2 metų trukmės „Tezos ICO“ dalyvavimas artėja prie „Denouement“

Atsiskaitymas

Kelerius metus atsistojęs į savo vietą, bandydamas sužlugdyti įvairius ieškinius, „Tezos“ fondas ką tik padarė paskelbė savo sprendimą susitarti su visomis šalimis.

Šis ieškinys, atstovaujantis bendroms pastangoms įvairių partijų vardu, mato, kad „Tezos“ gali pakliūti iki 25 milijonų dolerių.

Nors šį sprendimą priėmė „Tezos“ fondas, tai nebūtinai reiškia šios ištemptos sakmės pabaigą. Šiuo metu sprendimas turi būti patvirtintas teismų, kad jis taptų oficialus.

Neigimas

Reikėtų pažymėti, kad nors „Tezos“ fondas nusprendė, kad įvairių ieškinių prieš juos sprendimas yra jų interesas, jie liko tvirtai nekalti..

Paskelbęs apie savo sprendimą, fondas pasinaudojo proga pabrėžti šį įsitikinimą, teigdamas,

„„ Tezos “fondas nusprendė patenkinti visas pretenzijas, nes„ Tezos “fondas mano, kad tai yra naudingiausias„ Tezos “projektui ir visai bendruomenei. Fondas ir toliau mano, kad ieškiniai buvo beprasmiški, ir toliau neigia bet kokius neteisėtus veiksmus. Tačiau ieškiniai yra brangūs ir daug laiko reikalaujantys, ir buvo nuspręsta, kad vienkartinės finansinės susitarimo išlaidos yra labiau vertinamos nei trukdžiai ir teisinės išlaidos, susijusios su tolesniu kovojimu teismuose “.

Vengimas traukti baudžiamojon atsakomybėn

Neigiami laiko ir pinigų taupymo padariniai, atsirandantys dėl jų sprendimo išspręsti aktyvias bylas. „Tezos“ fondas dabar išvengė situacijos, kai jie galbūt matė, kad teismai savo žetonus ženklina vertybiniais popieriais.

Jei susiklostytų tokia situacija, tai sukurtų precedentą ateičiai ir galėtų būti katastrofiška visam projektui.

Gausu ginčų

„Tezos“ gerbėjams ir tai, ko siekia „Tezos“ fondas, šis sprendimas atsiskaityti, be abejo, bus sutiktas išskėstomis rankomis..

Nepaisant technologijos galimybių, „Tezos“, deja, nuo pat pirmos dienos buvo kupinas ginčų. Nesvarbu, ar kalbama apie uždelstą žetonų platinimą po ICO, ar dėl kovojančio lėšų panaudojimo, ar dėl garsių investuotojų vaidmenų, ar apie šiandien čia aptartą teismo procesą, „Tezos“ padarė pagirtiną darbą ieškodamas būdo ne tik išgyventi , bet klesti.


Naudojimo atvejai

Nepaisant „Tezos“ fondo problemų, kilusių nuo pirmosios dienos, projekto naudojimo ir priėmimo rodikliai toliau didėjo. Pastaraisiais mėnesiais tai akivaizdžiausiai rodo augantis skaitmeninių vertybinių popierių sektorius.

Kai „Tezos“ blokų grandinė savo vartotojams suteikia aukšto lygio funkcionalumą, mes pastebėjome, kad įvairiomis progomis pranešėme apie jos naudojimą, įskaitant šiuos pavyzdžius:

Tezai, kurie bus naudojami tokenizuoti 22 projektus

„Vertalo“ pasirenka „Tezos“ kaip saugos žetoną

Padidėjusi grąža ir pakeitimas vertybiniais popieriais, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai būtų naudojami „Tezos“

„Wave Financial“ investuoja į Kentukį Burboną

„Tezos“ žetonų išdavimui pasirinko „BTG Pactual“ ir „Dalma Capital“

Nepadaryta žala

„Tezos“ fondą sudaro a taryba, kuri prižiūri lėšų panaudojimą ir produktų kūrimą. Iki šiol fondas tvarkosi apytiksliai JAV dolerių turto, ir padarė viską, kad remtų savo platformos plėtrą per milijonus dotacijų.

Projektui, kuris surinko apytiksliai 232 milijonus dolerių ir daugelį metų praleido įveikdamas teisines kliūtis, jų gebėjimas augti rodo, kad per šį laiką „Tezos“ fondas priėmė pagrįstus sprendimus..

Tezos

Iš „ICO“, surengto 2017 m., „Tezos“ yra „blockchain“, patvirtinantis akcijų paketą, sukurtas suteikti kūrėjams reikiamą lankstumą kuriant naujos kartos paslaugas..

„Tezos“ blokų grandinę iš pradžių sukūrė įkūrėjai Arthuras ir Cathleen Breitmanai.

Kitose naujienose

Kai buvo baigtas „Tezos“ ICO, jis buvo vienas didžiausių tokio pobūdžio renginių, atnešęs daugiau nei 232 milijonus dolerių. Natūralu, kad dėl šio pakėlimo dydžio visos akys buvo nukreiptos į juos. Tačiau jie nėra vieninteliai, kuriems atliekama tokia aukšto lygio kontrolė. Viena tokių kompanijų, sprendžiančių panašius klausimus, yra žinoma kaip KIK. Įvairiomis progomis mes dokumentavome vykstantį mūšį tarp jų ir SEC, nes abu „hercogai tai išmušė“ per savo praeities ICO.

SEC bylos dėl išankstinio teismo sprendimo Kik teisme

Kik Hunkersas kovai su SEC – išjungia pranešimų programą

Populiari pranešimų programėlė „Kik“ kovai su SEC teisme „Over Kin ICO“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map