Stephenas McKeonas, „Security Token Academy“ vyriausiasis patarėjas strategijos klausimais – interviu serija

Stephenas McKeonas yra „Security Token Academy“ vyriausiasis patarėjas strategijos klausimais. Jis taip pat yra doc. Oregono universiteto finansų profesorius ir „Collaborative Fund“ partneris.

Kada pirmą kartą susidomėjote „blockchain“ technologija?

Aš pirmą kartą sužinojau apie „Bitcoin“ 2013 m., Bet buvau užimtas dirbant su paleidimu ir valdymu, todėl neturėjau daug laiko nerti. Po poros metų, kai „Ethereum“ pradėjo veikti, aš pagavau klaidą ir nuėjau triušį skylė.

Kaip šis susidomėjimas „blockchain“ paveikė jūsų investavimo į bendradarbiavimo fondą strategiją?

Bendradarbiavimo fondas turi investicijų į bendroves, kurios daro pasaulį geresnį, sutrikdydamos senąsias gavybos pramones, istoriją. Daugelis finansų pramonės segmentų atitinka šį aprašymą, todėl investavimas į „blockchains“ yra natūralus mūsų sukurtos tezės pratęsimas.

Jūs ne tik esate investicinio fondo partneris, bet ir esate Oregono universiteto finansų profesorius. Kuris buvo pirmas ir kaip atsidūrei šiuose vaidmenyse?

Akademinis vaidmuo pirmiausia atsirado tolimu smūgiu. 2007 m. Prisijungiau prie finansų doktorantūros programos „Purdue“ ir 2011 m. Pradėjau dirbti Oregono universitete. Vienas iš dalykų, pritraukęs mane į akademinę bendruomenę, buvo galimybė susikurti savo tyrimų darbotvarkę ir tai suteikė galimybę 2015 m..

Vaidmuo su „Collaborative“ prasidėjo maždaug prieš metus, kai jie nusprendė pradėti specialias pastangas aplink blokų grandines. Su įkūrėju Craigu Shapiro pažįstu beveik 20 metų – mes susitikome karjeros pradžioje San Franciske, „dot com boom“ įkarštyje. Jis žinojo, kad tyrinėjau „blockchains“, kai jie siekė pridėti daugiau domeno patirties aplink šią kylančią erdvę.

Esate „Security Token Academy“ patarėjas, vienas iš pirmaujančių balsų blokų grandinių ir finansinių vertybinių popierių sankirtoje, ir jūs paskelbėte „The Security Token Thesis“, kuriame išdėstoma jūsų nuomonė apie besiformuojančią saugumo žetonų rinką. Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, kodėl saugos žetonai jus taip jaudina?

Džiaugiuosi išmaniųjų vertybinių popierių koncepcija, kai logiką ir sąlygas galime programuoti tiesiai į patį vertybinį popierių. „Blockchain“ žetonai nėra vienintelis būdas pasiekti šią viziją, tačiau atrodo, kad jie yra geriausias būdas tai padaryti sąveikiai ir kur rinkos dalyviai turi paskatą priimti. Šių funkcijų pristatymas į vertybinius popierius praplečia dizaino erdvę, atsižvelgiant į tai, kaip mes galvojame apie finansavimą ir investicijas, o tai yra įdomu.


Kokias vertybinių popierių rūšis, jūsų manymu, geriausiai teikia apsaugos žetonai?

Žetonai yra tik skaitmeninis įvyniojimas, todėl juos galima pritaikyti beveik viskam. Tam tikra prasme, jei jis turi vertę, jis gali būti pažymėtas. Beje, kai kurie turtai yra laidesni nei kiti. Pirmasis saugumo ženklas buvo rizikos fondas „Blockchain Capital“, kurį paskatino noras sukurti antrinę rinką, leidžiančią investuotojams gauti likvidumą nepriverčiant išpirkti fondo. Mes taip pat matėme keletą nuosavybės ir nekilnojamojo turto pavyzdžių. Mano nuomone, vienas geriausių naudojimo atvejų yra obligacijos. Mokėjimų srautai nustatomi iš anksto, todėl juos ypač lengva koduoti ir jiems netaikomi tokie patys investuotojų apribojimai kaip ir kitoms turto klasėms. „Blockchain Credit Partners“ šioje srityje dirba įdomų darbą.

Ar galite paaiškinti savo požiūrį į automatizuotą atitiktį ir jos teikiamą naudą investuotojams ir reguliavimo institucijoms?

Finansinio turto pardavimas ir prekyba yra labai reguliuojama pramonė, o reikalavimų laikymasis yra tikras institucijų trinties šaltinis. Be to, tai diktuoja būdą, kuriuo mes prekiaujame turtu, nes jie gyvena užmūrytuose soduose. Įdėdami logiką į saugumą, kuris automatiškai patikrina reguliavimo reikalavimus, kai jis juda tarp piniginių, galime sumažinti dalį šiuo metu egzistuojančios naštos. Dar reikia nueiti ilgą kelią, nes norint visapusiškai įgyvendinti viziją reikalinga visur esanti ir saugi skaitmeninė tapatybė, tačiau per pastaruosius metus padaryta didelė pažanga.

Jūs manote, kad suskaitmenintam turtui reikės turto sąveikos, ar galite paaiškinti savo mintis?

Mano mėgstamiausia straipsnio eilutė yra „Tezė, pagrįsta idėja, kad viskas bus pažymėta, yra pagrįsta siekiu, kad viskas būtų sąveika“. Žmonės nori, kad viskas veiktų sklandžiai, o mes paprasčiausiai to neturime šiandien investuojamam turtui. Vienas iš didžiausių „blockchain“ protokolų pažadų yra tai, kad jie sukuria standartus, palengvinančius skirtingų komponentų sąveiką.

Jūs taip pat aprašėte, kaip ateityje skaitmeniniai vertybiniai popieriai pasiūlys unikalias investuotojo prieigos teises. Ar galėtumėte paaiškinti, kokios bus šios investuotojo teisės ir kokia nauda investuotojams??

Jei išspręsite klausimą „kas yra nuosavybė“, kyla mintis, kad nuosavybė yra teisių rinkinys. Daugeliu atvejų šios teisės yra sujungtos, pavyzdžiui, aš gaunu ir pinigų srautų teises, ir balsavimo teises daugelyje turimų viešųjų akcijų, tačiau negaunu prieigos prie jų būstinės teisių. Tačiau žmonės vertina prieigą ir tai gali būti įvairių formų. Gal tai yra galimybė dalyvauti metiniame susitikime, kaip „Green Bay Packers“ atveju, galbūt tai yra galimybė naudotis tam tikros rūšies nuolaidomis arba ankstyva prieiga prie produkto prieš viešą pristatymą. Nepriklausomai nuo įsivaizduojamo naudojimo atvejo, kai viešieji subjektai turės daugiau matomumo savo viršutinėse lentelėse, ko jie šiandien neturi, jie gali pradėti taikyti papildomas teises, kurios emitentui gali būti labai mažos, tačiau investuotojų vertinamos.

Kur matote rinką 5 metus?

Apsaugos žetonai kainavo nuo 22 mln. USD 2017 m. Iki 442 mln. USD 2018 m., O 2019 m. Ir vis dėlto erdvė vis dar yra kūdikystės stadijoje. Pasaulyje yra daug trilijonų dolerių turto, iš kurių daugelis galėtų naudoti IT atnaujinimą, pvz., Vieną saugos žetoną. Norint atsakyti į penkerių metų klausimą, reikia daryti prielaidą apie institucinio įvaikinimo lygį, nes tai yra kliūtis, užimanti erdvę nuo milijardų iki trilijonų.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti su mūsų skaitytojais?

Skaitytojams, norintiems sužinoti daugiau, „Security Token Academy“ yra puikus šaltinis. Raginu juos apsilankyti svetainėje ir užsiprenumeruoti savaitinį naujienlaiškį. Taip pat tiems, kurie gyvena NY rajone, rugsėjo 26 d. Vakare „Chelsea Piers“ vyks nemokamas susitikimas su puikia garsiakalbių grupe. Registraciją galima rasti adresu securitytokenacademy.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map