10 geriausių „Cryptocurrency Cashback“ apdovanojimų ir nuolaidų programų

Internetu apsiperkantys „Bitcoin“ ir kriptovaliutų vartotojai turi susipažinti su geriausiomis kriptografinių pinigų grąžinimo ir nuolaidų platformomis. Nors mes apžvelgėme geriausius būdus užsidirbti bitkoinų, šios 10 geriausių apdovanojimų programų ir nuolaidų svetainių yra privalomos naudoti parinktys, leidžiančios žmonėms užsidirbti pinigų už jūsų pirkinius, mokamus kriptovaliuta..

Daugelis gali būti susipažinę su tokiomis populiariomis pinigų grąžinimo paslaugomis, kaip, pavyzdžiui, „Rakuten“, „Honey“, „Ibotta“ ar „Drop“, tačiau atsiradus bitkoinui daugelis persijungia norėdami sužinoti, kaip jie gali susigrąžinti kriptografinius pinigus kaip puikų būdą susidėti kišenę papildomų monetų Laisvas.

Yra šimtai milijonų amerikiečių ir dar daug šimtų milijonų visame pasaulyje, kurie mėgsta atrasti pasiūlymus, prisegti kuponus, taikyti reklamos kodus ir pasinaudoti lojalumo programomis – ir dabar šis pinigų taupymo judėjimas žengia į kriptovaliutų rinką.

Nors į kriptovaliutas orientuotos pinigų grąžinimo programos yra gana naujos, parduotuvių ir taupymo atlygio platformos dar nėra technologija, kuri iš naujo sugalvoja jų naudojimo atvejus ir įvertinimą. Išmokus pradėti protingiau apsipirkti (kelionės mylios, kreditinių kortelių taškai, didelės nuolaidos ir pan.) Gavus pinigų grąžinimo pasiūlymus, galimybė išleisti pinigus yra uždirbama iš mėgstamų parduotuvių..

Mes visi žinome, kaip lengva išleisti pinigus internetu, tačiau suprasti, kaip sutaupyti pinigų, apsiperkant internete, nėra taip lengva, o šis „Bitcoin Cashback“ apdovanojimų vadovas yra skirtas padėti jums sužinoti, kaip lengvai užsidirbti kriptografinių nuolaidų už kasdienius pirkinius..

Žinoma, ne visos šifravimo atlygio programos yra kuriamos vienodai, kaip sakoma: „nėra tokių dalykų kaip nemokami pietūs“, tačiau pasinaudojant išpirkamomis pinigų grąžinimo programų paslaugomis pinigų taupymas gali būti įdomus ir lengvas, tuo pačiu optimizuojant pajamas. Nors tai gali būti akivaizdu, bitino apgaulės išprovokuoja, todėl atkreipkite dėmesį ir atlikite savo deramą atidumą.

Nuo kuponų išpjaustymo iki nuolaidų grąžinimo dienų mes raginame visus kriptografinių rinkinių vartotojus pasinaudoti 10 geriausių toliau nurodytų „Bitcoin“ grynųjų pinigų grąžinimo programų pranašumais, kad sutaupytumėte..

10 populiariausių „Crypto Cash Back“ apdovanojimų programų, kurias reikia naudoti

Galima sakyti, kad į bet kokią skaitmeninę paslaugą, siūlančią nemokamus pinigus, reikia reaguoti nedelsiant ir skeptiškai, o akys nerimauja, tačiau šis su bitkoinais susijusių internetinių apsipirkimo apdovanojimų platformų sąrašas yra išbandyta ir teisinga, geriausia iš daugybės programų svarstyti.

Šios kripto grynųjų pinigų grąžinimo programos padeda užsidirbti pinigų, kai nusipirkote prekę ar paslaugą (kai prieš atsiskaitant taikomas kuponas ar reklamos kredito kodas), panašus į nuolaidą..

Kriptovaliutos iš nišinių technologinių žaislų virto vertingais žetonais, pritaikytais plačiai.

Prieš pereinant prie 10 geriausių grąžinamų pinigų grąžinimo teikėjų, yra trys išmokų skirtumai, kuriuos verta peržiūrėti kiekvienam iš išvardytų:

  • mokėjimo būdas: ištirkite, kaip kiekviena iš šių pinigų grąžinimo programų atsiunčia jūsų uždarbį (piniginės sąrankos instrukcijos)
  • mokėjimo dažnumas: išsiaiškinkite, ar mokate atlyginimus iškart, ar ne, ar išmokos kas savaitę ar kas mėnesį
  • mokėjimo slenksčio kvalifikacija: ištirkite reikalingas sumas, kiek turite uždirbti prieš išpirkdami premijas, taip pat patikrinkite, ar smulkiai rašoma kiekvienam mažmenininkui

Dabar pereikime tiesiai į populiariausias kriptovaliutų pinigų grąžinimo ir nuolaidų programas, kurios padės jums sutaupyti pinigų ir užsidirbti bitkoino perkant internetu..

1) Lolli – kriptografinis medus

Tai daugiau nei tik nereikšminga koreliacija. „Lolli“ veikia panašiai kaip ir darbalaukyje veikiančios atlygio platformos, tokios kaip „Honey“. Vartotojams tereikia atsisiųsti darbalaukio papildinį, kuris šiuo metu galimas tik „Chrome“.

Iš ten viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti įvairių kategorijų parduotuves, kurias „Lolli“ skatina, atlikti pirkimą ir užbaigti atsiskaitymą naudodami „Lolli“ įskiepį ir uždirbti iki 10 proc..

Iš viso „Lolli“ palaiko šimtai skirtingų skaitmeninių parduotuvių, kurių kiekviena siūlo savo pinigų grąžinimą už pirkinius. Tai apima keletą žinomų vardų, tokių kaip „Macy’s“, „TopShop“, „Sears“, „Rag“ & Kaulas ir dar daugiau.

Šis užima 3 vietą dėl palyginti paprasto ir intuityvaus ne tik prijungimo prie naršyklės, bet ir švarios vartotojo sąsajos bei paprasto stiliaus.

2) Pei – automatinis pinigų grąžinimas Bitcoin

Pei, atrodo, kad mobiliajai programai yra panaši mokėjimo sistema kaip ir „MoneyBox“, kurioje ji nedelsdama įneša grynuosius pinigus arba „Bitcoin“ įmokas į jūsų sąskaitą, kai tik perkate susijusią kortelę..

Vartotojams tereikia atsisiųsti programą mobiliesiems, kuri yra nemokama „Android“ ar „iOS“. Tada jūs esate registruojamas, pridedate pasirinktą kortelę ir pradedate generuoti antrines nuolaidas iš savo mokėjimų.

Mokėjimai iš karto nėra akredituojami į jūsų sąskaitą kaip „fiat“ ar „Bitcoin“, kurie yra du vartotojams teikiami variantai. Tačiau kiekvienas mokėjimas iš jūsų kortelės, kuris atsispindi jūsų programoje, pateikia taškus, rodančius jūsų bendrą sumą.

Vienas iš dalykų, dėl kurio Pei išsiskiria, yra tai, kad kuo daugiau jo naudosi, tuo geresnį grąžinimą ir taškus gausi.

Šiuo metu vartotojai gali gauti USD arba BTC tik per „Pei“. Bendrovė paskelbė, kad artimiausioje ateityje ji pridės papildomų kriptografijų.

3) Earn.com – įnašų šifravimas

Koncerto ekonomika per pastaruosius kelerius metus augo gana dramatiškai, o vartotojams pavyko surinkti papildomų pajamų per tokias programas kaip „Lyft“, „UberEats“.

Kita koncertų ekonomikos programa yra „Earn.com“, leidžianti užsidirbti kriptovaliutų įvairioms užduotims atlikti. Šios užduotys gali būti tokios pat paprastos, kaip atsakyti į klausimus iš specialių klausimynų, dalyvauti tyrimuose ar atsakyti į konkrečius el. Laiškus..

Kiekviena užduotis suteikia jums mažą Bitcoin nominalą. Taigi nedidelis laikas gali prilygti gana padoriai grąžai ateityje.

Vartotojai nustato viešą „Earn.com“ profilį, leisdami kitiems siųsti vartotojui pranešimus ir užduotis neatskleisdami asmeninės kontaktinės informacijos. Atsakę į pranešimą ar atlikę užduotį, gausite užduoties atlygį bitkoinais. Tada galite išsigryninti į savo „Bitcoin“ piniginę arba „Coinbase“ sąskaitą.

4) „Storm X“ – uždirbti pinigus iš „Micro“

„Storm X“ kartu su gana gerais atsiliepimais „Google Play“, kaip gana gerai gauta mobilioji programa, pabrėžia kasdienių realių ir skaitmeninių užduočių žaidimą, su kuriomis dažnai susiduriame..

Vartotojai gali lengvai prisijungti prie programos tiesiog atsisiųsdami ją per „Google Play“ arba „iOS“ programų parduotuvę. Iš ten jums tereikia susikurti sąskaitą ir pradėti uždirbti pinigus iš užduočių.

Kiekviena programos užduotis atlygina vartotojams tam tikrą platformos valiutos programoje kiekį, vadinamą „varžtais“. Norėdami gauti finansinę naudą, turite perkopti tam tikrą sumą atlikdami įvairias jums paskirtas užduotis.

Viena užduotis gali paprašyti užpildyti anketą tokiam verslui kaip „Lyft“. Kita užduotis gali paprašyti žaisti naršyklės žaidimą ir užsidirbti varžtų už dalyvavimą, draugų pakvietimą ar atsiliepimų teikimą.

Bendrovė teigia, kad nuo pirmojo paleidimo 2014 m. Ji išplatino daugiau nei 249 BTC ir 570 ETH.

Kartu su žaidybinėmis užduotimis „Storm“ taip pat turi parduotuvę programoje, vadinamą „StormShop“. Naudodamiesi šia specialia parduotuve, kai vartotojai apsiperka ir atsiskaito naudodamiesi programa, jie gali uždirbti šifravimo premijų už savo pirkinius.

Nors kiekvienos iš šių parduotuvių grąžinamųjų pinigų normos skiriasi, anot bendrovės, grąžinimai gali siekti 30%.

5) „CoinRebates“ – būtent tai, kas sakoma ant skardos

„Pirkite savo mėgstamiausiose internetinėse parduotuvėse ir gaukite nemokamų„ Bitcoin Cashback “apdovanojimų.“

Kaip rodo pavadinimas, „CoinRebates“ suteikia kintantį pinigų grąžinimo lygį, kuris yra fiksuotas, neatsižvelgiant į tai, kiek išleidžiate.

Platus (ir vis didėjantis) grąžinamų pinigų ir atlygių platformų skaičius šį reitingą daro tokį aukštą dėl to, kad per daugelį metų su juo bendradarbiavo daugybė įmonių,.

Partnerių kompanijose yra tokie svarbūs namų vardai kaip „Walmart“, „Macy’s“, „Expedia“ ir net internetiniai pavadinimai, pvz., „Udemy“, „Microsoft“ ir „Groupon“. Atsižvelgiant į tai, kuria įmone jūs domėjotės, grąžinimai grynaisiais kainuoja nuo 1,5 iki 20%, o tokios įmonės kaip „Udemy“ pateikia 24 bitus (platformos valiuta) už išleistą dolerį.

Nors ši įmonė labiau rūpinasi vartotojų baze JAV ar šalia jos, tai netrukdo Europos žmonėms naudotis „CoinRebates“. Nors įmonė įsikūrusi Amerikoje, vartotojai gali pasinaudoti šiomis nuolaidomis kriptografijoje, jei tik konkuruojančios parduotuvės teikia siuntimo paramą to vartotojo kilmės šaliai..

6) „BitcoinRewards“ – kelių kriptų apdovanojimai

Panašiai kaip „Lolli“ ir „CoinRebates“, „BitcoinRewards“ siūlo vartotojams gana intuityvų būdą patekti į laivą, susieti savo sąskaitą ir kriptografinę piniginę bei apsipirkti..

„BitcoinRewards“ siūlo daugybę parduotuvių, įskaitant baldus, aukštąją madą, keliones ir grožį. Pinigų grąžinimo lygis, kurį vartotojai gali gauti, svyruoja priklausomai nuo parduotuvės, kurioje perkate. Tačiau tai paprastai svyruoja nuo 1,6% perkant iš tokių parduotuvių kaip „Game“, net iki 16% internetinės švietimo platformos „Udemy“.

Kartu su daugybe įvairovės suteikiant parduotuves ir nuolaidas. Vienas iš kitų grynųjų „BitcoinRewards“ naudojimo teigiamų aspektų yra tas, kad jis nuolat atnaujina savo socialinę žiniasklaidą ir pirmąjį puslapį pateikdamas daug laiko reikalaujančių reklaminių pasiūlymų. Šiuo metu tai apima nuolaidų kodus ir didesnes „Rosegal“ ir „Contiki“ grąžinamas lėšas.

Vienas iš jūsų turimų trūkumų yra tai, kad pati platforma yra pernelyg užimta, o tai tikrai gali išmesti žmones ir palikti juos suglumintus dėl galimybės naudotis platforma.

7) Steem – kriptografinės bendruomenės atsakymas į terpę

Nors „Steem“ iš esmės nepatenka į apdovanojimų programos kategoriją, ji siūlo geresnę kompensavimo už jūsų laiką sistemą. Panašiai kaip „Earn.com“, vartotojai, nusprendę tapti „Steem“, kaip turinio kūrėjo, bendraautoriais, gali uždirbti „Steem“ žetonus, atsižvelgdami į tai, kaip gerai gavo jų straipsnius..

Susijęs kriptovaliutos keitimas reiškia, kad bet kokie „Steem“ žetonai, kuriuos gaunate kurdami turinį, gali būti nedelsiant parduodami už JAV dolerius ar kitus kriptovaliutos nominalus, efektyviai gaudami pinigų iš savo laiko.

Registracija veikia taip pat, kaip ir „Medium“ – todėl gana lengva pradėti dirbti kaip turinio kūrėju arba tiesiog peržvelgti įvairiausias naujienas, jau esančias platformoje..

8) TV-TWO – užsidirbkite žiūrėjimo laiko

Vienas įspūdingesnių ir, pripažinkime, labai ieškomų būdų, kaip užsidirbti laiko, yra tai, kad skiri laiką, kurį paprastai praleistum žiūrėdamas televizorių ar žiūrėdamas vaizdo įrašus internete ir iš jų uždirbdamas pinigus..

Na, tai yra pagrindinė TV-TWO prielaida, kuri siūlo skaitmenines paskatas vartotojams, kurie naudojasi savo specialia programa, kad žiūrėtų turinį iš savo tiesioginio ir susijusio turinio kūrėjų grupės..

Šiuo metu programą galima naudoti „Android“, „iOS“, taip pat populiariems televizorių gamintojams, tokiems kaip „LG“ ir „Samsung“.

Norėdami pradėti, tereikia atsisiųsti programą į pasirinktą operacinę sistemą, televizorių ar programų parduotuvę. Iš ten turėsite nuskaityti QR kodą, rodomą jūsų įrenginio ekrane. Tai leidžia jūsų programai sinchronizuotis su televizoriumi ar planšetiniais kompiuteriais, kuriuose ketinate naudoti „TV-TWO“.

„TV-TWO“ skatina vartotojus žiūrėti turinį per savo programą naudojant „Ethereum“ pagrįstus ERC20 žetonus, kuriuos galima iškeisti į kitus pakeičiamus žetonus.

9) „Captain Bitcoin“ – skelbimų žiūrėjimo šifras

Niekas nemėgsta būti priverstas žiūrėti 30 sekundžių trukmės „YouTube“ reklamą. Už reklamos peržiūrą neuždirbate jokio atlygio.

Štai kodėl malonu matyti tokias platformas kaip „Captain Bitcoin“, kurios siūlo įdomią alternatyvą. Užuot tiesiog mėtęs reklamą prieš vartotojus, CB siūlo vartotojams finansines paskatas žiūrėti tam tikrus plačiai žinomų kompanijų skelbimus į nišines „blockchain“ įmones, tokias kaip „Decentraland“..

Priežastis, kad kapitonas Bitcoinas čia priskiriamas, priklauso tik nuo to, kad tai yra palyginti naujas projektas, pradėtas tik neseniai. Tai pasakius, iš šio projekto galima daug ko tikėtis.

10) „SatsApp“

„SatsApp“ yra gerai žinomas kriptos projektas, kurį pradėjo ta pati „SatsBack“ ir „CasaHODL“ komanda. Nors „SatsApp“ yra gerai žinomas, platforma iki šiol turi nevienodų atsiliepimų, daugiausia dėl riboto prieinamumo.

Pasak komandos, „SatsApp“ gali naudotis tik „Casa Gold“, „Platinum“ ir „Diamond“ nariai. Vis dėlto tai yra viena iš nedaugelio platformų, naudojančių tiek „Bitcoin“, tiek jo „2-ojo lygio“ žaibo tinklą.

Programa, pasiekiama tiek „Android“, tiek „iOS“, leidžia vartotojams greitai atlikti mokėjimus naudojant platformą, taip pat uždirbant tų pačių nuolaidas..

Kripto pinigų grąžinimo įmonės, kurias reikia stebėti

  • Sulenkite
  • Monetų sėklos
  • „Metal Pay“
  • Nuo tinklo
  • Crypto.com
  • Paukščių grandinė

Viena konkreti įmonė, kurią verta stebėti šį mėnesį, yra „FOLD“, kuri ką tik paskelbė apie sėkmingą daugiau nei 2,5 mln. USD kapitalo pritraukimą. Turint omenyje šį naują kapitalą, pagrindinis tikslas yra suteikti mažmeninės prekybos parduotuvėms sklandų būdą mokėjimams atlikti naudojant „Bitcoin“.

„FOLD“ produkto lyderis Willas Reevesas teigė, kad produktas bus siūlomas įmonėms, besidominčioms įmonės prenumeratos paslauga:

„Kai žmonės praleis„ fiat “pas mažmenininkus, jie gaus BTC atlygį. Jie gali išleisti tas premijas arba atsiimti grandinės adresu. Ateityje mes išleidžiame atnaujinimą, leidžiantį žmonėms atsiimti atlygį tiesiogiai žaibui, o tai sumažins mokesčius ir padarys jį patogesnį naudoti “.

Yra dar viena kriptovaliutų grąžinimų programa, pavadinta „Coinseed“, kuri orientuojasi į tai, kad būtų lengva investuoti į kriptovaliutų rinkinį, taip pat į tai, kad grąžinami pinigai į kriptografiją iš tokių vietų kaip „Amazon“, „Walmart“, „Ebay“ ir vietos restoranai.

Kriptovaliutų nuolaidų ir grynųjų pinigų atlyginimo platformoms ateitis atrodo šviesi.

Galutinis žodis: „Cashback“ grąžinamųjų premijų uždirbimas kriptografijoje

Daugelis aukščiau išvardytų svetainių ir programų mobiliesiems leidžia teisėtai užsidirbti kriptografiją internete, turėdami ribotą riziką. Mainais už paprastų užduočių atlikimą, tam tikrų produktų pirkimą ar tam tikrų žaidimų žaidimą galite užsidirbti reikšmingų kripto atlygių mainais už jų paslaugų naudojimą..

Artimiausiu metu taip pat peržiūrėsime kiekvieną atskirą platformą, todėl būtinai patikrinkite dar kartą ir pažiūrėkite, kaip veikia visi šie atskiri šifravimo grynųjų pinigų grąžinimo paslaugų teikėjai.

Išbandykite vieną iš pirmiau nurodytų svetainių šiandien ir pradėkite uždirbti kriptografiją naudodamiesi nuolaidų, pinigų grąžinimo ir atlygio platformomis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map