Tezai, kurie bus naudojami tokenizuoti 22 projektus

Dvidešimt du projektai, sudarantys 200 mln. USD skaitmeninių vertybinių popierių. Tai yra naujų ženklinimo pastangų, kurių imasi poros kompanijos per „Tezos“, numeriai.

„DealBox“ ir „Vertalo“ paskelbė, kad dirbs kartu, kiekvienam prisidedant skirtingoms įmonės galimybėms.

Tikimasi, kad „Vertalo“ atliks užduotis, susijusias su skaitmeninių vertybinių popierių išleidimu ir valdymu. Tada „DealBox“ jas panaudos kaip priemonę MVĮ suteikti prieigą prie kapitalo.

Tezos

Tikimasi, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai, kurie bus išleisti per šį procesą, bus pagrįsti „Tezos“ blokų grandine. Nors „Tezos“ naudojimas virš populiaraus „Ethereum“ iš pradžių gali pasirodyti stebinantis, paaiškėja atidžiau pažvelgus į pirmojo teikiamą naudą. Pavyzdžiui, „Tezos“ naudoja POS, palaiko kelias programavimo kalbas, greitus operacijų tarifus ir dar daugiau.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl būtent „Vertalo“ nusprendė pasikliauti „Tezos“, būtinai perskaitykite šį straipsnį.

„Vertalo“ pasirenka „Tezos“ saugos žetonams

Didžiosiomis raidėmis

Įdomu tai, kad pranešime spaudai „Vertalo“ ir „DealBox“ skiria laiko, kad pabrėžtų savo pranešimo laiką.

SEC neseniai pasiūlė sušvelninti apribojimus, susijusius su įvairiais lėšų rinkimo būdais. Jei tai bus įgyvendinta, tokie projektai, kokie buvo aptarti šiandien, bus labai naudingi.

Vis dėlto svarbu prisiminti, kad šie pakeitimai šiuo metu yra tiesiog pasiūlymas. Nors „Vertalo“ ir „DealBox“ iš tiesų gali būti tinkamu laiku paskelbę apie savo partnerystę, jai taip pat gali būti taikoma status quo.

„HODL Your Hoopla Over SEC“ pakeitimai dėl neapmokestintų aukų

Komentaras

Paskelbę šią naują plėtrą, kiekvieno iš „Vertalo“ ir „DealBox“ atstovai skyrė laiko komentarams.

Johnas Nance’as, „Deal Box“ prezidentas ir CIO,

„„ Deal Box “mūsų misija yra padėti išlaisvinti verslininkus nuo tradicinės investicinės bankininkystės ir kapitalo formavimo neefektyvumo ir suteikti jiems galimybę pasinaudoti šiuolaikinėmis geriausiomis savo klasės technologijomis, siekiant efektyvesnių ir efektyvesnių rezultatų padėti savo įmonėms augti. Baigę licencijavimo sutartį su „Vertalo“, mes tai ir darome, kai pradedame leisti skaitmeninius vertybinius popierius visoje savo platformoje naudodami „Vertalo“ sistemas ir „Tezos“ blokų grandinę. „Deal Box x Vertalo“ santykiai stiprina mūsų galimybes nustatyti galimybes, kurios skatina mūsų kolektyvinę ekosistemą, nes visi stengiamės supaprastinti ir tobulinti šią pramonę “.

Dave’as Hendricksas, „Vertalo“ generalinis direktorius, pareiškė,

„„ Vertalo “džiaugiasi galėdamas suteikti„ Deal Box “ir daugybei savo emitentų klientų išsamiausią ir suderinamiausią platformą, leidžiančią išleisti ir valdyti skaitmeninio turto pasiūlymus. „Deal Box“ komanda atstovauja skaitmeninio turto ekosistemos ateičiai: sumanūs kapitalo patarėjai, kurie savo portfelio įmonėms padeda rinkti lėšas ir palaikyti santykius su investuotojais mažesnėmis sąnaudomis ir paprasčiau. „Vertalo“ trokšta įgalinti ir palaikyti „Deal Box“ platformos įrankiais, technologijomis ir metodais, leidžiančiais jiems patekti į rinką su savo baltai pažymėtais saugos ženklų išleidimo sprendimais, paremtais komandos, turinčios didelę kapitalo rinkų patirtį, palaikymu. nuo 2017 m. užsiima reguliuojamu skaitmeniniu turtu “.

Statybiniai blokai

Kai kurios partnerystės ateina ir praeina, nes geri ketinimai nebūtinai lemia vaisingus santykius. Atrodytų, kad „DealBox“ ir „Vertalo“ vis dėlto pavyko to išvengti ir sėkmingai surado būdą dirbti kartu.

Tai akivaizdu pastaraisiais mėnesiais vykdant įvairius dviejų bendrovių santykius. Pavyzdžiui, šiandien čia aptarti 22 nauji vertybiniai popieriai, kuriuos reikia pažymėti, reiškia dar vieną turą. Tai reikštų, kad kiekviena įmonė buvo patenkinta pirmuoju įmonių ženklu, viliojančiu vėl dirbti kartu.

Vienas tokių praeities sandorių pavyzdžių yra „Zapaygo“ ir jų STO pavyzdys.

„DealBox“

Įkurta 2016 m., „DealBox“ veikia ne Kalifornijoje. Visų pirma, „DealBox“ palengvina perspektyvių pradedančiųjų įmonių kapitalo formavimą. „DealBox“ taip pat siūlo papildomas paslaugas, kurios apima konsultavimą, investicinį pakavimą ir kt.

Prezidentas Johnas Nance’as šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Vertalo

Įkurta 2017 m., „Vertalo“ veikia ne Ostine, Teksase. Visų pirma, įmonė dirba skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus paslaugų teikėja. Šių paslaugų išryškinimas yra įmonės „cap-table“ valdymo galimybės.

Šiuo metu įmonės veiklą prižiūri generalinis direktorius Dave’as Hendricksas.

Kitose naujienose

Įvairiuose „blockchains“ modeliuose įsivyravę skaitmeniniai vertybinių popierių sektoriai buvo nedaug pritaikyti. Tačiau atrodo, kad „Tezos“ sugebėjo įsitvirtinti kaip pirmieji įvaikinimo lygmens bėgikai. Šie straipsniai yra pastarųjų mėnesių „Tezos“ naujienų pavyzdžiai, atskleidžiantys, kodėl įmonės kreipiasi į populiarų „blockchain“.

„Binance“ prideda „Tezos“ prekybos poras

„TokenSoft“ atneša saugos ženklus į „Tezos“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map