Matthew Le Merle, Visuotinio protokolo aljanso pirmininkas – interviu serija

Matthew Le Merle yra vienas iš bendrovės įkūrėjų ir vadovaujantis partneris Penkta era ir Keiretsu sostinė – aktyviausi ankstyvojo etapo rizikos investuotojai, remiantys beveik 200 bendrovių per metus. Jis yra „Securitize“ (Europa) ir CAH pirmininkas, SFOX pirmininko pavaduotojas ir „Warburg Pincus“ patarėjas..

Jis taip pat yra „Blockchain Competitive Advantage“, knygos, kurią labai rekomenduojame tiek verslininkams, tiek investuotojams, „Amazon“, „Apple“ ir „Smashwords“ knygose, kietajame ir minkštajame, el. Knygoje ir garsiakalbyje, bendraautorius..

Neseniai jis tapo naujo projekto pirmininku Visuotinis protokolo aljansas.

Praėjo beveik metai nuo paskutinio mūsų interviu. Ar džiaugiatės skaitmeninio turto ir skaitmeninių vertybinių popierių pažangos tempu?

Antuanas, puiku vėl su tavimi kalbėtis. Aš daug išmokau iš „Securities.io“ skaitymo 2020 m. Ačiū, kad esate didelis skaitmeninių pinigų ir turto tikėtojas ir autoritetas.

Atsakant į jūsų klausimą, daugeliu atvejų 2020 m. Visame pasaulyje labai pagreitino įsipareigojimą ir pažangą skaitmeninių lėšų ir skaitmeninio turto srityje. Paskutinį metų ketvirtį naujienos pasirodė greitai ir įnirtingos. Kinija, „PayPal“, „Square“, „Bitcoin“ kaina, „DeFi“, Tudoras Jonesas, Milleris, sąrašą galima tęsti. Tiems iš mūsų, kurie dirba šifravimo ir blokų grandinės srityje, pasaulio suverenių subjektų ir didžiausių finansinių institucijų pažanga kartais gali pasirodyti lėta, tačiau dabar jie iš tikrųjų ateina į priekį ir greitis spartėja.

Šiuo metu esate naujo projekto pirmininkas, būtent Universalusis protokolo aljansas (UPA)?

„Universal Protocol Alliance“ vizija yra ta, kad kiekviena turto klasė bus skaitmeninama ir žymima. Mes esame panašiai mąstančių kriptovaliutų bendrovių ir „blockchain“ pradininkų aljansas, įskaitant Bittrex „Global“, „CertiK“, „Penktoji era“, „Hard Yaka“, „Infinigold“, „Ledger“ ir „Uphold“. Netrukus turėsime pradėti platinti kelis skaitmeninius išteklius, ir aš buvau laimingas sutikęs pirmininkauti aljansui ir padėti jį skatinti.

Ar galėtumėte pasidalinti UPA genezės istorija?

Tada nebuvau šalia, bet žinau, kad tai buvo daugelio aistra, įskaitant JP Theriot (generalinis direktorius „Uphold“) ir Gregą Kiddą (įkūrėjas Hardas Yaka), kurie mane įvedė į mišinį. Kiekvieno aljanso nario vadovybė mano, kad kiekvieną turtą reikia skaitmeninti ir tam reikalinga tam tikslui sukurta platforma. Tai padaryti reikia poros metų, tačiau šiandien mes žinome, kaip žymėti ir skaidriai pagrįsti bet kokį turtą. „UP“ aljansas daugiausia dėmesio skiria stabiliems pinigams ir kriptografinėms prekėms ir jau sėkmingai išleido „Universal Gold“ (UPXAU), „Universal Dollar“ (UPUSD), „Universal Bitcoin“ (UPBTC) ir „Universal Euro“ (UPEUR). Visi yra suvynioti žetonai „Ethereum“ tinkle ir turi skaidrų vertės pagrindimą su viešu pagrindinio užstato įrašu.

2020 m. Gruodžio 1 d. UPA išleido „Universal Carbon“ (UPCO2) pirmąjį pasaulyje prekybinį anglies ženklą. Ar galite aptarti, kas yra šis ženklas?

„Universal Carbon“ yra lengviausias, prieinamiausias, saugiausias ir patikimiausias būdas visiems nusipirkti, laikyti, sudeginti ar parduoti REDD + atogrąžų miškų anglies kreditus. Tiksliau, UPCO2 žetonai yra tokenizuoti savanoriški anglies kreditai, sukurti „Ethereum“ blokų grandinėje. Kiekvienas UPCO2 žetonas reiškia vienerių metų CO2 emisijos vengimą, pagrįstą patikrintais anglies vienetais „Verra“ ir kitų pagrindinių standartų agentūrų registruose, o skaidrumą realiuoju laiku užtikrina „wrapper“ ERC-20 žetonai, sukurti Universalaus protokolo aljanso.

Kaip savanoriški anglies kreditai suteikia ekonominių pranašumų, palyginti su reguliuojamais kreditais?

Jei reguliuojamais kreditais jūs turite omenyje vyriausybės išleistus anglies dioksido kiekio apribojimus viršutinėms riboms ir prekybos rinkoms, jie yra svarbūs, ir aš esu „Spark Change“ patarėjas, kuris taip pat juos pažymi. Tačiau UPCO2 ypač remia anglies dioksido kreditai, kurie buvo išduodami partijoms, kurios padeda išsaugoti ar apsaugoti didžiuosius pasaulio atogrąžų miškus Afrikoje, Amerikoje ir Azijoje..

Abu jie yra kaip obuoliai ir apelsinai – labai skirtingi, tačiau abu vaisių tipai vis tiek yra. Nesvarbu, ar perkate vyriausybės išduotus anglies dioksido kiekius, ar savanoriškus REDD + anglies kreditus, jūs žengiate svarbų žingsnį, norėdami spausti teršėjus pereiti prie švarios praktikos. Didėjant anglies dioksido paskirstymo ir (arba) kreditų paklausai, arba kyla kainos, todėl teršėjai moka daugiau už išmetamą teršalų kiekį, arba reikia pateikti daugiau anglies kreditų. REDD + atveju tai reiškia didesnę paklausą projektams, kurie saugo pasaulio atogrąžų miškus, o tai savo ruožtu padidina kapitalo srautą į šiuos vertus projektus.

Žinoma, vyriausybės nusprendžia, kiek anglies dvideginio paskirstymo jos nusprendžia išleisti, o REDD + anglies kreditai galiausiai yra menkas išteklius.

UPA turi didelį partnerių tinklą, kaip šis tinklas padės auginti ir likviduoti UPCO2 žetonus?

Mes ketiname UPCO2 būti vertingu priedu prie kiekvienos skaitmeninės piniginės ir mainų pasiūlos ir džiaugiamės galimybe bendradarbiauti su jais. Klimato kaita yra tokia svarbi problema, kad mes nusprendėme suprojektuoti UPCO2 taip, kad jį galėtų lengvai pasiekti ir naudoti visi, norintys padaryti jį prieinamą savo klientams ir vartotojams..

Svarbu pažymėti, kad kiekvienoje apklausoje, kurią mačiau apie skaitmeninius čiabuvius, tūkstantmečius, kriptovaliutų gerbėjus ir pan., Nuolat sakoma, kad 70–90 proc. Klimato pokyčius laiko vienu iš jiems rūpimų klausimų. Manau, kad bet kokia skaitmeninė piniginė, valiutos keitykla ar sąskaita, kurią siūlo kriptografija ar tradicinės institucijos, kuri nepateikia sprendimo palaikyti šią svarbią temą, rizikuoja būti laikoma antiapline ir galbūt neigiančia klimato pokyčius..

Kokios jūsų prognozės 2021 m?

Ką tik užfiksavome 10 populiariausių „2021“ blokų grandinės prognozių ir jas galite rasti www.blockchaincoinvestors.com. Norėdami pateikti keletą svarbiausių dalykų, Kinija pradės naudotis visais skaitmeniniais juaniais, bankai grumsis po „PayPal“ ir „Square“, nes dabar rizikuoja kraujuoti klientus, jei to nepadarys, o kriptografinės prekės taps pirmenybiniu investavimo būdu. tauriųjų metalų, retųjų žemių ir, žinoma, anglies kreditų. Mūsų top 10, žinoma, sąraše yra dar daug ko išmokti.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti dėl UPA ar UPCO2?

UPA tiki, kad kiekviena turto klasė bus suskaitmeninta ir pažymėta. Tai buvo daug darbo, tačiau šiandien UPA platforma pasiekė tokį išsivystymo lygį, kad jei norite sukurti naudingumo ženklą, tokenizuotą prekę, nuosavybės teise priklausančią skaitmeninę valiutą ar bet kokį pagrįstą prieigos raktą, galime jį sukurti jums per kelias savaites – procesas paprastai užtrunka mėnesius, jei ne metus, nes turime visiškai veikiantį žetonų fabriką.

Kai pradėjome kalbėti apie pasaulinę klimato krizę ir atogrąžų miškų anglies kreditų neprieinamumą daugumai žmonių, kuriems tai rūpi, buvo visiškai natūralu, kad nusprendėme pradėti pirmąjį pasaulyje simbolinį anglies kreditą.

Mane citavo: „Tai buvo mano lemputė. Sujunkite skaitmeninį turtą su atogrąžų miškų anglies dioksido kiekio kompensavimu ir suteikite prieigą visiems pasaulio žmonėms. Kaip tai nebūtų puiki idėja? “ Aš tuo tikiu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map