Chrissa McFarlane, „Patientory Inc“ – interviu serijos įkūrėja ir generalinė direktorė

Chrissa McFarlane yra bendrovės generalinė direktorė Pacientiškumas, pasaulinė valiutos ir gyventojų sveikatos valdymo paslauga, reguliuojanti ir sauganti pacientų duomenis, Beckerio ligoninės apžvalgoje įvardyta kaip viena iš geriausių moterų, „paliekančių pėdsaką medtech srityje“. Ji taip pat yra knygos autorė Ateities moterys: Mažumos moterų verslumas ir ketvirtoji pramonės revoliucija „Blockchain“ ir „Cryptocurrency“ epochoje.

„Patientory“ įkūrėte 2015 m., Kai buvote nusivylęs pacientais, neturinčiais prieigos prie savo sveikatos informacijos centrinio saugyklos. Ar galite pasidalinti su mumis, kokia yra pacientų prieigos prie jų informacijos problema ir kaip „Patientory“ siūlo tai išspręsti?

Sveikatos priežiūros informacinių technologijų pramonė jau seniai susidūrė su sąveikos problemomis. Tačiau prieiga prie privačių sveikatos duomenų yra problema, kuri pastaruoju metu atsirado dėl medicininių įrašų skaitmeninimo, dėl kurio atsirado nutildyti sieniniai sodai. Dėl HIPAA politikos ir taisyklių organizacijoms buvo sunku laisvai dalytis informacija, esančia atskiruose ir individualiuose pacientų portaluose, su visais priežiūros paslaugų teikėjais ir suinteresuotosiomis šalimis, kuriems gali prireikti informacijos, kad galėtų suteikti geriausią priežiūrą. „Patientory“ sprendžia šią problemą tiesiogiai, kurdama produktus, leidžiančius sklandžiai integruoti visus pacientų sveikatos įrašus tiek paciento, tiek tiekėjo pusėje..

Originaliame dokumente jūs pasiūlėte „SaaS“ verslo modelį, pagal kurį parduodate programinę įrangą sveikatos priežiūros organizacijoms, kuriose pacientai ir vartotojai gali atsisiųsti nemokamą programą. Ar nuo to laiko pasikeitė verslo modelis?

Mes vis dar dirbame pagal „SaaS“ verslo modelį įmonėms, o vartotojams siūlome patogią sveikatos duomenų programą. Įmonėms mes teikiame „SaaS“ savo forma NEITH Enterprise sprendimas. Tada Neithas tiesiogiai dirba su mūsų pacientų vartotojų programa, Pacientiškumas, spręsti ir pagerinti paciento ekonominį efektyvumą ir sveikatos priežiūros rezultatus.

Jūs asmeniškai dalyvavote intensyviame 3 mėnesių laikotarpyje „Boomtown“ greitintuvo programa Boulderyje, Kolorade. Ar galėtumėte pasidalinti savo patirtimi ir tuo, ką įgijote dalyvaudami šioje programoje?

Savo įmonę įkūrėme maždaug savaitę prieš prisijungdami prie „Boomtown“ greitintuvo programos Boulderyje, Kolorado valstijoje. Ši programa mums nepaprastai padėjo suvokti, ką norime sukurti ir kokias problemas norėjome išspręsti mūsų gaminiuose. Mūsų patirtis „Boomtown“ padėjo mums padėti pamatus pašalinti trūkumus, kuriuos radome sveikatos priežiūros rinkoje.

Ar galėtumėte aptarti savo patirtį pradėjus vieną iš pirmųjų pradinių monetų aukų (ICO) 2017 m?

Šis procesas neabejotinai buvo iššūkis mūsų komandai. Mes pradėjome pramonę, kuri nebuvo gerai žinoma, ir stengėmės atkreipti dėmesį į kosmoso patikimumą ir skatinti jo ilgaamžiškumą – tai, ką plačioji visuomenė supranta tik dabar.

Iš pradžių buvo sunku sukurti produktą pramonei, pavyzdžiui, sveikatos priežiūrai, kuri lėtai keičiasi ir perima naujas technologijas. Vykdydami šį procesą, mes sužinojome, kad turime žengti žingsnį į priekį ir nuolat dirbti, kad įtvirtintume savo prekės ženklą ir savo produktus kaip mąstymo lyderiai, susiejantys šią besiformuojančią technologiją su esama sveikatos priežiūros rinka.

Į tavo knyga viena didžiausių jūsų aprašytų problemų buvo sunku gauti rizikos finansavimą kaip moteriai, o ypač kaip mažumos moteriai. Ar turite patarimų moterims, kurios susiduria su panašiomis problemomis ir kurioms gali nepatikti pradėti ICO?

Aš rekomenduočiau ieškoti kuo daugiau alternatyvių finansavimo būdų. Pastaruoju metu vis labiau populiarėjanti investavimo galimybių galimybė yra sutelktinis finansavimas. Yra daug variantų, kai kalbama apie tokio tipo investavimą, įskaitant Reglamento CF pasiūlymus, leidžiančius įmonėms reikalauti tiesioginių investuotojų investuotojų, taip pat įvairias platformas, leidžiančias instituciniams ir neinstituciniams investuotojams įsitraukti į jiems rūpimus projektus. Manau, kad tai yra vertinga galimybė asmenims, norintiems pradėti savo įmonę, ypač kai kalbama apie pirmąjį finansavimo etapą, kuris yra labai svarbus norint leisti verslininkams kurti savo produktus ir parodyti jų vertę.

Savo knygoje aptariate lankstumo svarbą būtent verslininkėms. Ar galėtumėte trumpai pasidalinti savo nuomone apie tai?

Mano nuomone, lankstumas yra vienas iš svarbiausių sėkmingo verslininko požymių. Moterys verslininkės susiduria su daugybe kliūčių ir kliūčių sėkmei, ir, išlikdamos lanksčios, jos sugeba įveikti šiuos iššūkius.

Kadangi sėkmingo verslininko esmė yra iššūkių įveikimas, lankstumas gali pasireikšti tuo, kad reikia pasukti nuo pradinio įmonės ar produkto tikslo, kad atspindėtų, pavyzdžiui, dabartines rinkos sąlygas ar kitas netikėtas kliūtis, atsirandančias paleidimo proceso metu. Šiais metais, pavyzdžiui, COVID-19 pandemija pakeitė rinką precedento neturinčiu būdu, o verslininkai buvo priversti atitinkamai prisitaikyti.

2019 m. Pradžioje „Patientory Inc.“ ir „IrisGuard“ paskelbė „IrisGuard“ biometrinės tapatybės patvirtinimo technologijos integravimas su „Patientory App“. Ar galėtumėte aptarti šią partnerystę ir „IrisGuard“ biometrinės technologijos naudą?

„IrisGuard“ leidžia atpažinti rainelę nuo galo iki galo, 100% tiksliai identifikuojant asmenis bet kurioje pasaulio vietoje. Mūsų partnerystė su „IrisGuard“ leido atidžiau pažvelgti į duomenų valdymą ir klinikinius tyrimus. Mes integravome „IrisGuard“ pritaikydami mūsų „Patientory“ programos „Android“ sprendimą (nes norint pasiekti tokio tipo technologijas reikalingas telefonas su kamera). Integracija suteikia papildomą saugumo lygį pasiekiant paciento biologinius duomenis.

Ar galėtumėte mums pateikti šiek tiek informacijos apie tai, kaip platformoje naudojami PTOY žetonai?

Iš prigimties PTOY žetonai yra „PTOYMatrix Blockchain Network“ dalis, kuri apsaugo ir tikrina privačių sveikatos informacijos duomenų saugojimą tinkle. „Patientory Inc“, kaip decentralizuotai programai tinkle, prieigos raktas naudojamas kaip skatinimo priemonė sveikai elgsenai atlyginti. Pavyzdžiui, kai jie naudojasi programa, vartotojai apdovanojami PTOY žetonais, kai jie pasiekia konkrečius mėnesio sveikatingumo tikslus.

Ar yra dar kažkas, kuo norėtumėte pasidalinti apie „Patientory“?

Per pastaruosius metus matėme baigiamąjį XXI amžiaus išgydymo įstatymą, kuriame reikalaujama, kad sveikatos priežiūros organizacijos suteiktų vartotojams trečiosioms šalims prieigą prie savo sveikatos informacijos. Vykdydama įvairias partnerystes, „PTOYMatrix“ gali kaupti daugiau nei 10 000 sveikatos sistemų duomenis, kad suteiktų savarankišką tapatybę ir identifikuotų duomenų vartotojams medicinos dokumentuose..

Dėkoju už puikų interviu. Skaitytojai, norintys sužinoti daugiau, turėtų apsilankyti Pacientiškumas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me