Mylesas Milstonas, „Globacap“ – interviu serijos generalinis direktorius

Mylesas Milstonas yra generalinis direktorius & „Globacap“, kapitalo pritraukimo, turto administravimo ir skaitmeninių vertybinių popierių saugojimo sprendimo, įkūrėjas..

Anksčiau buvote CTO Koloso lažybos, kuris yra sėkmingas sportinių lažybų verslas, veikiantis ne JK. Ar iš pradžių buvote supažindintas su bitkoinu ir kriptografija šiame vaidmenyje?

„Colossus“ savo versle nenaudoja bitkoino ar šifravimo, tačiau pamačiau, kad bitkoinas vis labiau traukiasi platesnėje žaidimų industrijoje, ir tai pamatęs pradėjau daugiau tyrinėti „blockchain“. Vis dėlto prieš „Colossus“ – aš beveik nusipirkau apkrovos bitkoiną, kai jis siekė 300 USD, deja, tuo metu nepakankamai supratau apie „blockchain“ ir paskutinę minutę nusprendžiau prieš. Esu įsitikinęs, kad visi turi savo „beveik nusipirkto bitkoino“ istoriją!

Tai paskatino pereiti nuo sėkmingo sportinių lažybų verslo CTO prie „Globacap“ įkūrimo?

Iki „Colossus“ mano pagrindas buvo kapitalo rinkos: pradėjau dirbti kaip programuotojas banke, tada kiekybinių nuosavybės tyrimų analitikas, išvestinių finansinių priemonių struktūrizavimas ir pardavimas, vėliau – algoritminė prekyba biržos prekėmis. Taigi, kai visi, dirbantys ICO 2017 m., Bandė išvengti, kad jų žetonas būtų vadinamas finansiniu saugumu, tai privertė mane susimąstyti apie tikro finansinio saugumo struktūrizavimą kaip žetoną.

Privalumai buvo akivaizdūs: (i) greitas privataus turto perleidimas ir (ii) paprastas administravimas (pvz., Įmonės veiksmai, akcijų padalijimas, atpirkimas ir kt.). Tai buvo taip įtikinamai, kad turėjau paleisti „Globacap“. „Colossus“ įkūrėjas buvo vienas iš pirmųjų mūsų investuotojų.

Ar galėtumėte pasidalinti su mumis, ką tiksliai daro „Globacap“?

Esame automatizuota kapitalo rinkų platforma. Reguliuojamas FCA su pasais visoje Europoje.

Mūsų automatizuota platforma:

(1) Vertybinių popierių emisija – visa administracija kapitalo pritraukimo metu, įskaitant siūlymo dokumentų struktūrizavimą, tvirtinimą ir paskirstymą, kartu užtikrindama norminių aktų laikymąsi 41 šalyje (ir skaičiavimą), ir išleisdama investuotojams simbolinius skolos ar nuosavybės vertybinius popierius..

(2) Vertybinių popierių administravimas – paprastas vieno paspaudimo „cap-table“ valdymas, įskaitant visus įmonės veiksmus (akcijų padalijimą, atpirkimą ir kt.), Restruktūrizavimą, balsavimą pagal įgaliojimus ir paskirstymo išmokėjimą (dividendus ar kuponus). Skirtumas tarp mūsų ir kitų „cap table“ valdymo platformų yra „blockchain“. Kai įvyksta nuosavybės teisės perdavimas, tai realiuoju laiku atsispindi viršutinėje lentelėje, supjaustant administravimo viršutinį sluoksnį, iš kurio negali ištrūkti iš „blockchain“ platformų.

(3) Skaitmeninė saugykla – mes esame įgalioti saugoti blokų grandinės vertybinius popierius ir grynuosius pinigus.

Mes taip pat esame vienintelė įmonė iki šiol, sukūrusi tokenizuotą kapitalą kaip tiesioginį akcijų paketą, nenaudodama nominuotosios struktūros. Kituose akcijų ženklinimuose visame pasaulyje kandidatas turėjo veikti kaip teisinis pagrindinių akcijų savininkas. Tačiau mes sukūrėme struktūrą, kuri pagal šią aplinkybę veikia pagal esamas reguliavimo ribas, leidžianti žetonų turėtojui būti ir teisiniu pagrindinių akcijų turėtoju.

2019 m. Birželio mėn. „Globacap“ sėkmingai pasitraukė iš FCA reguliavimo Smėlio dėžės grupė 4, tapti pirmąja JK visiškai reguliuojama skaitmeninio saugumo pasiūlymų ir administravimo platforma. Ar galite pasidalinti su mumis buvimo „Kohort4“ patirtimi?

Puiki patirtis. FCA sėkmingai pradėjo valdyti smėlio dėžės koncepciją tarp reguliuotojų visame pasaulyje, žinome keletą kitų reguliuotojų, kurie dabar bando kopijuoti FCA sėkmę. Pirmąją dieną mums buvo paskirtas bylos pareigūnas, jis bet kuriuo metu buvo prieinamas viso proceso metu ir visada buvo labai naudingas, netgi savaitgalį atsakinėjo į el. Laiškus (kokia vyriausybinė organizacija tai daro?). „Sandbox“ suteikė mums galimybę išbandyti savo naują technologiją ir procesus kontroliuojamoje reguliavimo aplinkoje, o tai galiausiai leido gauti visišką leidimą greičiau, nei galėjo būti įmanoma be „Sandbox“..

Prieš du mėnesius „Globacap“ paskelbė strateginę partnerystę su „Archax“, kuri siūlo antrinės rinkos prekybą. Ar galėtumėte paaiškinti šios partnerystės pranašumus??

„Globacap“ yra orientuota į privačias investicijas. Tačiau kai kurie iš šių vertybinių popierių emitentų gali siekti visiškos viešosios antrinės prekybos, ir jei taip bus, „Archax“ bus pasirengusi įtraukti į sąrašą ir palengvinti prekybą šiais vertybiniais popieriais. Jie turi didelę institucinę paramą ir pagrindinę technologiją, kurią teikia „Aquis“, kuri yra pirmaujanti Europos akcijų birža ir atitinkančių variklių technologijas. Mes esame partneriai, norėdami naudoti „Archax“ kaip prekybos ir prekybos vietą.

Neseniai „Globacap“ buvo pripažinta kaip viena didžiausių JK bendrovių Sutrikimas50 indeksas, kuris išryškina labiausiai trikdžiusias JK technologijų įmones. Ar šis pasiekimas jus nustebino? Ar tai padėjo pritraukti papildomų klientų?

Tai mane nustebino, nes prieš paskyrimą nebuvome girdėję apie „Disruption50“ indeksą! Džiaugiamės ir kuklinomės, kad, be kitų labai trikdančių technologijų kompanijų, esame įtraukti į šį indeksą. Mes tikime, kad trikdome tradicinę vertybinių popierių rinką, ir tai darysime vis daugiau galiojant, nes toliau plečiame savo verslą. Pripažinimas iš tikrųjų atsiuntė papildomų klientų mūsų linkme.

Šiuo metu jūsų platformoje investuotojai gali investuoti į tokenizuotą privatų turtą iš viso pasaulio. Ar priimate JAV investuotojus? Ar yra kokių nors apribojimų tarptautinėms investicijoms?

Mes priimame JAV akredituotus investuotojus, atsižvelgiant į konkretų pasiūlymą. Visame pasaulyje kiekviena šalis turi savo unikalų finansinio skatinimo taisyklių rinkinį. Net ES viduje yra nedideli skirtumai tarp kai kurių valstybių narių. Mūsų platforma tai supaprastina emitentui – automatiškai parodydama arba paslėpdama tam tikras investavimo galimybes konkretiems investuotojams, atsižvelgiant į jų vietą ir tipą, užtikrindama vietos reguliavimo atitiktį bet kuriuo metu.

„Globap“ surenka 3 milijonus svarų. Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie šį pakėlimą ir kam bus naudojamos lėšos??

Šiuo metu baigiame finansavimo etapą. Didelė šio turo lėšų dalis bus naudojama platformos rinkodarai ir masteliui didinti. Iki šiol mes nevykdėme plačios rinkodaros, o mes sutelkėme dėmesį į produkto kūrimą ir reguliavimo leidimo gavimą. Tai atlikę ir atlikę keletą operacijų tiesioginėje platformoje, dabar pradedame prekiauti platforma ir mastu.

Kur matote „Globacap“ padėties nustatymą per 5 metus?

Mes orientuojamės į privatų turtą mažų ir vidutinių kapitalizacijų segmente. Kitaip tariant: per didelis sutelktinis finansavimas, įtraukiant jį į mažų ar vidutinių kapitalizacijų biržą, pavyzdžiui, LSE AIM rinką. Mes manome, kad rinka yra per brangu ir nepakankamai aptarnaujama pagal šią demografinę situaciją. Mūsų technologija suteikia įmonėms geresnę patirtį, lengvesnį procesą, visišką norminių aktų laikymąsi, mažesnes sąnaudas ir suteikia didesniam šio diapazono galui galimybę ilgiau išlikti privatiems – investuotojams suteikiama prieiga prie antrinės rinkos likvidumo, vengiant pridėtinių išlaidų, susijusių su tapimu viešuoju subjektu..

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti su mūsų auditorija?

Tai jaudinantis vertybinių popierių pramonės raidos etapas. Dabar įmanoma, kad privatus turtas gali laisvai prekiauti, popierius išnyksta vertybinių popierių administracijoje ir kad milijardus dolerių kainuojantis privatus turtas ekonomiškai paverčiamas vertybiniais popieriais – tai gali atverti naują ekonomikos augimo bangą..

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų „Globacap“ verslo sąraše arba apsilankykite „Globacap“ Interneto svetainė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map