Dana Farbo, „Augmate“ vadovė – interviu serija

Dana Farbo yra pagrindinė operacijų vadovė ir investuotoja į Augmate. Jis skatina augimą ir kuria pagrindinę daiktų interneto (IoT) įrenginių valdymo platformą. Naudodama paskirstytosios knygos technologiją, „Augmate“ suteikia geresnę kontrolę ir saugumą milijardams įrenginių, kuriuos naudoja įmonės ir vartotojai.

AT: „Augmate“ pradėjo veikti 2014 m. Ir buvo viena pirmųjų kompanijų, pasiūliusių interneto įrenginių valdymą. Ar galėtumėte papasakoti, kaip pradėjote?

DF: „Augmate“ pradėjo dirbti kaip „Google Glass“ darbe partneris, kad padėtų gerai įdiegti „Google Glass“ įmonėse. Mes tapome viena iš pasirinktų 10 „Google“ sertifikuotų įmonių grupių, teikiančių šios naujos technologijos sprendimus. Užuot sutelkę dėmesį į vartotojus, mes supratome, kad tai yra naudojimas grindų gamyboje, logistikoje ir kitose įmonėse kaip geriausi naudojimo atvejai augančiam ant galvos nešiojamam verslui.

AT: 2015 m. Pristatėte „Augmate Wearable Environment Manager“ (WEM). Kas tai yra tiksliai?

DF: W.E.M. yra centralizuota IT valdymo platforma, skirta valdyti ir valdyti ant galvos pritvirtintus nešiojamus įrenginius, kuriuos jie įdėjo į savo tinklus. Rinkoje nebuvo nieko, kas galėtų padėti šioms įmonėms diegti ir valdyti tokius dalykus, kaip atnaujinimai eteryje, leidimai tinkamam vartotojui tinkamu laiku, įrenginių saugumas, įskaitant galimybę atskirai užrakinti ir tvarkyti turinį ir daugelį kitų dalykų. daugiau. W.E.M gali būti naudojamas kaip „SaaS“ arba kaip serveris, pagrįstas išankstiniu sprendimu. IT per platformą gali visiškai kontroliuoti įrenginius, nes mes dirbame su dėvimųjų įrenginių gamintojais, kad jie pasirašytų mūsų kodą ir kodą, kuris turi būti įrenginio šerdyje..

AT: Kokie yra populiariausi WEM naudojimo atvejai?

DF: Peržiūrėkite šią nuorodą išsamią pagrindinę informaciją. Lengviausia yra palaikyti nuotolinį darbuotoją:

Įmonės visame pasaulyje naudojasi paskirstytomis darbo jėgomis, suteikdamos jiems tokių technologijų kaip ant galvos pritvirtinami nešiojamieji kompiuteriai su vaizdo ir garso galimybėmis. Įsivaizduokite darbuotoją, kuris remontuoja lauke esantį generatorių, tačiau jam reikalinga ekspertų pagalba, kuri gali būti už 1000 mylių. Naudodamas nešiojamą prietaisą su fotoaparatu ir garso įrašu, darbuotojas gali laisvai veikti abi rankas, o palaikomasis asmuo vadovauja joms matydamas tai, ką mato. „Augmate“ yra įrenginių valdymo ir valdymo sluoksnis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti šiuos įrenginius ir efektyviai juos atnaujinti, kad nenutrūktų jų naudojimas. „Augmate“ suteikia papildomų valdymo personalo galimybių, tokių kaip automatinis „Wi-Fi“ ryšys patvirtintiems tinklams, ribota prieigos kontrolė, kad tik darbuotojai, kuriems leidžiama jais naudotis, galėtų prisijungti ir dar daugiau.

AT: Ar galėtumėte papasakoti apie „Augmate Connect“?

DF: „Augmate Connect“ suteikia naują paradigmą įrenginių valdymui. Jis sukurtas naudojant atviros architektūros sistemą, leidžiančią valdymui pridėti neribotą įrenginių tipą. Jis gali būti „prijungtas“ prie kitų sistemų, kad išplėstų jų galimybes naudojant API, arba sukurtas naudojant SDK, kad iš kūrėjų bendruomenės būtų galima pridėti papildomų komponentų. Jis sukurtas su galimybe integruoti „blockchain“ ir paskirstytos knygos technologiją, neužrakintas viename sprendime. Ši lanksti sistema yra raktas į tvirtą pagrindą, kuris laikui bėgant gali išplėsti neribotą potencialą.

AT: Kaip „Augmate Connect“ palaiko IoT įrenginius?

DF: Saugumas yra integruotas ir palaikomas naudojant papildomas technologijas. Saugumas gali būti įvairus – nuo duomenų šifravimo perdavimo metu iki „blockchain“ naudojimo ir įrenginio identifikavimo „blockchain“. Kaip minėta, trečiųjų šalių integraciją, pvz., Tinklo būklę, galima atlikti stebint vieną informacijos suvestinę. Politika gali būti parašyta, kad vadovybė suteiktų galimybę parašyti saugos protokolus tiesiai į sistemą. Saugumas yra pagrindinis „Augmate Connect“ sistemos planavimo ir diegimo pagrindas, sutelkiant visas pastangas siekiant kuo labiau apsaugoti ir sumažinti trikdžius.

AT: Kadangi „Augmate“ naudoja „blockchain“, tai daro tai saugesniu nei naudojant duomenų bazę?

DF: „Blockchain“ žada didėjančią, decentralizuotą aplinką, kurioje svarbiausia yra saugus autentifikavimas. Centralizuotas duomenų bazes galima pažeisti ir daugeliu atvejų taip yra dėl žmogaus klaidų valdant slaptažodžius. Įsilaužimas taip pat gali prasiskverbti per žinomus ar nežinomus pažeidžiamumus. „Blockchain“ vis dar gali būti linkusi į žmogaus klaidas, tačiau tiesioginio įsilaužimo pažeidžiamumas yra žymiai sumažintas dėl operacijų patvirtinimo būdo.

AT: 2017 m. Sėkmingai užbaigėte „IOTA“ koncepcijos įrodymą. Ar tai bus „blockchain“, kuris naudojamas toliau?

DF: „Augmate“ yra OS ir „blockchain“ agnostinė platforma. Mes vertiname ir naudojame kelias technologijas, pagrįstas naudojimo atvejo poreikiu. IOTA žada masto pažadą ir jokių arba minimalių sandorių išlaidų. Kuriama kita DLT technologija, specialiai sukurta daiktų internetui.

AT: „Augmate“ iš pradžių kovojo su idėja pradėti ICO, palyginti su STO. Kas jus paskatino pakelti per STO?

DF: 2018 m. Pradžioje paaiškėjo, kad SEC gairės rodo, jog įmonėms reikia apsvarstyti investicijų padidinimą naudojant žetonus, kad jie atitiktų vertybinių popierių įstatymus. „Augmate“ turi klientų, darbuotojų ir akcininkų, todėl buvo svarbu, kad nė vienam iš tų žmonių nekiltų pavojus bandant priversti naują mąstymo apie investicijų kėlimą būdą, pagrįstą noru būti ICO, palyginti su STO. Mūsų pačių komanda tai diskutavo daug kartų, nes ICO pranašumai viliojo. Tačiau mes pasinaudojome patarėjo patarimais ir sveiku protu, kuris paskatino mus įsitikinti, kad darome viską, kas įmanoma, kad apsaugotume savo suinteresuotąsias šalis, dalyvaudami naujoje investavimo srityje, kuri, mūsų manymu, ir toliau augs..

AT: Jūs turite įspūdingą partnerių sąrašą, kuriame yra „Toyota“ ir „UPS“. Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie šias partnerystes?

DF: Partnerystė yra mūsų augimo strategijos pagrindas. Turime strateginių investuotojų ir klientų, tokių kaip UPS, ir turime programų partnerių, kurie mus demonstruoja savo klientams. Aparatinės įrangos partneriai leidžia mums gilintis į tai, kas padeda jiems pasisekti, o mes ruošiame būsimus sprendimus, kad jų poveikis būtų maksimalus. Mes visi esame šioje DI daiktų ekosistemoje kartu ir tikime, kad stiprindami savo partnerius mes patys tampame tiek daug stipresni.

AT: Ar dar ką nors norėtumėte pasidalinti apie „Augmate“?

DF: „Augmate“ sukūrė pasaulinės klasės komandą ir turime geriausių klientų pasaulyje. Džiaugiamės galėdami būti „blockchain“ ir DLT lyderiai ir daugiausia dėmesio skyrėme sprendimų, kaip valdyti didžiulę IoT įmonėms teikiamą galimybę, valdymui..

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Augmate arba mūsų „Augmate“ žetonų sąrašų puslapyje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map