkti ir parduoti praeityje.

Uždarydami šį skyrių, svarbu atsiminti, kad programa yra gana pagrindinė savo funkcionalumu ir neturi jokių pažangių funkcijų (pvz., Statistinių diagramų, analitikų įrankių, įspėjimo parinkčių ir kt.). Tačiau ji atlieka deramą darbą, kai reikia vaizdingai parodyti savo šifravimo portfelio našumą.

11. „Coinmanager“

„Coinmanager“ šifravimo programa

„Coinmanager“ yra dar viena programa, kuri, atrodo, pastaruoju metu įgauna daug traukos. Pradedantiesiems programa yra ne tik puiki portfelio stebėjimo priemonė, bet ir arbitražo funkcija, leidžianti vartotojams stebėti kainų skirtumus tarp skirtingų prekybos platformų.

Pagrindinės funkcijos:

i) Biržos integracija: „CoinManager“ gali būti lengvai susieta su daugybe kriptovaliutų mainų, tokių kaip „Binance“, „Bittrex“, „Bithumb“ ir „Coinone“, naudojant savo API raktus. Tai daro prekybą daug racionalesnę ir be rūpesčių vartotojams.

(ii) Įkelta funkcija: Programa dabartine karta yra pasiekiama „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose. Kalbant apie savo savybes, „CoinManager“ yra iš anksto sukurtas su labai naudingu diagramų moduliu, kurį palaiko „TradingView“. Maža to, kaip minėta anksčiau, programoje taip pat yra arbitražo funkcija, leidžianti investuotojams pasipelnyti iš kainų skirtumų (atsižvelgiant į įvairius kriptografinius išteklius), egzistuojančių tarp skirtingų kriptografinių prekybos platformų bet kuriuo momentu.

iii) prekyba programoje: „CoinManager“ leidžia vartotojams palengvinti prekybą realiuoju laiku pačioje programoje.

Nors pati programa neturi jokių ryškių trūkumų, ją valdyti gali būti šiek tiek sudėtinga.

12. Kriptonautas

Kriptonautų kripto portfelio valdymas

„Cryptonaut“ yra puiki portfelio valdymo sistema, naudojanti patrauklią vartotojo sąsają, kurioje yra labai lengva naršyti. Be to, programa puikiai tinka žmonėms, turintiems daugybę skaitmeninių valiutų – kadangi „Cryptonaut“ suderinama su daugeliu skaitmeninių valiutų.

Pagrindiniai bruožai:

i) Įspėjimai: Programa leidžia vartotojams gauti momentinius pranešimus / įspėjimus apie įvairias kriptovaliutas, kurios gali juos dominti.

ii) Valiutų suderinamumas: Vartotojai gali peržiūrėti savo portfelius įvairiuose „fiat“ turtuose (įskaitant „Bitcoin“, „Dollars“, „Euro“ ir kt.).

iii) paprastas naudojimas: „Cryptonaut“ naudoja itin paprastą dizainą, kurį gali naudoti tiek naujokai, tiek patyrę vartotojai.

Galiausiai, jame paminėta, kad „Cryptonaut“ yra daugybė operatyvinių įrankių, kurie yra gana naudingi prekybininkams, dirbantiems visą darbo dieną, taip pat rimtiems kriptovaliutų investuotojams. Tai sakant, šiuo metu egzistuoja nemažai kitų šifravimo valdymo sistemų, kurios yra lygios (jei ne geresnės) nei „Cryptonaut“.

13. Kriptografas

Kriptografo apžvalga

„KryptoGraphe“ yra nemokamas portfelio valdytojas, prieinamas tiek „Android“, tiek „iOS“ vartotojams. Kalbant apie bendrą funkcionalumą, programa sukurta taip, kad galėtų automatiškai integruotis su įvairiausiais kriptovaliutų mainais ir piniginėmis. Negana to, platforma yra ypač saugi, greita, efektyvi ir naudojasi estetiškai patraukliu dizainu, kuris yra gana patogus naudoti.

Programa suteikia vartotojams daugybę įžvalgų apie našumą, naudodama tokius rodiklius:

 • Augimo Nr
 • Procentilės Nr

Galiausiai, „Kryptographe“ yra 13 kalbų ir teikia savo vartotojams platų atlygių spektrą naudodama savo gimtąją persiuntimo sistemą – kurioje vartotojai gali atnaujinti į aukščiausios kokybės funkcijas tiesiog nurodydami savo šeimai ir draugams ateiti pasinaudoti programa.

14. „BitSnapp“

sekti kriptografijas naudojant „BitSnapp“

„Bitsnapp“ yra palyginti nauja programa, kurią šiuo metu galima įsigyti tik „Android“ rinkoje. Kalbant apie savo ypatybes, programa leidžia vartotojams visiškai automatizuotai sinchronizuoti savo portfelius per kelių mainų API ir pinigines. Be to, kai kurios kitos pagrindinės „BitSnapp“ funkcijos apima:

 • Vartotojams pateikiamos sudėtingos diagramos, kurios gali padėti sekti jų išteklius.
 • Šiuo metu platforma suderinama su daugiau nei 1300 kriptografinių monetų ir žetonų.
 • Automatinis piniginės adresų stebėjimas.
 • Iš anksto sukurtas suasmenintas naujienų kanalas.

15. Neišleista

Neišleista kriptografinio turto stebėjimo programa

Nepanaudota yra stebėjimo sistema, kuri jau kurį laiką yra po radaru. Tačiau greitai pažvelgus į bendras platformos savybes, parodoma, kad ji yra iš anksto sukurta su visomis savybėmis, kurių galima tikėtis iš tokio produkto.

Pagrindiniai bruožai:

„UnSpent“ naudoja įvairias pažangias stebėjimo funkcijas, kurios geriausiai tinka patyrusiems investuotojams.

Programa ne tik parodo vartotojo portfelio vertę, bet ir aiškiai apibūdina visą pelną, kurį asmuo gavo (taip pat realiuoju laiku)..

Programa leidžia vartotojams analizuoti savo asmeninio kriptografinio turto našumą ir nepastovumą, taip pat bet kokias koreliacijas, kurios gali egzistuoti tarp jų akcijų.

16. Mintfortas

„Mintfort“ kriptovaliutų monetų portfelio valdytojo programa

„Mintfort“ yra darbalaukyje valdomas portfelio valdymo įrankis, kurį šiuo metu galima naudoti tik „Windows“ ir „Macbook“ įrenginiuose. Tai yra API pagrindu sukurta platforma, o tai reiškia, kad ją galima naudoti kartu su daugeliu populiarių prekybos platformų, tokių kaip „Binance“, „Bitfinex“, „Huobi“, „Kucoin“, „Bittrex“ ir „Kraken“..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map