Craigas Mc Gregoras, „DSTOQ“ vadovas – interviu serija

Craigas Mc Gregoras yra „DSTOQ“ generalinis direktorius ir nuo 2013 m. Užsiima kriptovaliutų erdve. Kai kuri jo ankstesnė patirtis apima darbą „Bloomberg“, kur daugiausia dėmesio skyrė bankų, draudimo ir nekilnojamojo turto sektorių analizei. Jo darbo patirtis taip pat apima investicijų analizę ir +30 įmonių portfelio, kurio vertė ~ 600 mln. USD, valdymą.

Džiaugiamės, kad Craigas skyrė laiko savo įtemptam grafikui, kad aptartų DSTOQ.

A.T: Mūsų skaitytojų labui galite trumpai paaiškinti DSTOQ?

CMG: DSTOQ yra licencijuota vertybinių popierių birža, skirta prekybai saugos žetonais. Mes turime „end-to-end“ sprendimą dėl saugumo žetonų rinkos per du pagrindinius savo verslo ramsčius: pirma, mūsų reguliuojamą decentralizuotą prekybos platformą, ir, antra, taip pat suteikiame vertybinius popierius, kuriais bus prekiaujama mūsų platformoje. Jų derinys leidžia aptarnauti abi pramonės puses: emitentus ir investuotojus.

A.T: Šis „nuo galo iki galo“ požiūris daugeliui jūsų konkurentų skamba visai kitaip, koks yra jūsų argumentas?

CMG: atlikę išsamią analizę ir rinkos tyrimus, nustatėme, kad tokenizavimo ir prekybos platformos derinys buvo geriausias būdas padidinti vertę ir pristatyti klientams tai, ko jiems labiausiai reikia. Daugelyje projektų saugos žetonų erdvėje žiūrima tik į žetonų sudarymą, o tai savaime nėra ypač vertinga, jei nėra prekybos žetonų prekybos platformų. Mūsų nuomone, greičiausiai nepavyks sukurti grynos prekybos žetonų prekybos platformos nesuprantant žetonų.

Mums pasisekė, kad pavyko sukurti stiprią komandą, turinčią pagrindinių kompetencijų abiejose srityse, todėl nusprendėme sukurti ir „tokenization“, ir prekybos platformą, kurios, mūsų manymu, labai reikia tiek „blockchain“ pramonėje, tiek tradicinėse finansų rinkose..

A.T: Atrodo, jūs atlikote tyrimą. Suprasdami, kokie yra kliento poreikiai, kurio turto, jūsų manymu, rinka turi didžiausią paklausą?

CMG: Mūsų duomenys rodo, kad tradicinių vertybinių popierių, tokių kaip vyriausybės remiamos obligacijos, akcijos, auksas, nafta ir kt., Ženklinimo paklausa yra didelė, todėl mes savo platformoje juos teikiame investuotojams visame pasaulyje. Mes taip pat galime padėti įmonėms surinkti pinigus per STO, sukurdami savo saugos žetonus ir platformą joms prekiauti.

A. T.: Ar galite paaiškinti, kaip veiks tarpusavio prekyba tokenizuotais vertybiniais popieriais, naudojant DSQ prieigos raktą?

CMG: „DSTOQ“ platforma leidžia vartotojams įsigyti sparčiai augantį turtą, pvz., Akcijas, ETF, vyriausybės obligacijas, auksą ir dar daugiau, naudojant kriptografiją. Prekybininkai gali naudoti DSQ prieigos raktą turtui pirkti tokenizuotų vertybinių popierių pavidalu – taip nutinka, kai realaus pasaulio turtas pereina tokenizavimo procesą. Tada vartotojai gali investuoti ir prekiauti šiuo turtu naudodamiesi „blockchain“ technologija, niekada nepalikdami simbolinės ekonomikos.

A.T: Ar galėtumėte paaiškinti jūsų dėmesio besivystančiose rinkose motyvus?

CMG: Aš pats būdamas Pietų Afrikos Respublika patyriau, kaip sunku investuoti į užsienio turtą. Buvau priversta sumokėti beveik 10% mokesčių už investavimą į užsienį, kuris man pasirodė visiškai juokingas. Daugelyje besivystančių rinkų, įskaitant Pietų Afrikos Respubliką, investuotojai turi mokėti maždaug 30 USD mėnesinius mokesčius, be to, tarpininkavimo mokesčiai nuo 0,2% iki 0,9% už kiekvieną prekybą. Tai papildoma minimalia apytiksliai 25 USD mokesčiu ir 2,5–5% užsienio valiutos keitimo mokesčiais už užsienio investicijas. Tai reiškia, kad Pietų Afrikos gyventojai lengvai moka 5–10% mokesčių už investavimą užsienyje, ypač investuodami nedideles sumas. Tokios problemos trukdo asmenims sukaupti net kuklų turtą.

Be to, įmonėms, ypač besivystančiose šalyse, trūksta patekimo į kapitalo rinkas kanalų – tai praktiškai nesuteikia galimybių rinkti lėšas augimui ar naujovėms.

Kai sujungsite tuos dalykus, tampa aišku, kad „blockchain“ platforma, tokia kaip „DSTOQ“, turi didžiulę pridėtinę vertę ir didžiulę potencialią klientų bazę besivystančiose rinkose, todėl mes ir sutelkiame dėmesį į juos – nes galime suteikti reikšmingos vertės besivystančioms rinkoms.

A.T: ką jums leidžia jūsų „Vanuatu“ biržos licencija?

CMG: Mūsų vertybinių popierių biržos licencija leidžia ir leidžia mums atlikti tris pagrindinius dalykus: priimti kriptovaliutas savo biržai, žymėti vertybinius popierius ir vykdyti IPO tiesiogiai grandinėje. Pastarasis iš tikrųjų yra STO.

A. T.: Kas privertė jus paleisti „Stellar“ blokų grandinę?

CMG: „Stellar“ yra geras atspirties taškas mūsų verslui, nes jų dabartinės galimybės atitinka mūsų reikalavimus ir jau yra gaminamos, skirtingai nei daugelis kitų „blockchain“, kurių dar nereikia įdiegti.

Pasirinkę technologijas, mes galime pasiūlyti greitą operacijų spartą, aukštą saugumo lygį ir infrastruktūrą mūsų decentralizuotam mainui, kuriame niekada nekontroliuojame savo klientų lėšų.

A. T.: Ar galite pasidalinti tam tikra informacija apie jūsų partnerystę su amžinybe ir ką tai reiškia?

CMG: mūsų partnerystė su amžinybe leis integruoti amžinybės decentralizuotus duomenų orakulus, kurie stebi ir registruoja informaciją apie realaus pasaulio duomenis, tokius kaip finansiniai duomenys, pasaulinės kainos, valiutų kursai ir naujienos, į DSTOQ platformą. Mes taip pat planuojame juos naudoti, kad patvirtintume realius pasaulio duomenis, tokius kaip pastato statybos užbaigimas ar prekių pristatymas. Orakulai netgi gali būti naudingi tokiems dalykams kaip vartotojų skaičius ar nuomonė apie produkto ar technologijos skverbimąsi į rinką.

A. T.: Jūs turite ambicingą tikslą susimokėti obligacijas, žaliavas, ETF ir nuosavą kapitalą realiose įmonėse. Į ką pirmiausia nukreipsi?

CMG: Taip – tai buvo mūsų ambicija, bet mes esame kelyje į priekį ir labai daug dėmesio skiriame pristatymui. Mes glaudžiai bendradarbiavome su reguliavimo institucijomis ir mūsų komandoje yra keli žmonės, turintys didelę patirtį, įskaitant DSTOQ kapitalo rinkų vadovą Christopherį Schuetzą, buvusį Štutgarto vertybinių popierių biržos generalinį direktorių ir pirminės rinkos grupės vadovą..

Pirmieji saugumo ženklai mūsų biržoje bus ETF, nes jie yra įvairi turto klasė, galinti atstovauti lėšas, obligacijas, akcijas ar žaliavas. Jei norite balsuoti dėl to, kurį turėtume įtraukti į sąrašą, dalyvaukite būsimoje mūsų apklausoje.

A.T: Kaip įsiliesite į savo pirmuosius klientus?

CMG: mes jau išleidome savo MVP, norėdami pristatyti pagrindinę DSTOQ platformos versiją, kuri veikia „Stellar blockchain testnet“.

Be to, mes nuolat bendraujame su savo bendruomene per „Telegram“, „Twitter“, „LinkedIn“, „Medium“ ir dar daugiau, nuolat skelbdami informacinį aiškinamąjį turinį, kad būsimi vartotojai geriau suprastų, kaip veiks mūsų produktas ir ekosistema. Taip pat netrukus pradedame savo bendruomenės programą – atlygiais paremtą iniciatyvą, siekiančią sutelkti esamus ir būsimus bendruomenės narius. Mes norime suteikti klientams galimybę prisidėti prie mūsų platformos augimo ir gauti atlygio ženklus už tai.

A.T: Kaip DSTOQ skiriasi nuo konkurencijos erdvėje?

CMG: „DSTOQ“ turi vertybinių popierių biržos licenciją, leidžiančią mums pagal įstatymą išleisti realaus pasaulio turtą tokenizuota forma per „blockchain“. Tai yra didžiulis pranašumas mums, nes esame pasiryžę pasirodyti rinkoje ir teikti saugos žetonų paslaugas prieš savo konkurentus – daugelis iš jų neturi licencijos ir nesupranta, ko reikia norint sukurti pasaulinę platformą. prekybos žetonų prekybai. Tiesą sakant, dauguma žetonų rinkėjų nesiūlo akcijų, obligacijų ar indeksų fondų taip, kaip siūlo DSTOQ.

A.T: Dar kartą ačiū už interviu. Gali apsilankyti visi skaitytojai, norintys sužinoti daugiau DSTOQ.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map