NEM srauto būsenoje – šabakštynai, bendruomenės konsolidacija ir didelės vilties simboliai

NEM, pagrindinis „blockchain“ elementas, šiuo metu yra nepastovus. Kadangi NEM bendruomenė, kuriai pavesta puoselėti ir skatinti NEM blokų grandinės augimą, plaukia neramiais laikais, jie ėmėsi drąsių žingsnių.

Tai apima „Symbol“ kūrimą ir paleidimą, bendruomenę sudarančių subjektų konsolidavimą ir naujus pramonės metodus, susijusius su valdymu ir pan..

Be to, kad pasikeitė jų rinkos požiūris, NEM fondas taip pat atkreipia dėmesį į neseniai laikinai prarastą naujai paskirtą vadovą.

Konsolidacija

Jų neseniai pareiškimus, NEM pažymi, kad pagrindinis tikslas, skatinantis šią dabartinę srauto būseną, yra jų noras sukurti ir paleisti „Symbol“.

Neišvengiamas ir svarbus žingsnis siekiant palengvinti „Symbol“ paleidimą yra įvairių subjektų, sudarančių fondą, konsolidavimas.

  • NEM fondas
  • „NEM Ventures“
  • „NEM Studios“

Atlikus šį konsolidavimą, susidariusi grupė bus žinoma tiesiog kaip „NEM grupė“. Šio naujo subjekto atsiradimas žymi žingsnį tikintis padidinti efektyvumą ir nuoseklią „Symbol“ plėtrą ateinančiais mėnesiais.

Naujai sukurta NEM grupė teigia: „Trumpai tariant, abipusiu NEM subjektų ir pagrindinės komandos susitarimu trys esami NEM subjektai pereis į bendrą bendrą valdymo sistemą – NEM Group. Šis pakeitimas neatspindi niekieno veiklos. Tai yra teigiamas bendradarbiavimo žingsnis siekiant užtikrinti, kad „Symbol“ būtų geriausiai palaikoma paleidžiant ir vėliau. Tai taip pat yra tinkama struktūra, padedanti NEM įtraukti atvirojo kodo ir įmonių projektus po jų paleidimo “.

NEM grupei vadovaus generalinis direktorius Davidas Shawas.

Simbolis

Kaip nurodyta pirmiau, suplanuotas „Symbol“ paleidimas yra pagrindinė priežastis, lemianti didžiąją srauto dalį, matomą NEM. Kodėl vis dėlto tas šurmulys? Kas yra „Symbol“ ir kodėl verta pertvarkyti tokio lygio pastangas?

Nors „Symbol“ privalumų yra daug, yra vienas, kuris skiriasi – sąveika. Šio požymio jau seniai buvo pastebėta kaip labai gaila visame „blockchain“ sektoriuje. Veikdami kaip jungiamoji platforma tarp įvairių subjektų, rinkos dalyviams nebereikės važiuoti aplinkkeliais, kad pasiektų savo tikslą – dabar jie turės tiesioginį kelią į savo tikslą.

Tai, kas čia atkreipė dėmesį į „security.io“, yra „Symbol“ galimybė palaikyti saugos žetonus. Tik prieš kelias savaites NEM komanda išleido naujus turto ženklinimo standartus per „Symbol“.

NEM išleidžia „Symbol Blockchain“ standartus saugos žetonų išleidimui


Prekės ženklo pasiūlymas: NEM simbolisPrekės ženklo pasiūlymas: NEM simbolis

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Akivaizdu, kad NEM komanda yra įsitikinusi, kad „Symbol“ yra projekto ateitis ir geriausias kelias į priekį. Sąveika? Patikrinti. Apsaugos žetonai? Patikrinti. „Enterprise blockchain“? Patikrinti. Sąrašas tęsiasi.

Žvilgsnis į priekį

Laimei, šie NEM aptarti žingsniai ne tik reiškia viltis. Jie sukūrė aiškų žaidimo planą, kaip pasiekti savo tikslus, ir išsamiai išdėstė, ką šis planas reiškia. Toliau pateikiama jų naujausio pareiškimo ištrauka, liečianti tolesnius jų veiksmus.

  • Formalizuokite ir centralizuotai organizuokite esamų subjektų programinės įrangos kūrimo, konsultavimo ir iždo valdymo galimybes, kad jos būtų efektyvesnės ir efektyvesnės. Tai pagrindžia kitus du prioritetus.
  • Per 10 dienų nuo šio pranešimo sukurkite oficialų ir viešai matomą projekto planą (ir planą), kad sužinotumėte, ko reikia norint patekti į „Symbol“, įskaitant numatomus terminus ir kur bendruomenė gali padėti.
  • Įtraukite NEM bendruomenę. Laikui bėgant, suprantama, bendruomenė atsiėjo. Per mėnesį nuo šio pranešimo bus parengtas planas su rekomendacijomis, kaip tai ištaisyti. Tai apims galimybes bendruomenei (esamiems ir naujiems nariams) labiau įsitraukti į „Symbol“ pristatymą ir būsimus etapus. Tai apims konkrečias užduotis ir paskatas.

Sabatinis atsakas

Nors naujienos apie restruktūrizavimą ir artėjantį „Symbol“ pasirodymą vertinamos kaip teigiamos, vis dar lieka ginčų, kad dalis NEM bendruomenės nėra patenkinta.

Alexandra Tinsman, kuri buvo paskirta NEM fondo prezidente mažiau nei prieš 1,5 metų, dalyvauja 6-ajame mokamame sabate..

Nors perkėlimo priežastimi yra pažymėtos svarbios svarbios sveikatos problemos, ne visi NEM bendruomenės nariai buvo įsitikinę, kad 6 mėn. Mokama šventė buvo uždirbta tik po 1,5 metų – nepaisant praneštų 14 valandų dienų kiekvieną dieną.

NEM grupė pareiškė: „Šiuo metu mes norėtume pranešti, kad Alexandra Tinsman, NEM fondo prezidentė, nusprendė pasitraukti iš vadovavimo. Po ilgų NEM fondo vadovavimo valandų ji imsis gerai uždirbto 6 mėnesių sabato (mokama). “

NEM

NEM, iš pradžių žinomas kaip „Naujosios ekonomikos judėjimas“, buvo įkurtas 2015 m. Veikdamas ne Singapūre, NEM jau seniai vadinamas „Ethereum of the East“. Bendrovė apibūdina NEM „blockchain“ kaip „plug-and-play“ verslo blokų grandinę, siūlančią unikalias pažangių sutarčių galimybes.

Tikimasi, kad artimiausiomis dienomis bus paskelbtas atnaujintas projekto planas.

NEM įvadasNEM įvadas

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map