Investavimas į NEM (XEM) – viskas, ką reikia žinoti

NEM (XEM) „Naujosios ekonomikos judėjimas“ siekia suteikti įmonės lygio klientams efektyvesnį būdą patikrinti ir perkelti „blockchain“ išteklius. Šiuo tikslu įmonė veikia kaip trūkstama grandis tarp privačių ir viešų blokinių grandinių, sujungdama šiuos tinklus būdais, praplečiančiais naudojimo galimybes. NEM (XEM) ir toliau mato vis didėjančius susidomėjimus dėl savo universalumo ir unikalios verslo strategijos. Vartotojai gali lengvai ir efektyviau valdyti turtą ir duomenis naudodamiesi šia naujos eros blokų grandine. Svarbu, NEM buvo pastatytas nuo pat pradžių, atsižvelgiant į stambių įmonių poreikius. Šis noras patenkinti rinkos reikalavimus paskatino platformą gauti „Smart Asset Blockchain“ slapyvardį.

Kokias problemas sprendžia NEM (XEM)?

NEM (XEM) sprendžia įvairias problemas, šiuo metu kankinančias kriptografijos rinką. Viena iš pagrindinių šios platformos misijų yra padidinti privačių „blockchain“ tinklų sąveiką. Šiuo metu privataus „blockchain“ sektoriuje vyksta bumas. Įmonės investuoja milijardus į šią technologiją. Problema ta, kad kiekviena iš šių blokų grandinių šiuo metu veikia kaip sala. Jie nesugeba tarpusavyje perduoti skaitmeninio turto.

Tarpusavio ryšiai įvairiais būdais. Protokolas leidžia lengvai perduoti bet kokį skaitmeninį turtą, įskaitant žetonus, sutartis ar failus. Be to, „blockchain“ yra sukurtas taip, kad jis galėtų siųsti duomenis iš privataus vidinio įmonės tinklo, nukreipto per viešą „blockchain“, į kito verslo privatų tinklą..

Tiekimo grandinės netinkamas valdymas

Kitas sektorius, kuriame NEM turėtų sutrikdyti dabartines verslo sistemas, yra logistika. Šiandienos tiekimo grandinės valdymo sistemos yra didelės, pasenusios ir neefektyvios. NEM pakeičia šias sistemas atvira, saugia ir greita. Platforma leidžia įmonėms lengvai valdyti patvirtintus duomenis, prieiti prie jų ir jais dalytis naudojantis įvairiomis prieigos kontrolėmis.

Kaip veikia NEM (XEM)?

NEM (XEM) sugeba atlikti šias užduotis integruodamas įvairias naujas technologijas. Ši universali „blockchain“ pristato rinkai naują sutarimo mechanizmą – svarbos įrodymą (POI). „PoI“ skiriasi nuo kitų sutarimo mechanizmų, tokių kaip „Bitcoin“ „PoW“, įvairiais būdais. Pirmiausia, taikant POI mechanizmą, atsižvelgiama į laiką ir sumą, kurią kažkas suteikė NEM tinklui.

Veiksmo POI

„PoI“ algoritmas reikalauja, kad sistemoje turėtumėte bent 10 000 XEM, kad galėtumėte kurti naujus blokus. Vartotojai, kurie į blokų grandinę įtraukia naujus blokus, gauna atlygį ir dalį operacijos mokesčių. Norėdami perkelti „XEM“ iš įprasto į suteiktą „XEM“, turėsite jį laikyti tinklo piniginėje. Jūsų nauji akcijų paketai tampa 10% per dieną.

Kita šauni „PoI“ savybė yra ta, kad ji apdovanoja vartotojus, kurie daro operacijas su kitais tinklo nariais. Sistema įvertina šias operacijų sumas ir naudoja šią informaciją, kad padidintų jūsų PO balą. Kiekvienas POI vartotojas turi POI balą, atsižvelgdamas į savo dalyvavimą ir bendrą indėlį. Šis rezultatas užtikrina, kad geriausi tinklo mazgai gauna daugiausiai galimybių uždirbti.

Derliaus nuėmimas

Kitas svarbus sutarimo sistemos elementas yra derliaus nuėmimo protokolas. Šis kodavimas susieja jūsų paskyrą su esama supernode. Supernodai sudaro NEM ekosistemos stuburą. Susietos paskyros leidžia supernodams naudoti sustiprintą „PoI“ balą, kad padidėtų blokų generavimo galimybės jų naudai.

Iš esmės, supernodai skolinasi sąskaitos POI balą, kad užbaigtų blokus jos vardu. Ši strategija leidžia NEM blokų grandinei išlikti saugiai, nereikalaujant, kad visi vartotojai atliktų daug skaičiavimo pastangų. Taigi NEM yra daug efektyviau energiją vartojantis nei „PoW“ sistemos, tokios kaip „Bitcoin“ ar „Ethereum“.


Derliaus nuėmimo privalumai, palyginti su kasyba

Šie energijos taupymo būdai yra labai patrauklūs įmonėms, kurios savo verslo plane svarsto tvarumą. NEM suteikia vartotojams neprilygstamą efektyvumą šiuo atžvilgiu. Pavyzdžiui, norint atlikti derliaus nuėmimo procesą, NEM mazgams nereikia paleisti kompiuterio ar kasybos įrenginio. Be to, kadangi derliaus nuėmimui nereikia brangių kasybos įrenginių, jis toliau demokratizuoja „blockchain“ sektorių.

Pagerintas efektyvumas

NEM blokų grandinė integruoja „Eigentrust ++“ algoritmą, kad išlaikytų „PoI“ reputacijos architektūrą. Protokolas gali tiksliai stebėti tinklo mazgus, kad tik kokybės užtikrinimo mazgai būtų sutarimo sistemos dalis. Sistema automatiškai pašalina iš tinklo negyvą svorį, pvz., Neprisidedančius mazgus.

Unikalu, sistema turi saugos sankaupų algoritmą, kuris stebi ankstesnį tinklo mazgų elgesį ir leidžia mazgams skolinti reputacijos taškus savo grupių kaimynams. Ši strategija padeda išlaikyti NEM naikinamą ir efektyvų, palyginti su pirmosios ir antrosios kartos blokų grandinėmis.

Vardų erdvės

NEM atneša „Vardų erdvių“ koncepciją į „blockchain“ sektorių. Vardų erdvės veikia panašiai kaip domenų vardai internete. NEM blokų grandinėje galite sukurti ir tvarkyti savo domenų vardus. Įdomu tai, kad vartotojai gali valdyti 3 lygių domeno vardą. Šis metodas suteikia daugiau lankstumo įmonėms ir vartotojams.

Daugiaparašės operacijos

Daugiašaliai sandoriai yra labai patrauklūs įmonės lygio klientams. Šios įmonės turi suteikti administratoriams galimybę stebėti ir išplėsti tinklą, kad atitiktų įmonės poreikius. NEM leidžia įmonėms lengvai stebėti paskyros veiklą, valdyti turtą, pvz., XEM iš vienos paskyros, kitas mozaikas ar kurti naujus žetonus.

NEM per svetainę

NEM per svetainę

Laikantis įmonės įsipareigojimų saugumui, visos „Multisignature“ išmaniosios sutartys yra tiesiogiai NEM blokų grandinėje. Didžioji dalis šiuo metu rinkoje esančios konkurencijos šiai užduočiai atlikti naudoja trečiųjų šalių nepriklausomas sistemas. NEM iškelia kartelę šiame sektoriuje naudodamas tiesiogines „Blockchain“ funkcijas.

NEM (XEM) pranašumai

NEM turi daugybę privalumų. Platforma yra gyvybiškai svarbi įsivyravimui, nes ji sujungia keletą geriausių „blockchain“ pasaulyje. Be to, įmonė, sutelkusi dėmesį į stambų verslą, tampa svarbia augimo pavara. Kūrėjai pripažino faktą, kad jų platforma turi išlikti judri, kad pasiektų nuolatinį rinkos augimą. Taigi, jie supakavo jį su naudingomis funkcijomis, tokiomis kaip pilna API sąsaja.

NEM vartotojai gali pritaikyti, kaip jie leidžia pasiekti ir naudoti NEM. Geriausia, kad šios užduotys atliekamos atviroje ir savarankiško mastelio sistemoje. Sistema leidžia kūrėjams lengvai kurti, platinti ir prekiauti kriptovaliutomis ir žetonais per NEM blokų grandinę.

NEM istorija (XEM)

NEM istorija prasideda 2015 m. Visa NEM koncepcija prasidėjo, kai „Bitcoin Talk“ forumo vartotojas, vadinamas „UtopianFuture“, paaiškino, kaip kriptovaliuta NXT įkvėpė jį kurti naują projektą. Iki 2015 m. Kovo mėn. Pasirodė šakinė NXT versija, vadinama NEM. Netrukus kūrėjai nusprendė, kad jie atstatys NEM nuo pat pradžių.

Metų pabaigoje NEM gavo savo kodų bazę. Šie patobulinimai padarė platformą labiau keičiamą ir greitesnę nei NXT. Projektas įgauna pagreitį iki 2016 m., Kai NEM fondas įžengė į sektorių. Ši ne pelno siekianti veikla sutelkta į būdus, kaip padidinti NEM įsisavinimą, įskaitant prekės ženklo žinomumą, rinkodarą, mokymą ir partnerystę

„Coincheck Hack“

2018 m. Sausio mėn. Populiari kriptovaliutų keitykla „Coincheck“ tapo įsilaužimo auka, kai nemalonūs programuotojai matė 523 mln. Tuo metu šių monetų vertė siekė šiek tiek daugiau nei 400 milijonų dolerių. Nuostoliai savaitėms trukdė NEM vertę. Deja, lėšos niekada nebuvo atgautos. Tačiau NEM dvejus metus stebėjo ir pažymėjo kiekvieną sąskaitą, kuri tvarkė pavogtą kriptografiją. Ši informacija buvo nusiųsta valdžios institucijoms.

Balsavimo lakūnas

2018 m. NEM gavo pirmąją realaus pasaulio programą. Sistemą pasirinko Ukrainos centrinė rinkimų komisija bandomajai programai išbandyti „blockchain“ pagrindu veikiančių balsavimo sistemų tinkamumą. NEM pristatė naujos eros balsavimo protokolą, kuris suteikė daugiau skaidrumo ir efektyvumo nei ankstesni metodai.

Pažymėjimo patikrinimas

Tais pačiais metais NEM užtikrino susitarimą su Malaizijos švietimo ministerija išbandyti sistemą, kuri patvirtina akademinius pažymėjimus. Šiai užduočiai atlikti ministerija sudarė universitetų konsorciumą, kuris sutiko išbandyti sistemą. Bandomosios programos naujienos padėjo pakelti NEM kainas.

XEM

XEM yra gimtoji NEM blokų grandinės naudingumo žetonas. XEM atlieka keletą gyvybiškai svarbių vaidmenų ekosistemoje. Vartotojai suteikia XEM teisę gauti balsavimo teises ir blokuoti patvirtinimo teises. Be to, NEM gali būti kriptovaliuta, turinti žaibišką operacijų laiką. Tačiau iki šiol pagrindinis „XEM“ tikslas buvo palengvinti pažangias sutartis.

XEM - „CoinMarketCap“

XEM – „CoinMarketCap“

Kaip nusipirkti NEM (XEM)

XEM patekti į rankas lengva. Ši kriptovaliuta yra pasirinktose pagrindinėse biržose, įskaitant Binansas ir Bittrex.

Investavimas į NEM (XEM) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į NEM (XEM) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į NEM (XEM) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti NEM (XEM)

NEM vartotojai turi daug įvairių piniginių galimybių išsaugoti savo kriptografiją. Kūrėjai siūlo darbalaukio piniginę, vadinamą NEM „Nano“ piniginė. Ši paprasta piniginė, leidžianti lengvai laikyti ir valdyti savo XEM monetas. Šioje piniginėje yra keletas specifinių NEM funkcijų, tokių kaip NEM adresas ir vardų sritis.

Taip pat yra a mobilioji programa iš NEM fondo, kurį galima naudoti tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinėse sistemose. Programą galima nemokamai atsisiųsti ir labai lengva naršyti. Vadinasi, tai yra vienas populiariausių XEM saugojimo būdų.

Jei siekiate daug investuoti į XEM arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko NEM (XEM).

NEM (XEM) – įdomus projektas, turintis daug galimybių

NEM pasirodė esanti labai atspari blokų grandinė ir bendruomenė. Platforma atšoko nuo didelio smūgio su „Coincheck“ įsilaužimu. Įspūdinga pereiti nuo 400 milijonų dolerių nuostolių į vieną interaktyviausių interneto bendruomenių rinkoje. Kol kas atrodo, kad NEM atrado savo nišą pramonėje. Galite tikėtis, kad ši moneta įgis daugiau vietos, kai pradės veikti daugiau bandomųjų programų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map