Investavimas į „Ethereum“ (ETH) – viskas, ką reikia žinoti

„Ethereum“ yra atvirojo kodo paskirstytasis „blockchain“ tinklas, kuris supaprastina išmaniųjų sutarčių scenarijus. Svarbu tai, kad platforma leidžia kūrėjams supaprastinti decentralizuotų programų, veikiančių blokinėse grandinėse, kūrimą. Todėl platforma pristatė pasaulį daugybei naujų funkcijų ir programų.

Beveik neįmanoma leistis į kriptografijos rinką negirdėjus apie „Ethereum“. Šis unikalus ženklas padėjo iš esmės pakeisti kriptografinę erdvę. Taigi ETH nuolat užima antrą populiariausią kriptovaliutą pagal rinkos viršutinę ribą. Pažymėtina, kad dėl įvairių veiksnių ETH išpopuliarėjo kriptografinėje erdvėje

Populiariausios kriptovaliutos - „CoinMarketCap“

Populiariausios kriptovaliutos – „CoinMarketCap“

„Dapps“ yra naujos kartos programos, specialiai sukurtos veikti decentralizuotuose tinkluose. Šie tinklai gali apimti „Tor“, „Distributed Ledgers“ ir „blockchain“. „Dapps“ suteikia pasauliui daugybę naujų galimybių. Todėl „Dapps“ išlieka viena iš sparčiausiai augančių sričių „blockchain“ sektoriuje.

Kaip veikia Ethereum (ETH)?

„Ethereum“ skolinasi kai kurias pagrindines „Bitcoin“ savybes, nors ir nežymiai pasikeisdamas, pvz., „PoW“ sutarimo mechanizmas. Taip pat „Ethereum“ naudoja kai kurias „BitTorrent“ naudojamas strategijas, kad sukurtų tikrai decentralizuotą „Dapp“ programuotojų operacinę sistemą, kuria galėtų remtis.

Ethereum dažnai vadinamas kriptovaliuta. Ši nuoroda neteisinga. „Ethereum“ yra platforma, kurioje veikia kriptovaliutos eteris. Šioje ekosistemoje pagrindinis eterio vaidmuo yra atlyginti kalnakasiams už EVM skaičiavimus.

EVM – „Ethereum“ virtuali mašina

EVM yra virtualūs paketai, įterpti į kiekvieną pilną „Ethereum“ mazgą. EVM supaprastina decentralizuotų programų kūrimo procesą. Vadinasi, šie protokolai yra labai svarbūs „Ethereum“ veiklai, nes jie vykdo sutarties baitinius kodus.

Svarbiausia, kad kiekvienas „Ethereum“ tinklo mazgas vykdo EVM egzempliorių. Ši strategija leidžia jiems susitarti dėl tų pačių nurodymų vykdymo be žmogaus įsikišimo. Be to, tai suteikia galimybę sužinoti, kur kiekvienas gali vykdyti kodą nepatikimoje ekosistemoje.

Svarbu tai, kad EVM baitų kodas yra visa turininga sistema. Tiuringas nurodo protokolų galimybes. Išbaigti protokolai, tokie kaip „JavaScript“, gali atlikti daugybę kritinių skaičiavimo funkcijų.

Kelios kalbos

Vienas unikaliausių ir galingiausių EVM aspektų yra gebėjimas naudoti kelias kodavimo kalbas. Iki šiol EVM buvo sėkmingai įdiegta naudojant C ++, Java, JavaScript, Python, Ruby ir kt. Įdomu tai, kad „Ethereum“ netgi pristatė savo objektyvią, aukšto lygio kalbą, skirtą išmanioms sutartims įgyvendinti, pavadinimu „Solidity“. Kūrėjai gali programuoti naudodamiesi bet kuria aukščiau išvardyta aukščiau esančia kalba, tada kodas konvertuojamas į EVM Bytecode.


Kas yra DUJOS?

Gali būti, kad girdėjote terminą „Dujos“, kai žmonės aptarė „Ethereum“. Dujos yra vidinis kainų nustatymo mechanizmas, leidžiantis „Ethereum“ užtikrinti savo tinklo kodavimo kokybę. Kiekvieną „Ethereum“ tinklo sandorį galima įvertinti atsižvelgiant į jo dujų naudojimą. Todėl kiekvienas EVM turi tam tikrą dujų limitą ir dujų kainą, susijusį su jo vykdymu.

Puikiai įvedus dujas į tinklą, užtikrinama, kad kodo kokybė tinkle išliktų aukšta. Ši strategija padeda apsaugoti mazgus nuo nenaudingo kodavimo įvedimo. Tai taip pat neleidžia tinklui viršyti subpar kodavimo.

Dujų kainų nustatymas

Dujų riba yra bendros skaičiavimo galios, kurią naudos „Ethereum“ tinklas, kiekis. Kuo ilgesnės ir sudėtingesnės bus jūsų išmaniosios sutartys, tuo didesnė bus bendra dujų riba. Dujų kaina yra suma, kurią vartotojas yra pasirengęs sumokėti, kad būtų visiškai atlikta funkcija. Jei nustatysite per mažą dujų kainą, kalnakasiai tiesiog ignoruos jūsų prašymą. Be to, jei jūsų dujų kaina ne visiškai padengia jūsų EVM, kalnakasiai išlaikys skirtumą.

Abiejų šių veiksnių derinys suteikia jums Ethereum operacijos kainą. Svarbu tai, kad funkcionalumas ir apdorojimo mokesčiai nustatomi dujomis, tačiau mokestis mokamas eteryje. Ši strategija yra labai įdomi, nes ji leidžia tinklui pačiam nustatyti išlaidas. Tokiu būdu „Ethereum“ savo vidaus verslo procesuose veikia decentralizuotai.

Ethereum (ETH) istorija

„Ethereum“ istorija prasideda ankstyvomis kriptografijos rinkos dienomis. 2013 m. Vitalikas Buterinas, intuityvus programuotojas ir ilgą laiką dirbantis „Bitcoiner“, paskelbė dokumentą, kuriame aprašomas „Ethereum“ koncepcijos techninis dizainas ir galimybės. Straipsnyje Buterinas aprašo decentralizuotą, visuotinį kompiuterį, galintį veikti panašia į Bitcoin blokine grandine.

„Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas

„Ethereum“ įkūrėjas Vitalikas Buterinas

Iki 2014 m. Buterinas buvo baigęs pačią pirmąją „Ethereum“ versiją. Svarbu tai, kad jis turėjo šiek tiek pagalbos iš Šveicarijos plėtros firmos GmbH. Ši ankstyvoji programinės įrangos versija padėjo skatinti projekto ICO. „ETH ICO“ sulaukė didžiulės sėkmės. Projektas iš įvairių investuotojų surinko 18 mln. Tuo pačiu metu jis sukūrė pirmąjį ETH kalnakasių ir akcininkų tinklą.

„Ethereum“ paleidžia beta versiją

2015 m. Buterinas išleido pirmąją „Ethereum“ beta versiją. Protokolas gavo pasienio pavadinimą. Šis leidimas padėjo „Ethereum“ vertę iki 2015 m. Spalio 21 d. Padidinti iki 0,420897 USD. 2016 m. Protokolas gavo dar vieną svarbų atnaujinimą – „Homestead“. Kaip tik tuo metu decentralizuotų autonominių organizacijų (DAO) koncepcija pirmą kartą tapo vieša.

DAO įeina į rinką

DAO perima korporacijų funkcijas ir visus aspektus paverčia išmaniosiomis sutartimis. Galite galvoti apie DAO kaip apie organizaciją, kurią sukūrė kūrėjai, norėdami automatizuoti sprendimus ir palengvinti kriptovaliutos operacijas. Šių naujos kartos protokolų tikslas buvo kodifikuoti organizacijos taisykles ir sprendimų priėmimo procesus. Tokiu būdu galėtumėte pašalinti dokumentų ir žmonių poreikį valdant.

Pirmasis „Ethereum“ DAO oficialiai pradėjo veikti 2016 m. Balandžio 30 d. DAO paleidimas padėjo „Ethereum“ užsitikrinti 150 mln. USD per viešą ICO. Tuo metu DAO buvo didžiausias „blockchain“ pagrindu sukurtas sutelktinio finansavimo renginys istorijoje. Konkrečiai, įvykis užsitikrino daugiau nei 150 milijonų dolerių. Galbūt dar įspūdingiau, kad renginyje dalyvavo daugiau nei 11 000 investuotojų visame pasaulyje.

DOA Hackas

Deja, ažiotažas buvo trumpalaikis. Įsilaužėliai greitai nustatė ir panaudojo didelę programavimo klaidą ir atakavo vektorius su DAO. Deja, kūrėjai jau stengėsi ištaisyti klaidas, tačiau iki atakos neužbaigė savo darbo. Blogiausia, kad tuo metu DOA vyko 15% visų ETH.

Įsilaužėliai panaudojo dubliuotą DOA sistemą, kad ištuštintų lėšas. Įsilaužėliams prireikė tik iki birželio 18 d., Kad iš ICO pašalintų 3,6 mln. ETH. Žinios apie ataką sumažino ETH vertę nuo 20 USD iki šiek tiek mažiau nei 13 USD.

Kūrėjai pastebėjo, kad lėšos eikvojamos, tačiau jiems trūko laiko, kad gautų pakankamai balsų, kad būtų panaikinta reklama. Be to, kadangi DOA surinko daug daugiau lėšų nei tikėjosi ETH, jie netinkamai valdė reikalaujamą saugumo lygį. Vėliau paaiškėjo, kad kūrėjai visą finansavimą saugojo vienoje piniginės vietoje.

Kontrolės atgavimas

Galų gale, ETH kūrėjai suprato, kas tiksliai vyksta, ir jie pradėjo karštligiškai stengtis sustabdyti ataką. Kai ETH vis nutekėjo, kūrėjai ėmė svarstyti apie atviresnį požiūrį į įsilaužėlio sustabdymą.

Kaip buvo įsilaužta į „Ethereum“

Svarbu tai, kad įsilaužėlis panaudojo DOA kopiją, kad apgautų sistemą. Kadangi tai buvo dublikatas, jame buvo pagrindiniai protokolai, kurie iš pradžių buvo užprogramuoti originale. Vienas iš šių protokolų buvo 28 dienų pasitraukimo išlyga. Iš esmės įsilaužėlis beveik mėnesį negalėjo gauti prieigos prie jų lėšų. Šis langas suteikė „Ethereum“ šiek tiek laiko pabandyti sutaupyti lėšų.

„Protų kovų“ sesijų metu buvo pateikta daug pasiūlymų. Galų gale kūrėjai nusprendė, kad jiems reikia kažkaip anuliuoti eterio įsilaužėlio DOA. Iš pradžių buvo pasiūlyta minkšta šakutė kaip priemonė šiai užduočiai atlikti.

Minkšta šakutė prieš kietą šakę

Kriptovaliutų srityje yra du pagrindinių programinės įrangos naujinių, kuriuos gali gauti blokų grandinės, tipai. Minkšta šakutė yra pagrindinis atnaujinimas, leidžiantis kalnakasiams tęsti tos pačios blokinės grandinės kasybą. Priešingai, kietajame šakute įgyvendinami nauji protokolai, reikalaujantys kalnakasių atnaujinti savo programinę įrangą, kol jie galės išgauti naują sandorių grandinę. Kritiniu požiūriu kieta šakutė sukuria naują kriptovaliutą.

Kas sukėlė kietą šakę?

Buterino komanda norėjo pasiūlyti naujus programinės įrangos protokolus, kurie įsilaužėliui padarytų neįmanoma pašalinti pavogtą ETH iš savo DOA. Viešame pareiškime Buterinas pareiškė, kad jis nesiūlo perrašyti jokių blokų.

Vietoj to, jis sakė, kad norėtų įvesti pagrindinio „Ethereum“ kodavimo funkciją, kad įsilaužėlis negalėtų atsiimti ETH. Jungiklis būtų minkšta šakutė, kuri galėtų leisti ETH kūrėjams įvesti juodąjį sąrašą tam tikriems adresams.

Įsilaužėlis reaguoja

Čia įvykis tampa dar beprotiškesnis. Pamatęs Buterino įrašą, įsilaužėlis atsakė paštu įmonei. Jis paaiškino, kad nieko blogo nepadarė ir kad pagal DOA sandorius turi patvirtinti išmanioji sutartis. Jis teigė, kad niekas, išskyrus protokolus, neturėtų galėti pakeisti jų sprendimo.

Vienu aspektu hakeris turėjo galiojantį tašką. Visa DOA prielaida buvo ta, kad jai nereikia jokio žmogaus įsikišimo. Be to, viena iš pagrindinių bet kurio blokų grandinės ypatybių yra jos tariamas nekintamumas ir nekintamumas. Įsilaužėlis netgi pasiūlė kalnakasiams, kurie neatnaujino protokolų, didžiulės naudos. Konkrečiai, užpuolikas pasiūlė 1 milijoną ETH ir 100 BTC kiekvienam mazgui, kuris atsisakė atnaujinti.

Kietosios šakės pasiūlymas

Numatydami, kad įsilaužėlis šiame scenarijuje turi viršenybę, ETH kūrėjai pradėjo tirti agresyvesnes galimybes. Galų gale ETH bendruomenės grupė rekomendavo tvirtą šakę. Kietasis šakutė sugrąžins visas ETH operacijas sekundėmis iki atakos.

ETH bendruomenė suskilusi

Šis pasiūlymas buvo įtikinamai patenkintas opozicija. Visa „blockchain“ esmė yra palengvinti nekeičiamus ir nekintamus sandorius. Tai, kad „Ethereum“ kūrėjai norėjo sugrąžinti „blockchain“ sandorius, kad būtų išvengta nuostolių, vyko tiesiai į „blockchain“ anticenzūros bruožus..

ETH kainos veiksmai DAO įsilaužimo metu

ETH kainos veiksmai DAO įsilaužimo metu

Buvo teigiama, kad ETH veikė tiksliai taip, kaip buvo numatyta, ir kad atnaujinti nereikia. Veikiau DOA buvo užprogramuota neteisingai, o nuostoliai atsirado dėl to. Kietasis šakutė pristatytų pakeitimus, kuriuos atliko centralizuota valdymo institucija ETH ekosistemoje.

Priimamas sprendimas

Galų gale, 2016 m. Liepos 20 d. Į rinką atėjo nauja „Ethereum mainnet“ versija. Galų gale kietoji šakutė sukėlė netaisyklingą būsenos pasikeitimą, kuris pašalino DAO vagystę. Kieta šakutė suskaidė „Ethereum“ blokinę grandinę. Pradinė sandorių grandinė dabar būtų pavadinta „Ethereum classic“, o naujoji kriptografija perims „Ethereum“ pavadinimą.

Ilgalaikiai efektai

Sprendimas eiti per kietąją šakę turėtų atgarsį visoje kriptografijos rinkoje. Galų gale tai paskatins ETH pagrindu veikiančias platformas atsisakyti saugos žetonų erdvėje. Šių veiksmų priežastis paprasta, pagrindinės finansų įstaigos negali rizikuoti, kad vertybinių popierių sandoriai bus pakeisti. Nepaisant to, ETH vis dar išlieka geriausia „Dapp“ kūrimo platforma ir šiandien.

Nepaisant trūkumų, ETH po atakos sugebėjo atgauti rinkos pasitikėjimą. Iki 2017 m. Eterio vertė išaugo daugiau nei 15 000% ir 2018 m. Sausio mėn. Pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 1 432,8 USD. Šiandien tai vis dar yra antroji kriptovaliuta pagal rinkos viršutinę ribą, net esant didesnei konkurencijai nei bet kada anksčiau.

EMTT protokolai

„Ethereum“ įvadas į kriptospace buvo lemiamas. Tai supažindino pasaulį su supaprastintu pažangių sutarčių kūrimo procesu. Dabar kiekvienas galėtų sukurti veikiančią ir saugią kriptovaliutą ETH tinkle naudodamasis ERC protokolais.

ERC protokolai yra simboliniai standartai, kurie atitinka „Ethereum“ blokų grandinės reikalavimus. Iš pradžių „Ethereum“ planavo naudoti ERC-20 protokolą, kad supaprastintų vidinių žetonų kūrimą. Tačiau neilgai trukus jie suprato, kad egzistuoja didžiulė supaprastinto žetonų kūrimo metodo paklausa.

Ši strategija padėjo pakelti kriptografijos sektorių į naujas aukštumas. Konkrečiai, 2017 m. ICO išsiveržimą daugiausia galima sieti su „Ethereum blockchain“ ir „ERC“ žetonų augimu. Šiandien ERC žetonai yra labiausiai naudojami erdvėje. Vienas tyrimas nustatė, kad 2019 m. balandžio 16 d. pagrindiniame „Ethereum“ tinkle buvo daugiau nei 181 000 žetonų, suderinamų su ERC-20.

Kaip nusipirkti Ethereum (ETH)

Investuoti į „Ethereum“ šiais laikais lengva. Kiekviena didesnė valiuta prekiauja ETH kaip viena pagrindinių monetų. Tiesą sakant, dabar daugumoje biržų galite rasti didžiulę ETH prekybos porų įvairovę. Norėdami pradėti savo investicijas į „Ethereum“, norėtumėte pereiti į saugią ir patikimą biržą, pvz Binansas, „KuCoin“, Poloniex, arba Bittrex.

Atvykę į pasirinktą biržą, atlikite visus būtinus registracijos veiksmus. Dabar, kai turite prieigą prie savo paskyros, ETH galite įsigyti keliais būdais.

Pirma, galite įsigyti ETH tiesiogiai naudodami tokią valiutą kaip USD arba EUR. Ši strategija gali užtrukti ilgiau ir kainuoti daugiau nei kriptovaliutos keitimas į Ethereum. Tačiau tai yra vienas geriausių būdų patekti į kriptografijos rinką.

Antras būdas įsigyti ETH yra prekyba kita kriptovaliuta. Šiandien būtų sunku rasti biržą, kuri laimingai neprekiautų ETH už beveik bet kurį rinkoje esantį ženklą. Šis įsiskverbimas į rinką leidžia investuotojams laisvai rinktis platformas pagal jų nuopelnus, o ne jei jie siūlo jūsų norimą ženklą.

Investavimas į „Ethereum“ (ETH) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Ethereum“ (ETH) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į „Ethereum“ (ETH) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 eurai

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti Ethereum (ETH)

Jei siekiate daug investuoti į ETH arba planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Ethereum“ (ETH).

Kasybos eterumas (ETH)

„Ethereum“ blokinė grandinė naudoja „PoW“ sistemą, kad užtikrintų tinklo būklę. Tinklo dalyviai, žinomi kaip mazgai ar kalnakasiai, nuolat tvirtina tinklą. Atitinkamai kiekvienas mazgas bando išspręsti sudėtingą matematinę lygtį, kad įrodytų, jog jie dirbo, kad apsaugotų tinklą.

Kaip ir „Bitcoin“, kuo daugiau kalnakasių tinkle, tuo sunkiau dalyvauti. Mazgas, kuris prideda kitą bloką prie tinklo, gauna atlygį, proporcingą skaičiavimo galios kiekiui, kurį jie prisidėjo prie tinklo..

Skirtingai nuo „Bitcoin“, kuris kas 10 minučių patvirtina naujus operacijų blokus, „Ethereum“ blokus tvirtina kas 15 sekundžių. Be to, kalnakasis, sukūręs naujausią bloką, gauna 3 ETH kaip atlygį už jų pastangas. Tai vienintelis kartas, kai naujasis „Ethereum“ patenka į kriptografijos rinką.

„Ethereum“ akcijų paketas

Įdomu tai, kad „Ethereum“ planuoja savo tinklą iš „PoW“ bendro sutarimo mechanizmo perkelti į „Proof-of-Stake“ (PoS) mechanizmą iki 2020 m. Pabaigos. Įrodymais pagrįsti tinklai sunaudoja daug mažiau elektros energijos nei „PoW“ tinklai. Šie elektros sutaupymai pasiekiami pašalinus PoW matematinę lygtį.

Vietoj to, PoS sistemos remiasi statymo strategija. Kai „sukišate“ monetas, jas laikote tinklo piniginėje. Kuo daugiau žetonų turite, tuo didesnė tikimybė, kad būsite kitas mazgas, patvirtinantis operacijų bloką. „PoS“ sistemoje įsilaužėliui reikės įsigyti didžiulį kiekį žetonų, kad būtų galima kontroliuoti tinklą.

Galiausiai įsilaužėlis pralaimėtų daugiausiai. Tokiu būdu „PoS“ sistemos gali išlaikyti savo tinklus galiojančius nereikalaudami papildomos „PoW“ sistemos skaičiavimo galios. Daugelis analitikų mano, kad PoS sistemos yra natūrali kosmoso evoliucija.

Ethereum – ramsčio turgus

Kai „Ethereum“ nusprendžia, kokius atnaujinimus atlikti ateityje, svarbu pripažinti konkrečią šios platformos padėtį sektoriuje. Sunku įsivaizduoti kriptografijos rinką be „Ethereum“. Kiekvieną mėnesį „Ethereum“ įgyvendina savo tikslus kaip saugi „Dapp“ paleidimo platforma. Niekas negali tiksliai pasakyti, kurios kriptovaliutos atlaikys laiko išbandymą, tačiau, jei turėtumėte pasirinkti dvi, „Bitcoin“ ir „Ethereum“ tikrai laimėtų prizą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map