Investavimas į „Filecoin“ (FIL) – viskas, ką reikia žinoti

„Filecoin“ (FIL) yra decentralizuotas failų saugojimas ir bendrinimas tinklo tai panaudoja „blockchain“ technologijos galią, kad vartotojams suteiktų gausybę naujų galimybių rinkoje. Decentralizuotos dalijimosi failais platformos dabar yra populiaresnės nei bet kada. „Filecoin“ sujungia įvairias technologijas, kad vartotojams suteiktų unikalią patirtį, kuri suteikia daugiau galimybių užsidirbti kriptografiją.

Paprasčiausiu pavidalu „Filecoin“ veikia panašiai kaip ir kitos failų dalijimosi platformos, tokios kaip „Dropbox“. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad užuot saugoję duomenis centralizuota institucija, vartotojai, norintys saugoti duomenis, gali siūlyti kainą dėl laisvos vietos, kurią siūlo kalnakasiai, siūlantys vietos diske. Tokiu būdu „Filecoin“ yra dar vienas „blockchain“ technologijos naudojimo atvejis už finansinių programų ribų.

Kokias problemas išsprendžia „Filecoin“ (FIL)?

„Filecoin“ bando pašalinti kai kuriuos pagrindinius rūpesčius, susijusius su dalijimosi failais ir saugojimo debesyje sektoriuose. Šiuo metu šios pramonės šakos kenčia nuo centralizacijos. Pagrindinės įmonės, tokios kaip „Amazon Web Services“, užima didžiulę rinkos dalį. Jų padėtis leidžia diktuoti iškreiptas sąlygas ir didesnius mokesčius vartotojams, kuriems trūksta patikimų alternatyvų.

„Filecoin“ (FIL) - „Twitter“

„Filecoin“ (FIL) – „Twitter“

Nepanaudota vieta standžiajame diske

Niekada nėra gerai leisti nenaudojamus daiktus išmesti veltui. Šis teiginys ypač tinka kalbant apie nenaudojamą vietą standžiajame diske. Dar visai neseniai ši nenaudojama saugykla neturės jokios vertės. Šiandien galite uždirbti nemažą pelną dalindamiesi nepanaudota kietojo disko vieta.

Cenzūra

Kartu su centralizacija atsiranda cenzūra. Pramonės lyderiai dabar atlieka vartininkų vaidmenį. Jie pasirenka, kokia informacija yra tinkama skleisti masėms. Deja, panašu, kad ši įkyrių technologijų įmonių tendencija išliks artimiausioje ateityje.

Filecoin (FIL) pranašumai

„Filecoin“ (FIL) vartotojai naudojasi įvairiais pranašumais, dėl kurių platforma tampa rimta varžove rinkoje. Protokolas skatina pasaulinį kompiuterių operatorių tinklą teikti dalijimosi failais ir saugojimo paslaugas masėms. Ši strategija skatina tolesnį vartotojų bendradarbiavimą. Įspūdinga, kad „Filecoin“ bendruomenė yra viena greičiausiai besivystančių rinkoje.

Efektyvumas

„Filecoin“ decentralizuotas požiūris į saugyklą pirmiausia kelia vartotojus ir saugyklų teikėjus. Platforma turi duomenų paieškos greitį, kuris lenkia tokius pramonės lyderius kaip „Amazon“. Augant rinkai, jos infrastruktūra sukurta taip, kad pagerintų jos reakciją. Tokiu būdu „Filecoin“ gali tapti greičiausiu ir pigiausiu duomenų saugojimo internetu būdu


Anticenzūra

Dėl decentralizuoto „Filecoin“ bendraamžių pobūdžio jis tampa atsparus cenzūrai. Decentralizuotuose tinkluose nėra vieno gedimo taško. Be to, nėra vartininkų, o visi „Filecoin“ tinklo duomenys yra užšifruoti pagal aukščiausius standartus.

Kaip veikia „Filecoin“ (FIL)?

„Filecoin“ buvo pastatytas ant kito „peer-to-peer“ failų saugojimo ir paieškos protokolo, pavadinto „Interplanetary File System“ (IPFS). Ši platforma yra labai panaši į „Filecoin“, tačiau neturi finansinių pranašumų. Vartotojai gali nemokamai dalytis duomenimis ir saugojimo vieta naudodamiesi IPFS tinklu. Tačiau naudodamiesi šiuo protokolu pelno uždirbti negalima. Tokiu būdu „Filecoin“ pagerina sistemos patogumą.

„Filecoin“ tinklapis

„Filecoin“ tinklapis

„Filecoin“ vartotojai moka kalnakasiams už duomenų saugojimą, paiešką ir platinimą. Už jų pastangas kalnakasiai gauna atlygį FIL žetonų pavidalu. Kiek vartotojas moka už saugojimo paslaugas, nustato atvira rinka. Pažymėtina, kad mokesčiai skiriasi priklausomai nuo to, ar vartotojas renkasi greitį, o ne priešingai. Kiti veiksniai taip pat turi įtakos jūsų kainodarai. Konkrečiai, sandėliavimo kainoms įtakos turi prieinamumas ir paklausa.

Filkoino tinklą palaiko dviejų tipų kalnakasiai. Kiekvienam iš šių kalnakasių mokama už tai, kad vartotojai galėtų naudotis saugojimo vieta ar duomenimis. Įdomu tai, kad „Filecoin“ ekosistemoje kalnakasiai konkuruoja tarpusavyje, kad pasiūlytų mažiausią kainą už saugojimą. Geriausia, kad vienintelis kriterijus norint tapti kalnakasiu yra laisvos vietos standžiajame diske ir interneto ryšys. Tačiau, kai esate kalnakasis, jūs vertinate pagal savo patikimumą ir siūlomas sandėliavimo kainas.

Sandėliavimo kalnakasiai

Pagrindinis „Filecoin“ ekosistemoje randamas kalnakasių tipas yra „Storage Miners“. Tai asmenys, kurie veikia kaip saugyklos teikėjai. Pažymėtina, kad šie kalnakasiai gali būti asmenys arba organizacijos. Abiejų tipų kalnakasiai atlieka keletą skaičiavimams intensyvių procesų, vadinamų įrodymais. Šios sistemos veikia, kad apsaugotų tinklą. Puikiai šios sistemos patikrina, ar kalnakasiai saugo duomenis, kuriuos, kaip teigia, saugo, ir kad jie tai daro patikimai.

Paėmimo kalnakasiai ir paslaugos

Antrasis „Filecoin“ tinkle aptiktas kalnakasių tipas veikia kaip išankstiniai duomenų rinkėjai. Jų tikslas yra nuskaityti dažniausiai atsisiųstus failus ir pristatyti juos vartotojams. Kad galėtumėte tapti vienu iš šių kalnakasių, turite turėti stiprų interneto ryšį.

FIL žetonai

FIL žetonai veikia kaip vietinis „Filecoin“ tinklo įrankis. Vartotojai moka ir gauna atlygį FIL. FIL žetonai yra universalus skaitmeninis turtas, kuriuo galima prekiauti biržose visame pasaulyje.

Sutarimas

„Filecoin“ pristato du naujus įrodymus, kurie kartu užtikrina tinklo galiojimą. Šios sistemos veikia fone kaip pagrindiniai „Filecoin“ sistemos protokolai. Tokiu būdu šie protokolai veikia kaip savęs išgydymo bruožai.

Replikacijos įrodymas

Reprodukcijos įrodymo mechanizmas patikrina, ar kasykloje iš tikrųjų buvo saugomas duomenų, kuriuos jis tvirtina turintis, kopijų skaičius.

Erdvės laiko įrodymas

Erdvės įrodymo mechanizmas patikrina, ar kalnakasis saugojo duomenis sutartą laiką.

Šios sistemos leidžia „Filecoin“ savarankiškai aptikti sugedusius kalnakasius. Protokolas išsaugo kiekvieno kalnakasio istoriją. Kiekvienas kalnakasis gauna įvertinimą už jų patikimumą, patikimumą, kainas ir prieinamumą. Protingai, geriausios reputacijos kalnakasiai įgyja daugiau saugojimo galimybių. Vadinasi, jie uždirba daugiau atlygio.

Filecoin istorija (FIL)

„Filecoin“ istorija prasideda „Protocol Labs Filecoin ICO“ 2017 m. Tuo metu platforma paskelbė tarptautines antraštes kaip vieną didžiausių pramonės finansavimo etapų. Tiksliau, įvykis buvo užtikrintas 205,8 mln. USD ir parodė didelį investuotojų susidomėjimą projektu. Pažymėtina, kad renginį palaikė rizikos kapitalistai Sequoia ir Andreessen Horowitz.

Kaip nusipirkti „Filecoin“ (FIL)

FIL galima rasti daugelyje gerbiamų biržų. Aukščiausia pasaulyje kriptografinė birža, Binansas siūlo prieigą prie FIL. Norėdami pasinaudoti šia unikalia žetona, turėsite užsiregistruoti „Binance“ paskyroje. Patvirtinę galite pradėti prekiauti iškart. Norėdami gauti FIL, turėsite įkelti „fiat“, „BTC“ arba „ETH“. Kai jūsų sąskaita bus įkelta, galite rasti BTC / FIL prekybos porą ir iškart pradėti prekybą.

Investavimas į „Filecoin“ (FIL) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Filecoin“ (FIL) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Filecoin“ (FIL) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti „Filecoin“ (FIL)

Jei siekiate daug investuoti į FIL arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. Didžioji knyga „Nano S“ ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Filecoin“ (FIL).

„Filecoin“ (FIL) – rinka, kurią reikia išplėsti

Jei „Filecoin“ yra kažkas iš to, kas bus ateityje, galite tikėtis, kad į rinką pateks daugiau „blockchain“ pagrindu veikiančių failų bendrinimo protokolų. Šios sistemos padeda vartotojams užsitikrinti pasyvias pajamas ir padeda sumažinti anglies pėdsaką ir atliekas, kurias sukuria vartotojai, kuriems nebereikia pirkti techninės įrangos. Dėl šių priežasčių „Filecoin“ ateinančiais mėnesiais turėtų patirti didžiulį augimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map