Investavimas į bangas – viskas, ką reikia žinoti

„Waves“ yra „blockchain“ ekosistema, veikianti kaip kriptovaliuta, žetonų paleidimo platforma ir DEX. Projekto kūrėjai siekė pristatyti galingą įrankių rinkinį, kuris padėtų kurti „Web 3.0“ decentralizuotus sprendimus. Jų tikslas buvo sukurti lengvai naudojamą „Ethereum“ alternatyvą, kad būtų skatinamas masinis „blockchain“ priėmimas. Šiuo mastu platformos kūrimo komandai pavyko įspūdingai.

Kokias problemas sprendžia bangos?

„Waves“ bando ištaisyti vieną seniausių problemų kriptografijos rinkoje, sumišimą. Daugumai žmonių galimybė užprogramuoti ir paleisti savo žetoną atrodo neįmanoma užduotis. Tačiau „Waves“ leidžia bet kam sukurti ir paleisti pasirinktinius šifravimo žetonus be išankstinio supratimo apie technologiją.

Techninių kliūčių pašalinimas iš žetonų kūrimo proceso yra didžiulė nauda sektoriui. Įspūdingai teigiama, kad pagrindinį prieigos raktą galite sukurti greičiau nei per penkias minutes. Tokio proceso supaprastinimas padeda užtikrinti, kad „Waves“ galėtų užtikrinti vertės perdavimą per „tokenizaciją“ įvairiems realiems ištekliams. Tokiu būdu „Waves“ idealiai tinka sutelktiniam finansavimui, paprastoms ICO ir lojalumo programoms.

Bangų nauda

„Waves“, būdama novatoriškąja jėga rinkoje, paprastumu skatina masinį įsisavinimą. Naudojant šią naujos kartos kriptovaliutą yra daugybė naudos. Štai pagrindinės priežastys, dėl kurių investuotojai ir toliau plūsta prie šios monetos. Kūrėjai planuoja ateityje išplėsti savo žetonų galimybes. Jei jiems pavyks sukurti prieigos raktą, kuris būtų lyginamas su „Ethereum“ galimybėmis, yra didelė tikimybė, kad „Waves“ galės užfiksuoti didelę „Ethereum“ srauto dalį.

Bangos - „Twitter“

Bangos – „Twitter“

Paprasta naudoti

Nėra lengvesnio būdo sukurti savo prieigos raktą ir pasinaudoti paprastomis „blockchain“ funkcijomis. Palyginus, „Ethereum“, populiariausia „Dapp“ blokų grandinė, reikalauja, kad kūrėjai suprastų tokias programavimo kalbas kaip „Solidarumas“, kad galėtų kurti „Dapps“ ir vykdyti išmanias sutartis. Šie reikalavimai prideda daug papildomų lėšų bet kuriai sutelktinio finansavimo kampanijai.

Puikiai „Waves“ pagrindu veikiantys žetonai nėra tokie techniškai tvirti kaip „Ethereum“ žetonai. Tačiau kadangi juos taip lengva programuoti, tai yra puikus sprendimas įmonėms, kurioms reikalingos pagrindinės funkcijos, tokios kaip naudojamos ICO, naudingumo žetonuose ir lojalumo programose..

Staking

„Waves“ vartotojai gali įsidėti savo kriptografiją ir gauti atlygį. Tinklas naudoja suinteresuotąsias šalis, kad blokų grandinė būtų saugi. Pažymėtina, kad jums reikės sujungti 1000 bangų, kad galėtumėte paleisti pilną tinklų mazgą. Tinkamų tinklų naudojimas reikalauja, kad vartotojai atliktų didesnius indėlius, kad galėtų dalyvauti kaip mazgas, kad būtų užtikrinta, jog jie dalijasi visais galimais finansiniais nuostoliais, kurie gali kilti paleidus kenksmingą mazgą.

Prekyba


Vartotojai gauna prieigą prie galingos decentralizuotos biržos (DEX), kai naudojasi ir „Waves“. Per kelias sekundes galite prekiauti bet kokiu „Waves“ pagrindu sukurtu prieigos raktu su kitu „Waves“ pagrindu sukurtu prieigos raktu. Tinklas leidžia jums kurti ir prekiauti šifravimo žetonais nereikalaujant išsamaus išmaniojo sutarčių programavimo. Tai taip pat suteikia naujiems projektams tiesioginę prieigą prie likvidumo, todėl tai idealiai tinka žetonų paleidimo strategijoms.

Dappsas

Kitas „Waves“ piešinys yra jo nulinio mokesčio struktūra kūrėjams. „Ethereum“ tinkle kūrėjai moka mokesčius vidinės kriptovaliutos, vadinamos „Gas“, pavidalu. Iš pradžių šis mokestis buvo skirtas užtikrinti, kad nė vienas antrasis nepatektų į blokų grandinę ir sumažintų funkcionalumą. Bangos pašalina mokesčius už dujas ir pakeičia juos mažu fiksuotu mokesčiu. Tokiu būdu kūrėjai gali sukurti patikimesnius „Dapps“ vartotojams.

Bangos - pagrindinis puslapis

Bangos – pagrindinis puslapis

Kaip veikia bangos?

Ekosistema remiasi dviejų pakopų architektūra, tinklą palaikanti tiek lengvais, tiek pilnais mazgais. Šią koncepciją pirmą kartą pristatė NXT projektas. Konkrečiai, kūrėjai nusprendė integruoti NXT „SuperNET lite“ klientas padidinti efektyvumą.

Pilni mazgai

Pirmoji sistemos pakopa naudoja pilnus mazgus. Tai yra kalnakasiai, kurie patvirtina operacijas ir įtraukia naujus blokus į blokų grandinę. Šie mazgai stato savo bangas, kad galėtų gauti premiją.

Lengvi mazgai

Bangos taip pat naudoja lengvus mazgus, kad paspartintų operacijas ir ryšį tinkle. Lengvi mazgai yra greitesni, nes jie niekada neatsisiunčia „blockchain“. Vietoj to, šie mini mazgai priklauso nuo visų sandorių patvirtinimo ir sąveikos mazgų. Tiksliau, lengvi mazgai gauna dabartinę tinklo būseną iš visų mazgų naudodami „Scorex“ platforma.

Pasirinktiniai programų ženklai (CAT)

„Waves“ platformos centre gyvena jos CATS. CAT yra pagrindiniai vartotojo žetonai, sukurti platformoje. Kiekvienas gali sukurti prieigos raktą tiesiogiai per paprastas klientas kuris yra prieinamas kompiuteryje, „Android“, ir „iOS“. Įspūdinga, kad šiuo metu sukurti tinkintą prieigos raktą kainuoja tik 1 WAVE. Vartotojai gali paleisti, platinti ir prekiauti savo kriptografija per kelias minutes naudodami „Waves“. Svarbu tai, kad žetonus galite tvarkyti naudodami scenarijus, kurie veikia jūsų paskyroje „Waves“ blokų grandinėje.

Valdymas

„Waves“ naudoja hibridinį sutarimo mechanizmą, kad užtikrintų tinklo saugumą. Išnuomoto akcijų paketo (LPoS) mechanizmas pasiskolina geriausius „PoS“ tinklo aspektus ir pristato keletą naujų protokolų, kurie supaprastins procesą. Vartotojai saugo žetonus, išnuomodami juos visiems mazgams, kuriuose veikia tinklas. Labai svarbu, kad „Waves“ nuoma kainuotų tik 0,002 WAVES.

„Staking Rewards“

Svarstantys mazgai gauna dvi atlygio formas. Pirmasis apdovanojimų rinkinys mokamas bangomis. Antrasis apdovanojimų rinkinys yra „Miner Reward“ žetonų (MRT) forma. Kalnakasiai gauna 60 MRT už pirmuosius 70 jų sukurtų blokų per dieną. Po to jie gali uždirbti papildomą 30 MRT už bloką. Geriausia, kad vis tiek galite dalyvauti, net jei neturite reikiamų 1000 bangų, kad galėtumėte tiesiogiai tapti mazgu. Unikaliai galite išnuomoti savo bangas visuomenei kasybos baseinas ir pasidalinti atlygiais.

DEX

Bangos DEX yra viena greičiausių decentralizuotų kriptovaliutų biržų pasaulyje. Per kelias sekundes galite prekiauti naujai sukurta moneta prekybos poroje su bet kuriuo kitu „Waves“ ženklu. Puikiai platforma integruoja automatizuotą atitikiklį, kad suporuotų pirkimo ir pardavimo užsakymus bei keistų žetonus, kai užsakymai bus įvykdyti.

Bangos žetonas

„Waves Token“ yra pagrindinė tinklo kriptovaliuta. Bangos gali veikti kaip mokėjimo priemonė. Šie žetonai taip pat yra tai, ką įdėjote, norėdami sukurti naujus žetonus ar statyti premijas. Tokiu būdu moneta yra itin universali kriptovaliuta.

Bangos - „CoinMarketCap“

„CoinMarketCap“

Bangų istorija

Bangos į rinką atėjo dar 2016 m. Birželio mėn. Moneta buvo sėkminga nuo jos išleidimo. Kompanijos ICO, pradėdamas veiklą, užsitikrino daugiau nei 16 mln. Daug šios sėkmės galima sieti su komandos patirtimi. Daugelis pagrindinių „Waves“ komandos narių taip pat daug dirbo NXT projektas kartu.

2018 m. Rugsėjo mėn. Komanda atliko didelį tinklo atnaujinimą. Atnaujinime buvo integruotos įvairios funkcijos, tokios kaip kelių sig adresų palaikymas, žetonų užšaldymas, atominiai apsikeitimai, balsavimas ir „Oracle“. „Oracle“ yra jutikliai, nesusiję su grandine. Šios naujos eros sistemos leidžia blokų grandinėms sąveikauti su realiu pasauliu naujais ir įdomiais būdais.

2018 m. Spalio mėn. Platforma užfiksavo daugiausiai bet kokio „blockchain“ projekto operacijų apdorojimo rekordą per vieną dieną. Įdomu, kad platforma perėmė pavadinimą iš kitos trečiosios kartos kriptografinės EOS. Šią rekordų nustatymo dieną analitikai platformoje užregistravo 6,1 mln.

Kaip nusipirkti bangas

Šiuo metu lengva gauti bangas. Platforma yra gerai pripažinta ir yra prieinama daugelyje gerbiamų biržų. Vienas iš geriausių mainų norint gauti šią kriptografiją yra Binansas. Šiuo metu „Binance“ yra aukščiausia pasaulio prekybos birža pagal prekybos apimtį. Šis papildomas kiekis suteikia investuotojams labai reikalingą likvidumą.

Šiuo metu „Binance“ nėra USD / Waves prekybos porų. Norėdami gauti bangas, turėsite finansuoti savo „Binance“ sąskaitą „fiat“, „Bitcoin“ ar „Ethereum“. Pažymėtina, kad „Binance“ vartotojams suteikia „fiat onramp“. Tokiu atveju turėsite laikytis KYC atitikties mechanizmų. Patvirtinus sąskaitą, prekyba užtruks tik sekundę.

Investavimas į bangas - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į bangas - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į bangas - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti bangas

Yra daugybė būdų, kaip išsaugoti bangas. Vienas geriausių būdų saugoti šią kriptovaliutą yra platformų, paprastų piniginių klientas. Šią piniginę galima nemokamai atsisiųsti iš daugybės platformų, įskaitant kompiuterį, „Android“, „iOS“, arba kaip „Chrome“ papildinį. „Light“ klientas laikomas saugiu, tačiau nėra taip apsaugotas, kaip palaikyti jūsų šifravimą neprisijungus „šaldymo saugykloje“.

Kompiuterinės piniginės tiekėjai, tokie kaip „Ledger“ ir „Trezor“, šiuo metu vartotojams siūlo nebrangias galimybes. Jei planuojate laikyti nemažą kiekį bangų, tai yra pats saugiausias būdas. Aparatinės piniginės sukuria „oro tarpą“, kad jokie įsilaužėliai negalėtų vogti jūsų lėšų.

Bangos gamyba pramonėje

„Waves“ platformos kūrėjai orientuojasi į ateitį. Sprendimas sukurti lengvai naudojamą žetonų paleidimo platformą yra išmintingas, jei manote, kad žetonizavimas yra vienas iš sparčiausiai augančių sektorių rinkoje. Galite tikėtis, kad artimiausiu metu „Waves“ ir toliau užims aukščiausią vietą rinkoje dėl savo naujoviško požiūrio ir naudingų „blockchain“ paslaugų teikimo masėms..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map