Lucas Falempinas, „Tokeny – Interview Series“ generalinis direktorius

Lucas Falempinas yra bendrovės generalinis direktorius TOKENY sprendimai Liuksemburge įsikūręs programinės įrangos pardavėjas, kuriantis „end-to-end“ platformą, leidžiančią išleisti, valdyti ir perduoti tokenizuotus vertybinius popierius..

Antuanas: Ar galėtumėte papasakoti apie „Tokeny“ išleidimo platformą ir kuo ji skiriasi nuo konkurentų?

Lucas: Tokeny mes esame Europos lyderis pagal tokenizavimo platformas. Mes teikiame savo klientams modulinę platformą, reikalingą turtui skaitmeninti. Vieniems emitentams galime automatizuoti sudėtingus ir sudėtingus procesus, susijusius su tradicinių vertybinių popierių platinimu. Kelioms emitentėms, tokioms kaip investiciniai bankai, turto valdytojai ar prekyvietės, mes teikiame savo sprendimus per baltos etiketės platformą ir API rinkinį.. 

Šiuo metu esame vienintelė tiesioginė platforma rinkoje, turinti technologijas, leidžiančias skaitmeninti emisiją, reikalavimus atitinkantį saugumo perdavimą ir aptarnavimą po emisijos. Mūsų atitikties sistema taip pat yra unikali, nes mes esame vienintelė įmonė visame pasaulyje, turinti „onchain“ tikrintuvą, įgyvendinančią būtinas taisykles ir reglamentus, reglamentuojančius finansinius vertybinius popierius. 

Antuanas: Kaip jūs asmeniškai įsitraukėte?

Lucas: Turiu daugiau nei 10 metų patirtį verslumo ir programinės įrangos kūrimo srityje. Dirbau su keliomis didžiausiomis elektroninės prekybos prekyvietėmis Europoje ir galiausiai savo akcijų paketą pardaviau 2017 m. Tuo metu visi kalbėjo apie decentralizuotas prekyvietes ir dėl savo išsilavinimo suprantu, kaip veikia vertybiniai popieriai, ir pamačiau tikslą kreiptis „blockchain“ į finansų rinkas. Tai buvo tada, kai gimė Tokeny, ir mes nuo to laiko kūrėme technologijas.

Antuanas: Kur yra Tokeny būstinė? Kas privertė jus pasirinkti šią jurisdikciją?

Lucas: Mūsų būstinė yra Liuksemburge, tačiau taip pat vykdome operacijas Londone, Paryžiuje ir Barselonoje. Mes nusprendėme, kad būstinė bus Liuksemburge, nes pasaulyje ji yra antroji pagal valdomus pinigus, o JAV sėdi pirmoji. Kovo mėnesį į Liuksemburgo fondus buvo investuota 4300 mlrd. Eurų, taigi, žinoma, tai yra labai įdomi vieta tokiai įmonei kaip mūsų. Tai taip pat yra vienas iš pirmaujančių finansų centrų Europoje, ir mes esame labai arti kitų pirmaujančių miestų, tokių kaip Londonas, Paryžius ir Frankfurtas.

Antoine’as: Jūs iš pradžių simbolizavote ICO ir paskui siūlėte STO, kas privertė jus apsisukti?

Lucas: Pradinė Tokeny vizija buvo vertybinių popierių ženklinimas. Tačiau 2017 m. Rinka nebuvo tam pasirengusi. Taigi, mes matėme galimybę su ICO ir tai buvo puikus MVP. Buvo didelė rinkos paklausa, ERC20 žetonai yra paprasti ir jų laikymasis taip pat buvo tiesus. Bet dabar atėjo laikas pradėti žymėti finansinius vertybinius popierius ir daugiau nei metus mes kūrėme savo produktą būtent tam, kad mūsų technologija būtų paruošta.

Antuanas: Kiek klientų šiuo metu turite? Kiek naujų klientų kiekvieną mėnesį esate laive?

Lucas: Mes turime daugiau nei 30 klientų ir šiuo metu per mėnesį pasirenkame 2 arba 3 klientus. Dabar pradedame dirbti su daugeliu emitentų, tokių kaip investiciniai bankai, turgavietės ir turto valdytojai. Techniškai mes galime pažymėti tūkstančius turto per mėnesį, tačiau kiekvienam projektui emitentui reikia tam tikrų patarimų, kaip pasirinkti partnerius, nes vis dar kuriama ekosistema.

Antuanas: kurios vertikalės yra populiariausios jūsų platformoje?

Lucas: Nuosavas kapitalas pritraukia daug susidomėjimo, tačiau akcininkų susitarimai gali tapti gana sudėtingi, o turint galvoje rinkos pradą, tai nėra lengviausias turtas. Tačiau dauguma įmonių turėtų pradėti įskaityti skolas, nes tai yra daug paprastesnis procesas, o nauda yra neatidėliotina. Nekilnojamasis turtas taip pat yra labai įdomus, nes tai paprastai nelikvidži turto klasė. Atstovaujant šiam turtui „blockchain“, nuosavybė gali būti išspręsta per kelias sekundes, o ne pagrindinio turto pardavimo poreikis. Byla panaši ir su kitų rūšių uždaraisiais fondais.

Antoine’as: koks procesas vyksta įmonei, kuri domisi jūsų kodavimo paslaugomis? Ar yra minimalūs reikalavimai, kuriuos jie turi atitikti??

Lucas: Taip, žinoma. Kiekvieną mėnesį gauname daug užklausų, tačiau atrenkame tik geriausius ir turtu paremtus projektus. Mes atliekame išsamaus patikrinimo procesą, o projektams vadovauti turi patyrusi komanda KYC & Reikia tikrinti visų tikrųjų savininkų AML patikrinimus, o platformai nustatyti reikia teisinių dokumentų. 

Antoine’as: Tokeny neseniai pristatė „InvestorID“. Ar galite apibūdinti su šiuo produktu yra?

Lucas: „InvestorID“ nėra pelno siekianti ir atvira ekosistema, leidžianti investuotojams susikurti savo grandinės tapatybę, kad galėtų naudotis ir prekiauti atitinkamais žetonizuotais vertybiniais popieriais. Tai suteikia jiems platformą, kurios jiems reikia norint sukurti savo tapatybę, kontroliuoti savo asmens duomenis ir leisti emitentams veikti visapusiškai. Tai yra vienas subjektas, susiejantis tapatybės įrodymą, taigi KYC ir AML segmentus su šio subjekto pinigine. Tam tikra prasme galite tai pamatyti kaip KYC kaupiklį. Pagal Europos įstatymus neleistina įtraukti piniginių į baltąjį sąrašą, todėl mes sugalvojome šį metodą atstovauti investuotojams „blockchain“ ir užpildyti šią trūkstamą dėlionės dalį. 

Antoine’as: Tokeny taip pat neseniai prisijungė prie ne pelno siekiančio „Global Digital Finance Registry“. Kokie yra šio registro nario pranašumai?

Lucas: Šios organizacijos tikslas yra standartizuoti terminologiją visame skaitmeninio turto sektoriuje. Jei visoje pramonėje nėra standartizavimo, kaip bus pasiektas įprastas priėmimas? Jie skatina bendruomenės narius, įskaitant rinkos dalyvius, reguliavimo institucijas ir politikos formuotojus, prisidėti prie standartų rinkinio, siekiant vienodumo ir visuotinio priėmimo. Rinkos švietimas yra pagrindinis mūsų tikslas, o prisijungimas prie GDF buvo tai, kas visiškai atitiko šią vertę.

Antuanas: Kur matai skaitmeninių vertybinių popierių rinką po penkerių metų?

Liucas: Per penkerius metus matau, kad sąveikus turtas atvėrė daug galimybių ir naudos. Bus įdiegta technologija, siekiant sumažinti nuoseklius susitaikymo sluoksnius, kurie šiuo metu yra saugojimo grandinėse, bus užtikrinta užtikrinimo nauda ir poveikis perleidžiamumui. Apskritai manau, kad bus žymiai didesnis supratimas apie „blockchain“ ir jo poveikį finansų rinkoms. Pažvelgus į šįkart praėjusių metų nuotaiką, požiūris labai pasikeitė. Per penkerius metus, žinoma, sunku nuspėti ir lengva būti pernelyg optimistiškam, bet manau, kad bus labiau pripažinta „blockchain“ įtaka, nes bus pavyzdžių visose kapitalo rinkose. Mes taip pat galime įsivaizduoti kai kuriuos projektus, pvz., Svarstykles, atnešančias daug supratimo, jei žmonės pradeda valdyti dalį savo pinigų ir turto šioje blokų grandinėje. 

Antuanas: Ar norėtumėte dar ką nors pasidalinti apie Tokeny?

Lucas: „Tokeny Solutions“ yra investicinių rinkų įrankių rinkinys, ir mes teikiame technologijoms reikalingą sluoksnį, kad šie žaidėjai galėtų pasinaudoti darbu su „blockchain“. Tokios naudos, kaip automatika, efektyvumas, perdavimo laiko greičio padidėjimas ir pan., Šios įmonės gali pasiekti nestatydamos reikalingos kompleksinės technologijos. Šiose rinkose taip pat trūksta skaitmeninimo, todėl mes teikiame joms įrankius, kad įgalintume ir galėtume pasinaudoti jų paslaugų skaitmeninimu. Nors mes dirbame su keletu jų, vis dar reikia didžiulio poreikio skaitmeninių ženklintų vertybinių popierių platintojų.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Tokeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map