Michaelas Albanese’as, „Tradewind Markets“ – interviu serijos generalinis direktorius

Michaelas Albanese’as yra generalinis direktorius „Tradewind“ rinkos. Turėdamas daugiau nei 20 metų šioje srityje, Michaelas anksčiau užėmė kelias vadovaujančias pareigas „JP Morgan“, įskaitant pasaulinį agentūros įkaito valdymo vadovą, pasaulinį vertybinių popierių kliringo vadovą ir Japonijos patikėtinių verslo vadovą, suteikdamas galimybę bankams, tarpininkams-dileriams, turto valdytojams, korporacijoms ir draudikams veiksmingai valdyti įkaito kryžminio atpirkimo sandorius, vertybinių popierių paskolas ir išvestinių finansinių priemonių sandorius. Michaelas yra patyręs vertybinių popierių rinkų rinkos infrastruktūros, internetinio tarpininkavimo ir sudėtingo verslo lyderystės srityje.

„Tradewind Markets“ sukūrė skaitmeninę tauriųjų metalų platformą; jie palengvina prekybą, tiekimo grandinės valdymą, atsiskaitymą ir šio turto saugojimą.

Ar galėtumėte pasidalinti su mumis „Tradewind Markets“ istorijos istorija ir kaip ji buvo išversta iš IEX 2016 m.?

„Tradewind Markets“ buvo įsteigta kaip įmonė per Investuotojų birža (IEX) – vienintelė birža, suderinanti visos prekybos ekosistemos interesus, pradedant investuotojais, baigiant brokeriais ir baigiant viešosiomis įmonėmis. „Tradewind“ prasidėjo kaip idėja tobulinti tauriųjų metalų rinkos veikimą ir greitai pritraukti investuotojų susidomėjimą Sprotas, pasaulinis investicijų valdytojas, kurio specializacija yra tauriųjų metalų ir nekilnojamojo turto investavimas. „Tradewind“, palaikomas akcininkų, norinčių tobulinti rinkas, ir turi stiprią darbuotojų komandą, nusprendė sukurti technologiją, leidžiančią skaitmeninį fizinio metalo valdymą..

2018 m. „Tradewind“ sukūrė „VaultChain ™ Gold“ ir „Silver“, kad būtų lengviau, ekonomiškai efektyviau ir saugiau pirkti, parduoti, saugoti, atsiskaityti ir turėti brangų metalą skaitmeniniu būdu. Per „VaultChain ™“ įsigytas auksas ar sidabras yra laikomi Kanados karališkojoje monetų kalykloje, o nuosavybės teises aiškiai atspindi ant platinamos knygos. Brangiųjų metalų pirkėjai ir pardavėjai gali įsigyti šį turtą per „Tradewind“ atstovų tinklą.

Pagrindiniai santykiai su IEX, „Sprott“ ir daugeliu akcininkų padėjo mums labai pagerinti metalų rinkos veikimą. Mes ir toliau padedame visiems tauriųjų metalų ekosistemos segmentams – gamintojams, bankams, prekiautojams, perdirbėjams ir investuotojams – pasinaudoti saugesne, ekonomiškesne rinka..

Jūs turėjote fenomenalią karjerą, įskaitant paskutinę J.P.Morgano pasaulinę agentūros įkaito valdymo vadovę. Kas buvo „Tradewind Markets“, kuris priviliojo jus tapti generaliniu direktoriumi?

Per savo karjerą bankininkystėje daugiausia dėmesio skyriau vertybinių popierių rinkoms ir užstato valdymui, verslo valdymui, kuris leido prekiauti vertybiniais popieriais, atsiskaityti, skolintis ir skolinti visame pasaulyje, neatsižvelgiant į fizinę šių vertybinių popierių vietą. Tokios institucijos kaip bankai ir turto valdytojai galėjo panaudoti šiuos vertybinius popierius kaip užstatą finansavimo tikslais, jų fiziškai neperkeldami, o tai savo ruožtu padėjo finansuoti jų verslą, užtikrinti saugų prekybos atsiskaitymą ir atlikti vertės perdavimą tarp geografinių vietovių..

Išnagrinėjęs kitas turto klases supratau, kad yra pamokų, kurias metalų rinkos gali išmokti iš vertybinių popierių rinkos – ir iš sėkmės, ir iš nesėkmių. Tauriųjų metalų rinkos infrastruktūra yra pasenusi ir pernelyg priklausoma nuo fizinio judėjimo norint atsiskaityti už prekybą ir perleisti vertę. Norint atsiskaityti, dažnai reikia gabenti fizinį metalą – o pasauliniams prekybos centrams reikalingi įvairaus formato auksai, kad būtų galima užbaigti prekybą. Metalų rinkoje trūksta centrinio tiekimo šaltinių, nekintamų nuosavybės įrašų tvarkymo ir metalo kaip įkaito mobilizavimo, kai to reikia labiausiai, mechanizmo. Rezultatas – brangesnės, ne tokios patikimos prekybos, atsiskaitymo ir metalo panaudojimo priemonės kaip įkaitas.

Pavyzdžiui, auksas turi milžinišką potencialą veikti kaip efektyvus užtikrinimo turtas. Tačiau dėl nepakankamo kainų skaidrumo auksas nėra kvalifikuojamas kaip aukštos kokybės likvidus turtas (HQLA), todėl tam tikroms institucijoms brangu turėti auksą ir neleidžia kitiems instituciniams investuotojams jo turėti. Geresni duomenys, didesnis kainų skaidrumas ir saugūs nuosavybės įrašai padeda auksui tapti priimtinesniu investiciniu ir įkeičiamu turtu.

Geros naujienos yra tai, kad yra planas, kuris padėjo vertybinių popierių rinkoms tobulėti per daugelį metų, ir nėra jokios priežasties, dėl kurios negalime to pritaikyti aukso rinkoms artimiausiu metu.

Kokia nauda investuotojams, kai prekės yra skaitmenizuojamos?

Šiais laikais iš tikrųjų gana lengva skaitmeninti turtą. Tikroji vertė atsiranda derinant skaitmeninimą su teisiniais dariniais, duomenimis ir nuosavybės tikrumu, kuris suteikia kitoms šalims komfortą. Skaitmenindama turtą, užtikrindama nekintamą nuosavybės įrašą ir didindama kainų skaidrumą, rinka gauna keletą privalumų.

Šie privalumai apima:


  • Padidėjęs atsiskaitymo tikrumas pašalinant poreikį fiziškai gabenti auksą per sienas, ištirpinti skirtingais formatais ir pristatyti į konkrečius fizinius skliautus. Iš tiesų, šių metų kovą, kai naftos perdirbimo įmonės ir oro linijos dėl COVID-19 apribojo veiklą, atsiskaitymas už tam tikras sutartis toli gražu nebuvo.
  • Sumažėjusios finansavimo išlaidos, kai auksas tampa priimtinu kaip užstatas. Bankai, brokeriai ir turto valdytojai gali lengviau skolintis pagal savo pozicijas, kaip ir atpirkimo bei vertybinių popierių finansavimo rinkose vertybinių popierių pusėje. Tiesą sakant, daugeliu atvejų auksas jau yra leistinas kaip užstatas tam tikriems išvestinių finansinių priemonių sandoriams. Tačiau kadangi iki šiol operatyviai buvo sunku ją panaudoti, auksas yra nepakankamai naudojamas šiose prekybose. Skaitmeninimas gali tai pakeisti.
  • Didesnės galimybės įstaigoms turėti auksą. Padidinus kainų skaidrumą ir atsiskaitymo tikrumą, auksas gali tapti tinkama investicija tokioms draudimo bendrovėms ir Europos KIPVPS, kurioms šiandien neleidžiama turėti aukso.
  • Mažesnės kainos, nes aukso prekybos ir apsidraudimo centrai tampa sąveikesni visame pasaulyje. Tai matėme visose Europos vertybinių popierių rinkose, tačiau šis sąveikumo lygis iki šiol visiškai aplenkė aukso rinkas.
  • Skaidri ir reguliariai prieinama aukso tendencija ir kainos duomenys.

Jūs esate didelis etiško aukso šalininkas, kaip „Tradewind Markets“ atsakingai gauna auksą ir kaip „blockchain“ naudojama tiekimo grandinei stebėti?

Nors metalų tiekimo grandinėje yra didelė skaidrumo paklausa, 63% fondo valdytojų kaip didžiausią kliūtį investuoti į aplinkos, socialinį ir įmonių valdymą (ESG) įvardija „kokybės ir nuoseklių tvarumo duomenų trūkumą“. „Tradewind“ sprendė tai tiekimo grandinės atsekamumo sprendimu ORIGINS, kuris padeda įmonėms laikytis Pasaulio aukso tarybos atsakingo aukso gavybos principų, pateikdamas išsamią tiekimo grandinės informaciją apie aukso ir sidabro kilmę. Pateikdami kilmės duomenis, įskaitant kasyklos vietą, pristatymo datas ir šaltinių laikomų sertifikatų ar standartų sąrašą, rinkos dalyviai gali pirkti ir parduoti brangiuosius metalus iš patikimų šaltinių ir patvirtinti medžiagos kilmę visoje tiekimo grandinėje..

Šiuo metu siūlomas auksas ir sidabras, ar ateityje planuojama pasiūlyti paladžio, platinos ar kitų prekių?

Be abejo, yra keletas galimybių skaitmeninti prekes, viršijančias auksą. Mes jau siūlome sidabrą skaitmenine forma ir aktyviai vertiname kitas prekių rinkas.

Mūsų požiūris buvo sutelkti laiką į aktualiausių rinkos infrastruktūros problemų sprendimą – o tai kol kas reiškia auksą. Užuot laukę, kol pasieksime visišką pramonės sutarimą, kada, kaip ir kokiu tempu išspręsti problemą, mes pradėjome nuo prasmingo rinkos dalyvių pogrupio. Projektas, padėjęs vertybinių popierių ir išvestinių finansinių priemonių rinkoms pagerėti per pastarąjį dešimtmetį, gali būti taikomas auksui – o nauda jam pasiekti nereikalinga daugelį metų..

Kalbėjote apie tai, kaip COVID-19 pademonstravo pramonės problemas su dabartine senąja sistema. Kokie yra šie klausimai ir kokie yra jų sprendimo būdai?

Pandemija tikrai atskleidė didelius aukso rinkos infrastruktūros įtrūkimus.

Londonas yra didelis prekybos auksu centras, o Niujorkas – šių sandorių apsidraudimo centras. Dar kovo mėnesį dėl COVID-19 kainų išstūmimo kitoms sandorio šalims reikėjo atsiskaityti už savo ateities sandorius. Tačiau NY rinkai reikalingas labai specifinio formato auksas, kuris skiriasi nuo tų, kuriais paprastai prekiaujama Londone ar Šanchajuje. Taigi, kad atsiskaitytų už sandorius, sandorio šalys turėjo patobulinti aukso luitus, išsiųsti juos į NY ir iki atsiskaitymo termino patekti į reikiamą saugyklą. Kaip minėta anksčiau, šis procesas buvo apsunkintas, nes avialinijos apribojo skrydžius, o naftos perdirbimo gamyklos sulėtino veiklą visos pandemijos metu.

Aukso kaina Niujorke viršijo palyginamą auksą Londone, dėl to atsirado atsiskaitymo neapibrėžtumo nuostoliai dėl rizikos mažinimo. Aišku, dabar laikas permąstyti, kaip auksas skirtinguose prekybos centruose gali būti dislokuotas, neatsižvelgiant į fizinę vietą, formatą ir laiko juostą.

Ar galėtumėte aptarti įvairias tauriųjų metalų galimybes, kurios siūlomos investuotojams?

Kadangi tauriųjų metalų rinka yra fiziškai sudėtinga, skaitmeniniai procesai iš tikrųjų atveria daugybę investuotojams prieinamų galimybių. Anksčiau investuotojai turėjo pirkti auksą ir laikyti jį saugioje vietoje. Šiandien investuotojai gali pirkti auksą skaitmeniniu būdu, dalimis ir panaudoti savo metalus, kad gautų pajamingumą.

Šiuo metu metalų rinka yra susiskaidžiusi ir neturi centrinių nuosavybės įrašų – dėl to sunku skolintis, skolinti ir panaudoti auksą kaip įkaitą. „Tradewind“ „VaultChain ™“, pirmasis mūsų skaitmeninio aukso ir sidabro gaminys, leidžia investuotojams įsigyti ir aukso įsigyti skaitmeniniu būdu naudojant skaitmeninius įrašus. Šis nuosavybės būdas pašalina asmeninio aukso laikymo, saugumo, draudimo, gabenimo ir saugojimo poreikį, o šiems procesams remiasi įstaiga, mūsų atveju – Karališkoji Kanados monetų kalykla..

„VaultChain ™ Gold“ taip pat suteikia investuotojams galimybę pirkti auksą dalimis, mažesnėmis nei viena uncija, tai yra standartinis aukso vienetas. Leidimas investuotojams įsigyti tikslesnius aukso prieaugius leidžia brangiųjų metalų rinkai veikti panašiau kaip vertybinių popierių rinkai.

Kai kurios bendrovės sukūrė vadinamuosius aukso žetonus: skaitmeniniu turtu, paremtu fiziniu auksu, kurio tikslas – pritvirtinti kainas prie aukso rinkos vertės.

Kadangi kiekvienas metodas tampa vis labiau skaitmeninis, investuotojai turi galimybę pasiekti tiekimo grandinės duomenis, kurių anksčiau negalėjo pasiekti, pvz., Informacijos šaltiniai, konkrečios kasyklos, geografinė padėtis ir kokie ESG valdantys modeliai laikosi. Šią informaciją galima pasiekti per „Tradewind“ ORIGINS, tiekimo grandinės atsekamumo sprendimą.

Ar klientai gali fiziškai pristatyti auksą ir ar tam taikomi geografiniai apribojimai?

„Tradewind“ klientai gali prašyti fizinio aukso pristatymo per savo įgaliotus pardavėjus, panašiai kaip investuotojai gali reikalauti įvairių formų vertybinių popierių per brokerius. Skaitmeninio aukso nuosavybė taip pat leidžia investuotojams gauti tokią pačią naudą investuojant į fizinį auksą, įskaitant fizinį metalo įsigijimą. Tai funkcija, kuri greičiausiai patiks kitoms sandorio šalims, kurioms gali reikėti įrodyti sugebėjimą fiziškai užvaldyti savo turtą.

Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti apie „Tradewind Markets“?  

Tauriųjų metalų rinka yra pribrendusi pokyčiams ir turime esamą planą, kuris mus ten nukreiptų. Mums nereikia laukti sutarimo iš rinkos, kai šiandien yra tinkama technologija. „Tradewind“ mes turime drąsių, tačiau praktiškų ir įgyvendinamų planų suteikti aukso rinkoms infrastruktūrą, reikalingą jos saugumui, atsparumui ir ekonomiškumui didinti..

Dėkojame už puikų interviu. Skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti „Tradewind“ rinkos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map