Sebastiaanas Lichteris, „Blockport“ – interviu serijos įkūrėjas ir vyriausiasis produktas

„Sebastiaan Lichter“ yra „Steam“ įkūrėjas ir pagrindinis produktas Blokuoti. „Blockport“ yra „Blockchain portal“ santrumpa, suteikianti visiems prieigą prie kriptovaliutos ir „blockchain“ pasaulio.

AT: „Blockport“ jungia „socialinę“ su „prekyba“. Ar galite investuotojams, kurie nėra susipažinę su „Blockport“, pasidalinti su mumis prekybos ir socialinėmis funkcijomis, kurias siūlo „Blockport“?

SL: Mūsų pagrindinė vizija yra susieti tradicinį pasaulį su šia nauja skaitmenine kriptovaliutų ekonomika, sutelkiant dėmesį į patogumą vartotojui, saugumą, skaidrumą ir likvidumą. Tačiau visuomenės pokyčių negalima priversti. Todėl turime šviesti žmones kurdami linksmo ir patrauklaus turinio srautus.

Derindami socialinės žiniasklaidos ir prekybos pasaulį, mes savo vartotojams siūlome naują ir unikalią socialinės prekybos patirtį, kuri intuityviai palengvina keitimosi žiniomis bendruomenę.

Unikalios „Blockport“ socialinės prekybos funkcijos leidžia žmonėms sekti ir kopijuoti vienas kitą tiesiai į platformą. Tokiu būdu pradedantieji gali mokytis iš patyrusių prekybininkų, o patyrę prekybininkai yra skatinami dalintis savo žiniomis su pradedančiaisiais, nes jie gali uždirbti „Blockport“ žetonus (BPT) kaip atlygį.

Patyrę prekybininkai gali sukurti viešą „pagrindinio prekybininko“ profilį „Blockport“, kaip ir įtaką darantys asmenys „Instagram“ ar „Facebook“, ir pasidalinti savo portfeliu, prekybos veikla ir įžvalgomis su sekėjais. Jei norite sekti patyrusį prekybininką, kompensuosite jį sumokėdami BPT.

Bendra šio modelio idėja yra skatinti tiek pradedančiuosius, tiek patyrusius prekybininkus naudoti „Blockport“ kaip savo pagrindinę kriptovaliutų prekybos platformą ir skatinti juos įsitraukti ir dalytis žiniomis tarpusavyje..

AT: Kiek šalių remiate ir iš kur yra dauguma jūsų vartotojų?

SL: Šiuo metu palaikome 39 Europos šalis ir 16 ES nepriklausančių šalių, tačiau dauguma mūsų vartotojų yra iš Vakarų Europos šalių, tokių kaip Nyderlandai, JK, Vokietija, Skandinavijos šalys, Italija, Ispanija, Prancūzija, Belgija ir kt..

Tačiau nuo 2019 m. Vasario mėn. Mes atversime duris iš viso 150 papildomų remiamų šalių už ES ribų.

AT: koks jūsų laikas įsitraukti į Jungtinių Valstijų klientus?

SL: Mes siekiame atverti duris į pirmąsias JAV valstijas šių metų antrąjį ketvirtį. Šį mėnesį užsitikrinome naują banko partnerį, kuris leidžia mums priimti ir apdoroti USD valiutą.

AT: Šiuo metu turite naudingumo ženklą „Blockport Token“ (BPT). Koks šio žetono naudingumas?

SL: BPT turi dvi pagrindines komunalines paslaugas. Pirmasis yra tas, kad jis naudojamas norint pasiekti ir naudoti socialinės prekybos funkcijas. Sekėjas turi sumokėti pagrindiniam prekybininkui tam tikrą BPT sumą, kad jis galėtų sekti ar kopijuoti jo prekybos veiklą.

Antrasis įrankis yra tas, kad jis suteikia vartotojams tam tikrą nuolaidą prekybos mokesčiams.

AT: Kaip kalbėti apie naujų žetonų įtraukimą į „Blockport“, kaip tai nusprendžiama? Ar tai pagrįsta balsavimo sistema?

SL: Mes apdorojame tiek įprastas sąrašų programas per būsimą sąrašą, tiek atsižvelgdami į savo vartotojų bazės ir bendruomenės poreikius. Neseniai pradėjome balsavimo kampaniją, kurios metu „Electroneum“ (ETN) pasirodė pirmaujanti, o mes į savo sąrašą įtraukėme „Žvaigždžių liumenų“ (XLM) sąrašą..

Apskritai mes priimame sprendimus remdamiesi keliais veiksniais, kurie taip pat apima išsamaus patikrinimo procesą dėl projekto simbolio ir komandos.

AT: „Blockport“ pradeda STO 2019 m. Kovo mėn. Ar galėtumėte mums pasakyti ir minkštą, ir kietą dangtelį?

AL: Pirmajam 2019 m. Kovo mėn. Turui planuojama, kad minkšta ir kieta dangteliai bus atitinkamai 1 mln. Eurų ir 5 mln. Eurų.

AT: kam bus naudojamos STO surinktos lėšos?

SL: Daugiausia, bet tuo neapsiribojant: rinkodara, pasaulinė plėtra (dėmesys JAV rinkai), produktų kūrimas & Licencijavimas.

AT: STO dalyviai gaus „Blockport Securities“ (BPS). Kiekvienas apsaugos žetonas reiškia „depozitoriumo kvitą“ arba „sertifikatą“. Kokią naudą šie žetonai teikia investuotojams?

SL: BPS reiškia netiesioginę „Blockport“ bendrovės akcijų paketą. BPS žetonas savininkams nesuteikia jokių balsavimo teisių, nes šios suteikiamos tarpininkui, išduodančiam BPS, tačiau suteiks žetono savininkui galimybę pasipelnyti iš „Blockport“ akcininkams išmokėtų dividendų ir pasipelnyti iš padidėjusios verslo vertės. „Blockport“ viršvalandžiai.

AT: 2019 m. Sausio 24 d. Jūs oficialiai persikėlėte iš „Beta“. Kaip reagavo rinka?

SL: Labai teigiamai! Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų iš savo vartotojų ir bendruomenės. Žmonės labai mėgsta pagaliau naudotis mūsų platforma ir džiaugiasi sklandžia patirtimi prekiaujant mėgstamomis kriptovaliutomis. Kitas žingsnis be naujų „Bitcoin“ (BTC) indėlių yra palaikyti „Ethereum“ (ETH) ir „Blockport“ žetonų (BPT) indėlius, kurie yra aukšti mūsų vartotojų pageidavimų sąraše..

AT: Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „Blockport“?

SL: Mūsų laukia labai įdomūs laikai! Skyrėme daug laiko ir išteklių, kad per metus nuo nulio sukurtume pagrindinę „Blockport“ platformą, ir tai yra didelis komandos etapas, mes tuo labai didžiuojamės..

Ateinantys metai leis mums išplėsti mūsų platformos naudojimą ir visuotinį prieinamumą, pridėdami daug įdomių naujų funkcijų, tokių kaip socialinė prekyba, pažangūs prekybininkų įrankiai, papildoma „fiat“ valiutos parama ir nauji sąrašai..

Be to, mes taip pat stengiamės išplėsti savo verslo ryšius su patikimais projektais ekosistemoje, kurie gali sustiprinti mūsų viziją ir misiją sukurti naudingą scenarijų..

Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite Blokuoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map