Remy Jacobson, „RealT“ – interviu serijos generalinis direktorius

Remy Jacobsonas neseniai pradėjo sutelktinio finansavimo platformą „RealT“, leidžiančią kriptovaliutų investuotojams investuoti į nekilnojamąjį turtą, pradedant nuomojamais namais Detroite, Mičigane. Įmonė plečiasi šalia Klivlando, Naujojo Orleano ir Pietų Floridos.

Pietų Floridoje Jacobsonas vadovauja „Aventura“ įsikūrusiai plėtros įmonei „J Cube Development“. Lapkritį jis pardavė „Wynwood“ plėtros vietą „Quadrum Global“ už 8,55 mln.

Antoine’as: „RealT“ planuoja žymėti nekilnojamąjį turtą Detroito mieste, Mičigane. Kodėl pasirinkote Detroitą, palyginti su konkuruojančiais miestais, turinčiais stipresnes nekilnojamojo turto rinkas?

Remy: Detroitas yra optimaliausia „RealT“ pradžios vieta. Nekilnojamas turtas Detroite jau dabar yra labai paklausus tarptautinių investuotojų dėl žemų kainų ir aukštų nuomos kainų. Kaip „RealToken“ savininkai, pajamos iš nuomos yra apčiuopiamas jų patenkinimo šaltinis. Turėdami nebrangius nekilnojamojo turto objektus su dideliu nuomos tarifu, tai yra puikus būdas suteikti naudos mūsų ankstyviems vartotojams.

 

Antuanas: Ar sutelksite dėmesį į kapitalo prieaugį ar nuomos pajamingumą?

Remy: Mes nagrinėsime abi sritis. Nuomos pajamos investuotojui bus nuolat mokamos per „Ethereum“ piniginę ir, didėjant turto vertei bei nuomos kainai, didės ir pajamos iš nuomos. Investuotojai taip pat turi galimybę parduoti savo žetonus, atlikus deramą patikrinimą, kad taip pat gautų kapitalo prieaugį..

 

Antuanas: koks bus vidutinis laikymo laikotarpis?

Remy: užsienyje parduodami „RealTokens“ bus laisvai perleidžiami užsienyje asmenims, neturintiems JAV, kurie turi kvalifikaciją po AML / KYC apžvalgų, tačiau, norėdami laikytis JAV taikomų vertybinių popierių įstatymų, šie „ReatTokens“ gali netekti atgal į Jungtines Valstijas tam tikrą laiką. 12 mėnesių. „RealTokens“, parduodami akredituotiems investuotojams JAV, po 90 dienų gali būti perduodami kitiems akredituotiems į baltąjį sąrašą investuotojams ir po 12 mėnesių taps laisvai perleidžiami visiems..

Praktiškai dar anksti pasakyti, kiek laiko pirkėjai norės laikyti savo „RealTokens“.

 

Antoine’as: kas privertė jus apsispręsti dėl tokenizacijos modelio?

Remy: Norėjome, kad investicijos į JAV turtą būtų prieinamesnės, ypač užsienio investuotojams. Žymėdami turtą, galime pasiūlyti investicijas prieinamomis kainomis didesniam skaičiui žmonių. Taip pat svarbu, kad „blockchain“ yra technologija, palaikanti tokenizavimą, nes tai užtikrina investicijų į nekilnojamąjį turtą efektyvumą ir atsekamumą, kurio akivaizdžiai trūksta tradiciniame nekilnojamojo turto sektoriuje. Mūsų „tokenization“ modelis siūlo reguliaraus nekilnojamojo turto sandorio pranašumą ir „blockchain“ skaidrumą. „RealT“ yra tiltas tarp fizinio ir skaitmeninio pasaulio: visi darbai, operacijų susitarimai ir kiti teisiniai dokumentai yra matomi blokų grandinėje, tuo pačiu metu pasitikint advokatų kontora..


 

Antoine: Kaip jūs planuojate pritraukti mažmeninius investuotojus, kurie galbūt nėra susipažinę su saugumo žetonais ar kriptovaliuta apskritai?

Remy: „RealT“ sumažino patekimo į nekilnojamąjį turtą barjerą iki prieinamos ir prieinamos sumos. „RealT“ gali būti neatskiriama šiuolaikinio investuotojo portfelio dalis, o dabar jį galima laikyti viduje „Ethereum“ piniginėje. Mes siekiame būti nekilnojamojo turto turto baze. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų yra kuo paprastesnė investavimo į nuosavybę koncepcija ir procesas. Mums svarbu, kad žmonės, kurie priešingu atveju niekada nebūtų pagalvoję investuoti į nuosavybę per „blockchain“, suprastų, kad norint dalyvauti, jų nereikia užvaldyti biurokratija ir žargonu. Mūsų rinka ir pirkimo procesas yra intuityvus ir paleidžia pirkėjus virškinamais žingsniais prieš pirkdami žetonus.

 

Antoine: Ar galite pasidalinti su mumis privalumais, kurie bus pasiūlyti investuotojams?

Remy: Investuotojai gali mėgautis pasyviomis nuomos pajamomis, kurios bus nuolat mokamos į jų „Ethereum“ piniginę, kai jie investuos į nuosavybę. Šios pajamos bus mokamos stabiliomis monetomis, kurios yra susietos su JAV doleriu, kad investuotojams nereikėtų rūpintis konkrečios kriptovaliutos nepastovumu bet kuriuo momentu. Kaip žetonų savininkai investuotojai taip pat gali prisidėti prie reikšmingų sprendimų, reikalingų turto, į kurį jie investavo, priežiūrai ir priežiūrai. Tai daroma per paprastą balsavimo procesą.

 

Antoine: Ar investuotojai galės pasirinkti investiciją, kurioje nori dalyvauti? Arba saugos žetonas veiks kaip fondas, turintis kelias savybes?

Remy: naudodamiesi „RealT“ galite pasirinkti konkrečias savybes ir tapti šios nuosavybės savininku. Kaip investuotojas, jūs turite savo nekilnojamojo turto nuosavybę. „RealTokens“ yra svarbūs „Ethereum“ ekosistemos elementai. Nusileidęs iki pat nekilnojamojo turto įkūrimo, iki pačių individualių objektų, „RealT“ suteikia galimybę bet kam sukurti nekilnojamojo turto portfelį naudojant „RealTokens“. Tai svarbus skirtumas; nekilnojamojo turto fondai ateityje gali turėti „RealTokens“. Štai kodėl „RealT“ investuotojai puikiai matosi mūsų rinkoje ir gali pasirinkti tikslų turtą, į kurį nori investuoti, ir kiek žetonų jie nori įsigyti už tą turtą. Tada jų gaunama nuoma bus gaunama tiesiogiai iš turto, į kurį jie investavo.

 

Antoine: Ar šis pasiūlymas yra išskirtinis JAV akredituotiems investuotojams? Ar priimsite tarptautinius investuotojus?

Remy: Pasiūlymas pirmiausia skirtas tarptautiniams investuotojams. Tradiciškai JAV nekilnojamojo turto rinka buvo palyginti nepasiekiama tiems, kurie gyvena ne JAV. Mes norime tai pakeisti ir visiems žmonėms atverti galimybę investuoti į JAV nekilnojamąjį turtą ir gauti naudos iš pasyvių nuomos pajamų. Mes, žinoma, priimame akredituotus investuotojus.

Siūlymas JAV teikiamas tik akredituotiems investuotojams pagal D taisyklę pagal 1933 m. Vertybinių popierių įstatymą, o užsienyje – ne JAV asmenims pagal S taisyklę pagal Vertybinių popierių įstatymą..

 

Antoine: Kaip jūs planuojate atskirti save nuo konkurentų, tokių kaip „BlockEstate“, „Realecoin“, „Slice RE“ ir kt..

Remy: Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „RealT“ veikia ir veikia. Kiek mums žinoma, mes esame pirmoji platforma, oficialiai paleidusi ir siūlanti galimybę pirkti į tokenizuotą turtą. Be to, „RealT“ simbolizuoja pačias nuosavybes, o ne siūlo investicinį fondą, kuris specializuojasi nekilnojamojo turto srityje. Tai grąžina asmeniui savarankiškumą ir leidžia pasirinkti norimas savybes pagal pasirinktą investicijų dydį. Mes turime labai stiprią „RealT“ komandą, turinčią tiek „blockchain“, ir „cryptocurrency“ patirties, tiek daug žinių apie nekilnojamąjį turtą. Daugelį ženklinto nekilnojamojo turto srities projektų vykdo kriptografijos entuziastai arba nekilnojamojo turto profesionalai, tačiau „RealT“ mes sujungiame šias kompetencijos sritis, kad galėtume pasiūlyti išsamią, visiškai atitinkančią paslaugą..

 

Antuanas: Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti su mumis apie „RealT“?

Remy: „RealT“ ir toliau pridės naujų tipų nekilnojamojo turto iš įvairių miestų, kad ir toliau atrinktų tai, ką mūsų klientai nori matyti. „RealT“ planuoja žymėti nuosavybę visuose didžiuosiuose JAV miestuose, ir mes tikimės pamatyti, kurie miestai sukelia didžiausią paklausą. Ir sukurti likvidumą.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „RealT“ svetainė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map